0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #80 -: Февруари 05, 2008, 14:33:02 pm »
Димана много ви благодари за поздравите  :ballons: и желае най-щастливото детство на Емо :):balk_7: :swing:

Борисовата градина в събота или неделя звучи екстра, само дано времето да позволи. Щом се разбрахме за проходили и само возещи се, ние ще дойдем и с двата модела.

Мише, страхотна е снимката със зачатските бебочета и прилежащите мами, напълни ми душата! Каси и ини, страхотно попадение е тази снимка, а пък малката Дара много красива мацка бее. Да са ви живи и здрави и дано скоро още много като тях да посрещаме тук.

А пък аз да споделя по темата за мамите в парка - значи, Дани си ескортира редовно Деската на СтефиЗ и още две малки грации, ама с Димана сме в друга "смяна", най-удобно ни се пада да излизаме по обяд, когато по-големичките спят. Та запознах се аз с 2 мами на по-малки дечица, много ми върви с тях приказката, радвам се какви са готини и така след почти 3 седмици се завъртя темата покрай стерилтет и т.н. И се оказа, че не само и двете са го преживели, ами и едната си пише тука. Та така, подушваме се явно :)
« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 14:40:30 pm от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #81 -: Февруари 05, 2008, 14:49:25 pm »
Честити месечинки на всички бебоци.

Да растата здрави и щастливи и мама и татко много да ги слушкат  :D


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #82 -: Февруари 05, 2008, 15:03:34 pm »
:balk_16:Честити месечинки
 на :sleepingbabygirl:Димана
 и на :sleepingbabyboy:Емоко!



Много да слушат,
млекце да си пийват,
големи да пораснат,
Мама и Тате да се радват!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #83 -: Февруари 05, 2008, 15:04:01 pm »
Каси, много сте пораснали!!!
 :D
Мише, снимката е чудесна, но тези дето са накрая малко не се виждат.
Др. път дано да е по-топло и да държите бебенцата в ръце. :wink:
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #84 -: Февруари 05, 2008, 15:17:02 pm »
Моми4ета благодарим ви за подкрепата  :bighug: утре в 8 h имаме 4ас за процедурата ,тя се прави през устата и дори няма да е с пълна упоика ,а само на устата и ако не 6ава много ,вси4ко се прави за 15  мин ,няма и да лежим маи в болницата ,но 6те пи6ем какво става с нас .Поне така се ре6ава проблема отколкото да и даваме всеки път сиропи ,сменяне на ле4ение с други лекарства и т.н. без резултат ами това е от нас ...

Ми6е много готина снимка ,много яка банда сте заформили ,да ви завиди 4овек  :),ние тук сме си сноби няма такива филми 8)

А малката Дара е просто невероятно нежна мадама м/у двамата спортисти :D

Леле незнаех ,4е е толкова сложно да си даде6 детето на детска  :?,тук наскро стана инцидент 2 год и половина детенце преско4ило през леглото и нападнало 10 месе4но бебе (цялото е обезобразено,надрано и без малко да го е уду6ило ).Цялото ли4ице на бебето е в рани и педиатрите са притеснени да не му останат белези .Та толкова скъпите ясли как могат да допуснат такъв инцидент?Е как да им поверя детето си ?Не  4е съм искала де ,просто така е думата .Аз мисля да  я давам направо за  пред у-6те (тук е от 2 год и половина ),та 6те видим ....

4естити месе4инки на вси4ки де4ица и да са здрави4ки и много да слу6кат  :D
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #85 -: Февруари 05, 2008, 15:27:28 pm »
Шаки, успех за утре.всичко да мине възможно най бързо и безболезнено.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #86 -: Февруари 05, 2008, 15:53:23 pm »
Успех утре Шакира, дано мъничето не усети болка и всичко мине процедурно.
Ще стискаме палци с батко Тони. :crossfingers: :crossfingers:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #87 -: Февруари 05, 2008, 16:17:41 pm »
Шакира, успех утре.  yahoo_17 yahoo_17  yahoo_17 Дано всичко мине безболезнено и мъничето да се възстанови бързо и да нямате повече проблеми. Ще си мисля за вас и ще стискам палци. Пиши как е минало когато имаш възможност.


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #88 -: Февруари 05, 2008, 16:28:33 pm »
Шаки и  Лина с вас сме!



Късмет и лекинко да мине всичко!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #89 -: Февруари 05, 2008, 16:43:26 pm »
Шаки, успех утре! Дано мине леко и да му мине на детенцето!
 :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers:

 :green_dust_1:Честита първа месечинка на Емо, да е много здрав и послушен! :green_dust_1:
 :ballons:
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #90 -: Февруари 05, 2008, 16:57:50 pm »
Шаки,късмет утре с процедурата!Ще ви стискам палци и ще ви мисля.
Баксиса,недей да мъчиш детето :wink:.Нека си спи ,както си иска.Мики спи по гръб като навърши месец(някъде по това време беше).
Честити месечинки на Димана и Емо!!!
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #91 -: Февруари 05, 2008, 17:01:44 pm »
Mомичета, имам спешна нужда от личния мобилен номер на д-р Виолета Димитрова (не на Фемина). Ако някой го има ще съм много благодарна да ми го прати на лични.


*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #92 -: Февруари 05, 2008, 17:03:54 pm »
Шаки - хайде успех утре!!! С теб сме  :). После да пишеш, ей
В очакване ....
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #93 -: Февруари 05, 2008, 17:10:14 pm »
Шаки, успех и дано всичко мине бързо и да се оправят нещата.  :crossfingers: yahoo_17

Честита месечинка на Емо, да е здрав и много да слушка и папка!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #94 -: Февруари 05, 2008, 17:13:19 pm »
Габи, пратих ти го.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #95 -: Февруари 05, 2008, 17:16:44 pm »
Шаки, стискам палци :)

Ох, не мога да не ви споделя какво се опитва да направи моето диване от 15 мин. насам. Събуло си чорапа и се опитва да си обуе чорапа на куклата, след като не успява с десния крак, сега събу и левия, да не би случайно да е по-малък и "огромния" кукленски чорап да стане на него :lol:
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #96 -: Февруари 05, 2008, 17:50:57 pm »
StefiZ,  :lol: пък моето сутринта си налапало палеца на единия крак и със срещуположната ръка се опитва да си натъпче и една играчка в устата и ръмжиии, че не става! :lol: Просто паднах!
« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 18:12:55 pm от Lan »
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #97 -: Февруари 05, 2008, 18:19:02 pm »
Хей Мишанче яка банда сте се събрали.Ние с малката леко единаци го раздаваме тук.Ходя чат пат на работа и някъкси не мога да заформя компания за разходки.Горките деца с тези работещи родители зор ще виждат.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #98 -: Февруари 05, 2008, 19:21:14 pm »
Алоуууу, софийските мацки, какви са тези снимки тука, искате да ни изяжда черна завист нали  :BangHead:
и ние искаме по много да ви виждаме и да ви настискаме хубавите бебешори  :?
хайде лятото да си направим всенародна среща, моляяяяяяяяяяяяяяяяя виииииииииииииииииииииииииии
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #99 -: Февруари 05, 2008, 19:48:04 pm »
Аз днес като излязох на разходка и си ви представях, за да не завиждам.

Като извих с количката по главната и хоп! гледам Стефи се задава с количката. Побутахме малко заедно, поговорихме и стигнахме до една пейка, а там се наредили Фуси, Джамка и Камшик Мишанта с Митачко. Таман се заприказвахме и Касси пристигната с близнаците. Лейди ме набра на мобилния да каже, че изостава с програмата и няма да дойде. Мешко мина с Миа, но много бързаха и не се спряха за много. Мармотка пък само притича до близкия магазин и я видяхме по чехли и това беше. ПоклЮкарихме, снимахме се и айде-който от където дошъл.  :P
Alexandra