0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #40 -: Декември 03, 2007, 18:50:54 pm »
Габи, доста късно се е проявил страничния ефект, нашата лекарка каза до 4-5 дни.

Стефке, това не е вярно. прочети листовката на Приорикса. морбилоподобният и рубеолоподобният обрив могат да се проявят до 3 седмици след ваксиниране.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #41 -: Декември 03, 2007, 18:55:48 pm »
аз не споря бе душа, казвам какво ми е казала педиатърката, ми ша чакаме още 10 дни и ша видим.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #42 -: Декември 03, 2007, 19:05:50 pm »
Танците Елица отдавна ги отпочна. Глава и крака - неподвижни, ръцете отпред на шкембенцето и следва ритмично въртене. Не подбира музика, и на "нани-нани" весело и игриво се поклаща :lol:.
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #43 -: Декември 03, 2007, 19:15:54 pm »
Весела и топла седмица и от нас :).

Стефи, мисля че у вас е добра.
На устройството чиковското пишеше, че 60 е идеално. Под 50 - почва да сигнализира.
И над 70- пак.
У нас не вдигаме над 35 - 40.
Цветенце за какво устройство става дума?
Лейди какъв влагоуловител си взехте? Има ли верно ефект от тея джаджи? А тези които имат мухал как се справят с него? При нас проблема е налице от много време за сега се борим безуспешно, ама то си има причина за това де  :(.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #44 -: Декември 03, 2007, 19:20:39 pm »
Ние взехме влагоуловител. Днес го пуснах, видях зад креватчето че е тръгнал мухал пак :( Наха има ефект.
За обрива след ваксината, същото се получи и при съседите.На тяхната девойка и сложиха ваксината. Два дни и нямаше нищо, след това два дни висока температура и на 5 ден обрив. Нещо се наплаших от сега с тази ваксина.
И Монито танцува като прикляква и пляска. Това на ритмичните песни, на бавните повечето време ревем защото ни се приспива а не щем да спим  :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #45 -: Декември 03, 2007, 19:23:48 pm »
Весела и топла седмица и от нас :).

Стефи, мисля че у вас е добра.
На устройството чиковското пишеше, че 60 е идеално. Под 50 - почва да сигнализира.
И над 70- пак.
У нас не вдигаме над 35 - 40.
Цветенце за какво устройство става дума?
Лейди какъв влагоуловител си взехте? Има ли верно ефект от тея джаджи? А тези които имат мухал как се справят с него? При нас проблема е налице от много време за сега се борим безуспешно, ама то си има причина за това де  :(.

naha - тема за мухъла има в дом и хоби :)....цяла тема, уви...

Най-добрата влажност е може би 45%, според инструкциите на овлажнителя - между 40 и 60. Под и над тези стойности не е добре...

Сватя, за сега нищо няма да си купувам, че вече ще ми ги трескат тия покупки от главата...Ако кажа за влагоуловител и ще ме гръмнат. Мисля, че аз мога в скоро време да пусна сериозен по дължина списък, с неща, които не е нужно да се купуват, а също и един списък с неща /глупости, които все пак не купих...и той е завидно дълъг. Срам и позор за мен, ама кво да правя, глава да пати е писано.
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #46 -: Декември 03, 2007, 19:25:51 pm »
Наха, това е един уред на Чико, който измерва темп. и влажността в стаята на два отделни дисплея. Малко нещо е, може да се закача на стена, а има и поставка да го сложиш върху шкаф примерно. Сигнализира, когато влагата или темп. са под или над нормата. Около 40лв струваше.
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #47 -: Декември 03, 2007, 19:39:40 pm »
Слънчева и весела седмица и от нас!
За елха още не бях мислила, но сега вие ме подсетихте...къде да я сложа  :balk_160:, че тя не е много малка...
Приготвям се за прощапулник тази събота, ще има какво да разказвам после :D
Ултра, много ме интересува прощапулника...ще очаквам с нетърпение да разкажеш как го направихте, че и на нас ни предстои  :lol:
И ние сме много напред с танците, Диди танцува на всичко и навсякъде. И още като чуе че започват реклами започва да се клати и до края им нищо не може да я отдели от телевизора. И интересно: това малкото как така улучва и ритъма на музиката?!?!  :lol:
Да ви попитам нещо друго. На вашите дечица пукат ли им крачетата? Диди като ходи,като танцува, като я обличам, много й пукат глезените. Дори започнах да се притеснявам да не й изместя ставата като й слагам обучките...


*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #48 -: Декември 03, 2007, 20:15:41 pm »
Много мами имаме и само с по едно здрасти вече са изписани 3 страници   :lol:.
Лека седмичка и от нас, здрави бебета и спокойни майки  :D!

И аз украсих малко, но елхата ще правя в края на седмицата. Ще я сложа на високо, че и нашите ръчички са много любопитни 8).

desita_r,
това с пукането е нормално, не се притеснявай.

Само като любопитно да спомена, че по новините днес съобщиха, за най-възрастната станала майка (с първо дете) в Германия - на 64 години  :D. Казаха само, че жената е имала много спонтанни аборти и че й е трансферирана донорска яйцеклетка, оплодена с материал на съпруга (също на  64 години).
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #49 -: Декември 03, 2007, 21:17:36 pm »
Цитат
Лейди какъв влагоуловител си взехте? Има ли верно ефект от тея джаджи? А тези които имат мухал как се справят с него? При нас проблема е налице от много време за сега се борим безуспешно, ама то си има причина за това де 

Влагоуловителя е марка TWE - с най-малкия капацитет вади 600 мл за 24 часа. В стаята ни има и мухъл - започна да изчезва вече. Отделно на това до най-гоямото петно мъжо монтира и един Церезит - и той вади вода, обаче по-малко, но определено влагата и мухала драстично намаляха. Ся аз съм паталогичен случай, щото като се роди Вики пусках по 6-7 пъти стерилизатора в стаята за около 15 минути и то се напои ужасно - влажност 85% стигна и тогава се усетихме.  Абе патка съм си и тва е.
По отношение на оптималната влажност - на моя "влагометър" - забравих точно как се казваше уреда, измеващ влажността във въздуха,  е разграфено конфорт от 40%-70%. То и влагоуловителя като падне влажността под 40% спира да работи.
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #50 -: Декември 03, 2007, 22:59:44 pm »
Здравейте и от нас.

Ние много обичаме танците, музиката е неотменна част от нашето ежедневие : ето как си прекарваме:

http://vbox7.com/play:2bf4ca32
 както и така:

http://vbox7.com/play:3fc0169e

Скоро ще слагаме и елхата, но тя ще е пставена на една голяма маса и няма да имат бебетата достъп до нея

МНого целуФки на всички малки сладури

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #51 -: Декември 03, 2007, 23:05:44 pm »
ооо, Ема, твоите много напреднали в хореографията - и завъртания се правят, и стъпки...
Марти го докарва малко на стил като бонбона с червените гащи - не мога да идентифицирам кой от двамата братя е :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #52 -: Декември 04, 2007, 10:39:51 am »
ема страхотни са  :D
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #53 -: Декември 04, 2007, 11:19:09 am »
Еми, направо ме разплака! Много са сладки твоите мишоци! Да са ти живи и здрави, и все така игриви :D!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #54 -: Декември 04, 2007, 11:24:35 am »
Ема много са сладки, разсмяха ме много. Душички да ги нацелуваш от нас  :kiss: :bighug:
Цветенце, Лейди мерси :).
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #55 -: Декември 04, 2007, 12:06:38 pm »
Ема,
големи хубавци си имате  8)! Да са ви живи и здрави и все така да ви радват  :D!
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #56 -: Декември 04, 2007, 12:07:38 pm »
Момичета, реакцийте от приорикса се проявяват най-рано след 10ия ден, между 10 и 15 дни след като се сложи. Ако добре си спомням, обрив може да се появи по коремчето. За периода съм сигурна, защото ние я слагахме преди морето и специално изчислявах нещата така, че да отмине преди да заминем. Мия я изживя много тежко тая ваксина, не е вдигала температура, нито е имала обриви, но просто не беше на себе си. Лежеше една такава безучастна и без настроение, не ядеше. Много се бях шашнала, но както ми каза педиатърката: Тая ваксина е много тежка и много ги разстройва дечицата.
За танците -ние по-скоро свирим на барабани и на пияно. Дълго време не разбирах какво прави с пръстите на ръцете, докато в един момент не осъзнах, че имитира баща си, който като й пее и си акордира и с пръстите. По тази причина съм намислила да й подарим за коледа музикална маса. Явно свиренето й доставя голямо удоволствие, пък казват, че телците били много музикални.
<br />[link=http:
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #57 -: Декември 04, 2007, 12:08:40 pm »
Ема, да са ти живи и здрави малките танцьори. :D

Аз пак с една питанка, тоя път за крустите. Търсих, четох, ама ми се стори че никой не е ползвал кремчето на Мустела за крустите при новородени. Джам, при вас кремчето на Клоран ли помогна или на Мустела?
Значи какъв е проблема - на веждите има откровени крусти - такива едни жълти корички, а на главичката засега е по-скоро като пърхут. педиатърът каза да опитам първо със зехтин, ама единствения ефект беше мазна коса, дори след обилно миене със шампоан. Та съм решила да опитам с Мустела, ако кажете че има ефект. А и се чудя дали да мажа главичката или само веждите засега.

Честита втора месечинка на малката Рая на мама Надин, да е все така добро дете и многода папка и слушка!
*
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #58 -: Декември 04, 2007, 12:14:41 pm »
Честита месечинка на Рая. Здраве и послушна мама. :wink:
Сия, в темата на Бърди от преди ден-два имаше питанка точно за крустите. Той препоръчва крем А-дерма. Майката след ден се похвали, че има страхотен ефект.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Почват празници 03.12-09.12!
« Отговор #59 -: Декември 04, 2007, 12:19:37 pm »
А аз съм много доволна от шампоана на Бейби Кучоло
ние нали сме с много коса, но никога пък не сме имали на веждите
честито на Рая, да папка и да слушка много
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит