0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #60 -: Януари 18, 2008, 10:14:46 am »

Надинчи,давай да го почваме тоя Дюканец - и аз съм се навила много,да не говорим,че е супер подходящ когато спортуваш(което аз гледам да правя всяка седмица поне 2-3 пъти).
Друго,което ми хареса и което четох за него е,че доста повече влияел върху/намалял обиколките,отколкото килограмите - което както споменах по-горе, за мен е супер,понеже ме вълнува само първото от двете - или с други думи как изглеждам! :wink:

Айде почваме другата седмица - луната е намаляваща от вторник нататък - идеалното време за започване на диета!


Ох много ми се иска ама трябва да почакам да ми зарастне операцията. Миналата седмица ме оперираха от пиломидален синус, голяма гадория няма да споделям подробности но раната е огромна. Страхувам се ако промения хранителния режим да не зарастне по бавно. А иначе твърдо съм решила тая година да отслабна, най-малкото за да се почувствам по добре, то не стига другите проблеми ами и килата...Казах си 2008 е годината на промяната и така ще стане вътршна и външна!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #61 -: Януари 18, 2008, 12:07:25 pm »
 ЕГН-то е,разбира се!Аз до 30г. си поддържах 47 кг. без никакви диети и спорт/макар че не се харесвах особено толкова кльощава/.В момента,в който чукнах трийсеттака,всичко се промени на 180 градуса.Оттогава съм постоянно на диети,щото съм доста лакома и вече всичко ми се лепи,за съжаление.След 30г.възраст човек трябва да си изгради по-здравословен начин на хранене.Това е.
Re: Божествени тела
« Отговор #62 -: Януари 18, 2008, 18:49:56 pm »
 Аз съм  висока 168 и до миналата година бях 48кг без никакви диети и т.н.Януари 2007 , обаче реших да се "подсиля" с витамини ,защото бях решила , че неуспешното ни бебеправене може да се дължи на това , че съм слабичка. :lol: До март месец станах 55кг ,опитвах се да ги сваля без върли диети , но ето , че вече съм 58кг 8O.Много ми беше гадно , защото всички мислеха, че съм бременна и все ме питаха. :(Вече не спортувам . Готова съм да се освиня , само и само всичко де се окаже , че е наред с бременността ми.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #63 -: Януари 20, 2008, 12:02:21 pm »
Алоуууууу к`ви са тия килограми дето ги съобщавате, вие знаете ли каква травма ми причинявате :lol: на 40-50 кила се оплакват. А аз какво да кажа с близо 40 качени :oops: :oops: Уж започнах да свалям, но след последната стимулация нещо стана и не ще да мърда пущинката.
Кажете ми, моля ви, каква е тая диета на Дюкан. Аз преди правих японската диета чудо, тази с варените яйца, но от години не съм правила диети, защото ме е страх да не навредя повече на хормоните, отколкото ползата от отслабването. То не че сега не е опасно, но с всичките тези лекарства, които ще приемем, просто няма как :(.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #64 -: Януари 20, 2008, 17:30:31 pm »
Mary,ето ти малко инфо за диетата на Пиер Дюкан.

Диета на Пиер Дюкан 

Мисля обаче само 4-5 дни да пробвам + спорт  - наистина е съвсем малко това,което искам да сваля като сантиметри,и то от определени зони.

Иначе,като изключим все по-редките ми напъни да правя диети :lol:, като цяло се опитвам да си изградя режим на здравословно хранене - без (или много малко) хляб и тестени неща,сладко,газирано и т.н. Гледам да наблягам на храни като плодове,зеленчуци,месо,кисело и прясно мляко,яйца,сирене,и да пия много вода.Забелязала съм,че има ефект и по този начин - просто става много по-бавно,но пък по-здравословно - хем се храниш добре и качествено и не си мъчиш тялото с глад,хем с времето качествената храна се отразява и на фигурата ти :wink:
« Последна редакция: Януари 20, 2008, 17:56:23 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Божествени тела
« Отговор #65 -: Януари 20, 2008, 19:18:42 pm »
И на мен ми се ще да съм на диета, ама само като си кажа, че от утре почвам и умирам от глад :lol:
Но тази Дюканската може и да я пробвам (поне)!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #66 -: Януари 20, 2008, 19:33:16 pm »
И на мен ми се ще да съм на диета, ама само като си кажа, че от утре почвам и умирам от глад :lol:
Но тази Дюканската може и да я пробвам (поне)!
нестава само с диета,трябва и движене! :D

Re: Божествени тела
« Отговор #67 -: Януари 20, 2008, 19:41:37 pm »
И на мен ми се ще да съм на диета, ама само като си кажа, че от утре почвам и умирам от глад :lol:
Но тази Дюканската може и да я пробвам (поне)!
нестава само с диета,трябва и движене! :D


Ми уж цял ден на гъз не сядам,в смисъл, чеее е едно разнасяне и все нещо правя, ама явно не е достатъчно :ask:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #68 -: Януари 20, 2008, 19:48:20 pm »
И на мен ми се ще да съм на диета, ама само като си кажа, че от утре почвам и умирам от глад :lol:
Но тази Дюканската може и да я пробвам (поне)!
нестава само с диета,трябва и движене! :D



Абе това не беше ли-не става само с ядене? :lol: :lol: :lol:Трябва и акъл! :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #69 -: Януари 21, 2008, 11:27:33 am »
 Побутвам темата заради някои хора,които обещаха в понеделник да се включват,но още се ослушват!
  Аз черпя за четвърти свален килограм:

         
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Божествени тела
« Отговор #70 -: Януари 21, 2008, 11:40:40 am »
Накрая ще черпиш, че си станала вейка. :wink:

Срамота, толкова си се грижила тялото ти да стане такова,
и сега ще захвърлиш целия си труд на вятъра. :(

Аз пък черпя, че съм наддала 1 кг.


*
Re: Божествени тела
« Отговор #71 -: Януари 21, 2008, 11:48:03 am »


Аз пък черпя, че съм наддала 1 кг.

Ти ще черпиш скоро за едни други килограми,в една друга тема,така че си пази бонбоните!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #72 -: Януари 21, 2008, 12:11:44 pm »
Побутвам темата заради някои хора,които обещаха в понеделник да се включват,но още се ослушват!
  Аз черпя за четвърти свален килограм:
Жекова  а така ли значи????ти ни подлъгваш с тия бомбони ,твоето дупе слабее пак наше да дебелее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:ааааа????
ама че си хитрушааааа
Аз пък черпя, че съм наддала 1 кг.

честито то и аз трябва да почерпя :oops: :lol:



Аз пък черпя, че съм наддала 1 кг.

Ти ще черпиш скоро за едни други килограми,в една друга тема,така че си пази бонбоните!
така е!!!!!!ще черпиш Еганева!!!!!!!и няма да има измъкване!!!!!!!Че може да има и двойна черпилка !!! :D :D :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #73 -: Януари 21, 2008, 14:16:39 pm »
Побутвам темата заради някои хора,които обещаха в понеделник да се включват,но още се ослушват!
  Аз черпя за четвърти свален килограм:

Още черпи, пък ще видиш дали ще се включат.
Ами аз вчера прочетох, че от утре е най удачно, та реших днес за подготовка да поогранича и от утре на мегдана.

Жекова, ще ми помогнеш ли с лентичката, щото тоя език хич не ми е матерен. :lol: :lol:
« Последна редакция: Януари 21, 2008, 14:20:48 pm от Mary »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #74 -: Януари 21, 2008, 15:53:49 pm »
Ами аз вчера прочетох, че от утре е най удачно, та реших днес за подготовка да поогранича и от утре на мегдана.

Mary понеделника май станал вторник ...   :wink:

Жекова давай разяснения за лентичката, че бая мераклийки станахме.  :wink:
Аз засега се въздържам от свалянето на килограми, ама като гледам как солидно всеки ден си хапвам сладичко, май лентичката скоро и при мен ще цъфне  :lol:
Сега съм на следобедна закуска - вафла Морени, и то Макси  :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #75 -: Януари 21, 2008, 16:02:00 pm »
Абе подигравай се ти, подигравай се. Ми така казаха, от утре пълнолуние или нещо друго луние та било най удачно, еми разбира се, че ще бъде тогава. :lol: :lol:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #76 -: Януари 21, 2008, 16:06:59 pm »
Абе подигравай се ти, подигравай се. Ми така казаха, от утре пълнолуние или нещо друго луние та било най удачно, еми разбира се, че ще бъде тогава. :lol: :lol:

Мари миличка,погледни този линк..........пише че дори от 23.1. е най-подходящ ден за диети,тогава луната намалява......http://www.astrohoroscope.info/dieti.htm
*
Re: Божествени тела
« Отговор #77 -: Януари 21, 2008, 16:08:57 pm »
От чичко Гугълчо:  :lol:
Пълнолунието продължава два дни преди и два дни след точната фаза. Луната е осветена изцяло от слънчевите лъчи. Светлината е надделяла над тъмнината, активността над пасивността. Земята се намира между Луната и Слънцето, като при това Луната е максимално отдалечена от Слънцето. Това прави Лунния принцип изключително активен и всички области, които са под негово влияние се насищат енергия и се активизират. Емоциите са в своя максимум, подсъзнанието също се възбужда (безсъние, Лунатизъм, ярки сънища, бълнуване), повишава се сексуалността, отприщва се въображението и полета на фантазията, пробуждат се страховете. Затова за хората с нестабилна психика и емоции този период е неблагоприятен. Всички физиологични процеси, протичащи в организма се намират в своя максимум. Трябва да се избягват операциите, защото ще бъдат съпроводени с обилно кървене. В природата тази фаза съответства на разгара на лятото. След пълнолунието Луната започва да намалява, т.е сменя посоката на развитие, което се наблюдава и с всички подвластни на нея процеси. Тялото започва да се чисти и да изхвърля ненужните вещества Периодът е отличен за започване на диети, почистване на къщата,отказване от вредни навици засаждане на кореноплодни растения

Mary,
Фитнеса е много важен!  :wink:
И утре без повече оправдания!  :lol:  :bighug:

Айде, наблегнах само на най-важното  :wink:
« Последна редакция: Януари 21, 2008, 16:21:37 pm от eli_v »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #78 -: Януари 21, 2008, 16:14:13 pm »
Днес и утре никакво чистене, така повелява луната.
Жекова, сори за спама, ама като не се явяваш да ми сложиш лентичка, така, шъ са чуда к`во да права. :oops: :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #79 -: Януари 21, 2008, 16:58:56 pm »
Девойки, вижте тук колко много видове диети са описани:

http://www.mamaibebe.com/index/www/9/бременност.мама.и.бебе/Диети.html


С малко повечко воля и ... :D
« Последна редакция: Януари 21, 2008, 17:05:36 pm от DivaRoza »