0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #60 -: Февруари 05, 2008, 09:40:03 am »
Касси, доколкото съм разбрала наредбата за прием в детски градини и ясли, близнаците са с предимство пред другите кандидати, така че дори и с голям входящ номер, пак ще приемат бръмбарчетата (ама много сладки са станали!).
аз кандидатствах за ОДЗ-тата в Младост-1, основно за номер 9 и 71.

момичета, в кой район на София е направена тая снимка на мощната зачатска групировка с колички?

Pippi, ти в коя Младост си? аз съм в Младост-1. има ли още някой в Младостите?

Благодаря, jam. И твоя принц е прекрасен млад мъж :wink:. Относно яслите, аз реших да пробвам и във въпросната ОДЗ 9 :wink:, "Зорница" ако не се лъжа се казва, та там Хриси е номер 2891 :lol: 8O, което е абсурдно, а пък една друга мама там е номер 5 хиляди и нещо си :lol:.
Дано да имаме късмет и да са здрави дечицата ни. Аз се надявам да ни приемат в ОДЗ 56, 59 или 19.
Ако има още обитатели на китния Младост, може да се съберем някой ден :oops:.
jam, разкошната снимка на зачатската група е правена в района на "Красно село". Уууф, липсват ми летните кафета там, момичета :(.

Shakira, дано всичко бъде наред с твоята принцеса. С теб съм!

baksisa, аз мисля за започвам лека-полека захранването от 15.02., тоест като навършат 4 месеца, засега по съвет на зачатските мами с ябълково пюре на обяд. Но все още не съм взела окончателно решение за старта на пюретата. Относно запека, да, така е, нямате запек, спокойно.  :D

joshi
, благодаря ти, наистина имат много кандидат-булки :oops:, но аз съм въвела строга забрана преди навършване на 20 години никакви срещи-горещи и такива ми ти работи :x. Горките ми снахииии!  :lol:

Ganka, ти нищо не разказа за рождения ден на къдрокоско. Как мина, имаше ли детско парти и т.н. Аз като спец по плановете за 100 години напред, вече и затова мисля, и установих с радост, че моите момчета освен ухажорки, ще си имат много зачатски приятелчета, особено от есенната група, които ще поканим на рождения ден на есен :lol:.

Искам да благодаря на всички, които ми дадоха идеята с гушкалата, взех на малките и вчера в нас беше рааай  :D. Такава игра пада, мачкат, лапат, пищят, много съм доволна от моите момчета.



Хубав и усмихнат ден!  :D

« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 09:57:44 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #61 -: Февруари 05, 2008, 09:50:32 am »
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ БЕБОЦИ!!

Дано отървем грипа, че бил много лош!
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #62 -: Февруари 05, 2008, 09:58:07 am »
jam,и аз съм в Младост по скоро в Мусагеница ама ще трябва да ме почакате за разходките.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #63 -: Февруари 05, 2008, 10:13:17 am »
Джам :lol: "Зачатъчната гупировка" вършее Бъкстон, Павлово, Красно село и гости Световрачане и други райони!

Поканени са всички!
Среща почти всеки  :sunshine:ев ден във времето от 12-12.30 до 15-15.30!-
място градинката срещу 20та поликлиника!
Гери  :P щом си в Овча купел не е далече меткай Ели в кенгурото и айде при нас!
Чакаме ви!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #64 -: Февруари 05, 2008, 10:17:41 am »
:x СРАМОТА  :x

Излагация за всички проходили!!! Свиря лагер сбор в събота или неделя в Борисовата градина или Южния парк, да се отсрамим и ние с масово фото. Така де!!!
В очакване ....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #65 -: Февруари 05, 2008, 10:24:55 am »
:lol:Айдеееее Фусита яхна  :witch:!
Къде отиде благия "Повелител на буритееееееее!" :wink:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #66 -: Февруари 05, 2008, 10:29:36 am »
Каси, рожденния ден мина много добре. Бяха малко деца и малко възрастни, но децата щуряха за цяла детска градина. Малчо се представи много добре. Общо взето събрахме се, хапнахме, пийнахме и духнахме свещичка :lol: За разлика от миналата година, тази беше малко по-спокойна, по ред причини.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #67 -: Февруари 05, 2008, 10:33:55 am »
Каси, рожденния ден мина много добре. Бяха малко деца и малко възрастни, но децата щуряха за цяла детска градина. Малчо се представи много добре. Общо взето събрахме се, хапнахме, пийнахме и духнахме свещичка :lol: За разлика от миналата година, тази беше малко по-спокойна, по ред причини.
Да, така е, Гане, аз се сетих, ама малко по-късно :(. Важно е, Алекс да е здрав и затрупан от любов, в което не се съмнявам.

Фуси, а не може ли проходили и непроходили заедно :lol:, искам да се видим с Колето. Аз в неделя ще съм в Борисовата-живот и здраве!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #68 -: Февруари 05, 2008, 10:42:22 am »
:x СРАМОТА  :x

Излагация за всички проходили!!! Свиря лагер сбор в събота или неделя в Борисовата градина или Южния парк, да се отсрамим и ние с масово фото. Така де!!!

там сме! предлагам Борисовата, че не е така пренаселена.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #69 -: Февруари 05, 2008, 11:05:48 am »
Фуси, то хубаво, само дето в прогнозата за времето събота и неделя го дават снежно и студено.
<br />[link=http:
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #70 -: Февруари 05, 2008, 11:10:17 am »
Хубава седмица на всички! Здраве, здраве и пак здраве!

Честита месечинка и на нааай-малкото мармотче :D
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #71 -: Февруари 05, 2008, 11:22:48 am »
Мише, утре може да се засилим и да дойдем, че днес ще се правим на работни и ще трябва да ходим до офиса. Иначе мисля, че лесно ще ни познаете, подвизаваме се в синьо кегуру и син космонавт (за заблуда на противника ;))

А за хакерите Рали ви е обянила, аз бях един от тия хакери ;), три браузъра и F5 нон-стоп и пак чак в 10 успяхме да се регистрираме. Хакерите, са да се оправдаем пред хората дето не разбират...

Баксиса, нормално е да си спи по гръб, Ели така спи, по гръб и вдигнати ръчички, така че не го подпирай детето, както му е удобно така да си спи. На съседката ми бебето се завива през глава и като го видях имах чуството че ще се задуши, но той така си спи.

Честита месечнка на малкото Мармотче! Да е живо и здраво и много игриво!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #72 -: Февруари 05, 2008, 11:23:46 am »
Значи, ако няма снежна виелица - Борисовата градина - речено сторено. Дайте само да си наречем ден и час. На нас са ни удобни и двата дни.

Каси, много ясно :wink:, таман ще се учат непроходилите- то в началото с гледане става  :lol:
В очакване ....
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #73 -: Февруари 05, 2008, 13:23:15 pm »
Шаки, дано му мине коремчето на милото детенце, че само като
чуя операция ми настръхва всичко! Стискам палци да се размине!

Честита месечинка на малката Димана, да е много здрава и послушна!

Аз също успях да кандидатствам за племенника ми, чак в 10.30,
добре, че Рая беше послушна, че иначе не знам как щях да го направя :)
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #74 -: Февруари 05, 2008, 13:26:48 pm »
Направо ви завиждам за сбирките, тук нема такъв филм :x
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #75 -: Февруари 05, 2008, 13:34:22 pm »
джам, и аз съм в младост 1. мисля, че детската градина до блока ни е зорница.

каси, а ти в коя младост си?

честита месечинка на малкото мармотче, да расте здрава и послушна!

черпя по една биричка за първата месечинка на Емо :D


*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #76 -: Февруари 05, 2008, 13:37:15 pm »
Честити месечинки на Димана и на Емо! Да са послушнички и здрави!
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #77 -: Февруари 05, 2008, 13:38:54 pm »
Здравейте, момичета! Напоследък хич не остава време да намина към форума! А иначе и ние бяхме от родителите дето се заредихме пред компютрите само дето след 3 часа висене пред компютъра и на двама ни с таткото Юлия е едва на 50-то място в детската градина на първво желание, а в другите две е окло 150-ти номер. Аз бях бясна вечерта за разлика от мъжа ми, който прие нещата много спокойно. То в нашия случай не е и толкоз фатално, защото има кой да я гледа ама все пак на мен ми се искаше да ходи на детска градина поне за няколко часа на ден.

Lan, безкрайно се радвам, че при вас няма сериозен проблем. Наистина е страшно, когато детето ти е неизлечимо болно!

Честита месечинка на малката Димана и на Емо! Да са живи и здрави за радост на мама и тате!

asi73, Юлия пребивава през деня в Мусагеница! То тя ще е голяма да си играе с вас, ама имам една идея по въпроса. Няма да ви оставим без компания!


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #78 -: Февруари 05, 2008, 13:56:29 pm »
Pippi, аз съм в Младост 3. Ще се радвам да се съберем по пътя  :lol:.
Asi73, хубавото време тепърва предстои, така че живот и здраве април месец те чакам с радост.

Честити месечинки на малкото мармотче Димана и на Емко:D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата 04.02.-10.02. - седмица на хубави емоции!
« Отговор #79 -: Февруари 05, 2008, 13:57:50 pm »
gabi32,надявам се важната част при нас да е минала до края на март и после сме на линия.