0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #120 -: Юни 20, 2008, 08:23:05 am »
Момичета и аз като авторката на темата последната ми менструация беше на 24.05.2008.Според мен овулацията ми евентуално е била на 11.06.От понеделник т.е. 6 дена по-късно ( след овулацията ми) започнаха и симптомите-не ми се пие кафе(а пия по много),не ми се пуши,ставам до талетната вечер,имам болки в яйчниците и в гърдите,гърдите ми недряха и кръста ме боли и съм много раздразнителна.И така ме боли главата,като се има впредвид ,че никога не ме боли глава,а миризмите ги надушвам от километри.Днес е девети ден от овулацията и си направих тест,който е отрицателен.Как ще коментирате това?

Здласти. Видях ти графиката- имаш си хубава БТ. Ами как лично аз ще коментирам написаното от теб- стискам палци да си бременна. Но според мен още е рано за тестове. Ето аз съм с 4 дни закъснение и тестовете са ----------, но лелка още няма. За да не правиш глупости като мен/ да даваш излишни пари за тестове/ изчакай да ти закъснее и тогава направи едно тестче и не забравяй да ни се похвалиш. :P :P
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #121 -: Юни 20, 2008, 10:15:13 am »
Хем знам,че може би е рано и хем бързам.Рядко имам графика ,която да е нормална и затова се надявам.Незнам,но Дениз коментира графиката ми,че температурата била прекалено висока.Евентуално,че и този месец имам проблем.Но времето ще покаже....

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #122 -: Юни 20, 2008, 14:12:10 pm »
Ela 79 дано "Чудото" е станало.Стискам ти палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #123 -: Юни 20, 2008, 14:32:19 pm »
Милички момичета, стискам палци на всички ви и дано скоро всички бъдем с големи тумбаци  :D :D :D
И аз нямам търпение да правя тест! Този месец за първи път меря БТ, струва ми се че имам разни симптоми, а дори за някои разбрах че са симптоми, едва след като прочетох че са такива  :oops:
НЕчакам на 26.06 и аз, но до тогава ми се струва толкова много време...
Все пак ще се опитам да поизчакам още мъничко  :wink:
Пожелавам успех на всички ви!!!!
Целувам ви!!!
 :wink: :wink: :wink:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #124 -: Юни 20, 2008, 16:36:32 pm »
snuki имаш многооо силно стиснати палци от мен!!На 26.06 ще чакаме да се похвалиш!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    maeto

  • **
  • 62
  • Стреми се към целта, но не я преследвай. (А. Фюрст
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #125 -: Юни 20, 2008, 23:37:16 pm »
АЗ също стискам палци.Пожелавам късмет на всички! :blowingdust2: :balk_602: :balk_602: :balk_602:
:):):)(inlove):)
Потребностите на душата раждат приятелството, потребностите на ума - уважението, потребностите на тялото - желанието. А трите потребности заедно раждат истинската любов
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #126 -: Юни 23, 2008, 09:14:26 am »
Благодаря ви момичета!!!  :wink:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #127 -: Юни 23, 2008, 13:59:32 pm »
Здравей libbra, съжалявам че не е станало сега. Стискам ти палци за другия месец ;)  :balk_602: и те  :bighug:
И аз преживях едно лудо очакване скоро. Но, няма да се отчайваме - горе главата!!!!


Успех


Раши


*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #128 -: Юни 23, 2008, 14:00:58 pm »
snuki стискам и на теб, мила :wink:


Много, много късмет и успееееххх  yahoo_17




*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #129 -: Юни 24, 2008, 14:43:08 pm »
И този месец не се получи :(

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #130 -: Юни 24, 2008, 15:01:14 pm »
И този месец не се получи :(

Спокойно,мацко- ще стане. Мен питаш ли ме- този месец почти бях убедена, че е станало, НО...... снощи изпратих лелята и награбих мъжо. :P Прегръщам те и се успокой.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #131 -: Юни 24, 2008, 15:07:19 pm »
Ох,милички,днес ми е последен ден и съм толкова загоряла,че едва издържам!
Стоя на работа и се клатя на стола :D
Утре и ние започваме на ново опитите и този месец няма да му се размине-както съм превъзбудена от предстоящия концерт на Бате Лени,тризнаци трябва да си направим :P
А дано другия месец всички да можем да се похвалим с  :bfp:
Яхвайте мъжлетата,пускайте щорите и климатиците и бебчета да правим :bed:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Дали съм бременна?
« Отговор #132 -: Юни 24, 2008, 15:30:35 pm »
Мили момичета - от мен утре ще имате новини...  :?
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #133 -: Юни 24, 2008, 15:37:07 pm »
Ох,милички,днес ми е последен ден и съм толкова загоряла,че едва издържам!
Стоя на работа и се клатя на стола :D
Утре и ние започваме на ново опитите и този месец няма да му се размине-както съм превъзбудена от предстоящия концерт на Бате Лени,тризнаци трябва да си направим :P
А дано другия месец всички да можем да се похвалим с  :bfp:
Яхвайте мъжлетата,пускайте щорите и климатиците и бебчета да правим :bed:

А така мацкооооооооооооо. То аз с моя тормоз върху мъжо трябва петзнаци да излязат. МАЛЕЕЕЕЕЕЕ 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #134 -: Юни 30, 2008, 23:03:40 pm »
Моля момичето което каза че му остават осем дни до МЦ (или по точно вече 7)...за съжаление не и помня името защото всичко беше изтрито  :( ...да пише като има новини и много много и стискам палци и не само на нея ами на всички вас прекрасни момичета  :)  целувки от мен и :bighug:
*

    SISITU

  • *
  • 16
  • ЧАКАМЕ ТЕ БЕБЧО!!!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #135 -: Юли 02, 2008, 18:01:09 pm »
Здравейте и от мен!!!
Бих искала да ви помоля за съвет.На 19 юни трябваше да ми дойде-не ми дойде.Незнам дали съм имала ову.Пих 10 дена дуфастон,от 11-ти до 20-ти.Правихме само 4-ри опита,защото просто нямахме време.На 13,19,23,24.Правих тест на 26-ти,отрицателен.Аз съм с един яйчник и две двустранно запушени тръби.Точно бяхме в началото на пътя към инвитро бебенце.Не е възмойно да съм бременна,нали?Имам някои симптоми на бременност,но никак не им се вразвам.Посъветвайте ме нещо,много ви моля!!!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #136 -: Юли 02, 2008, 18:09:21 pm »
Направи си кръвен тест. :crossfingers:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #137 -: Юли 23, 2008, 18:26:00 pm »
Здравейте всички мами и кандидат мами.
Искам и аз да ви попитам нещо.Имам редовен цикъл от 4 месеца.На 27.06 ми беше последния цикъл.На 14 ми беше предполагаемото овуто.Работихме с мъжа ми и 2 дни след това започна бяло течение.Имам постоянни болки в десния яйчник и под пъпа. Няколко пъти ми се гадеше. Според вас бременна ли съм или си въобразявам? Ще се побъркам от чакане до 27. Успех на всички
мари
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #138 -: Юли 23, 2008, 18:34:00 pm »
мила  mary84,
 възможно е да си бременна,но също е толкова възможно и да не си...така че,моя съвет е чакай си датата и при закъснение направи тестче....
иначе имаш хубави симптомчета и стискаме палци да се похвалиш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #139 -: Юли 24, 2008, 15:44:12 pm »
Мари,остават три дни до голямат истина.. Успех ти желая!