0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Количките
« Отговор #20 -: Юли 08, 2007, 15:19:30 pm »
Ето ви и един модел за близнаци на Cangaroo http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2373

Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #21 -: Юли 08, 2007, 15:47:46 pm »
То се е видяло, че такава комбинация като евтино и качествено няма.
Еми, това ще е количката:http://www.mothercare.com/gp/product/B000IESEU6/sr=1-10/qid=1183898408/ref=sr_1_10/202-3388330-7337404?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42804041&mcb=core
Една позната каза, че нейни роднини ще идват след 2седмици и може да ми я вземат. Само моля ви, обърнете внимание на легналото положение, добре ли е за новородени?
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #22 -: Юли 08, 2007, 15:55:31 pm »
*
Re: Количките
« Отговор #23 -: Юли 08, 2007, 16:47:32 pm »
То се е видяло, че такава комбинация като евтино и качествено няма.
Еми, това ще е количката:http://www.mothercare.com/gp/product/B000IESEU6/sr=1-10/qid=1183898408/ref=sr_1_10/202-3388330-7337404?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42804041&mcb=core
Една позната каза, че нейни роднини ще идват след 2седмици и може да ми я вземат. Само моля ви, обърнете внимание на легналото положение, добре ли е за новородени?

Мече, изгледах филмчето.
Добре е в легнало положение, а това че има дъждобран е чудесно. То при всички положения за малко бебе се слага нещо отдолу (нашата вървеше с едни леки дюшечета).
Това, което не видях е нещо, което да идва между краката за да не се измушат отпред или може би това е осигурено от закопчаването на колана. Това е добре да го провериш.
Иначе количката е хубава.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #24 -: Юли 08, 2007, 17:22:25 pm »
Сигнусче,тази лента(незнам как да го нарека) я има. Свързано е с коланчетата. Ако го зоомваш ще го видиш. Значи решено! Благодаря!
*
Re: Количките
« Отговор #25 -: Юли 08, 2007, 17:44:57 pm »
не че разбирам, но количката ми хареса, изглежда много добре. нашата също се обезопасява между краката със самия колан, не сме имали инциденти до сега :) и сгъната става доста компактна за двойна количка :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Количките
« Отговор #26 -: Юли 08, 2007, 23:45:53 pm »
Сигнусе, да отбележа, че "влакчето" на Пег-Перего изобщо не става само за поляни и триметрови алеи!
имаме една такава в квартала, пердаши по тесните пътеки с разбити плочки като стой ка гледай.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Количките
« Отговор #27 -: Юли 09, 2007, 00:29:02 am »
jam, те са 2 вида Duette и Tender. При втория са много навряни една в друга седалките. А първия наистина е много дълъг.
« Последна редакция: Юли 09, 2007, 00:37:49 am от cygnus »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Количките
« Отговор #28 -: Юли 09, 2007, 00:46:09 am »
не знам името, тази дето двете може да са едно зад друго или едно срещу друго.
ама е прекалено скъпа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #29 -: Юли 09, 2007, 10:51:13 am »
И на мен ми харесаха на Мадъркеър количките, но се оказаха по 800лв. Струва ли си да дамем толкова пари? Имам новия каталог дори, но...  :(


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Количките
« Отговор #30 -: Юли 09, 2007, 11:04:19 am »
Ето ви и един модел за близнаци на Cangaroo http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2373



абе ти заеби, тия лъжат поне за едно нещо а това определено ме кара да се съмнявам и във всичко останало. алуминиева конструкция дръжки. тва тежи повече и от мене, честно :x
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #31 -: Юли 09, 2007, 13:53:54 pm »
Касси, за коя количка имаш впредвид че е 800лв?
А за каталога, кой имаш лято-есен, в него да неби да има нови модели? Не мога да кажа дали си заслужават 800лв за количка, но впредвид ограниченият избор, предпочитам да дам 800лв и да ми е мирна главата, а да се ограничим в покупките на други неща.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #32 -: Юли 10, 2007, 12:50:58 pm »
И на мен ми харесаха на Мадъркеър количките, но се оказаха по 800лв. Струва ли си да дамем толкова пари? Имам новия каталог дори, но...  :(
Каси, ти си с близнаци, нали?На мен лично 800лв ми се струват съвсем нормална сума за двойна количка...Моята дето е единична е почти толкова, но за мен лично е важно количката да е удобна, надеждна и неразпадаща се. 1 приятелка ми даде да бутам нейната количка  на Cangaroo някакъв модел - е няма такова нещо просто- тежко, трудно маневрено и ходи накъдето си поиска- аз бутам надясно, то докато отреагира, аз вече съм залитнала наляво. Така, че по добре повече пари за количка, но да ни е мирна главата :)
Относно ваничките - мисля да вземем нормална ваничка и анатомична стойка към нея??Дали това е правилния избор :ask: Ще има дни, когато ще се налага да къпя бебето сама и предпочитам да има стойка...
Харесали сме си легло и другия месец ще го поръчваме - имате ли някакви отзиви за този модел :ask:


Не само, че ми се струват много 800лв. за количка, та дори и двойна  :wink:, но и няма аз да я плащам, а свекървата.  :lol: Та като примерна и скромна снаха, не мога да я натоваря толкова, а и тя просто ще се отметне, като чуе цената.  :D
Мечето, ще ти пиша по-късно за Мадъркеър, мила.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките
« Отговор #33 -: Юли 10, 2007, 16:25:37 pm »
На Стефито количката излезе 900 лева, при все че ни направиха отстъпка /това с кошницата/, ама и за миг не съм съжалила за парите. Ако свекърва ти е пич /макар, че се съмнявам/ няма да пита за цифра- просто ще иска най-доброто за децата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #34 -: Юли 10, 2007, 16:31:58 pm »
Понеже много ме е яд и преживявям всичко много вътрешно, мила, ще ти кажа само, че свекито ни дължи 20 000лв.  8O и още не ги връща, всеки месец вноска по заем 250лв и тях не дава, а аз още не съм почнала ремонт по тая причина!!! Сега разбираш ли ме, че неща нищо от нея, камо ли количка за 800лв., за да се фука пред всички!  :x


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #35 -: Юли 10, 2007, 18:33:42 pm »
Не искам да деля парите за количката. Или аз я плащам, или друг. Нали знаете, че за близнаци разходите ще са ми двойни все пак.  :wink: Така че нямам кой знае какъв избор за екстри.  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Количките
« Отговор #36 -: Юли 10, 2007, 18:41:14 pm »
ама като ги знам колко са здрави Кенгъру и Чиполино, дано не гониш после колела и други техни техни части по улиците :lol: - че не е шега работата :?
Аз съм с количка Cangaroo и нито са ми хвърчали колела, нито други части.Мои приятелки също имат колички на тези фирми и на нито една не се е случвало 8O, а тук имаме доста разбити улици.Количката ми е модел Даяна и е 9 кг., комбинирана, с 4 двойни гуми и е стабилна.Всеки преценява според възможностите си и никое момиче не трябва да се чувства зле, ако не може да си позволи Куини или Стокке, но и тези за масова употреба не са лоши.Успех в избора! :D
« Последна редакция: Юли 10, 2007, 18:43:42 pm от piera »
Re: Количките
« Отговор #37 -: Юли 10, 2007, 19:44:37 pm »
И аз смятам, че всеки се простира според възможностите си, защото естествено е всеки да иска най-доброто за детето, но къде е гаранцията, че най-скъпото е най-доброто...
Моите приятелки повечето са с Чиполино или Маг Ингланд и досега "хвърчащи колелета" и счупени части не е имало :wink:
« Последна редакция: Юли 10, 2007, 19:46:20 pm от Mari_Pz »
Re: Количките
« Отговор #38 -: Юли 10, 2007, 20:21:26 pm »
Каси, не съм знаела как стои въпроса със свекърва ти :? Но те разбирам напълно, защото и ние изплащаме техен заем и всеки месец сме вътре с определена сума...Е слава богу не става дума за 20 000лв, но пак си е тежест...За това и не искам нищо от тях - достатъчно главоболия имам за момента :x

*
Re: Количките
« Отговор #39 -: Юли 10, 2007, 20:43:00 pm »
Момичета с близнаци, тази вечер ходихме до премаман, ако не сте ги проучили още - има колички за близнаци за 638 лв., което не е малко, но ми се струва доста разумно за двойна количка :) Можете да ги разгледате и тях.