0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #160 -: Октомври 28, 2007, 21:54:10 pm »
Спящо бебе Не се буди, аз това знам, за тях съня е храна също :)

 :( Уф, да де, ама ако спи повече от 4 часа моето бебе, после яде много лакомо - колики и повръщане, после след 1 час "Уааааа - дай да ям!" - и как няма да е гладен като всичко е повърнал!
 Аз съм на принципа: "Ядем около някой час!" - сега ядем горе-долу на 3ч.40мин. Ако писне към 3ч. 10мин. - храня, ако писне по-рано го залъгвам. Ако спи след 4ч. 10мин. - будя, като изключение прави само нощния сън. През нощта спи колкото си иска.
« Последна редакция: Октомври 28, 2007, 22:00:48 pm от Lan »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #161 -: Октомври 28, 2007, 22:27:46 pm »
На мен са ми казвали, че във втората фаза на съня се отделя хормона на растежа, а пък аз на моето дете не мога да определя кога започва втората фаза, така че никога не съм будила. Тя не че е от онзи, дето ще останат без ядене де  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Дъждовна седмица - 22.10. - 28.10.
« Отговор #162 -: Октомври 28, 2007, 23:04:41 pm »
И аз никога не съм будила за хранене.
Мисля, че този гаден период, в който все се чудиш колко е яло, дали се е наяло, да го будя ли, стига ли му съня, а кърмата и т.н. отмонава до към третия месец.