0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« -: Ноември 05, 2007, 07:14:31 am »
Здравейте момичета,
Новата седмица започва и затова реших да сложа начало на новата седмична тема.
В темата от предходната седмица Ви бях метнала малък въпрос, но съм сгафила с линка, а сега не мога да го намеря, затова ще карам описателно и дано ме разберете.
Искам да си купя едно пособие, което ми изглежда доста полезно.Става въпрос за пано с джобове, за да слагам част от нещата на малката в него, че в нас вече всичко прелива.
Видях подобно пано и беше с доста големи размери в чужбинските сайтове, но при нас съм виждала само умален вариант, който е нещо от сорта на обиколник за легло с много джобове, а аз искам нещо с размер 1.50Х1.50 поне, за да посвия малко тук, че лудвам вече.
Дано от описанието става ясно какво имам предвид.
А такава шапка да сте виждали някъде?
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 07:16:09 am от Silwi25 »
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2007, 07:50:37 am »
Успешна и щастлива седмичка на всички от мен!
Silwi25, това което описваш ми прилича на паната които съм виждала в Комо. Разбира се, не са конкретно с бебешки мотиви, т.е не са предназначени за бебешки принадлежности, но горе долу са с посочените от теб размери. Ще ги намериш на етажа за домашни потреби, там където продават закачалки, калъфи за дрехи и разни плетени кошчета за рафтчета.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2007, 08:42:41 am »
Силви, не ми стана много ясно, аз за едно подобно по описание нещо се сещам - така наречения джобарник. Само че за мен той е по-скоро с естетическа и по-малко с практична функция, та може би не говориш за това. Ето все пак да го видиш:
http://www.e-prettythings.com/eshop/index.php?productID=386

Във въпросният магазин могат да ти ушият каквито искаш размери с избрани от теб на място платове - платовете им са разкошни.
Но! При тях излиза мноооого скъпо.
Затова, ако това е, което искаш и си  намериш някъде хубави платчета с детски мотиви, мисля във всяко шивашко ателие ще ти го ушият за нормални пари.
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2007, 09:05:55 am »
Да ви споделя, че вчера бяхме в Метро и с изненада установихме че вече продавах Хъджис. Бяха на промоция и един голям пакет с 2 пакета кърпикчи струваше 25,60лв. Пробвахме памперсите и съм много доволна. Цената е много добра и ако имате възможност отидете.
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2007, 09:11:19 am »
Хубава седмица. Нека всички дечица да са здравички и усмихнати  :D.

Цвети, благодаря за инфо-то относно памперсите. Ако имат размери като за нас - за 6 кг. бебчета ще си взема от тях.


Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2007, 09:16:12 am »
Хубава седмица. Нека всички дечица да са здравички и усмихнати  :D.

Цвети, благодаря за инфо-то относно памперсите. Ако имат размери като за нас - за 6 кг. бебчета ще си взема от тях.

Има :D
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #6 -: Ноември 05, 2007, 09:27:15 am »
 :wave:  :D


*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #7 -: Ноември 05, 2007, 09:33:00 am »
Цвети, а дали ти направи впечатление в МЕТРО има ли Дайперс, че аз на тях май се спрях.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #8 -: Ноември 05, 2007, 09:34:54 am »
Дано тази седмица все пак се покаже мако слънце...
Да са ни здрави бебетата и ние да сме здрави и успешна седмица!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #9 -: Ноември 05, 2007, 09:35:13 am »
Цвети, на нас ни дадоха мостри /ние ходихме в четвъртък и дават промоционални по една бройка/, в събота реших да сложа и сега на Стефи едната и устничка е изприщена, категорична съм че е от памперса, защото сега не въвеждам нова храна, нито съм сменила козметиката.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #10 -: Ноември 05, 2007, 09:50:15 am »
Здраве и добро настроение през седмицата!
Дъждът да спира вече и да се размърдат малко тия задрямали облаци!
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #11 -: Ноември 05, 2007, 10:06:34 am »
Цвети, на нас ни дадоха мостри /ние ходихме в четвъртък и дават промоционални по една бройка/, в събота реших да сложа и сега на Стефи едната и устничка е изприщена, категорична съм че е от памперса, защото сега не въвеждам нова храна, нито съм сменила козметиката.

Мини, за Хъгис или за Дайперс говориш?
Да не би да е от нещо мръсно налапано - те сега нали лапат всичко, що докопат...
Симона получи точно такова леко като изприщване около устата, щото един ден след хранене не я измих, а я забърсах само със салфетка.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #12 -: Ноември 05, 2007, 10:07:05 am »
Лека седмица и от мен.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #13 -: Ноември 05, 2007, 10:07:27 am »
Ей, хора, вие не спите ли  :lol:? Толкова рано и вече толкова много мнения.

Лека и добра седмичка и от нас. Да са zдрави децата, отпочинали майките и много нови бременелки  :D.

 Silwi25,
и аz съм на мение, че ако си го уШиеШ Ще е най-иzгодно. Хем Ще има раzмерите които ти искаШ, хем Ще е по вкуса ти. А Шапката която търсиШ със сигурност я има в чужбинските сайтове. Включи се в някоя обЩа поръчка, та да спестиШ от доставката.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #14 -: Ноември 05, 2007, 10:07:38 am »
не, на срамната устничка  :oops: от Хъгис
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #15 -: Ноември 05, 2007, 10:08:29 am »
Успешна седмица и от мен!По-малко проблеми,повече усмивки.Здрави и жизнерадостни дечица,много  :bfp:         :bighug:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #16 -: Ноември 05, 2007, 10:11:27 am »
Здравейте и от нас, весела и щастлива седмица и само здрави и щастливи деца :lol:
Ние днес ставаме на 2 месеца затова една почерпка от нас


*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #17 -: Ноември 05, 2007, 10:12:47 am »
не, на срамната устничка  :oops: от Хъгис

Аха.
Аз ползвах Хъгис, най-много като беше новородена, но и в по-горните кг също.
Бях доволна. Но ми се върти, че четох в бг мама наскоро, че имало сега две линии Хъгис - някаква по-евтина и друга - по-хубава. И нещо се възмущаваха от тези по-евтините.
Не те съветвам да мажеш много мястото с какъвто и да е крем (доколкото помня Нивеа ползвахте), че там страшно се наслоява и застоява и това е идеална среда за бактерии.
Сигурно само ще си мине, мий само с водичка.
*
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #18 -: Ноември 05, 2007, 10:14:08 am »
Мари, да ти е много здраваи усмихната девойката :D
Re: Новата седмица започна 5.11-12.11.07
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2007, 10:21:31 am »
Мари честита месечинка! :party:

Мини, за мострите незнам. Видях че раздават, но не бих взела, на една маса бяха извадили и всеки пипаше. Аз поисках да ми покажат колко са големи четворката, понеже се колебаех дали да не взема петица и ми дадоха да видя именно от тези които раздаваха. Наско също е много капризен на памперси, но всичко си е до дете. Ние е се обриваме от Молфикс и подобни, други от Памперс.

Цветенце, продават Дайперс.