0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Нова тема 18.02- 24.02
« -: Февруари 18, 2008, 08:34:06 am »
Хубава седмица от нас със Стефания, хайде вече да се оправя времето и да се излиза , че децата направо не издържат вкъщи.
При нас цари трескава подготовка- точно след една седмица ще духаме първа свещичка върху тортата за СТефи  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2008, 08:45:15 am »
Честита нова седмица и от нас! Надяваме се малък Сечко да се усмихне и да подари няколко хубави дни за бебоците и техните майки, че на всички ни омръзна да си стоим в къщи!
Мини, сигурно е много вълнуващо приготовлението за такова събитие! Желая ти само положителни емоции и неповторими моменти!
*
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2008, 09:13:52 am »
Децата не издържат - пък да не говорим за майките  :D :D
Точно тази сутрин си мечтаех на глас - като се оправи времето как ще слизаме в градината да си пием кафенцето, Ема да си играе, после обяд, сън, хайде на разходка.... ох, не ми подейства добре - нямам търпение нещо  :D

Ей, Мини, голямо събитие ви очаква... кога мина това време...

Весела и здрава седмица от нас с Ема!
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2008, 09:25:08 am »
Весела седмица и от нас - уж го дават да се оправя тва време, ама аз със мойта госпожица ще видя как ще излизам, че грам в количката не иска. Увива се и се засинява от рев.
Тя вече е се оправя - ама още хрипти горката. Дано по-бързо минават тези болести, че е страшно :(
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2008, 09:42:56 am »

Днес семейство Тодорови става на 2 години! Да ви почерпя по случая!
*
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2008, 09:43:20 am »
хубава седмица, само здрави деца!

в продължение на темата от миналата седмица за попарата - аз попара давам от съвсем скоро, точно защото исках да спра даването на каша 2 пъти дневно, което ни беше станало практика от 2 месеца. в попарата ЗАХАР НЕ СЛАГАМ. редувам я с кус-кус на Плазмон. кашата остава за следобеда. от безмлечните, които редувах 2 пъти на ден, наистина няма особен избор - въртях оризова, пшеничена и овесена, правих разни комбинации по между им, и с различен плод съответно.
Бисквитките на Плазмон (предполагам и Хипските), били те на прах или не, мисля си съдържат пълномаслено мляко, затова мисля да ги пробваме след годинката.
Скоро мисля да въведа киселото мляко и ще се получи малко по-голямо разнообразие.

Мини, успешна организация :wink:


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2008, 09:49:41 am »
здравейте!
за любителите на био-продуктите, една интересна информация - в магазин Хит са направили щанд за био-продукти.
отначало имаше само зеленчуци, сега са разширили с кафе, чай, какао, ориз, боб, леща, макаронени изделия, зеленчукови консерви и други неща. не успях да разгледам всичко. цените, обаче, са впечатляващи - например, 500 грама био-ориз струва 6 лева.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #7 -: Февруари 18, 2008, 10:08:02 am »
хехе, Джам, ти щот не си видяла цените на биощанда в супермаркет Елемаг (нашия най-близък и всъщност единствен магазин в района) :lol:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2008, 10:14:31 am »
А, тъкмо се чудех как ли вървят цените в Елемаг, че отдавна не съм пазарувала там, а Била и Пикадили ми омръзнаха. Преди се водеше тузарски магазин, определено с надценка. Сега така ли е пак?
В Пикадили също има био-щанд с впечатляващи цени.
Аз от вчера съм с 38.5, ту я смъквам, ту я вдигам, много ми е дискомфортно. Нищо друго ми няма, само гърло леко ме боли, ама тая треска ще ме довърши.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #9 -: Февруари 18, 2008, 10:23:07 am »
Добро утро и от нас.
Био-щанд направиха и във Фантастико със същите впечатляващи цени.
Честита годишнина на сем. Тодорови! да имате още много щастливи години!
За попарата, аз и друг път съм казвала, че Мия така и не прояде попара. Пробвахме всякакви варианти - различни видове сухари и хляб, с чай, с АМ, със захар, без захар. Като отказа всичко, спрях да й предлагам. Сирене си хапва достатъчно -или в супата, или в зеленчуковото ястие. Тя все още си закусва само АМ -много рядко приема друго, примерно грис с масло и сирене.
<br />[link=http:
*
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #10 -: Февруари 18, 2008, 10:29:29 am »
Сравнено с други магазини, Елемаг е доста по-скъп.
По отношение на кухнята им (готвената храна на кг) наистина няма никакво място за сравнение с другите аналогични магазини, много е вкусно, но цените са високи.
Абе всичко е по-скъпо. Иначе е добре направен и подреден мазазин, с добър асортимент.
И определено редовн клиенти си има, щото наблизо няма друга алтернатива.
« Последна редакция: Февруари 18, 2008, 10:46:33 am от tzvetenze »
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #11 -: Февруари 18, 2008, 10:41:51 am »
Ахъм, баш такъв щанд има и във Фантастикото в Скай сити, и мен точно оризът за 6 лв ме впечатли, но пък се изяжда за 1-2 месеца това количество, не е чак драма. Но за зеленчуците вече дадох заявка на мама и на свекър ми какво да садим тази година, че фасул по 4-5 лв за малка био консерва не е опция.

Сега, аз да си кажа от понеделник, белким се организираме този път - уикендът по прогноза ще е хубав и слънчев, хайде да направим една дружна Борисова градина, какво ще кажете? Предлагам неделя, за часа вие сте на ход. Аз обичайно излизам с Дани в 10:30-11:00, после с Димана около 14:00, после пак с батето следобяд към 15-15:30. Все единия режим ще трябва да го променя, за да излезем заедно, затова ще гледам да се нагодя по обществените нагласи :)

Хубава седмица и бързо оздравяване на болните дечица и мами!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #12 -: Февруари 18, 2008, 10:47:11 am »
marmotche, ужасно ще се радвам да ви видя, брой ни в групата! ние обикновено излизаме като вас с Дани - в 10:30-11:00 часа, да хванем най-топлото време по обяд.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #13 -: Февруари 18, 2008, 10:47:49 am »
Хубава седмица и от нас.Честита годишнина.Нямам търпение да се оправи времето, че малката е станала нервничка а аз направо съм :witch:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #14 -: Февруари 18, 2008, 11:10:00 am »
Ако към 13 ч все още сте в Борисовата, ще мога и аз да ви видя. Преди това съм на английски.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #15 -: Февруари 18, 2008, 11:40:28 am »
Стига да не изникне нещо/малкия нещо кашля от време на време днес/ ни пишете и нас.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #16 -: Февруари 18, 2008, 11:43:44 am »
Миналата седмица ходих в Пикадили да гледам за био продукти и имаше само краставици  :lol: Дори не погледнах колко струват.
Дори и да са по-високи центите, поне да има заредни щандове с всичко, ами то едни голи краставици...Може и такъв период да съм уцелила.

Mari_PZ на Кристина още не съм и показала опцията с леко повдигната количка и все още си е в напълно легнало положение и общо взето там си спи на обяд. От както се е родила има няма 10 пъти да е спала на обяд в креватчето. Много бързо свикват на хубавото, много са хитри и неможе после да ги излъже човек.
Ние и вчера бяхме на вън в количката за 15 мин. - моржуваме  :oops: После я вкарах с количата в хладна стая и спа 2 часа, оня ден 3...кво ли си вика, дай да не мърдам, че тая лудата ще ме изкара пак вънка на студа  :lol:
И други студени дни сме били за малко навън, може за 10 мин., ама сме вънка.
Днес ще видим....

Цвети, аз пък ходих да се подстригвам във вашия район миналата Неделя и уж там района ми е познат, майка ми там работеше и търсих тоя Елемаг и се замотах. Точно заради био продукти го търсих и заради пюрета на Гербер. Струваше ми се, че беше някъде около тази синята сграда на Техноимпорт, ама не го намерих  :?

Ние може би отново ще сменяме режима на хранене, порастваме, ставаме палави, много шава, хаби енергия и 4 хранения май вече не ни задоволяват.

Пожелавам весела седмица и от нас и да се оправи времето, за да може за по-дълго и по-спокойно да се разхождаме с "младите"  :)

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #17 -: Февруари 18, 2008, 11:44:12 am »
Слънчева седмица и от нас!

Ако всичко е наред, и ние ще дойдем в неделя в Борисовата градина по обед.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2008, 11:47:16 am »
Ох, нещо ударих на камък с нашата организация за първия рожден ден.
Ще съм благодарна за малко информация от вас!
Търся препоръчан детски парти център в района на Изгрев, Плиска, Редута, Гео Милев, Младост, Лозенец, Дианабад, Дървеница. Изискването ми е да са навити да поръчат пица и за възрастните! Не знам по какви причини на няколкото места, където звънях - не искат - предлагат плато с някакви дребни хапки. Все пак рожденият ден ще го празнуваме в делничен ден след работно време и всички ще са гладни.
Също да предлагат нещо по интересно за децата от рода на куклен театър или фокуси. И изобщо - ако имате опит с някой такъв център, който ви е оставил приятни впечатления - моля, споделете.
Моята идея беше да си отидем на нормално заведение да се почерпим, но да има и детски кът. Но не успях да открия подходящо такова. За това явно ще се ходи в детски център, колкото и да смятам, че сме малки за такова празнуване. Но от друга страна пък Симона много се радва на деца и досега като сме ходили на рождени дни й е било ужасно забавно.
*
Re: Нова тема 18.02- 24.02
« Отговор #19 -: Февруари 18, 2008, 11:53:48 am »
Цвети, аз пък ходих да се подстригвам във вашия район миналата Неделя и уж там района ми е познат, майка ми там работеше и търсих тоя Елемаг и се замотах. Точно заради био продукти го търсих и заради пюрета на Гербер. Струваше ми се, че беше някъде около тази синята сграда на Техноимпорт, ама не го намерих  :?

Нинче, Елемаг е от синята сграда като тръгнеш в посока Немското пос-во и почти до гората. само дето синята сграда е на ул.Жолио КЮри, а магазинът е на успоредната ул.Елемаг. Обаче в Елемаг Гербер няма! И като цяло също не е кой знае какъв щанд с био продукти, а и пресни неща като зеленчуци и плодове няма.
В района Гербер има в Бебемаркета, само че той е по-близо до Плиска, една пресечка пак на Жолио Кюри. Там има добър асортимент на Хип, Гербер, Семпер и още някои, както и млека и каши. Гербер има и по Билите.