0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките
« Отговор #80 -: Юли 12, 2007, 13:06:07 pm »
Каси, това е официалният сайт на фирмата. Имат представители в Европа. Пиши им, дали могат да ти я изпратят.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #81 -: Юли 12, 2007, 13:49:36 pm »
Момичета, ето това е любимата ми количка по принцип.



Могат да ми е докарат от Германия, струва 1000лв.. Мисля че бях писала за нея по-нагоре. Според вас струва ли си, става за зимна, лятна и кошовете могат да се пренасят, което е доста удобно, като се има предвид, че ще мога по този начин да свалям бебетата с асансьора. Очаквам мнението ви с нетърпение. Дали си струва парите?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #82 -: Юли 12, 2007, 13:55:11 pm »
Каси, ако можеш да си го позволиш, давай смело. Толкова време сте чакали тези сладури, доставете се малко радост. Все пак количката е еднократен разход, за разлика от други.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Количките
« Отговор #83 -: Юли 12, 2007, 14:06:12 pm »
Каси, преди да я купиш, се информирай за размерите. Ако си спомням правилно, и ти си на последен етаж като мен. Така че провери дали ще влиза в асансьора. Иначе изглежда страхотно и много удобна.
Аз вече тотално се обърках и не зная каква количка да си взема.
Иска ми се да е лека, да е конфортна и за бебето, и за мен, да е с четири големи гуми(може и да не се помпат), да влиза в обикновен асансьор, да е стабилна, да има напълно легнало положение и да е евтина. Е да, ама такава няма. Всички, които ми харесват са много скъпи :(
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #84 -: Юли 12, 2007, 14:12:11 pm »
Така е Сия, всичко хубаво е скъпо. Коя марка си харесала? Тази със сигурност няма да влиза в асансьора.  :( Но пък се махат кошовете. На последния етаж съм и аз, да, но и да не съм, пак няма да мога да я свалям по стълбите. Това което пише в каталога е килограмите и - 18.5!!!!
Доста тежко е това, нали?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #85 -: Юли 12, 2007, 14:45:18 pm »
Каси, ако количката, наистина тежи само 18,5 кг., то това е чудесно. До сега раzглеждах колички zа блиzнаци, които са по 24 и 25 кг.
Таzи количка е подобна на таzи, която на тебе ти харесва, струва 400 евро и оЩе 40 zа доставка (в Германия).
Раzмерите и са дължина 95 см, Широчина 87 см и височина 51 см (можеШ да премериШ дали Ще влеzне в асансьора). За съжаление са "пропуснали" да напиШат килограмите  :wink:.
А това е адреса на обявата http://cgi.ebay.de/Knokin-Zwillingskinderwagen-Classic-2xOkotestsieger-Neu_W0QQitemZ110146332289QQihZ001QQcategoryZ23629QQrdZ1QQcmdZViewItem
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #86 -: Юли 12, 2007, 14:51:00 pm »
Много ти благодаря, Таня. И тази много ми харесва, аз точно такава искам. Прилича доста на светло-синята. Значи смяташ, че 18кг. за двойна количка е добре, така ли? Няма да влиза в асансьора със сигурност, дори и през входната врата на апартамента ни. Но това е ясно! Как може да се поръча за България! Дали знаеш? Благодаря ти!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Количките
« Отговор #87 -: Юли 12, 2007, 15:00:14 pm »
Каси, понеже моя мъж е върл фен на поръчки по нета и по-специално от "и-бей" -вече можеш да регистрираш и кредитна карта от България и да си платиш, чрез системата "пей пал". До преди месец не можеше да се поръчва с български карти и беше трудно да си купиш от магазин, ние пазарувахме предимно от частни лица с чекове, но беше рисковано за нас. Успех.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Количките
« Отговор #88 -: Юли 12, 2007, 15:04:02 pm »
Каси, още нещо - ако не знаеш немски, порагледай и в английския и-бей и специално попитай дали доставят до България.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #89 -: Юли 12, 2007, 15:20:28 pm »
Нина, благодаря ти, но това ми изглежда много сложно  :( уж не съм блондинка  :wink: , ама...


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #90 -: Юли 12, 2007, 15:23:41 pm »
Касинка, нямате ли приятели в Германия или някъде другаде из Европата? Могат да ви купят количката и по най-простия начин да ви я пратят по куриерска фирма. Хем ще можеш да чуеш отзив за материя, проходимост и удобство.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #91 -: Юли 12, 2007, 15:29:02 pm »
Касинка, нямате ли приятели в Германия или някъде другаде из Европата? Могат да ви купят количката и по най-простия начин да ви я пратят по куриерска фирма. Хем ще можеш да чуеш отзив за материя, проходимост и удобство.

Мира, специално светло-синята могат да ми я докарат. Един приятел внася коли от Германия, той ми донесе каталога и казва, че може да я купи. Чудя се дали си струва парите и комбинациите с приятели и роднини относно плащането?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Количките
« Отговор #92 -: Юли 12, 2007, 15:33:50 pm »
Каси, не е сложно, но по-лесно е ако наистина имате познат в Дойчланд да ви поръча една количка и да ви я изпрати. Иначе за и-бея - регистрираш се, регистрираш картата, ровиш си и си търсиш инфо като навсякъде, ако ти хареса нещо - питаш и поръчваш. Мвжду другото търговците (повечето) в и-бей са коректни. Но пък ако имащ възможност замоли някой нашенец в Дойчланд да ти помогне, нямаше ли тука в Зачатие майки, които са там??? Или не ти е удобно да ги помолиш? Иначе количката ми харесва и на мен, а и май 18 кг си е нищо, при положение, че някои единични колички тежат по "два-тринайсе" кг.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Количките
« Отговор #93 -: Юли 12, 2007, 15:39:07 pm »
Каси, я не се тревожи относно комфорта на приятели и родата, ами ги изюркай да се заемат с количката. Егати, сега хем близначета носиш, хем наследници раждаш, хем.....пък и за това ще се кахъриш. То ако можеше всичко сама, аз да съм си сковала креватче, че и количка да съм си изработила  :P да съм си ушила дрехите... Я ангажирай тайфата и си вземи точно това, дето ти харесва, достави си това удоволствие, заслужаваш го мисля.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #94 -: Юли 12, 2007, 15:53:05 pm »
Нина, благодаря ти. Май си права за приятелите и роднините. Гаранция ще мога да събера сумата за нея. Мисля, че заслужавам  :wink: :lol: това удоволствие за себе си и за бебешорите. Относно леглата, ще правя по поръчка, вече съм нарисувала моделите, както за леглата, така и за гардероб, скрин и шкаф за между леглата. Та скоро може и количка за близнаци да изобретим?  :wink: :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #95 -: Юли 12, 2007, 15:56:13 pm »
Коя марка си харесала?

casualplay


само тази май ще влезе в асансьор. на втората снимка е варианта със столчето за кола, което има напълно легнало положение и може да замести коша за новородено. Ама само столчето е 400 лв. 8O

quinny


hauck


bebe comfort

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #96 -: Юли 12, 2007, 16:00:53 pm »
Сиа, струват ми се компактни, но и тесни. Стават ли за новородени? Харесва ми варианта 3 в 1 в бежаво!!! Но една приятелка имаше триколка на Куини, и хеч не е доволна, беше тежка и си купи нова лятна.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #97 -: Юли 12, 2007, 16:48:14 pm »
Касита, много ми харесва тази количка за ваште юнаци - давай смело! Ако имаш нужда от помощ по германско - свиркай - а пък може и Гането да помогне, ако има време  :)
Може също и щатски сайтове да разгледаш - там цените са направо сладки - но остава проблема с изпращането - трябва частно лице да ти я изпрати ...

Аз дълго се чудех коя, каква и защо - и си харесах тази

И цената ме устройва и това, което предлага - ама вярно при единичните има повече избор
*
Re: Количките
« Отговор #98 -: Юли 12, 2007, 16:57:50 pm »
Касита, много ми харесва тази количка за ваште юнаци - давай смело! Ако имаш нужда от помощ по германско - свиркай - а пък може и Гането да помогне, ако има време  :)
Може също и щатски сайтове да разгледаш - там цените са направо сладки - но остава проблема с изпращането - трябва частно лице да ти я изпрати ...

Аз дълго се чудех коя, каква и защо - и си харесах тази

И цената ме устройва и това, което предлага - ама вярно при единичните има повече избор

Къде я намери СТ 02?
И Надин се е спряла на нея, но фирмата вносител твърди че не ги внасят вече.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Количките
« Отговор #99 -: Юли 12, 2007, 17:00:18 pm »
A за Маг Ингланд имате ли отзиви момичета. Гледам, че имат нелоши модели и такива дето не са с двойни гуми, че ме предупредиха няколко човека, че тези с двойните гуми ходят накъдето си поискат, по обикновените де, по скъпите сигурно са по-устойчиви.