0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!



на Пипи и :babyflips:Емко в тази тема!

Нашата играчка над леглото е тази:



с нея се приспиваме и забавлваме!
Аз мисля, че това е по-удачния вариант с меките "въртялки"
защото и да реши нещо да пада играчките са и от памук, а пластмасата е грубичка!
От опит го казвам, на нас ни се е случвало!

За качеството, тя ни е в наследство ние сме и 5то бебе.
Преди девет години когато кръщелника се роди му я подарихме
цветовете и материята не е мръднала, а клоуните са прани мнооого!

Вигантол ние започнахме да пием *2 капки от втория месец!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
На мамолог се ходи минимум 5-6 месеца след спиране на кърменето! Това от мамолог го знам.

За общ гинекологичен преглед -не знам. И да ви кажа хич не ми се ходи в Ямбол при онази лекарка дето ми изписа 2 курса антибиотик, за да спука задържан фоликул. Ке чакам до София я! Или ке додам специално. Тук не отивам.

Сия, я кажи ти къде си? Леле, щом сте от нашия форум, значи и нас пообсъждате малко! Леле, леле!  :P
Alexandra
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Мари :lol:, да изпреваря Сията  идвай насам в Красноселско-Бъкстонския вилает вилнеем! :lol:
Съвсем правилно предполагаш, :P точка 1ва от дневния ред е "Зачатие"

Момичета сигурно сте го гледали, но аз го предлагам на вашето внимание  :wink:ЦЪК , майко мила какво ли ни чака! 8O
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Този месец и на мен ми забавиха майчинството - досега не се е случвало!
Отдавам го на един репортаж наскоро, в който се обясняваше как 30-дневния срок, в който НОИ трябва да ти преведе парите, отпада, което аз го разбирам, че няма срок 8O
Здравейте момичета!
Рядко пиша,но малкия е превзел цялото ми време,дори домакинската ми работа често изостава,а и от 5дена е болничък-свива се,пъшка,по малко повръща,въобще не спи и иска да го нося по цял ден на ръце.
Според педиатърката ни това са обострени колики.При 3 навършени месеца нормално ли е да има все още колики и те да се засилват,как е(било) при вашите дечица?
Искам да се посъветвам и за още нещо-през 3месец Ангел качи само 650гр.,което много ме притесни,а вече не иска и да се храни 6 пъти през 3часа ,а 5пъти по различно време,според вас това нормално ли е?
Хубав,спокоен ден!
Целувки за дечицата Ви!
*
Мише, от къде го намери това ревящо хлапе :lol:.Добре си ни е сега на разходките, бутаме си количките, мирно и тихо е.После какво шоу ще е :wink:!
Баксиса, ако са колики, да не си яла нещо,което ги е предизвикало?Иначе предполагам,че е нормално да яде по 5 пъти вече :?.
Пипи,нашата играчка е пластмасова.Понякога,когато му оправям завивката през нощта или го вадя ги удрям и те вдигат шум и това не ми харесва.Аз съм ЗА плюшените,а и както е писала Мишанта,ако паднат поне са меки.
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 09:52:08 am от joshi »
Пипи, Мия имаше и пласмасови и меки играчки за въртележка. В началото ги сменях, за да й е по-интересно, но когато започна да ги достига и съответно да ги дърпа, оставих само меките. С другите можеше да се удари и да се нарани.
Мини, на цитонамазка ходих почти 1 година след раждането -тогава се организирах. Иначе цикъл си имах от втория месец.
Лан, миличка, чудесна новина. Много се радвам за вас. Знам колко е напрегнато и гадно да ходиш по подобни изследвания. :D
baksisa, чувала съм, че някои бебета имат колики до 6 месечна възраст, просто при всяко бебе е различно. дано да спрат скоро. Иначе мисля, че е нормално вече да прави по-голяма пауза между храненията и да наддава по-малко.
Сия, за детските провери първо в районната социална служба. На мен ми бяха оставили един телефон там, защото ме връщаха 4 пъти за най-различни документи.
<br />[link=http:
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Еййй страшно хлапенце. Ама какво артистче е, може и някой ден да го гледаме в някой холивудски филм  :lol:  :lol:  :lol: Мен  честно да ви кажа момичета не ме е страх от тези изпълнения, нито от това какво ще изпотроши в къщи, или че е разхвърляно, или че трябва да я преобличам по "сто" пъти защото се е изцапала. Само да ми е живичка и здравичка. Пък от възпитанието никой не е избягал и тя няма да избяга.  :D


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Днес Алекс на Ганка става на 2 годинки!

Да е здраво и щастливо детенце!

Гане, честит празник!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Гане, честит рожденик! Да ти е здрав и много усмихнат!
Весел празник ти желая от сърце!
*
Честит рожден ден на Алекс!
Да е много послушен и да радва мама и тате!
*
Сватя, да е ти е жив и здрав малкия рожденик! Да папка, да слушка, да расте голямо, умно и силно момче! Адашката му праща специални поздрави и целувки. :wink:

Мари, групата е много голяма и обхваща Бъкстон, Красно село, Борово, Бели брези. Често имаме гости от Лозенец (за сега 2 в 1) и от Световрачене. Ама приемаме и от други квартали. Всички са добре дошли, независимо дали бъдещи или настоящи бременни и майки.
*
Честит рожден ден на Алекс! Гане, да ти е жив и здрав, да ви слуша много и вие него!

Лан, много се радвам че всичко с Цецко е наред, дано повече да нямате такива тревоги.

Мари, групата е много голяма и обхваща Бъкстон, Красно село, Борово, Бели брези. Често имаме гости от Лозенец (за сега 2 в 1) и от Световрачене. Ама приемаме и от други квартали. Всички са добре дошли, независимо дали бъдещи или настоящи бременни и майки.

Ние сме в Славия, ако ни искате някой път може да наминем да се запознаем лично, само май първо ще трябва да взема свидетелство за правоуправление на количка, че нещо трудно се справям (с кенгуруто ми е по-лесно, но диването вече взе доста да ми тежи).


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Честит 2ри рожден ден на адаша Алекс! Да расте здраво, умно и весело хлапе!
« Последна редакция: Февруари 01, 2008, 11:50:53 am от mecheto »
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Gane, честит рожден ден на МАЛЧО. Да порастне здраво, щастливо и прекрасно дете. Да слуша много красивата си майка, да я дари с много обич и хубави мигове. Да е палав и лудетина, да е винаги усмихнат и да го съпътсват само хубави неща. На теб поелавам да го дариш с другарче в живота и да сте винаги щастливи заедно. И три дни яли пили и се веселили  :lol: /демек - приказен живот ви желая/
 :hug2:



Накой знае ли нещо за най-доброто ми виртуално другарче tanja  :?

Lan, браво на Цецко - той е мъж - един път, няма да се дава! До тук с проблрмите, казвам стига :)

*
Охо, Гането днес има рожденник! Честит рожден ден на Алекс! Да расте здраво, умно и добро дете! Гане, наздраве и от нас!  :D

Мишанкееее! Днес е 1 февруари, остават 3 пълни месеца до летните дрехи! Айде на диета, а? Ама заедно, щото аз сама нищо не мога да направя. А така, като сме двете, ще се окуражаваме една друга. Как стана така, че родих на 71 кила, спаднах до 63-64 около притесненията по преместването, и сега пак съм 70! Голямо плЮскане, значи!

Сия и компания, браво на вас! Хубаво е да ходиш на разходка с хора, които познаваш. Ако дойдем в София, ще се присъединя с удоволствие, но ви предупреждавам, че съм много бърборива!  :lol:
Alexandra
Честит рожден ден на Алекс!
Да е жив и здрав!
Весел празник!
*
 :D Gane, да ти е здрав Рожденикът! Много да те слуша и да расте щастлив за радост на мама и тате!
*
Момичета, от кога мога да оставям Цветомир да спи по корем? Сега е заспал така и аз съм все при него, да го следя  :(.
*
Лан, не можеш ли да го обърнеш? Ще се събуди ли? Не знам точният отговор, но ако е ял скоро, може да си притиска коремчето и да повърне. Аз бих се опитала да го завъртя.
Alexandra