0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #180 -: Май 24, 2009, 22:12:54 pm »
Ако сте пропуснали да видите http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=36042.0
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #181 -: Юни 01, 2009, 18:40:43 pm »
здравейте момичета аз се провалих и с второто си инвитро с донорски яйцеклетки и сега се чудя да воювам ли пак но ако има момиче което не го е одобрил фонда и иска да прави инвитро моля да ми пише и да си помогнем взаймно
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #182 -: Юни 04, 2009, 17:01:10 pm »
 Дано имате късмет момичета
« Последна редакция: Юни 04, 2009, 17:07:01 pm от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #183 -: Юни 07, 2009, 17:02:03 pm »
здравейте момичета защо не дискотирате темата е подходяща не само за мен
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #184 -: Юни 07, 2009, 18:11:03 pm »
знае ли някой как е да кандидатстваш за донор и колко пари струва това нещо аз до сега имах донорка която сама си бях намерила и не съм се интерсувала но е време да попитам малко е нахално от моя страна и ви моля да ме извините
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #185 -: Юни 07, 2009, 21:08:42 pm »
Сали, обърни се към лекуващия си лекар. По принцип повечето реномирани клиники предлагат донорски програми. В сайтовете им има достатъчно информация. Разбира се, след като е решено, че това е начинът, записваш се и чакаш да ти се обадят. По-лесно става, ако си заведеш сама донора. Дано намериш твоя донор и постигнеш мечтата си!

*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #186 -: Юни 09, 2009, 17:21:49 pm »
благодаря ти прочетох за клиниката на щерев но бяха писали че струвало 12000 ще проверя все пак
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #187 -: Юни 09, 2009, 17:24:00 pm »
Sali,ти къде прави процедурата с донорски яйцеклетки?
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #188 -: Юни 17, 2009, 13:42:01 pm »
здравейте момичета пак съм аз нахалницата записах си час за клиниката на щерев но се чудя ако си намеря донорка аз те дали ще се съгласят така ако някой знае нещо по въпроса  Моля да сподели
*

    altea

  • ***
  • 214
  • щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #189 -: Юни 17, 2009, 16:26:06 pm »
 В момента тече стимулацията на моята донорка, с която се свързах чрез форума, контактуваме само виртуално, не сме имали физически контакти аз също съм в Щерев и ще ми е трети последен опит дано и успешен, така че опитай и късмет.
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #190 -: Юни 18, 2009, 14:04:12 pm »
благодаря Алтея и на мен ще е трети аз също си намерих момиче по интернет и сега на 23 ще ходя да се консолтирам с лекарката ако се сагласят ще действам че първите два пъти завърших с цистит от 5-6 ден след трансфера дано и сега не е така
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #191 -: Октомври 01, 2009, 22:25:09 pm »
Здравейте и от мен ! Ето че и аз се присъединявам към голямата група от чакащи за донорска яйцеклетка.  :( Аз ходя в Щерев и ми казаха да си намеря донор.Във всички клиники ли е така   :balk_159: Моля ви драснете някаква информация ще съм Ви благодарна .БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!  :balk_81:
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #192 -: Октомври 01, 2009, 23:12:09 pm »
mravi, в клиника Малинов след попълването на необходимите документи, те търсят подходящ донор за вас и се обаждат! Моя приятелка чака около 3 месеца и й се обадиха. Направи ин витро и слава Богу е успешно за сега. Дано да съм ти била полезна! Късмет!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #193 -: Октомври 02, 2009, 21:32:56 pm »
Много ти Благодаря Anmar. Мога да кажа даже много полезна,аз също съм си намислила да си подам документите в клиника Малинов,защото за Щерев чувам много страшни суми.  :balk_161: Ако е удобно да те попитам имаш ли представа на приятелката ти колко и е излезнало в клиника Малинов
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #194 -: Октомври 02, 2009, 23:34:52 pm »
Много ти Благодаря Anmar. Мога да кажа даже много полезна,аз също съм си намислила да си подам документите в клиника Малинов,защото за Щерев чувам много страшни суми.  :balk_161: Ако е удобно да те попитам имаш ли представа на приятелката ти колко и е излезнало в клиника Малинов
Да, ще ти пиша на лични! Да не спамим темата!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #195 -: Октомври 04, 2009, 09:28:14 am »
Доколкото аз знам донорството е анонимно.В смисъл,че рецепиента не знае коя жена ще дари яцеклетките си. Аз също щях да стана донорка ,но други неща ми попречиха.Попълних разни документи, искаха ми някои изследвания като Спин,васерман, хепатит Б и Ц. Нормалните прегледи...и така. Говоря за Клиника Малинов.
Късмет в начинанието
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #196 -: Октомври 14, 2009, 17:10:52 pm »
Здравейте момичета. Май и на мен ми предстои ориентиране към донорска програма. Аз съм в клиниката на Владимиров и чакането ориентировъчно е между 6месеца и 1година. Дали знаете какви са критериите за намиране на донор? Доктора каза да е раждала жената и възраст до 35год., но явно от притеснение не разбрах дали да е подила до 35годишна възраст или жената донор трябва да е до 35год.
Моля ако знаете да споделите.
Благодаря и успех на всички.
*
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #197 -: Октомври 14, 2009, 18:10:40 pm »
Не да е родила до 35, а да е до 35 , когато става донор :lol:
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #198 -: Октомври 14, 2009, 20:21:23 pm »
Ми той и мъжът ми това ми каза ама аз нали съм си инатче  :oops:
Благодаря ти Танита  :wink:
Re: Донори и реципиенти-да си подадем ръка
« Отговор #199 -: Януари 17, 2010, 07:58:12 am »
 Здравейте момичета.Писах и в другия форум, пиша и тук.
Измина и тази година без да ми донесе радостта да стана майка Времето тече бързо, биологическият  часовник тиктака, как да не се сринеш при такава ситуация. Често криех бликналите сълзи  от околните.  В очакване на желаната рожба и по препоръка на д-р Александров се регистрирах във форума.. Тук намерих  сродни съдби и утеха. Намерих и надежда .
     Нуждая се от  донорски яйцеклетки. Мина време докато се информирам какви са законовите и финансовите разпоредби.    Търся  донорка на яйцеклетки   с  която  взаимно да си  помогнем. Нека  Жената, която е готова на този благороден  жест ми пише на лични.
     И дано  провидението  награди  тази, която   стори  добро и на  другия