0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2007, 15:26:27 pm »
meshko, коя ваксина сложихте?
/quote]
Джам, Акт-Хиб й слагах. Миналата година ни посъветваха да я отложим, че нали имаше неизяснени проблеми при нас и затова я сложихме сега. Само една доза била достатъчна ако се слага след годинката. Иначе и ние сме на бойното поле при смяна на памперс, ама вече свикнах. Понякога ако държи нещо, не буйства много и се справяме, ако не се занимава с нещо, обаче пищи като на заколение и рита като за световно. Ако се обличате прави, наистина ще са ти по-удобни памперс-гащите. Мисля, че всички марки памперси предлагат и гащи с ластичета отстрани -тези които аз съм виждала.
<br />[link=http:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2007, 15:44:32 pm »
Весела седмица и от нас. Да са здрави всички.
Който търси Пентаксим - да знае, че е направен внос мисля миналата седмица и я има вече в някои аптеки. Ние днес закупихме две.

Днес баща и я изнесе на терасата и я оставил да и навали малко сняг на муцунката. Мигаше горката, пърхаше с очички. Какви ли не методи не измисля баща й за забавление, само не и детски, настръхва ми косата, като зебележа, а тя се хили като ряпа. Явно ще са комбина  :? а аз опозиция.... :)


*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2007, 17:42:33 pm »
Мартин от няколко седмици ми създава ново затруднение - вече не иска да лежи на повивалника, за да му сменям памперсите.

Преобличам го на леглото, обаче от месец насам имаме нови моди - рев и тръшкане при смяна на памперса и упорити ритници, когато река да залепя новия 

оф, успокоих се, не сме само ние така :lol:
ами аз да ви кажа, го възсядам на леглото. друг начин няма. страшно унижение е тва смяната на пампата, явно:D

също така - чувала съм, че имало някакви гащи на Памперс, които са си памперси, но се обували като гащички. някой ползвал ли е такова нещо - удобно ли е, за каква възраст е предназначено?

аз съм ги пробвала. хм, я си представи как се свалят тези изобилно наакани гащи :lol: да описвам ли, хехе. опрях до ножица, но е опасно, че шило в торба не стои.
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2007, 18:10:45 pm »
Ех Манхатънче, докато ми дойде нета и докато Тони ми позволеше, ти си написала това, което аз исках да напиша. Това беше моята реплика  :D
Само ще добавя, че детегледачките при тази гледка оставаха безмълвни и  8O 8O
Та май май засега толкова с "кастингите"  :wink: :) за детегледачки, само ще потвърдя, че трябва наистина позната, препоръчана и доказана жена.

Весела и здрава седмица на всички.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2007, 18:20:28 pm »
мда, проблема със смяната на памперса е всеобщ. Деси още на 10м. я свалих от повивалника, че като пада да е по от ниско, дивана например :lol:
винаги давам в ръцете по нещо супер забранено та поне да я избърша, а слагането на две на три лепя и това е :lol:
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2007, 18:24:25 pm »
памперс гащите се късат лесно отстрани  :D
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2007, 19:13:45 pm »
И при нас смяната на папмерса е доста трудна. То е въртене, то е чудо... Давам все работи zа раzглеждане и zалисване, ама до кога Ще ми минава номера не zнам  :?.

А иначе пампесите-гаЩи мисля, че се полzват когато се учат децата на гърне. Иначе не мога да си представя това упражнение с обикновен памперс. Но ако детето оЩе не се приучва на гърне, не ги виждам като по-удобен zаместител на нормалните, а и като цена не са по-иzгодни  :wink:.
Иначе се предлагат от всички фирми, проиzвеждаЩи еднократни пелени.
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2007, 20:15:22 pm »
памперс гащите се късат лесно отстрани  :D

да, на 3 месеца сигур е лесно. я пробвай на едно насрано шило да го направиш :D
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2007, 20:52:06 pm »
Момичета, имам същия проблем, макар и не винаги. При нас безотказно действа пеенето! Започна ли да пея, мирясва! Е, сега се сещам, че снощи беше съвсем пощурял и дори и песен не го усмири! Много е неприятно! А повивалката я махнах вече от 1-2 месеца!

Памперс гащите са много удобни, предназначени са периода на приучаване към гърне, но цената е близо двойна!
Матей - 1.04.2006 г
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2007, 21:06:40 pm »
Вени, много е пораснал Мати, много красиво дете :D
ама как не ти взе очите беее...може би третото... :balk_71:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #30 -: Ноември 19, 2007, 21:10:27 pm »
абе хора, той Мартин изобщо не иска да легне - независимо дали на повивалник, легло, диван, под, възседнат или вързан. то започва един истеричен рев, крясъци, мятане и извиване. просто не може да се работи така - особено когато има акация.
слава богу, като го сменям прав - мирува горе долу. верно, върти се, ходи, ама поне не крещи и не се мята.
манхатън, не бях помислила за махането на нааканите гащи - явно не стават за нас, значи. аз днес му фанах цаката как да сложа пампа с две ръце само (като едната е заета да придържа бодито нагоре, а другата придържа младенеца и пампата). нагласявам памперса отзад на дупето, после отварям лепенките и му ги лепвам на голия тумбак отпред - така памперсът се държи за тялото и не пада. после си нагласям спокойно лепенките една по една.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #31 -: Ноември 19, 2007, 21:29:58 pm »
При нас цялото обличане е проблем. Рита ме, крещи, върти се, чудо е. Давам и нещо забранено, за което мерака е голям като телефона ми например. Докато ууу-ка и ааа-ка в захлас как хубаво свири вече съм сложила памперса и хоп телефона за секунда изчезва от ръката и :lol: Следва бурно несъгласие което нараства с появата на дрехите, но те съседите са свикнали вече, знаят че се обличаме :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2007, 22:53:56 pm »
А аз съм го дисквалифицирала повивалника от два месеца. Толкова шава, че от тогава сменям памперс на спалнята отгоре. За да сложа новия давам стария памперс да си играе (стига да не е оцветен) и тя си го гризе и му се радва.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2007, 22:54:43 pm »
Хм и ние изпадаме в истерия щом го сложа легнал. Обличаме се задължително седнали или прави, когато ще ходим на разходка пък е малък ад, потни излизаме и двамата, ама кво да се прави, трябва да се излиза. Понякога така се е драл от рев, че ми е провалял разходки, защото първо аз се приготвям след това оправям и него, а той горкия като ме гледа явно си мисли, че ще излизам без него и рев, рев  :(

Сега обаче поне мирясах, че не само мойто е такова шуглаво и истерично   :lol: :wink:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #34 -: Ноември 20, 2007, 08:45:04 am »
памперс гащите се късат лесно отстрани  :D

да, на 3 месеца сигур е лесно. я пробвай на едно насрано шило да го направиш :D


аа, аз не визирах опита ми с Ема  :D
В Щатите 2 години съм се грижила за деца и знам за какво иде реч -  :D
И на Джами работи схемата - ама съм се смяла доста като си представя как му лепваш лепенките на "голия тумбак" сладък :D
« Последна редакция: Ноември 20, 2007, 08:47:34 am от Bora82 »
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #35 -: Ноември 20, 2007, 08:53:10 am »

Сега обаче поне мирясах, че не само мойто е такова шуглаво и истерично   :lol: :wink:

ааа само твоето е такова истерично :wink: :lol:

Деси не е ревала никога при смяна на памперса, но става и заминава :lol:
а обличането вече го овладяхме, не се дърпа, а напротив подава ръце за обличане, вдига крак да обуем обувките, само с шапките имаме проблем, защото в момента в който я сложа и тя започва да я дърпа, но с качулката отгоре решаваме въпроса :D
При нас ината ни е в повечко, защото реве само като иска нещо и не й го давам, ама като казвам реве нямам предвид само да мрънка, а със сълзи, стиснати юмруци и чак трепери от инат, много е смешна, ама как ще се справям незнам, за сега се правя че не я забелязвам :lol:
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #36 -: Ноември 20, 2007, 10:23:17 am »
Смяната на памперса засега не е основния проблем, обаче чистенето на носа вечер след баня предизвиква кански писъци преди още да съм посегнала с клечката. Мислех си, че само от болка може така да се пищи. Но една вечер по изключение я приготвяхме за сън в хола и малката се втренчи в рекламите по телевизора. Чистих нос, уши - не гъкна малката артистка. Смятам, че съм много внимателна с клечките, но от време на време има бледорозово по тях. Някакви капиляри ли уцелвам, друго ли, не знам. На някой да му се е случвало?

*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #37 -: Ноември 20, 2007, 10:42:32 am »
При нас ината ни е в повечко, защото реве само като иска нещо и не й го давам, ама като казвам реве нямам предвид само да мрънка, а със сълзи, стиснати юмруци и чак трепери от инат, много е смешна, ама как ще се справям незнам, за сега се правя че не я забелязвам :lol:

Брех и нашто Тони е от таз порода, малииииии какво ще става нататък незнам :)
Скорпионче малко сладко, но от съвсем мъничко си показва характерчето :))
« Последна редакция: Ноември 20, 2007, 10:44:19 am от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #38 -: Ноември 20, 2007, 11:27:13 am »
При нас ината ни е в повечко, защото реве само като иска нещо и не й го давам, ама като казвам реве нямам предвид само да мрънка, а със сълзи, стиснати юмруци и чак трепери от инат, много е смешна, ама как ще се справям незнам, за сега се правя че не я забелязвам :lol:

Брех и нашто Тони е от таз порода, малииииии какво ще става нататък незнам :)
Скорпионче малко сладко, но от съвсем мъничко си показва характерчето :))

П.п. Бях писала, че е нямало на кой да се метне  :wink:, ама нещо не е излезло.
« Последна редакция: Ноември 20, 2007, 16:12:37 pm от wassilena »
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #39 -: Ноември 20, 2007, 11:36:57 am »
Божкеееееее нос ли?
Аз за тая екстра да му изчистя носа не мога и да помисля. Няма да описвам какво става когато му чистя ушите ... ама да не си помислите, че бъркам в каналчето - не! И дума не може да става. Говоря за чистене на самата ушна мида...

От известно време имаме допълнителна екстра - жестоки писъци и врясъци, когато не му е кеф. Ама не регулярните жални вопли, ами натурален мечешки рев, с издути вратни жили от бяс. Вчера така крещял на баба си и дядо си като приключили обяда и те така се втрещили, че му дали допълнително половин банан. Магаре ниедно  :x
В очакване ....