0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #20 -: Януари 16, 2008, 19:39:52 pm »
 Аз ще свиркам като тръгна на фитнес за една програмка.Всъщност,Кит Кат ,може да направиш една примерна програма още сега.Ако не те затруднявам,естествено!Примерно за 4 дни седмично.
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 23:03:22 pm от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #21 -: Януари 16, 2008, 19:40:32 pm »
А какво ще кажете за Пилатес? Имам 12 диска ама няма кой да я прави. :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #22 -: Януари 16, 2008, 21:34:46 pm »
Като стана въпрос за Дюкан - той си е баш безвъглехидратен и той :wink: Аз също мислех да го направя ,но за много малко дни - 3-4,защото не е кой знае колко това,което искам да сваля.
Освен това за мен не са важни килограмите,а обиколките - кантар не съм имала никога вкъщи,но виж със сантиметъра редовно се меря - за мен е важно да си вляза в някои отеснели дрехи(тоест обиколки като талия,ханш,бедро и пр. да намалеят),отколкото колко кила съм...защото честно казано в периоди на усилен спорт дори съм тежала повече,а съм била по слаба и стегната в същото време - ами нормално,мускулите тежат повече все пак! :wink:
Така че аз бих ви препоръчала мерене на обиколки - особено ако се спортува,килцата най-вероятно няма да са най-точния показател :wink:

п.п. Поздравления към авторката за хубавата тема - крайно време беше да си имаме една такава темичка! :balk_47:
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 21:37:13 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Божествени тела
« Отговор #23 -: Януари 16, 2008, 21:38:22 pm »
 Права си,във всяка диета има момент на застой при мерене на кантара,но пък обиколките се променят.Аз в момента имам лек застой в теглото,но пък съм загубила доста сантиметри.
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 23:04:16 pm от Жекова »
Re: Божествени тела
« Отговор #24 -: Януари 16, 2008, 21:39:03 pm »
ей това му е майката  :lol: и за мен това е начин
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146275&photo=14


някъде бях писала програма,ако не я намеря ще направя нова.за мен 4 дни е перфектно.гарантирам  за успешно извайване на тялото.и мен това ме чака след някой месец.после ще покажа-преди и сега :wink:
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 21:47:20 pm от kit kat »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #25 -: Януари 16, 2008, 21:39:44 pm »
Аз в момента имам лек застой в теглото,на пък съм загубила доста сантиметри.
Поздравления за което! :balk_46:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Божествени тела
« Отговор #26 -: Януари 16, 2008, 21:43:48 pm »

Освен това за мен не са важни килограмите,а обиколките - кантар не съм имала никога вкъщи,но виж със сантиметъра редовно се меря - за мен е важно да си вляза в някои отеснели дрехи(тоест обиколки като талия,ханш,бедро и пр. да намалеят),отколкото колко кила съм...защото честно казано в периоди на усилен спорт дори съм тежала повече,а съм била по слаба и стегната в същото време - ами нормално,мускулите тежат повече все пак! :wink:
Така че аз бих ви препоръчала мерене на обиколки - особено ако се спортува,килцата най-вероятно няма да са най-точния показател :wink:

п.п. Поздравления към авторката за хубавата тема - крайно време беше да си имаме една такава темичка!

така е,мускула тежи повече от мазнината.ама аз се и меря и тегля :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #27 -: Януари 16, 2008, 21:45:14 pm »
ей това му е майката  :lol: и за мен това е начина

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4844286

някъде бях писала програма,ако не я намеря ще направя нова.за мен 4 дни е перфектно.гарантирам  за успешно извайване на тялото.и мен това ме чака след някой месец.после ще покажа-преди и сега :wink:
Кит Кат,нищо не се вижда.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #28 -: Януари 16, 2008, 21:46:43 pm »
И аз тъкмо това щях да кажа-излиза ми заглавната страница на снимка.бг
Re: Божествени тела
« Отговор #29 -: Януари 16, 2008, 21:49:36 pm »
готово
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #30 -: Януари 16, 2008, 21:50:01 pm »
Права си,във всяка диета има момент на застой при мерене на кантара,но пък обиколките се променят.Аз в момента имам лек застой в теглото,на пък съм загубила доста сантиметри.
Аз преди време реших да спазвам разделно хранене.........в начало 1 месец свалих 2-3 кг.....но на втория разко спаднах с още над 7 кг......за жалост на 3 месец спрях,защото почна да ми пада кръвното и постоянно да ми прилошава :( :oops:

исках само да кажа,че в началото се сваля по-малко,но ако се продължи на определен режим после в един момент организма почва рязко да губи тегло!!!
« Последна редакция: Януари 17, 2008, 09:32:19 am от adi »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #31 -: Януари 16, 2008, 21:56:34 pm »
 Абе,с това разделното трябва да се внимава.Аз много не го одобрявам.



  Кит Кат,страхотно тяло!
« Последна редакция: Януари 16, 2008, 23:09:36 pm от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #32 -: Януари 17, 2008, 01:57:44 am »
Честито за новата темичка. Аз се надявам да се включа усилено тук, но как ще си съвместя с онази готварската..............направо не знам. :lol:
До сега не смеех да направя някаква диета, за да не объркам и без това кашата която съм надробила, от няколко месеца съм спряла хляба и газираното, със сладкото се бооорим много :oops:. Но се надявам вие да сте ми кураж и сила, айде успех на всички заслабващи. :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #33 -: Януари 17, 2008, 09:00:35 am »
Жекова, поздравления за полезната темичка!  :P
Откога я чакахме само...

от няколко месеца съм спряла хляба и газираното, със сладкото се бооорим много :oops:.


Ей с него не мога да се преборя... Това е изкушение, на което не мога да устоя ... :lol:

Аз засега се въздържам от драстични диети, просто хапвам по-малки количества.
Иначе и аз имам за сваляне - предимно от д-то и от талията. Решила съм до лятото 2 кг. да ги смъкна.
Май от другия месец трябва да започна, щото като знам как свалям килограми и до другото лято няма да стане мойта  :lol:


*
Re: Божествени тела
« Отговор #34 -: Януари 17, 2008, 09:03:18 am »
Абе само ан мен ли не ми се отваря тази снимка???? 8O
*
Re: Божествени тела
« Отговор #35 -: Януари 17, 2008, 09:07:13 am »
Абе само ан мен ли не ми се отваря тази снимка???? 8O

И аз не мога да я отворя. Пробвах няколко пъти, ама не става.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #36 -: Януари 17, 2008, 09:29:00 am »
от няколко месеца съм спряла хляба и газираното, със сладкото се бооорим много :oops:.
Ей с него не мога да се преборя... Това е изкушение, на което не мога да устоя ... :lol:

Аз явно поне в това отношение съм "късметлиийка" - сладкото никога не ме е изкушавало - най-много веднъж в месеца да полудея за сладко,обикновено деня преди да ми дойде М :wink:
През повечето време не се сещам дори,не ми се прияжда сладко въобще.
Виж обаче хапвам доста солено,кисело и люто.Айде лютото даже топяло мазнини - окей,ама тая сол...хич не е полезна,знам...трабва да я намалям!


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #37 -: Януари 17, 2008, 09:33:03 am »
Момичета ,колко сте високи и колко кг сте????
Re: Божествени тела
« Отговор #38 -: Януари 17, 2008, 09:38:29 am »
Aз,мога да ви препоръчам диетата на Скаралсдейс,лесна е за изълнение и за 14 дни сваляш 6-7 килограма.Имая в интернет,и на отделна книжка по книжарниците.

*
Re: Божествени тела
« Отговор #39 -: Януари 17, 2008, 09:51:18 am »
Момичета ,колко сте високи и колко кг сте????
Аз съм 163см,59кг/засега/.