0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #20 -: Май 21, 2008, 15:52:01 pm »
Не и се подигравайте.
Не се подиграваме, смеем си се...защото е смешно! Че девойчето е сгрешило ся, голяма работа! :lol:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #21 -: Май 21, 2008, 15:54:46 pm »
Благодаря. Радвам се, че успях да ви разсмея с незнанието си. На мен в момента изобщо не ми е смешно. Явно този форум е само за специалисти.







Re: Дали съм бременна?
« Отговор #22 -: Май 21, 2008, 15:55:31 pm »
Rashi чистито и от мен.Щом има втора,макар и бледа чертичка,значи чудото е станало.И тъй като аз също си задавам този въпрос искам да споделя:
трябваше да ми дойде на 11/05,но още го няма.Направих два теста(уринни),първия на втория ден от закъснението,а втория днес но уви отрицателни и двата.Имам леко придърпване ниско долу,а по принцип е доста силно с болки в гърдите.Гледам да не се търся други симптоми,защото внушението е по заразно от действителността.И все пак надеждата си е надежда.Успех на всички и много две чертички :bighug:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #23 -: Май 21, 2008, 15:56:15 pm »
Не, този форум е за всички. Ти отиди на лекар и не отлагай - кървенето не е никак безопасно. :bighug:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #24 -: Май 21, 2008, 15:57:21 pm »
lsd_lsd, дата на евентуална овулация, следиш ли я?
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #25 -: Май 21, 2008, 15:59:59 pm »
Благодаря. Радвам се, че успях да ви разсмея с незнанието си. На мен в момента изобщо не ми е смешно. Явно този форум е само за специалисти.







Не се сърди  rashi , не го правим с лоши чувства , просто ни стана интересно. :hug2:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #26 -: Май 21, 2008, 16:00:17 pm »
Rashi, не се сърди на момичетата. Тук никой не е роден научен. Всичко се учи с времето. Отиди на лекар веднага. Че си бременна, бременна си. Но е хубаво да те види лекар, защо е зацапването. Може и да не е нещо страшно. Успех.
]
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #27 -: Май 21, 2008, 16:00:24 pm »
Тихичко честито на Раши :) бягай на лекар, и после да докладваш тук :) а това че си объркала, еми то пък не е задължително човек да ги знае тия работи и дано не се налага... нас неволята ни е научила, ако зависеше от мен, даже и овулация не ми се щеше да знам какво е... ма на, требва да го знам  8)
lsd_lsd  - а ти защо не си пуснеш един кръвен тест, вместо да се изтезаваш с тия уринните? стискам палци !!!!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #28 -: Май 21, 2008, 16:00:52 pm »
Благодаря. Радвам се, че успях да ви разсмея с незнанието си. На мен в момента изобщо не ми е смешно. Явно този форум е само за специалисти.







Знаех си, че ще се обидиш - недей, мила, пак ти казвам - момичетата не са го направили с лошо и въобще момичетата тук не са такива. Със сигурност не ти се подиграват.
Не мисли сега за това - отивай на лекар, а после като видиш, че всичко е наред и се успокоиш ще се посмеем заедно- сега ти е напрегнато и това ти дойде повече.
Отивай на лекар и ще чакаме да ни кажеш как е минало.
Прегръщам те! :bighug: :bighug: :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #29 -: Май 21, 2008, 16:02:19 pm »
lsd_lsd,имаш доста голямо закъснение,така ,че може да идеш на доктор.И дано имаш радост .Раши ,не се сърди  :wink:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #30 -: Май 21, 2008, 16:03:18 pm »
Ами не мога да се сдържа.....моля да ме извините......
Не съм специалист...
 :jump12: :jump12: :jump12:

И честито за бременността!

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #31 -: Май 21, 2008, 16:04:20 pm »
Честито и от мен.И аз си задавам същия въпос.Трябваше да ми дойде на 11/05.На 13/05 са напр. тест но отрицателен.Днес правих втори,но също отрицателен.Какъв и шанса да съм бременна?
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #32 -: Май 21, 2008, 16:08:38 pm »
ИЗВАНЯВАЙТЕ ЗА ВТОРИЯ ОТГОВОР.МНОГО СЪМ РАЗСЕЯНА :oops:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #33 -: Май 21, 2008, 16:13:16 pm »
Според мен , след десет дневно закъснение , уриният тест трябваше да покаже , ако има бременност . Направи си кръвен или се консултирай с лекар .
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #34 -: Май 21, 2008, 16:13:51 pm »
Благодаря отново на всички. Ще отида на лекар още утре.

Всичко най-най-добро.


Re: Дали съм бременна?
« Отговор #35 -: Май 21, 2008, 16:31:35 pm »
Не се цупи, Раши, момичетата тук са страхотни! Стискам ти палци за успешна бременност!  :blowingdust2:
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #36 -: Май 21, 2008, 16:47:01 pm »
Честито и от мен.И аз си задавам същия въпос.Трябваше да ми дойде на 11/05.На 13/05 са напр. тест но отрицателен.Днес правих втори,но също отрицателен.Какъв и шанса да съм бременна?
Знаеш ли имало ли е овулация. Възможно е този месец да е нямало овулация и от това да е закъснението. В това няма нищо страшно и не означава, че и следващия месец ще е така.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #37 -: Май 21, 2008, 17:07:39 pm »
Благодаря.Много сте мили.Точно този месец си казах,че няма да меря нито БТ нито да следя дни и т.н.,защото миналия месиц ми закъсня 5 дни и също нямах болки в гърдите и долу ме сви няколко часа преди да ми дойде.И после три дена рев.Така,че незнам имало ли е О.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #38 -: Май 21, 2008, 17:19:31 pm »
lsd_lsd, добре е да си пуснеш репродуктивните хормони освен прегледа. Тези закъснения не са добре...
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #39 -: Май 21, 2008, 17:42:51 pm »
lan,би ли ми казала какво ще ми правят на тези изследвания и мога ли да си ги поескам от док без да се засегне.Живея в малък град и нямям голям избор.