0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Честит рожден ден на малкия Алекс! :P
Честити месечинки на всички бебета,които празнуват! :)
Ние от 2 дена вече си имаме първо зъбче и е голяма скица,прави нови физиономии и се плези с езичето нагоре непрекъснато :)Но напоследък спи много неспокойно,стряска се,проплаква и се събужда по няколко пъти нощем.:( Дайте съвет как да я успокоявам.
*
Re: Седмицата 28.01.-03.02.-януари си отива, хайде, стига l
« Отговор #241 -: Февруари 02, 2008, 12:50:43 pm »
Но напоследък спи много неспокойно,стряска се,проплаква и се събужда по няколко пъти нощем.:( Дайте съвет как да я успокоявам.

Ами зареди се с търпение, имате само още 19 зъбчета  :wink: :D

Панадолче преди да пробие зъбчето и Дентинокс 3 пъти на ден.
« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 12:53:21 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
бени, много много гушкане
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Момичета, мисля че си имам бебе екстремист :oops:
Най-новия номер е да се качи на стола си за хранене и да скочи от там, ей това тази сутрин се повтаря поне за 10-ти път. Наредих й възглавници отдолу поне да не се пльоска на паркета, ужас, ще побелея на млади години 8O

хе хе, стефи, винаги ми е много интересно да ви чета вас с по-големите дечица, защото си представям какво ме чака :) и просто вече съм видяла как и ние носим фотьойл да затискаме гардеробните врати в коридора, към които симона отсега проявява огромен интерес. в момента сме в усилен процес на прохождане, вече не можеш да я сложиш в проходилката, хваща я и я бута като количка, обикаля от стая в стая, прави завои, изобщо скоро ще стане неконтролируема :lol:
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Аз на мойте много не им отпускам аванта да правят бели, защото Боби гледа от Антъни и тогава нещата излизат извън контрол.Поначало Боби е много кротък и предпазлив, но като види брат си да се качва на стола за хранене/например/, и той се качва и представете си две скачащи бебета  8O.
Стефи, как се качва на стола, ако масичката е там?Моите могат само като е свалена.

Най-големият кеф е да ги пусна на стълбата, слизат като се свличат като на пързалка, или по корем, или по дупе...Смеят се и са много щастливи.

И малко със закъснение, Честит Втори Рожден ДЕн на Алекс!Много здраве и щастие на цялото семейство.
Честити месечинки и на другите бебчета!
Поздрави и целувки на всички.


We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
 :D :D :D
Браво на малките калпазани!
Ние пък имаме слабост към гардероба! 8O
Един ден търся деца,на тук на там,никъде ги няма! 8O
Най-накрая отивам в спалнята и що да видя.... 8O
заврели се и двете в гардероба,седнали най отдолу,
свалили половината дрехи със закачалките,и се хилят като
маймунки!Е направо да се чуди човек да им се кара ли да се смее ли
 с тях!От тогава,като се утишат и изчезнат,първо там отивам! :D
Вече отваряме сами вратите,та почнаха и ключовете да щтракат! :D
Цункайте всички малчовци от мен!


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Момичета,добре,че ме успокоявате,че вече и здраво крещене и каране се прибави към всичко останало. :x Днес се наложи да напусна скоропостижно кафето,за да не събудим останалите бебета,че крещеше с пълна сила! :? А как се мята като не е на нейната....страхотия....ще падне от спалнята!И моята май ще е екстремистка,от сега личи!!! :P
*
Ема, аз съм му махнала масичката, че ми е по-лесно да я храня така, а тя се качва за секунди, така се е усъвърпенствала ...
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Гане, жив и здрав да ти е Алекс! Умен, палав и с добро сърце да расте!
Ваня, как препуска времето... честито ти пораснало бебенце :)

Честити месечинки на всички малки Слънца!

Стеф, добре че са снимките да подсещат сърцето за минали вълнения - първите агу, зъбче, думичка, крачка :D
Леле,като чета за" екстремните спортове",които описвате,че практикуват дечицата ви,направо започвам да харесвам и да намирам за чудесно реването и пищенето на Ангел,ами то това е направо нищо в сравнение с това,което ме очаква.
Я, по-честичко да пишете за такива случки с дечицата,че бебешките изпълнения на моето дете да спрат да ме притесняват,а и да набирам опит.

 
*
Re: Седмицата 28.01.-03.02.-януари си отива, хайде, стига l
« Отговор #250 -: Февруари 03, 2008, 09:50:11 am »
Мойто слънце, започна да се завива с килима, незнам защо реши че това е завивка за спане  :lol:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Re: Седмицата 28.01.-03.02.-януари си отива, хайде, стига l
« Отговор #251 -: Февруари 03, 2008, 11:21:05 am »
Хайде една скромна виртуална почерпка от нас за поредната 8 месечинка! :coke: :kaos7: :balk_12:
Друго си е като целите сме в плюнки и хапем де когото свари! :P
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
aii,Честита ви месечинка!Да сте живи и здрави!


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Благодаря за хубавите пожелания. :bighug:
  • Честита месечинка на Алис.Да е много здрава, весела и щастлива за радост на мама и татко.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Честита месечинка на Алис. Да ресте здраво и усмихнато момиченце  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Честита месечинка на Алис!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
успех и бързи пръсти на всички, които утре ще кандидатстват по Интернет за ясли и детски градини в София!
за съжаление, успяха в последния момент почти изцяло да лишат от шанс за ясла децата от набор 2006. почти навсякъде има нулев прием за този набор, което е абсурдно и ненормално.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Лан, прекрасна новина! Ужасно се радвам за щастливия развой!

Джам, желая ти много, ама много късмет утре! И на всички други, които ще се пекат на този огън. В нашия квартал за септември нямаме шанс в единствената свястна ясла, в Гео Милев има цели свободни 5 места за набор 2006 г, в относително близката част на Слатина още 7 :-( В частната ясла също бая уклончиво ми приеха документите, без да ми обещават нищо.

Стефунче, много ме развълнува с това стихотворение! И на мен все не ми стига времето за нищо, ама тегля една пловдивска дума и гледам да си поиграя с децата. Няма да се върне никога днешния ден. С Дани имахме толкова проблеми със здравето, че пропуснах чистата радост от първите месеци на родителството. Димана наистина ми е дар от Бога, не само защото се появи толкова щастливо и неочаквано, ами и ми позволи да остана у дома и да играя и общувам с Дани. Та така, разприказвах се, но ти пък за награда получаваш инфото, че тези красиви дървени играчки, Сева ли бяха, ги има и в Редута, до голямото колело на парка, в детски център Пумпелина.

Nadyn, във всеки случай звънни на тел на НОИ за София, те дълго не вдигат, ама и не прекъсва линията, аз чаках 20 мин, като ми бавеха майчинството, но накрая вдигнаха и ми отговориха съвсем адекватно хората. А после може да си следите кога какво е изплатено на този адрес https://benefits.nssi.bg/EGN. За целта трябва ПИК, който се издава в стая 106 на НОИ на Стамболийски, няма опашка и го генерират за секунди.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07