0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #80 -: Януари 21, 2008, 17:20:19 pm »
Днес и утре никакво чистене, така повелява луната.
Жекова, сори за спама, ама като не се явяваш да ми сложиш лентичка, така, шъ са чуда к`во да права. :oops: :D

Mary погледни тук....има всякакви линийки и описание как да си ги сложиш :Dhttp://www.mamaibebe.com/?id=253#5
*
Re: Божествени тела
« Отговор #81 -: Януари 21, 2008, 17:22:17 pm »
  Поздравления на Жекова за темата! :D

   Кит Кат, имам въпрос към теб. Имам степер в къщи. Но ми е адски трудно повече от 10-15 мин. на него.  :oops: Може ли да съм такава торба беееее.... :x Дай съвет моля те, как да го ползвам за най-добър ефект. Имам за сваляне не повече от 3-4 кг. Проблема ми е в дупето и бедрата. Висока съм 169см. и тежа в момента 59кг., но се чувствам най-добре на 56-57кг.
в тая връзка - препоръчайте ми степер, моля!!!
Re: Божествени тела
« Отговор #82 -: Януари 21, 2008, 17:44:15 pm »
Ето,спрях цигари без да се съобразявам с "лунията"при отказване от вредни навици,и сега се тъпча с какво ли не.Сега трябва да се боря с друг вреден навик-ядене.Преди като засмуча гадната цигара, чак вечерта се сещах че трябва да ям :D Аз май трябва да слагам още една лентичка :lol:,приемате ли в отбора?
<a
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #83 -: Януари 21, 2008, 17:54:28 pm »
Ето,спрях цигари без да се съобразявам с "лунията"при отказване от вредни навици,и сега се тъпча с какво ли не.Сега трябва да се боря с друг вреден навик-ядене.Преди като засмуча гадната цигара, чак вечерта се сещах че трябва да ям :D Аз май трябва да слагам още една лентичка :lol:,приемате ли в отбора?
спокойно мила ,това е само в начало......после се укротява този глад.
Все пак това е страс за организма ,но е за добро!!!!Браво на теб!!!!!
Ей,да не си запалила!!!! :lol: :lol: :lol:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #84 -: Януари 21, 2008, 18:08:53 pm »
Ади, видях ги, искам пък като на Жековааааааааааааа.
Re: Божествени тела
« Отговор #85 -: Януари 21, 2008, 18:09:24 pm »
 :eating: :coke: :eat: :balk_170:но от утре минавам на  :balk_185: :balk_186:         :balk_199:неее не съм запалила :D
<a
Re: Божествени тела
« Отговор #86 -: Януари 21, 2008, 18:40:14 pm »
Не пия,Не пуша,Не ям кроасани :D
<a
*
Re: Божествени тела
« Отговор #87 -: Януари 21, 2008, 18:45:13 pm »
vladyhka, добре де ти като можеш да я сложиш тая лентичка, що си траеш, ааааа? :wink: Я бързо казвай на по сбърканичките като мен,стъпка по стъпка какво да направим. :lol:
И между другото осъзнаваш ли колко си близо до непорочното ангелче? :lol: :lol:
Re: Божествени тела
« Отговор #88 -: Януари 21, 2008, 18:45:45 pm »
Ади, видях ги, искам пък като на Жековааааааааааааа.
         Влизаш пишеш колко си сега колко искаш да си после и колко е актуално/аз така го разбрах/после избираш цвят,фигурка и линийка и готово,а после като натиснеш долу старт то ще ти покаже как ще изглежда и може да върнеш страничка и да промениш всичко.Надявамсе да не те обръках още повече :wink:
<a
*
Re: Божествени тела
« Отговор #89 -: Януари 21, 2008, 18:48:03 pm »
Алоу то така написано е много лесно, ама все пак като за мен, я пак повтори ама в 1-во квадратче това, в 2-ро онова и така, щото аз даже не успях да си я генерирам само, та камо ли да я сложа тук.
Re: Божествени тела
« Отговор #90 -: Януари 21, 2008, 18:49:34 pm »
vladyhka, добре де ти като можеш да я сложиш тая лентичка, що си траеш, ааааа? :wink: Я бързо казвай на по сбърканичките като мен,стъпка по стъпка какво да направим. :lol:
И между другото осъзнаваш ли колко си близо до непорочното ангелче? :lol: :lol:
                      аз съм толкова сбърканичкава че това което правя по компа след мен 10 човека не могат да го поправят
<a
Re: Божествени тела
« Отговор #91 -: Януари 21, 2008, 18:54:36 pm »
значи първо прозорче пиша 55/толкова съм сега/второ-50/толкова искам да съм/,трето пак55 не знам защо ,но там пише актуел значи пак колко съм сега 8Oтака мисля,после слагам точка на животно,после на линия,а преди животно цвят избери и това,после натискаш и ти показва как ще изглежда,копираш го и го качваш
<a
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Божествени тела
« Отговор #92 -: Януари 21, 2008, 19:03:20 pm »
значи първо прозорче пиша 55/толкова съм сега/второ-50/толкова искам да съм/,трето пак55 не знам защо ,но там пише актуел значи пак колко съм сега 8Oтака мисля,после слагам точка на животно,после на линия,а преди животно цвят избери и това,после натискаш и ти показва как ще изглежда,копираш го и го качваш

точно така е!!! :D

после само копираш адреса от тази колонка,,,,Code à copier dans votre signature, sur un forum: и  го копираш в подписа си
« Последна редакция: Януари 21, 2008, 19:07:20 pm от adi »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #93 -: Януари 21, 2008, 19:09:39 pm »
Мари,да ти пиша ли инструкции за лентичката на лични?На линия съм вече.
*
Re: Божествени тела
« Отговор #94 -: Януари 21, 2008, 22:23:57 pm »

  Поздравления на Жекова за темата! :D

   Кит Кат, имам въпрос към теб. Имам степер в къщи. Но ми е адски трудно повече от 10-15 мин. на него.  :oops: Може ли да съм такава торба беееее.... :x Дай съвет моля те, как да го ползвам за най-добър ефект. Имам за сваляне не повече от 3-4 кг. Проблема ми е в дупето и бедрата. Висока съм 169см. и тежа в момента 59кг., но се чувствам най-добре на 56-57кг.
в тая връзка - препоръчайте ми степер, моля!!!

  Бора, моя е NEO и си го купих по Коледа на някаква промоция от Техномаркет за 59лв. Има брояч за време и изгорени калории, както и ластици за ръцете. Аз си го харесвам, защото е малък и не заема място. На мен ми беше необходим уред предимно за упражнения за краката и дупето и мисля, че той е най-подходящ за това. Ръзбира се има по-скъпи и по-добри от този модел, но като начало и това е добре.  :D
*
Re: Божествени тела
« Отговор #95 -: Януари 21, 2008, 22:30:32 pm »
 Като заговорихме за степери,смятам да си купувам и аз,но не знам точно какъв.Някой ще ми препоръча ли?
*
Re: Божествени тела
« Отговор #96 -: Януари 21, 2008, 23:52:12 pm »
Я аз да задам един смислен въпрос, че днес к`во спамене ударих из форума, направо не е истина.
Та Жекова, въпроса ми е към теб, понеже почти ми хареса твойто ядене, така като гледам супи или течни храни в твойто меню няма ли? В смисъл само суха ли храна ядеш, не може ли и някакъв бульон например? И понеже сега сезона е такъв, че е оскъдно от към салати, а аз домати и краставици зимата почти не вкусвам, не може ли например кис. краставички да се яде или заради солта цъ. За сега това. После какво досаждане ще имаш........
*
Re: Божествени тела
« Отговор #97 -: Януари 22, 2008, 12:54:53 pm »
 Мари,не хапвам супи и манджички,пък било то и постни.А пък за туршии изобщо забравяш!Никакви консерви!Само пресни зеленчуци и плодове!Ще траеш!Примерно през уикенда можеш да си позволиш пиле с ориз,но няма да запържваш и ще използваш малко зехтин.Другото ,което си позволявам през уикенда-на едно ядене добавям филийка черен хляб/препечен/.

 Нещо вкусно:Нарязваш лук и чесън/не много ситно/и ги запичаш в тефлонов тиган/без мазнина/.Като станат златисти,чукваш 2 яйца и слагаш 50гр натрошено сиренце.От всички диетични бълвочи,този ми е най-вкусен.Слагаш една краставица/без сол /отстрани и-ето ти обяд или вечеря.
« Последна редакция: Януари 22, 2008, 12:58:33 pm от Жекова »
*
Re: Божествени тела
« Отговор #98 -: Януари 22, 2008, 13:41:19 pm »
Абе Мари къде се губи днеска?  :?
Ей душко, започна ли диетата, или вторника сряда ще става  :wink:
*
Re: Божествени тела
« Отговор #99 -: Януари 22, 2008, 14:09:48 pm »
Маани мани, глаааааааад мори говедата.
Ааа, не днес започнах вече, още не съм яла, чудя се какво. Жекова, що така не става със супичките, нали са полезни и диетични например домашен бульон без запръжки и застройки. Мисълта ми е без течна храна, не знам как ще се отрази на перисталтиката на червата /мисля, че така се казва/.
Картов като печен във фурна и задушен, дават го като много диетичен, не става ли? Аз например бих предпочела да изям два печени картофа с чубрица, отколкото яйцата.
Знаеш ли какво си мисля, що не си направим една темичка с диетични рецепти? Това което казваш ти за ориза с месото, абе принцип си ми е да не ям, но яко ще правя ориз, ще бъди определено без мРъки.