0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #40 -: Май 21, 2008, 17:52:10 pm »
Ето тук:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=20084.0
можеш да видиш всички изследвания и по-специално тези за половите хормони. Взема се кръв от вената, не е нещо специално.
Мисли първо за себе си, какво значи "зесегнал" се лекар?!
Лекарите в малките градове не са много добра алтернатива за репродуктивни проблеми, макар че сред тях има и много добри гинеколози. Точно по това можеш да съдиш дали твоят е такъв - ако сам ти предложи тези изследвания или поне ти предложи проследяване на овулацията с ултразвук няколко месеца подред, значи има надежда. Проследяването се извършва на вагинален ултразвук, това само информативно го вмятам, за да не ти взема пари за прегледи без стойност с коремно УЗИ.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #41 -: Май 21, 2008, 20:25:51 pm »
Благодаря за информацията.Дано когато отида на доки да нямам нужда от тизи изследвания
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #42 -: Май 21, 2008, 20:34:54 pm »
Ей, какво стана с Раши? Не е дала отчет тук от ходенето при доки???
И аз се посмях с вас малко, но на нея не и е до това, дано всичко е наред и е спряло зацапването!
lsd_lsd,  :crossfingers: даси с +++ този месец!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #43 -: Май 21, 2008, 21:16:13 pm »
Видях, че днес сте се посмяли, дано само Раши наистина е добре и да се похвали с окончателен +++ резултат.
Раши, не сме толкова лощи, просто понякога неред с проблемите си търсим и нещо весело, за да ни е по-добре. Нищо лично, а и повечето от нас определено не са специлисти.
 
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #44 -: Май 21, 2008, 21:58:28 pm »
Ей, какво стана с Раши? Не е дала отчет тук от ходенето при доки???
И аз се посмях с вас малко, но на нея не и е до това, дано всичко е наред и е спряло зацапването!
lsd_lsd,  :crossfingers: даси с +++ този месец!
Тя май утре щеше да ходи на лекар.
Раши късмет.
*

    Vilma

  • *
  • 15
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #45 -: Май 22, 2008, 09:57:22 am »
Момичета утре съм на лекар, но вече не мога да издължам и имам нужда от мнението ви. Моля помогнете ми! Закъснява ми 10 дни. Правих си през последните няколко дни тестове. Общо четири пъти и четирите пъти ясно има две чертички-съвсем ярки. Веднъж си мерих температурата 37,2. Има ли възможност и четирите теста на различни фирми да грешат. А всъщност аз от скоро имам цикъл, защото бях на лечение за ендометриоза. Възможно ли е всичко да е една грешка. Моля дайте съвет.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #46 -: Май 22, 2008, 10:00:13 am »
Има ли възможност и четирите теста на различни фирми да грешат.

Абсолютно никаква вероятност за грешка. Така че честито и лека бременност!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #47 -: Май 22, 2008, 10:04:12 am »
Правих си през последните няколко дни тестове. Общо четири пъти и четирите пъти ясно има две чертички-съвсем ярки. Възможно ли е всичко да е една грешка. .
Някъде бях чела, че по-голяма е вероятността теста да е фалшиво отрицателен, но положителен ли-знаяи е положителен. Пък и след 4 и то различни, мисля че няма от какво да се притесняваш, така че успех и едно мнооого здраво  :bori_011: на края :)
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #48 -: Май 22, 2008, 10:59:06 am »
Добро утро и от мен.Тази сутрин си мерих БТ и беше 36,8.При бременност това е невъзможно нали :(?
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #49 -: Май 22, 2008, 11:08:00 am »
Момичета утре съм на лекар, но вече не мога да издължам и имам нужда от мнението ви. Моля помогнете ми! Закъснява ми 10 дни. Правих си през последните няколко дни тестове. Общо четири пъти и четирите пъти ясно има две чертички-съвсем ярки. Веднъж си мерих температурата 37,2. Има ли възможност и четирите теста на различни фирми да грешат. А всъщност аз от скоро имам цикъл, защото бях на лечение за ендометриоза. Възможно ли е всичко да е една грешка. Моля дайте съвет.
Няма начин толкова тестове да грешат-честито!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #50 -: Май 22, 2008, 11:28:02 am »
Здравейте момичета. Бях на лекар - положението не е добро. Ако е имало бременност, вече няма. Гледаха ме и за извънматочна. Засега не се вижда да има проблем. Но, явно нормалното забременяване никак не е лесна работа.

Преркасен ден на всички ви!

 :wink:


*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #51 -: Май 22, 2008, 11:53:50 am »
Съжалявам мила !
Горе главата и всичко ще е ОК !
Пожелавам ти скоро да видиш двете чертички 
:bighug:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #52 -: Май 22, 2008, 12:52:17 pm »
Здравейте момичета. Бях на лекар - положението не е добро. Ако е имало бременност, вече няма. Гледаха ме и за извънматочна. Засега не се вижда да има проблем. Но, явно нормалното забременяване никак не е лесна работа.

Преркасен ден на всички ви!

 :wink:

Съжалявам, мила! :bighug:
Не се отчайвай- по-важното в момента е, че не е извънматочна и че няма проблем.
Опитвай се да извличаш положителното дори и от бедата.
Защото ако наистина беше извънматочна не е добре.
Много те гушкам и не се отчайвай- аз не знам от кога опитвате, но това ви е медения месец и предполагам, че от скоро - така че се успокой.
Ще видиш, че скоро ще ни зарадваш с най-хубавата за всички нас новина!
Прегръщам те и ти желая хубав ден!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #53 -: Май 22, 2008, 13:04:11 pm »
раши,съжалявам мила!другия месец ще стане.

вилма,а на теб ЧЕСТИТО и лека бременност!
07.10.2009
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #54 -: Май 22, 2008, 13:10:35 pm »
Вилма,честито скъпа!
Мен ако питаш,направо можеш да започваш яко да се радваш!!!!!!!!!!!!!!
Чакаме подробности и да ни държиш в течение!!!!

Раши,наистина съжалявам,но по-важното е че не е най-страшното!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #55 -: Май 22, 2008, 13:21:07 pm »
Раши :bighug:
Вилма,честито.
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #56 -: Май 22, 2008, 13:34:01 pm »
Раши, съжалявам, дано всичко е наред при теб, и другият месец с нови сили.
Вилма на теб честито!Бъди спокойна , и на финала едно прекрасно чевече.


*

    Vilma

  • *
  • 15
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #57 -: Май 22, 2008, 13:40:55 pm »
Ох, благодаря ви. Не знам дали да се радвам, но до утре ще чакам. Утре веднага ще ви пиша да кажа какво ми е казал док. А за моята история също ще ви разкажа, но по-добре утре, за да съм сигурна. При мен нещата са много комплексни. Дано тестовете да са истински. Ще стискам зъби до утре.
*

    Vilma

  • *
  • 15
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #58 -: Май 22, 2008, 13:50:09 pm »
Пропуснах да ви кажа, защо съм си правила четири теста, не защото не им вярвам, /всъщност само веднъж съм си правила мин. година тест за първи път / а защото вероятността да е станало нещо - за мен е загадка. Първо не знаех кога е ову-то ми, защото съм след лечение на диферелин и МЦ се регулира и второ сме правили само един или два опита за месец и половина. Бяхме болни. Ето това ме потресе и за това правих четири теста. Но ...стискайте палци до утре.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #59 -: Май 22, 2008, 14:23:20 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: