0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #120 -: Октомври 11, 2007, 14:57:00 pm »
Стефи, тва с облегалката от не знам колко време сме го овладели - слизане, качване... във всички посоки е движението. На няколко пъти се опита и с главата надолу да слезе :x
Цветенце, то добре, ама и аз от тая гледна точка не съм се засилила да търся каска. Как да го оставя цял ден с това чудо на главата 8O
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #121 -: Октомври 11, 2007, 15:02:18 pm »
да бе, и тя се научи много професионално да слиза по същия начин, претълкулва се, спуска краката и слиза, но от облегалката се мъчи с премятане напред с главата :lol:
имаме време де все пак няма годинка още...
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #122 -: Октомври 11, 2007, 17:52:10 pm »
Момичета, не ходете по обществени места тия дни!

Защо? И в болница ли не може да се ходи?  8O


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #123 -: Октомври 11, 2007, 18:11:48 pm »
Момичета, не ходете по обществени места тия дни!

Защо? И в болница ли не може да се ходи?  8O

Айдееее... Касси ще ражда у дома!  :P
Alexandra
*
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #124 -: Октомври 11, 2007, 18:14:41 pm »
Защо да си стоим в къщи-заради грип ли?
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #125 -: Октомври 11, 2007, 19:55:28 pm »
абе, Вени, ти фърли бомбата и те занемА :(
що да не ходим по обществени места? тъкмо намерих нощна смяна за дребния, та и ние живот да видим...???
казвай, щот' ти звъня.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #126 -: Октомври 11, 2007, 23:15:48 pm »
момичета, да се отчета /за тези, които ги интерисува де/- температурата спадна след първото даване на Панадол, на няколко пъти я усетих пак доста гореща, но чак сега след баня дадох още една доза. Гърдите са чисти, гърлото- розово, няма неприятен мирис в пампито, според личната- най-вероятно имунитета е паднал от наближаващо изкарване на зъби.  :? ми а дано
Цвети, вие имате ли зъби вече?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #127 -: Октомври 11, 2007, 23:44:20 pm »
Здравейте, мами! Имам питанка-колко време може да стой АМ(на стайна темп.) преди да се даде на бебето? Извинявам се за ако това е ило обсъждано, но нямам време да се ровя за инфо  :oops:. Благодарско!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #128 -: Октомври 11, 2007, 23:49:41 pm »
На всички млека пише до 30 минути след като е направено можеш да го държиш, след това вече е негодно. За препоръчване е да го правиш почти непосредствено преди хранене, за да няма изненади :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #129 -: Октомври 12, 2007, 00:12:28 am »
момичета, да се отчета /за тези, които ги интерисува де/- температурата спадна след първото даване на Панадол, на няколко пъти я усетих пак доста гореща, но чак сега след баня дадох още една доза. Гърдите са чисти, гърлото- розово, няма неприятен мирис в пампито, според личната- най-вероятно имунитета е паднал от наближаващо изкарване на зъби.  :? ми а дано
Цвети, вие имате ли зъби вече?


Мини, сигурно мен питаш - нямаме още, пробвала съм наскоро, не се опипва нищо.
Дано да се разминете и да не е сериозно. Знам, че ти е претиснено...
Ако обаче не спада темп, имай предвид да пуснеш и една урина.
А ушичките гледаха ли?
« Последна редакция: Октомври 12, 2007, 00:20:28 am от tzvetenze »
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #130 -: Октомври 12, 2007, 08:45:30 am »
Ман, на лични ще ти пиша!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #131 -: Октомври 12, 2007, 10:16:58 am »
Ман, на лични ще ти пиша!

Уф, Вени, кажи и на нас, че ни хвърли в питанки?
Къде точно да не ходим - ето за днес имам пазаруване в супермаркета, ходене до банката - все с малката...

Тази нощ таткото ни го втресе, вдигна температура и отново болни в къщи :(
Изолирала съм го в нашата спалня, инструктирала съм го да не идва при нас, като влизам при него да го видя, слагам маска, проветрявам навсякъде, тази вечер мисля да спя в хола, нещо дали пропускам в опитите да опазя себе си и съответно Симона?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #132 -: Октомври 12, 2007, 10:26:42 am »
тази вечер Стефания спа много неспокойно, ако изобщо мога да кажа че спа- след баня заспа за около половин час и после като се събуди- до 2:30 редувахме игри с опити да се приспи, с триста зора най-накрая заспа при нас, в 5:30 пак с рев се събуди /по принцип не се е събуждала така от много време/, сука и пак заспа, до към 8:30, когато пак с рев- пак сука и окончателно се събуди в 9:30. Температура обаче нямаме- 36.7 в дупето, а забравих да кажа, че снощи накрая сложих една свещичка Панадол  :?
препатили да ме светнат- това ли е поведението при зъбоникнене или просто превъзбуда някаква  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #133 -: Октомври 12, 2007, 10:37:11 am »
Мини, моят мискинин има такива тридневни периоди. Досега 2 пъти ми се е случвало. Някъде из нета бях чела, че в подобни случаи, когато се появява такава проява в постоянното поведение, детето минавало в нов етап на развитие, ама ба ли му м... така ли е.
При нас нямаше температура по време на нощните будувания. Може и зъби да са - точи ли лиги буболечката?
« Последна редакция: Октомври 12, 2007, 10:38:47 am от Fussii »
В очакване ....
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #134 -: Октомври 12, 2007, 10:38:17 am »
Мини, на зъбче ми прилича. И ние сме така като растат, сега пробиват 3 отдолу едновременно и цяла нощ се е будил - ту му се играе, ту плаче. Температура няма, но загуби апетит (не че някога е имал :lol:).
Давам една доза панадол ако плаче много сърцераздирателно и мажа венците с Калгел.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #135 -: Октомври 12, 2007, 10:41:22 am »
ми лиги няма- тя се беше амбицирала някъде към 2 месец с лиготоченето, ма към 5 месец й секнаха мераците, нито сополи има
ами ако са зъби-хайде да избиват вече, че се изтормозва така милата, апетит си има- дори и за Мони, той сигурно за това е без
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #136 -: Октомври 12, 2007, 10:41:58 am »
Аааа Вени никви лични - хвъряш ни в оркестъра пък после на лични ще обясняваш, никви такива, айде че чакаме  :kiss: :lol:
*
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #137 -: Октомври 12, 2007, 10:47:41 am »
апетит си има- дори и за Мони, той сигурно за това е без

Добре дошла в клуба  :lol: :lol:! Вчера Николата цяла сутрин тичал след баба си и си сочил раницата (в която му седят бурканчетата с продоволствията) и викал - "айде, айде"
В очакване ....
*
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #138 -: Октомври 12, 2007, 10:53:19 am »
Здравейте, мами! Имам питанка-колко време може да стой АМ(на стайна темп.) преди да се даде на бебето? Извинявам се за ако това е ило обсъждано, но нямам време да се ровя за инфо  :oops:. Благодарско!
Аz zнам, че до 1 час е годно zа пиене (това от сестрите в болницата, където раждах). След това трябва да се иzхвърли.

мини, може и zъбки да са. Ние Т° от zъбки не сме имали. Иначе не се притеснявай, един ден и ваШите Ще иzлеzнат  :wink:. На нас първото иzби едва на 9 навърШени месеца  :D.

Вчера Николата цяла сутрин тичал след баба си и си сочил раницата (в която му седят бурканчетата с продоволствията) и викал - "айде, айде"
Ей, голяма скица твоят хубавец  :lol: :lol: :lol:! Гладен няма да остане  :wink:.
Re: Малко дъжовна седмица - 8-14.10!
« Отговор #139 -: Октомври 12, 2007, 11:48:47 am »
Мини, защо не пробваш хомеопатичните свещички вибуркол? При нас действаха много успокояващо. Могат да се слагат сутрин и вечер, когато предположиш, че ти реве от зъби. Е, при кътниците не подействаха, ама за останалите беше добре. Мия се лигавеше от четвъртия месец нонстоп, а първите 2 зъба се появиха 2 седмици преди да направи годинка, така че не се притеснявайте.
За адаптираното мляко -на нашето пише, че може да се ползва до 1 час след като е приготвено.
Ей, Фуси Николата гладен няма да остане :D. Тя и Мия като огладнее или не си е дояла и започва да дърпа към кухненската маса. Много е смешна.
<br />[link=http: