0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« -: Октомври 22, 2007, 14:46:42 pm »
ами хайде, да ни върви по вода :D

аз понеже вече съм на тази вълна, да ви анкетирам :P
имате ли планове за Нова година? ще пътувате ли и къде?
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2007, 14:56:36 pm »
Весела седмица и от нас. Дано наистна върви по вода.
Аз обикновено последните "нови години" съм болна или нещо подобно в къщи, но и здрава да съм - не обичам да пътувам по това време или пък да съм на ресторант. Обичам да прекарам коледно-новогодишния период спокойно, седейки си натопло в къщи, наслаждавайки се на атмосферата, обикаляйки за дребни подаръчета, обичам софийската суматоха по това време. А точно в новогодишната нощ си ми е екстра у нас с малка комапания. Както казах вече, аз съм СКОТи Пипън :)  Но, който обича да пътува - не е лошо да прави планове от сега, защото обикновено по-късно всичко е заето.

На малчуганите на "Зачатие" много здраве и напредък, на семействата им също, а и на всички хора.
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2007, 14:56:58 pm »
ами хайде, да ни върви по вода :D

аз понеже вече съм на тази вълна, да ви анкетирам :P
имате ли планове за Нова година? ще пътувате ли и къде?
Да, ще пътуваме към новата квартира  :lol: :lol: :lol:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2007, 16:51:03 pm »
Цитат
имате ли планове за Нова година? ще пътувате ли и къде?

Никъде няма да пътувам, но тази Нова година я чакам с огромно нетърпение ... първата Нова година с Малчо - ще украсяваме елхата, ще пеем край нея, ще му разказвам за дядо Коледа ... иска ми се да е утре :D
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2007, 16:52:48 pm »
От снощи нещо ми е коледно  :lol:
Не сме решили къде ще караме Нова годниа...но аз от сега се чудя как ще спася елхата.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2007, 17:23:31 pm »
Последните години Нова Година винаги пътувам - във фирмата, в която работя правят новогодишен подарък - екскурзия до някое топло място. Много приятно, отиваш на някое непознато място, разхождаш се, виждаш интересни места. Никога не съм си падала по някакви щури партита из столичните клубове, така че ако не пътувах - по скоро щях да избера спокойна компания на приятели в къщи.
Е, тази година ще ми се размине пътуването, предната се разходих бременна до Тунис, но сега с бебе, не бих. Въпреки че вече не кърмя и има на кой да я оставя, просто не ми се ходи без нея. Така че - у нас. Или по-точно на вилата.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2007, 17:25:49 pm »
Последните години Нова Година винаги пътувам - във фирмата, в която работя правят новогодишен подарък - екскурзия. Много приятно, отиваш на някое непознато място, разхождаш се, виждаш интересни места. Никога не съм си падала по някакви щури партита из столичните клубове, така че ако не пътувах - по скоро щях да избера спокойна компания на приятели в къщи.
Е, тази година ще ми се размине пътуването, предната се разходих бременна до Тунис, но с бебе, не бих. Въпреки че вече не кърмя и има на кой да я оставя, просто не ми се ходи без нея. Така че - у нас. Или по-точно на вилата.
колко ви е голяма вилата да дойдем и ние :P
Майтапче
на въпроса- не съм мислила, но със сигурност ще е със Стефи
 
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2007, 17:29:55 pm »
колко ви е голяма вилата да дойдем и ние :P
Майтапче
на въпроса- не съм мислила, но със сигурност ще е със Стефи [/color] 

Мини, заповядайте - достатъчно голяма е. В Рибарица, чист въздух за децата.
Сериозно :lol:
« Последна редакция: Октомври 22, 2007, 17:31:32 pm от tzvetenze »
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2007, 17:39:12 pm »
Ооооо Цвети, много добре, там е страхотно, ние имаме къща на Шипково и винаги минаваме през Рибарица. С нетърпение чакам малката да порастне и малко да се ремонтира къщата, за да си почиваме. Троянския балкан е супер.

И като стана дума - Ман, в тези райони /троянския балкан/ има страхотни места за новогодишен купон - Рибарица, Шипково, Априлци, Чифлик....

Цитат
имате ли планове за Нова година? ще пътувате ли и къде?

Никъде няма да пътувам, но тази Нова година я чакам с огромно нетърпение ... първата Нова година с Малчо - ще украсяваме елхата, ще пеем край нея, ще му разказвам за дядо Коледа ... иска ми се да е утре :D

Е, да това се подразбира и аз нямам търпение, онзи ден даже разглеждах едни новогодишни играчки. Много ще е малка, но днес купих един дневник и ще го водя подробно с най-интересните неща и ще опитам да опиша всиките и "първи неща". Та в тази връзка и Коледа...
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2007, 17:56:31 pm »
Тази година със сигурност у дома с малкото "джудженце" :P - тъй като е мамино кърмаче, надявам се дотогава поне да е така, няма накъде да мърдам щото ще остане без манджа милото :P
Предната Коледа си мечтаех за малко джудженце, така че съм щастлива, че ще сме си у дома :P

*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2007, 20:39:00 pm »
Лека седмица и от нас  :D.

Застудя, вече zамириса на zима, ама и това си има своите предимства. Идва Коледа, нова година. Ще печем сладки, Ще купуваме подаръци, Ще украсяваме домовете, Ще ходим на гости  8).
Ние Ще пътуваме zа праzниците. Ще се връЩаме в Германия на гости у свекито. Там се събираме цялата фамилия, всички деца и внуци. Много е хубаво. Миналата година пропуснахме, че беШе малко детето и ни беШе страх от zадръствания по магистралите, но таzи година сме на събирането.
Аz обичам суматохата около праzниците, приготовленията. Ох, раzмечтах се  :).
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2007, 20:45:48 pm »
Хубава седмица и от нас, нека да е по вода, ама все пак да вземе да спре този дъжд, че днес подивяхме :lol:
За нова година и аз още незнам къде ще сме, винаги се събираме с приятели на някое хубаво, тихо местенце - хижа, вила, малко хотелче... миналата си бяхме с бебка вкъщи.
Аз вече поръчах първите коледни подаръци, надявам се да дойдат до тогава :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2007, 21:13:41 pm »
Весела седмица и от нас!
Ние миналата година пътувахме до България и карахме новата година с роднините. За тази ни се иска да отидем някъде двамата само, но не е ясно дали ще стане. Мама и татко трябваше да дойдат тук да гледат малчо, но с учителската стачка не се знае как ще е ваканцията на мама и може и да се разминем. Та сега се чудим какво и как да правим. Иначе едни приятели искаха заедно да празнуваме някъде по белия свят. :lol:
Аз още не съм мислила за подаръци, а и ми е тъжно, не ми се прави нищо :( На 14-ти декември беше термина ми и тази коледа трябваше да е най-хубавата, а то....
А в края на тази седмица имаме хубав повод - 7 години брачен живот :lol: Да не повярваш кога минаха 8O Моето момче вече си получи авансово подаръка, да видим то с какво ще ме изненада. Мечтая си да отидем някъде на някой хубав ресторант, да си прекараме добре, ама с нашето чудо, малко трудно :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #13 -: Октомври 22, 2007, 22:24:17 pm »
Иначе едни приятели искаха заедно да празнуваме някъде по белия свят. :lol:

ето ни, де :D тва да се чува!
ние от две години не сме пътували и моят номадски дух подивява :( Цвете, ама как ми се ходи на топличкоооо...
мами с юначета кърмачета, ние миналата година бяхме така, ама много ни беше хубаво-едни ококорени очички за светещи елхички :D

а къде бихте отишли ако... :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2007, 22:33:49 pm »
Ми Мани, освен ако Лилето се задържи още дълго време тука - да й идем на гости и там да празнуваме :lol: Поне ще сме си в готина компания :wink:
А иначе на мен ми се ходи нейде на топло...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #15 -: Октомври 22, 2007, 23:13:50 pm »
Здравейте мацки,
Преди една година на 23.10 се роди моето малко съкровищв Габи.Утре тя става на една годинка и се надйвам много за изминалото време да е получила най-доброто от мен. Черпя Ви макар и виртуално с нашата страхотна торта от двете фукли.
Пожелавам и на всички малки и големи рожденници в утрешния ден здраве, късмет и сбъднати желания.
Хей, и независимо че е малко дъждовни и разходките намаляват усмихвайте се и бъдете щастливи.
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #16 -: Октомври 22, 2007, 23:43:44 pm »
Да е жива и здрава Габи! Да расте умно и добро дете :D
Весел празник!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #17 -: Октомври 23, 2007, 00:18:03 am »
И аз очаквам с нетърпение Коледните и Новогодишните празници. Миналата година по това време бях бременна и през цялото време си мечтаех да дойде тази и да я празнуваме с малкото ни джудженце /миналата година даже купих на бебчо, който още беше в корема ми една играчка-джудженце  :D/. Мисля, че това ще бъде най-хубавата Коледа и Нова година  :D. А иначе на Бъдни вечер със сигурност ще си бъдем в къщи, на Коледа сигурно ще отидем до моите родители, а на Нова Година - най-вероятно в Банско, но пак в къщи.  :D
« Последна редакция: Октомври 23, 2007, 00:19:52 am от denito »


*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #18 -: Октомври 23, 2007, 00:19:35 am »
Silwi25, да ти е жива и здрава малката кукличка. Да расте много умно, усмихнато и безгрижно детенце. Целувчици  :D


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #19 -: Октомври 23, 2007, 07:28:00 am »
Честит първи рожден ден на Габи! С пожелание само хубави нещата да й се сбъдват.


П.П. Много хубава е тортата. И аз съм фен на "Двете фукли".