0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« -: Ноември 19, 2007, 08:16:51 am »
Пожелава ме Ви много положителни емоции през новата седмица.Здрави дечица и спокойни майки
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2007, 09:06:12 am »
Здрава и успешна седмица и от мен! :flower:
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2007, 10:01:26 am »
Лека седмичка и от нас  :D!
Да са zдрави децата, спокойни майките и приятно времето zа раzходки  8)!
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2007, 10:03:12 am »
Весела седмица и от нас, ама на мен хииич не ми е весела - вали изведро, не сме се изнесли, защото са разкопали пред кооперацията, че прекарват газ и направо съм бясна :x
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2007, 11:09:15 am »
Здравейте и от мен!
Здрави бебета и усмихнати майки желая да има през новата седмица!

На мен едно ми е коледно и мързеливо , но след малко дигам гълабите на бачкане.
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2007, 11:18:40 am »
Привет и успешна седмица. Водих в петък Мия при частната ни педиатърка, да я види и да сложим една ваксина. Мия влезе ухилена до ушите в кабинета, закача се с лекарката и всичко беше супер до момента, в който трябваше да я премерим. Започна да реве,мята се, не пожела да седне на детския кантар и се наложи аз да се премеря на големия и после да я гушна, за да видим и тя колко е. Едвам застана до стената, за  височината, абе цирк -дърпа се и пищи все едно я колят. Та малко на око й измериха сантиметрите -80 и 11 кг. А на инжекцията въобще не плака. Странно човече, както каза педиатърката -тя на болка издържа, а за мерене не ще и да чуе.
Фуси, много е сладък Колето с очилцата. Аз благородно завидях колко бързо сте успели да ги сложите. Браво. ние продължаваме борбата, ама моята девойка е от рогатата порода, та ще отнеме още време явно.
<br />[link=http:
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2007, 11:30:55 am »
Мешко, нека си е рогата - важно да е здрава, малката сладурка  :D

Весела седмица и усмихнати дечица и от нас! Аз ще опаковам и сортирам за зачатската коледа и както е тръгнало 3 чувала съм събрала  :D
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2007, 12:29:31 pm »
Имах късмет,че малката спа час и нещо и аз си украсих ехата. :cheerleader: tree2a.И на мене ми е много коледно :D
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2007, 12:44:34 pm »
Весела седмичка и от нас. Много здрави и усмихнати дечица.
Не е ли рано за елха и украса. На мен пък ми е много депресирано и тъжно. Нищо не ми се хваща. Вчера гледах прогнозата за времето и казаха че цяла седмица ще е топло и слънчево. 12 градуса видях даже. Пък със ставането както бях настроена за разходка и какво да видя :)Та сега си седя на топличко и мрънкам, все пак разходката ще си я направим, защото вече не се издържа вътре.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2007, 12:44:53 pm »
Весела седмица и здрави дечица и от нас! :)
Ние от вчера се усмихваме, малко плахо за сега, но пък е невероятно усещането като я видиш тая ангелска усмивка :). Иначе след час сме при педиатърката да видим колко сме порастнали...
Колкото до разкопките от нас само с БТР можеш да излезеш на разходка с количка е просто невъзможно, аз не че съм си взела количка, но това е друг въпрос. Караме на кенгуру или в кошчето за колата.
А с този сняг навън и на мен ми е коледно, но елхата я искам истинска в саксия, така че ще трябва да почакам с украсата.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2007, 13:24:40 pm »
Весела седмица и от нас и здрави дечица!
Че при нас е едно кофти положението. Малката трети ден е с разстройство, не й харесва това лечебното мляко и почти не яде. Вече се чудя какво да правя  :balk_80: Ако е зъбче, дано по-бързо да пробива, че горкото остана без силички.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #11 -: Ноември 19, 2007, 13:26:41 pm »
meshko, коя ваксина сложихте?

Мартин от няколко седмици ми създава ново затруднение - вече не иска да лежи на повивалника, за да му сменям памперсите. можете да си представите колко е трудоемко и сложно избърсването на дупе на правостоящ и бягащ младенец, а след това поставяне на памперс на същия - трябват ми 4 ръце, за да сложа пампата правилно.
някой сблъсквал ли се е с подобно явление? също така - чувала съм, че имало някакви гащи на Памперс, които са си памперси, но се обували като гащички. някой ползвал ли е такова нещо - удобно ли е, за каква възраст е предназначено?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #12 -: Ноември 19, 2007, 13:33:54 pm »
Джам, памперс гащите са от 4ка нагоре, но не съм ползвала.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #13 -: Ноември 19, 2007, 14:03:32 pm »
Джами незнам ... ние никога не сме имали повивалник, щото и Колето се появи поотраснал де  :D. Преобличам го на леглото, обаче от месец насам имаме нови моди - рев и тръшкане при смяна на памперса и упорити ритници, когато река да залепя новия  :x. Особено сутрин, когато бързам ми идва да му отпукам един по дупето, но засега се сдържам...

Ние обаче неможем да се оправим с тия очила... Ще полудея вече. Николата като едно добро и послушно детенце си ги носи като поп, обаче от как ги сложихме вече кри и двете очи със страшна сила. Днес му махнах очилата, защото стана непоносимо...
Вече незнам какво да правя и къде да го водя...
В очакване ....
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #14 -: Ноември 19, 2007, 14:07:34 pm »
Джам, моя комшийка ги ползва, много удобно и бързо става, просто обуваш като гащи, но цената е по-висока от на другите! Детето е на 1,5 год. На Памперс са, но мисля има и на други марки.
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #15 -: Ноември 19, 2007, 14:14:19 pm »
jam при вас си е направо сървайвър :D
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #16 -: Ноември 19, 2007, 14:52:37 pm »
Здравейте момичета!
И ние ви пожелаваме тази седмица да бъде изпълнена
 само с положителни емоции,много усмивки,
коледно настроение,и много много положителни
тестове за бременност!!! :D
« Последна редакция: Ноември 19, 2007, 14:55:56 pm от sami »


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #17 -: Ноември 19, 2007, 15:02:37 pm »
jam, има и на други марки гащички. Етърва ми е ползвала на Либеро и на Худжис и каза че е доволна от вторите. Но цената , както са писали по-горе е доста по-висока.
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2007, 15:04:48 pm »

Ние обаче неможем да се оправим с тия очила... Ще полудея вече. Николата като едно добро и послушно детенце си ги носи като поп, обаче от как ги сложихме вече кри и двете очи със страшна сила. Днес му махнах очилата, защото стана непоносимо...
Вече незнам какво да правя и къде да го водя...

Фуси, пак ще трябва да идете на лекар. Може нещо да не е както трябва. Имаш предвид, че криви и двете очи?
Ние бяхме пациенти на очна клиника Варна. Мисля, че по него време бяха едни от най_добрите.
Дано намерите правилното лечение.
Весела и приятна седмица :D
*
Re: Нова снежна седмица 19.11- 25.11
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2007, 15:07:07 pm »
Гащите на памперс са от 4-ка нагоре и са серията летс гоу, има ги навсякъде, просто гледаш да пише на пакета не актив бейби, ами летс го :)

Уф, дано да се оправи това време, ние днес се показахме за малко, понаваля ни снежеца, голям кеф :lol: