0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #20 -: Октомври 23, 2007, 09:05:03 am »
Честит рожден ден на малката кукличка  :D
Много радости да има и късмет, късмет, късмет!!!

Ох, обожавам Коледа и Нова година и отсега потривам ръчички за пазаруването на подаръци  :balk_7:
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #21 -: Октомври 23, 2007, 09:22:45 am »
Честит рожден ден на Габи! Да е здрава и много щастлива! Така ме настроихте празнично и определено от сега ще се замисля за Коледа и Нова година,винаги съм го правила в последния момент .  :D
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #22 -: Октомври 23, 2007, 10:40:25 am »
Честита първа годинка на Габи  :D!
Да расте zдраво и весело дете zа радост на мама и тате!



За мене Коледата е семеен праzник и не мога да си представя да я праzнувам беz детето. А и да съм някъде на топло по това време пак не ми се нрави. Ми то и елхата няма да е на място тогава, сладките няма да са вкусни... За мене това няма да е Коледа, а просто екскурzия на топло по zимно време.
С удоволствие бих праzнувала нова година някъде на друго място, ама пак да е студено  :P. Май съм доста zакостеняла  :?.

*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #23 -: Октомври 23, 2007, 11:04:23 am »
За мене Коледата е семеен праzник и не мога да си представя да я праzнувам беz детето. А и да съм някъде на топло по това време пак не ми се нрави. Ми то и елхата няма да е на място тогава, сладките няма да са вкусни... За мене това няма да е Коледа, а просто екскурzия на топло по zимно време.
С удоволствие бих праzнувала нова година някъде на друго място, ама пак да е студено  :P. Май съм доста zакостеняла  :?.

О, да, Коледата и аз искам да си я празнувам около елхата, а навън да трупа сняг:)
Но с това се изчерпва удоволствието ми от зимата и студа и за Нова Година ( понеже аз разбрах, че Манхатън пита за евентуално пътуване тогава, а и за мен се подразбира, че за Коледа човек иска да си е у дома, със семейството) с най - голямо желание и при наличие на пари се качвам на самолета и отлитам за топлите страни :lol:
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #24 -: Октомври 23, 2007, 11:20:10 am »
Моля ви да ме светнете пак за това пусто майчинство. Заначи, след като минат 315те дни и аз не се върна на работа, а продължа да ползвам отпуск за гледане на дете до 2 години, какво става - не получавам вече 90те% от брутното си възнаграждение, а 180 лв на месец? НОИ ли продължава да ми ги превежда по сметката тези 180лв?
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #25 -: Октомври 23, 2007, 12:10:11 pm »
Силви, честита рожденичка! Да ти е жива и здрава Габи и много да ви радва! :D
Миналата коледа и нова година си бяхме с бебка вкъщи -първата й нова година, и беше прекрасно. Тя се събуди малко преди 12 на Нова година, поседя с нас, посрещна я, усмихва се и беше  щастлива. Страхотно усещане и за трима ни. За тази не сме мислили още. Много ми се иска обаче тази зима да успея да покарам ски, че 2 години не съм карала. Ще видим как ще се стекат нещата.
<br />[link=http:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #26 -: Октомври 23, 2007, 12:28:20 pm »
Толкова обичам ските и планината. От две години не съм карала и аз, тази година май пак няма да ме огрее. Искам да си направя една екскурзия до Австрия и там да покарам ски. Братовчет ми е скиучител и работи всяка зима в Австрия. Ако и тази отиде може да му погостуваме. Така ми се иска, макар че тази година едва ли пак ще смогнем.

Честита първа годинка на Габи. Да е жива и здрава и много да слушка мама и тати. :D

А сега и аз да си кажа колко предколедно съм настроена. Направо нямам търпение.
Нова година ще сме си в къщи най-вероятно. Можем да се съберем с други семейства пак с малки дечица и така. Все ми е едно, само да сме живи и здрави и да сме заедно.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #27 -: Октомври 23, 2007, 12:40:15 pm »
Честит рожден ден на Габи!!! Да расте здрава и щастлива!!!
Честит рожден ден и на всички малчовци, които съм пропуснала!
И ние сме от номадите - предната Нова Година посрещнах на площада във Варна и се чувахме през 5мин. с д-р Александров, че имаше опасност да родя насред хорото...
Сега коледата у дома с всички роднини(надявам се), а за Нова Година не знам. Снощи получихме предложение за една вила на Априлци, но ще видим. Ако ще е далеч от Дара, трябва да се върнем на 1-ви, че на 3-ти ще ми е рожденничка.
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #28 -: Октомври 23, 2007, 13:40:42 pm »
Здравейте и от нас с Ели. :hello:

Честит рожден ден на малката Габи! Да расте здраво и щастливо дете! :)

Ние още не сме решили къде ще прекараме Нова Година и Коледа, много ще зависи от времето. Ако е много снежно може и в София да си останем и да не стигнем до традиционните Плевен и Търново. Всъщност сега средата на ноември ни предстои да се преместим с Ели от Търново обратно в София... но пак зависи какво ще е времето. Но където и да сме празникът ще е най-хубавия за мен от години защото сега имам моето бебче...



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #29 -: Октомври 23, 2007, 14:46:07 pm »
Честит рожден ден на Габи! Да расте весело и засмяно дете, да е отмяната на мама и радостта на тати!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #30 -: Октомври 23, 2007, 14:56:02 pm »
Лека седми4ка настояЩи и бъдеЩи мами, нека малките ви де4ица са много здрави4ки и послуШни :P

На бременелките леко бременеене :P

4естит рожден ден на Габи

Гане, и ние с мъжлето на 31.10 имаме 7 годиШнина :P



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #31 -: Октомври 23, 2007, 15:02:25 pm »
Ели, ние сме малко по-рано от вас :wink: Ама пак в същия месец :lol: Ей, ма ще кажеш, че сме се наговаряли да се женим по едно и също време :lol: Хубаво време беше... хем млади, хем слаби, хем без проблема с децата, още живеехме с надеждите, че ще стане от раз...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #32 -: Октомври 23, 2007, 15:04:57 pm »
Благодаря Ви за пожеланията към малката ми рожденничка днес!
Тук настана пулен хос.В една стая на спалнята и детското легло субрахме 7 бебета с мами и беше оле мале.Един бебо се изтупа на земята, имаше голям зор Габи да си даде играчките на друг..Много огладнели бебоците понамазаха и от тортата, която определено и на мен ценителка на сладкото ми дойде в повече.
Ей, не знам как издържат учителките в детски ясли и градини, ама ние сме гроги с мъжа ми от 2 часа с толкова бебета и емоции.Сега и габи се тръшна и май скоро няма изгледи да се събуди.
Иначе снощи направих страхотни снимки в леглото и пълно с балони, които в момента са из цялата къща.
Абе, пълен хаос.Дали ще ми останат сили за мойто РД в четвъртък не знам:)
А за празниците и аз съм се размечтала, както и за ски и дълга почивка на планина, ама няма кой да гледа Габи затова май само ще си мечтая.:(
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #33 -: Октомври 23, 2007, 15:18:25 pm »
хей, Силви, да ви е жива и здрава малката Габи :D много радост да ви носи!
ама и вие ли сте през ден с нея :D ние с Криско сме така. аз моя рожден ден го бях забравила :oops: и тогава сутринта мъжа ми с блеснал поглед като ме поздрави, аз реших, че е сънувал нещо :oops:

*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #34 -: Октомври 23, 2007, 19:44:44 pm »
Хей Слванчо, честито на малкото голямо момиченце, да расте много здрава и добричка, да радва мама и тати :D
целувки
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #35 -: Октомври 23, 2007, 20:50:05 pm »
ЧРД на Габито, да е жива и здрава и много да радва мама и тате  :balk_7: :balk_21:
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #36 -: Октомври 24, 2007, 08:59:43 am »
Май е време да помислим каква Коледна акция да направим за Коледа тук.

Лека седмица на всички и мнгоо бременни жени и здрави деца пожелавам!
Alexandra
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #37 -: Октомври 24, 2007, 09:54:47 am »
Мамчета аз пак имам питанка - на 10.10 ни биха противохепатитната ваксина, сега на 07.11 ни е консултацията - може ли да бием Пентаксима или трябва да минат минимум 30 дни? Освен това преди да я бием трябва ли да меря няколко дни температурата на детето, за да съм сигурна, че е ОК?
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #38 -: Октомври 24, 2007, 10:00:15 am »
Мари_ПЗ, 30 дни се чака. Защо да му мериш Т на бебчето, нали си е в тонус? Спинка, папка, не плаче извън нормалното?
Alexandra
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #39 -: Октомври 24, 2007, 10:12:41 am »
не е нужно да минат 30 дни от противохепатитната ваксина, за да се сложи Пентаксим.
преди да сложи ваксината, педиатърът ще прегледа детето, за да се увери, че е здраво, иначе не се слага ваксина.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!