0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #20 -: Ноември 05, 2007, 10:25:34 am »
Мари,честита месечинка!Благодарим за почерпката :wink:.
Лека седмица и от мен.И аз се надявам бързо да се оправи времето,че ми се излиза вече на разходка.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2007, 10:31:40 am »
Това с иzбивката наистина може да е следствие мръсните ръце на промоцираЩите или минаваЩите от там клиенти  :?.

Мари_Пz,
растете си вие, не си губите времето  :lol:. Да ти е жива и zдрава хубавицата и да минават теzи колики най-накрая!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #22 -: Ноември 05, 2007, 10:33:35 am »
Е, не бе- те си бяха затворени в пакетче, все пак ...
Може и да са ги отваряли, ама едва ли ще си играят всяка опаковка да отварят
Както и да е- идеята ми беше, ако решите да се отдадете на нова марка, по-добре вземете 2-3 бройки от аптеката и пробвайте как ще са- не само за алергични рекции, ами дали са комфортни, дали няма да пропуснат ...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #23 -: Ноември 05, 2007, 10:45:29 am »
Честита Ви нова седмичка и от нас!!! За съжаление седмицата започва с дъжд и мрачно време! За това ще се гушкаме в къщи и ще пишем повече тук!!!
Аз все още ползвам на Либеро памперсите и съм доволна! Само дето до миналата седмица ги купувахме за 25 лв а тази на метро вече са към 32 лв!
 
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #24 -: Ноември 05, 2007, 10:52:39 am »
Спокойна седмица за всички!
По повод памперсите Хъджис искам да Ви питам-има ли от 2 до 5кг.,защото нашият татко ни е купил,но от 3 до 6кг.,които са ни огромни и сега се налага да ползвам Памперс,но от тях не съм особено доволна.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #25 -: Ноември 05, 2007, 10:53:37 am »
Мари, честита месечинка на малката принцеса!
И мерси за страхотната почерпка :wink:
За съжаление седмицата започва с дъжд и мрачно време! За това ще се гушкаме в къщи и ще пишем повече тук!!!
Замислих се след постинга на yana-v. Аз мислех да извеждам Алекс независимо от температурите, стига да не вали и да не духа зверски. Или пък е малка за таково лошо време?
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #26 -: Ноември 05, 2007, 10:57:26 am »
Сия и аз това се чудех, защото тук не е облачно, но е студено и доста духа?!?
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #27 -: Ноември 05, 2007, 10:59:37 am »
Спокойна седмица за всички!
По повод памперсите Хъджис искам да Ви питам-има ли от 2 до 5кг.,защото нашият татко ни е купил,но от 3 до 6кг.,които са ни огромни и сега се налага да ползвам Памперс,но от тях не съм особено доволна.

Има. Или по точно имаше, когато аз родих.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #28 -: Ноември 05, 2007, 11:03:06 am »
Цитат
Спокойна седмица за всички!
По повод памперсите Хъджис искам да Ви питам-има ли от 2 до 5кг.,защото нашият татко ни е купил,но от 3 до 6кг.,които са ни огромни и сега се налага да ползвам Памперс,но от тях не съм особено доволна
Аз действам по следната схема - давам на таткото една опаковка от памперсите и обяснявам, че искам такива. За сега се справя.

Ние вече започнахме да си проявяваме характера - не спим, хапем си и двете ръце едновременно, ревем...
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #29 -: Ноември 05, 2007, 11:03:56 am »
Бе що така не сте доволни от Памперс, аз досега не съм имала проблеми с тях, е имало е пропуск, но когато бабите са сложили пампито накриво :wink:
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #30 -: Ноември 05, 2007, 11:07:08 am »
Бе що така не сте доволни от Памперс, аз досега не съм имала проблеми с тях, е имало е пропуск, но когато бабите са сложили пампито накриво :wink:

Мари, аз пропуск или обрив не съм имала от досега ползваните. Основно бяхме на Памперс, най-масови, навсякъде ги има. обаче последните опаковки, не знам дали на такава партида случих, бяха много силно ароматизирани. Някак си не искам да сложа такъв напарфюмиран памперс на такова деликатно място.
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #31 -: Ноември 05, 2007, 11:23:34 am »
Здравейте. Успешна седмица на всички. Някой питаше за разходките в студено време. Нашата педиатърка ми беше казала да не извеждам само при дъжд, мъгла и силен вятър, във всякакво друго време с подходящо облекло, нямало проблем.
Памперсите на Памперс много ни пропускаха, когато Мия беше на 6-7 месеца и се случваше да ги ползвам инцидентно -затова не бях доволна. Сега пак й взех от тях, че в аптеката нямаше канбебе, да видим как ще са вече като е голяма. Хъджис не съм ползвала, бях взела едни водоустойчиви уж за морето, ама нищо не попиваха, та не знам кое им беше водоустойчивото.
Вашите по-големи бебоци кръщават ли се с някакви странни имена? Мия от известно време насам отговаря, че се казва -Ама и това си е. С абсолютна последователност и категоричност казва, че е Ама. Много ни е забавна, а тя на моменти чак леко се ядосва, че все я питаме. :lol:
Събота и неделя си поревахме, и аз открих, че имаме още 1 кътник, не съм сигурна, че точно той беше причината, ама чак истерично плачеше на моменти.
<br />[link=http:
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #32 -: Ноември 05, 2007, 12:04:38 pm »
И сега какво излезе... Алекс има обрив на дупето и аз си мислех, че е щото ака почти непръкъснато по малко. В момента сме на Памперс и така като ви слушам леко се притеснявам. Аз бавно и последователно го лекувам, мокрите кърпички не ги ползвам, а само я мия. Сменям често памперсите, поливам я от време на време със смрадлика, мажа я с крем Здраве. И тамън закрепя нещата, и пак се появява.  :( Как да разбера дали е от памперса? Тя е само на кърма и нищо друго.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #33 -: Ноември 05, 2007, 12:06:37 pm »
Sia, вземи от аптеката друг памперс, 3-4 бройки и пробвай с тях.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #34 -: Ноември 05, 2007, 12:08:45 pm »
Ето, че май нашият първи зъб се задава...
Съвсем леко венеца се е разцепил. Засега не проявава признаци на нервност, дано да минем безболезнено и спокойно.
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #35 -: Ноември 05, 2007, 12:34:40 pm »
Благодарско за точното наименование на това, което търся.Не знаех, че се казва джобарник.Да, аз точно това търся, но по чужбинските сайтове изглежда доста красиво, докато на нашите е някак си невзрачно.
Аз след дълго чудене се захванах да си го шия сама.
За излизането навън -не помня кой точно питаше вече, но излизаме по всяко време.Няма мъгла, няма вятър, няма дъжд.Реша ли сме навън.Ако се налага с дъждобрана се пазим, а аз с качулка или чадър, но навън ни е супер.В нас е много горещо и тя мрънка и не спи като хората, докато навън е ангелче,само да излезем и заспива и така си кърти по 2-3ч.Гадното обаче е, че сега не става много да седна да си чета на някой пейка както правех преди и обикалям на скорост НСА.
За памперсите аз лично не съм доволна никак от последните Памперс 4-ка.Огромни са и не знам как са мислили диапазона на кг ,за които стават.На Габи като и ги сложа колкото и да се бутам и затягам все изпускат и на всеки памперс е реобличане, затова и смених на Моуфикс.С тях до сега проблем не съм имала и най-готиното е, че държат на много пиш.
Като цяло аз преди да стигна до Мофикс опитах какво ли не.От Кан бебе се изпристи.Нйкакви супер безизвестни в прозрачна опаковка бяха също добри, но реших, че са доста ментеливи.Либеро изпускасхе пълнежа-имаше по дупето от солите на памперса, което не се е случвало с никой друг памперс.Пробвахме Мамя също бях доволна, но освен от магазина под нас не можах да намеря на друго място, а тези почнаха да се унасят с цените.Накрая се спряхме на Мофикса-харесва ми ластика и пасват добре на дупето на Габи, няма много аварии и всички сме доволни.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #36 -: Ноември 05, 2007, 12:41:38 pm »
Ние вече започнахме да си проявяваме характера - не спим, хапем си и двете ръце едновременно, ревем...

Познато ми е от ден-два.....Дали все пак не започват някакви зъбни индикации се чудя? Малки сме, но все пак... Защото си лапаме ръцете, но не смучем, а стръвно ги хапем с долния венец...лигавим се, плюнчим се, ревем...искаме да лапаме и по-точно да хапем всичко.

Весела седмица и от нас с Кристина.

За излизането - и при нас е студено, но имам едно холандско одеяло от еленска вълна, смятам да изолирам количката с него, пъхам я в космонавта, слагам предпазителя за вятър и я засилвам с баща и навън, че тогава сънят идва най-бързо и е най-сладък. А и аз мога да посвърша това онова.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #37 -: Ноември 05, 2007, 12:46:13 pm »
И аz да кажа zа иzлиzането. НиЩо че вали, раzходете децата. Облечете ги подходяЩо, хоп в количката, вzемете един чадър и обиколете квартала (няколко пъти). Макар че са толкова сладки не са от zахар, няма да се раzтопят  :D. А zа мъглата (когато има), ми иzчакайте да се вдигне и пак се раzходете. Иzвеждайте след обяд, когато обикновено са най-високи Т°.
То по тая логика децата в по-студените страни все във вкъЩи трябва да си стоят  :P.
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #38 -: Ноември 05, 2007, 12:49:39 pm »
Силви, излизате във всяко време, но сте на годинка вече, а ние едва навършихме 2 месеца - незнам в силен вятър дали е удачно да я изкарвам навън, освен на терасата!

А относно зъбите - на моя племенник първият зъб му излезе на 4 месеца :D
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #39 -: Ноември 05, 2007, 12:50:15 pm »
И сега какво излезе... Алекс има обрив на дупето и аз си мислех, че е щото ака почти непръкъснато по малко. В момента сме на Памперс и така като ви слушам леко се притеснявам. Аз бавно и последователно го лекувам, мокрите кърпички не ги ползвам, а само я мия. Сменям често памперсите, поливам я от време на време със смрадлика, мажа я с крем Здраве. И тамън закрепя нещата, и пак се появява.  :( Как да разбера дали е от памперса? Тя е само на кърма и нищо друго.

Сия, и ние бяхме много зле, пробвах и аз с какво ли не, крем Здраве, смяна на памперсите.....Предполагам, че при нас беше от преминаването от кърма на АМ, защото точно тогава се подсече. Една фармацефтка ми препоръча един крем, но е лекарствен, тя го слагала на негното дете, което до кръв се е подсичало - Имазол. Съдържа Клотримазол 1%, консултирай се ако искаш с твоята педиатърка. Този крем е Швейцарски и е специално за под бебешки пелени, когато е подсечено. Маже се два пъти дневно - сутрин и вечер. На Кристина и мина точно за два дни. Много съм доволна. Терапията продължава две седмици, профилактично. Иначе през останалото време си мажа с Пенатен крем и слагам пудра.