0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мацки, много спите :D!
Пожелавам тази седмица да е изпълнена с хубави емоции за всички майки и дечица!
Смених млякото на детето с Фризолак+Фризовом и наблюдавам, че това се отрази на неговото ходене по голяма нужда.Сега пълни памперса по 2-3 пъти на ден, а до сега това се случваше през 2-3 дни 8O.Определено ми изглежда по-спокойно детето.
В този час започва подаването на молби по интернет за ясли и дет.градини.Успех в битката на всички, които ще се включат!Ще очакваме коментари.
Искам (на патерица) да пожелая на малката Рая, по случай четвъртата и месечинка, много весели мигове и мама,която да я слуша много :wink:!
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2008, 09:08:16 am »
Хубава седмица и от нас.Много здраве и усмихнати и весели деца.Аз продължавам да се опитвам да се регистрирам, че моя кръщелник трябва да ходи на детска градина.
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2008, 09:53:59 am »
Здравейте и от нас добра и здрава седмица ви желаем.

Мацките май не спят ами са на друг адрес.Сутринта по Канал 1 обясняваха как да се ползва сайта за детските градини.Може би по късно да получим подробни сведения ели забивала системата или не. :D
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2008, 09:57:52 am »
Хубава седмица на всички от нас. Аз за съжаление започнах "битката"
за записване неуспешно, трябва да запиша племенника си,
а страницата не ми се отвори нито веднъж. Как е възможно това :x
Отивам пак да се боря :D

Джошка, защо на патериците, ние днес ставаме на 4 месеца :D
Айде да се почерпите
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2008, 10:04:19 am »

Джошка, защо на патериците, ние днес ставаме на 4 месеца :D

Ами защо, защото толкова съм гледала :oops:.Сори.
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2008, 10:09:53 am »
Честита месечинка на Рая. Аз да се оплача - малката от снощи прокашля и нощес се събуди в 3 до 5 се разнасяхме, заспа и сега още спи. Имаме чак довечерав 18 ч час за доктор. В 11 ч чакам една друга педиатърка да я чуе, ама много й нямам вяра, но пак е по-добре от нищо. Та така...
Бъдете здрави!
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2008, 10:21:16 am »
Момичета, имам питанка за сайта за регистрация в детските градини.
Накрая като избереш градините няма бутон готово или излез или нещо
подобно, как разбирам че съм го записала? Е...си тъпата система :x

Марито, ама много бързо да се оправяте :) Дано не е нещо сериозно
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2008, 10:26:16 am »
Добро утро. Мари, дано да не е нещо сериозна.
Това със сайта за детските градини можеше да се очаква. Нямаше да е истина ако сървърът им не беше блокирал, просто. Това е най-нормалната и очаквана ситуация в такива случаи -твърде много заявки за връзка със сървъра и той не може да ги поеме, защото не е достатъчно мощен и блокира. Само се чудя, защо заблуждаваха хората, че това няма да се случи и всичко ще е нормално...А и можеха да го направят малко по-облекчено, например да можеш да се регистрираш предварително и днес само да се подадат заявленията за конкретните детски градини. Аз се надявам майка ми да се съгласи да гледа Мия до 3 години, че иначе нямам идея какво ще правим. В една ясла се обаждах да питам как стои въпроса със записването и ми казаха, че за септември имат 120 чакащи молби вече -това преди 2 месеца...
<br />[link=http:
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2008, 10:28:24 am »
Поздрави за РАЯ и неината четвърта месечинка.Да е жива и здрава и да радва мама тако и родата. :swing:
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2008, 10:30:05 am »
Честита масечинка на Рая  :D както и на всички мишлета, дето ги пропуснахме миналата седмица  :wink: и на големия мъж вече Алекс - цели 2 годинки!
Много радост и здраве на малки и големи, мами и татковци!!!

Мари, да се разминете леко - че е неприятно доста - не могат да се оплачат, не могат да си кажат, не могат да си издухат нослетата... Но, дето каза Лани  - това да е само!!!

Иначе и ние още имаме сополки и се мъчим с една помпичка и физ. разтвор... естествено взехме и секрет, утре ще ни кажат има ли гадинки по нослето...

Хубава седмица и дано е слънчева! Успех в онлайн битката за градини!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #10 -: Февруари 04, 2008, 10:32:37 am »
Хубава седмица и от мен.
Мари, стискам палци да оздравява Стилияна, и да няма нито едно болно детенце.

Честита месечинка на снахата! Много целувки от мен и близнаците.

И аз се опитвам да отворя страницата за детските градини и яслите, но уви. А някои са успяли, е къде е справедливостта?  :x
Абе, да става каквото ще, скапана държава и народ с робска психика. Да сме здрави, другото се нарежда някакси.


Хубаво време и положителни емоции с нашите дечица!



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #11 -: Февруари 04, 2008, 10:34:40 am »
Весела и  :sunshine: ва седмица от нас!
Здрави деца и спокойни майки!
:hug2:Марито , ей дано е нещо повърхностно, и пиши после че ще ви мислим с Митака!


 :balk_16:Честита 4та ::cake:: месечинка на нашата приятелка  :balk_101: Рая с големите мигли!
Много да слушка и папка!



 :flower: за мама Надин!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2008, 10:37:07 am »
Весела седмица и от нас! Успех на всички "кандидат - студенти"!

Честита месечинка на Рая! Много весела и послушна да бъде и да радва мама и тате!

Сайта с градините си имаше направо космически забивки. От вкъщи едва към 9.30 успях да го отворя, добре че нашия татко от работа успя да ни регистрира и сме доста малък номер та се надявам да ни приемат на есен. Иначе кандидат студентката орева блока докато аз се опитвах да рефрешвам и да се логна в тъпата система. Въпреки това, за мен това е по-добрия вариант, чакането цяла нощ пред яслата не ми звучи нормално.
Момичета, имам питанка за сайта за регистрация в детските градини.
Накрая като избереш градините няма бутон готово или излез или нещо
подобно, как разбирам че съм го записала? Е...си тъпата система :x

Ами Надин, като натиснеш на кандидатсвания и там се вижда за какво си кандидатствала вече и под кой номер са те записали и можеш да ги местиш нагоре надолу избраните градини (аз това с местенето на тоя етап немога да го направя защото за момента забива).


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #13 -: Февруари 04, 2008, 11:02:51 am »
Хубава седмица!
Честита 4 месечинка на Рая!
Мари,дано да е нещо леко,и ние миналата седмица бяхме болнички, но ни се размина бързо!
Да ви питам,давали ли сте чайче Блевит(против запек)на децата си,защото ние се дохранваме с Фризовом и пак ака на 2-3дена,а педиатърката реши ,че трябва да му приготвям млякото с вода,в която са киснали овесени ядки,но за мен това е лудост и не го правя.
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #14 -: Февруари 04, 2008, 11:37:57 am »
4естита месе4инка на сладуранката Рая  :D и на вси4ки останали деца които имат днес месе4инки ....
Ние сме адски зле от 2 дена не ядем(едвам я храня права) ,този рефлукс ни разказва играта и при нея явно е силно изразен .Днес сме на преглед и 6те видим кво 6те става ,тъи като няма резултат от 2 седми4ното ле4ение  :balk_146:
Лека седмица от нас  :)
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #15 -: Февруари 04, 2008, 11:50:01 am »
Да ви питам,давали ли сте чайче Блевит(против запек)на децата си,защото ние се дохранваме с Фризовом и пак ака на 2-3дена,а педиатърката реши ,че трябва да му приготвям млякото с вода,в която са киснали овесени ядки,но за мен това е лудост и не го правя.

И нашата първа педиатърка, от която се отказах, ми казваше така да варя овесените ядки във водата за млякото.Направих го няколко пъти :oops:.Слава Богу,че на детето му нямаше нищо,че като прочетох какъв алерген са....При нас запека се оказа глад,но това беше в самото начало.
Мари,бързо да се оправяте!
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #16 -: Февруари 04, 2008, 12:30:33 pm »
Честита четвърта месечинка на малката сладка Рая!
Много да слушка и да хапва редовно, че да не притеснява майка си.


Мари, бързо да оздравява малката Стилияна.
Шаки, дано да отшуми скоро тоя рефлукс, че да не се мъчи детенцето повече.
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #17 -: Февруари 04, 2008, 12:47:30 pm »
Честито на малката Рая :D
Мари да се оправяте бързо, дано е някое леко вирусче само.

А за тъпата им система нямам думи, как са си го представяли, че ще стане цяла София седи пред мониторите сега и цъка F5, можеше да го направят по райони поне. Абе то и да успеем да се регистрираме едва ли имаме шанс, пак ще си има връзкари, какво като съм се записала, как ще ги контролират ...
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #18 -: Февруари 04, 2008, 12:48:18 pm »
Аз успях да подам молби за ясла в три ОДЗ-та едва в 11.30ч., пък да видим какво ще стане, доста назад сме по входящ номер.
Шаки, дано ви минат проблемите скоро.
Относно Фризовома, в началото като го въведох акаха мнооого рядко, направо разстройство, после пък разредиха изхожданията си, и сега акат по един път на ден или през ден. Давам им 1 лъжичка фризовом и 4 фризолак с 150мл. вода, от вчера Хриси яде по 170.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #19 -: Февруари 04, 2008, 12:53:50 pm »
Бреее, голям зор с тези ясли и детски градини в София...Къде са предприемчивите хора да отворят градини, но на поносими цени, че гледам частните са си сума, особено ако трябва накуп да платиш за цялата година напред...Успех желая на кандидатстващите!

Болните дечица да оздравяват бързо! Всички здрави да останат така! Много нови бременни момичета желая на форума и стабилна политическа, икономическа и социална среда на всички.  :P

Шакира
, опитай да нахраниш детето докато спи, ако сте на АМ. Но да си отваряш много очите и много да внимаваш! Аз имах период от около 3-4 седмици, в които Али отказваше да яде, плачеше, повръщаше и се оригваше жестоко и само в спокойно, заспало състояние успявах да й дам да си хапне, че иначе, милото, седеше гладничко. Жестоките колики, фонтани и оригвания започнаха да намалят като започнах захранването.
Alexandra