0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #60 -: Май 22, 2008, 14:35:11 pm »
Раши, мила съжалявам, но не се отчайвай, така е било писано, скоро ще се радваш на нова бременност - бъди силна
Вилма, честито, мила и да докладваш утре след прегледа :)
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #61 -: Май 22, 2008, 14:53:04 pm »
rashi, знам че може би няма да приемеш сериозно съвета ми, но моля те направи си кръвен тест за бременност и ако е положителен отиди при гинеколог-хирург. Извънматочната не се вижда току-тъй, а е много опасна, не подценявай положението!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #62 -: Май 22, 2008, 15:00:37 pm »
rashi, знам че може би няма да приемеш сериозно съвета ми, но моля те направи си кръвен тест за бременност и ако е положителен отиди при гинеколог-хирург. Извънматочната не се вижда току-тъй, а е много опасна, не подценявай положението!

Напълно подкрепям мнението на Лан. Вържи попа, да е мирно селото! Извънматочната не се открива никак лесно. Не се стряскай, просто се презъстраховай. Дано да не е най-страшното!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #63 -: Май 22, 2008, 16:03:18 pm »
Раши, не се плаши, но послушай съветите и иди пусни един кръвен тест за твое и наше спокойствие. Дано всичко да е наред и скоро отново да видиш двете чертички!!!
 :bighug:
Вилма, тихичко честито! Не мисля, че тестовете грешат, но за утре  :crossfingers:. То се случва често да се забременее веднага след лечение на ендометриоза. Чакаме утре да "дадеш подробен отчет"  :balk_21:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #64 -: Май 22, 2008, 16:17:42 pm »
Раши, и на мен ми се виждя съмнителна тази работа - положителен тест, пък бременност няма, според гинеколога... Доста е рано да се установи дали има извънматочна или не...

Според мен по-добре малко параноя, отколкото да стане някоя беля... Пусни си кръвен тест, не е кой знае какво усилие, а можеш да си спестиш големи неприятности!
Успех и пиши!
« Последна редакция: Май 22, 2008, 16:20:24 pm от Saule_Nova »
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #65 -: Май 22, 2008, 16:27:40 pm »
Само да допълня, ако кръвния е положителен, след 48 часа пусни отново. За да се види как нараства. Пиши резултатите после, ако пускаш.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #66 -: Май 22, 2008, 17:10:00 pm »
Благодаря на всичко момичета! Много сте мили  :grouphug:
Преди малко ми тръгна цикъла. Предписаха ми хормони да пия. Така, че стискам палци за другия месец, както и на всички, които са като мен!

Лека вечер милички!

Поздрави


*

    Vilma

  • *
  • 15
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #67 -: Май 23, 2008, 09:00:41 am »
Здравейте, мили момичета! Стискането на палци свърши работа :wink: Бях на лекар и...наистина е станало чудото - бременна съм в пета седмица, което много не разбрах какво значи. За сега док. каза, че всичко е наред. Другата седмица ще пусне изследвания.
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #68 -: Май 23, 2008, 09:05:58 am »
Здравейте, мили момичета! Стискането на палци свърши работа :wink: Бях на лекар и...наистина е станало чудото - бременна съм в пета седмица, което много не разбрах какво значи. За сега док. каза, че всичко е наред. Другата седмица ще пусне изследвания.
:balk_47: :balk_47: :balk_47:
Много се радвам, миличка!
Бъди жива и здрава и много спокойна, за да дадеш най-доброто на чаканото си детенце!
Желая ти най-спокойните и прекрасни девет месеца и на финала най-сладкото и ревливо бебче :D
Прегръдки и целувки!  :bighug::balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #69 -: Май 23, 2008, 09:13:00 am »
Здравейте, мили момичета! Стискането на палци свърши работа :wink: Бях на лекар и...наистина е станало чудото - бременна съм в пета седмица, което много не разбрах какво значи. За сега док. каза, че всичко е наред. Другата седмица ще пусне изследвания.
Офециално честито :) и лека бременност!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #70 -: Май 23, 2008, 09:15:32 am »
Здравейте, мили момичета! Стискането на палци свърши работа :wink: Бях на лекар и...наистина е станало чудото - бременна съм в пета седмица, което много не разбрах какво значи. За сега док. каза, че всичко е наред. Другата седмица ще пусне изследвания.


Браво Vilma! Много се радвам за теб и стискам палци. :)))

Хубав ден!


*

    Vilma

  • *
  • 15
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #71 -: Май 23, 2008, 09:22:51 am »
 :D Благодаря от сърце! Желая на всички ви много спокойствие и сбъдване на най-голямата ви мечта да видите и вие две чертички. Но един съвет от мен - не го мислете много как ще стане и дали е станало. Аз спрях да го мисля и да го планувам, даже незнам кога е станало, за това бях изненадана от резултатите на тестовете. Имах голямо напрежение в работата си и там се бях концентирала. А другото - просто благодаря на Бог. За това старите хора казват " Това е Божа работа " - и е така. Трябва да сте спокойни и да вярвате, че ще се случи, но не по вашия план. Е - това е моя опит. Успех на всички  :lol:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #72 -: Май 23, 2008, 10:09:37 am »
Честито Вилма.Лека бременност.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #73 -: Май 23, 2008, 10:11:41 am »
честито,Вилма! леки 9 месеца!
07.10.2009
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #74 -: Май 23, 2008, 10:14:06 am »
:D Благодаря от сърце! Желая на всички ви много спокойствие и сбъдване на най-голямата ви мечта да видите и вие две чертички. Но един съвет от мен - не го мислете много как ще стане и дали е станало. Аз спрях да го мисля и да го планувам, даже незнам кога е станало, за това бях изненадана от резултатите на тестовете. Имах голямо напрежение в работата си и там се бях концентирала. А другото - просто благодаря на Бог. За това старите хора казват " Това е Божа работа " - и е така. Трябва да сте спокойни и да вярвате, че ще се случи, но не по вашия план. Е - това е моя опит. Успех на всички  :lol:

Честито мила. Пожелавам ти да изживеете най-прекрасните 9 месеца на очакване на вашето малко и сладко, и послушно беборанче. Ти /специално на мен/ ни вдъхна толкова много кураж  и така ни повдигна "силите". БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ. Успех и не ни забравяй. Ако не си ни наплюла- бързо поплюй ни. :P
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #75 -: Май 23, 2008, 11:23:10 am »
Здравейте, мили момичета! Стискането на палци свърши работа :wink: Бях на лекар и...наистина е станало чудото - бременна съм в пета седмица, което много не разбрах какво значи. За сега док. каза, че всичко е наред. Другата седмица ще пусне изследвания.

Честито !
Лека и безпроблемна бременност !
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #76 -: Май 23, 2008, 11:23:51 am »
Още веднъж честито!!! Не забравяй да ни заплюеш и да повлачиш крачета тук :)
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #77 -: Май 23, 2008, 11:32:18 am »
Честито Вилма!!!Лека бременност и хубавко бебче на финала!
И наистина спокойствието е най-важно!!!

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #78 -: Май 23, 2008, 11:35:41 am »
Честито Вилма! Прекрасни 9 месеца
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #79 -: Май 23, 2008, 13:42:05 pm »
Преди малко ми тръгна цикъла. Предписаха ми хормони да пия.
Не ги пий докато не си направиш поне още един уринен тест за бременност.
Колкото и добре да си познаваш цикъла...Кървенето е просто кървене, не можеш да кажеш със сигурност, че е точно цикъл.
Или поне изчакай и ги почвай (хормоните) от другия месец, като този месец не правите опити за бебе.
Ако те заболи или кървенето не е обичайно, примерно друг цвят или обилност НЕЗАБАВНО потърси лекар.
Съжалвам... :(в "най-добрият" случай това е ранен спонтанен аборт, при следваща бременност трябва да се консултираш с подходящи лекари...особено ако се повтори.