0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #40 -: Юли 10, 2007, 23:25:56 pm »
Момичета с близнаци, тази вечер ходихме до премаман, ако не сте ги проучили още - има колички за близнаци за 638 лв., което не е малко, но ми се струва доста разумно за двойна количка :) Можете да ги разгледате и тях.

Стефи, благодаря ти. Къде е този магазин?
Аз имам каталога на Мадъркеър, но честно казано количките не ми харесват особено. Много тъмни цветове са, триколки, широки са по 100см.  :? Гаранция, че са по-здрави от Бертони и Чиполино, но честно казано не знам дали си струват парите.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #41 -: Юли 11, 2007, 09:48:05 am »
Каси, ето ти линк към сайта на Премеман:
http://www.premaman.com/wapr/en/int/cat_index.jsp?h1=6&h2=601&h3=60105
В бг-мама можеш да им намериш координатите
SOFIA
Bul. Todor Aleksandrov, 11
1000 Sofia
Bulgaria


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Количките
« Отговор #42 -: Юли 11, 2007, 11:15:17 am »
Аz съЩо като Mari_Pz смятам, че не винаги най-скъпото е най-хубаво. Специално zа количката -трябва е да е удобна и маневрена, не много тежка и стабилна (имайки предвид състоянието на тротоарите и пътиЩата в страната ни). Не по-маловажно е да се сгъва лесно, да се побира в багажника на колата, както и в асансьора на блока (да остава място и zа вас, раzбира се).
Тъй като в БГ много се държи на марките, нека споделя, че германките отглеждат с една комбинирана количка 2 до 3 деца беz да им пука, че моделът е стар или дамаската се е поиzтъркала от прането. Дори и след това се опитват да я продат...

Относно Stokke Xplory - лично на мене иzобЩо не ми харесва, скъпа е, а zа пътните условия в БГ е направо абсурдна.
*
Re: Количките
« Отговор #43 -: Юли 11, 2007, 11:29:58 am »
Абе стига, не се излагайте...
Въпросната количка е количка за джогинг... Да си бутате бебето по време насутрешния крос. Тези колички не са за ежедневно ползване. Скъпи са, защото са луксозни екстри и не са от първа необходимост...
Никой не може да ме убеди, че са много удобни за всеки ден. Имайте предвид, че ви трябва кош отдолу, трябва ви и място, където да закачите една чанта. Представете си че сте цял ден с бебето навън, освен неговите такъми, които са простооооооо неизброимо количество, трябва ви и поне едно шише с вода за вас, книжка за четене и някоя дрешка евентуално. Къде ще ги сложите на това недоразумение...
Права е Таня...

Премаман са неоправдано скъпи за мен, обаче тази количка, дето Стефи писа за нея...мисля, че е на добра цена.

Аз лично съм фен на немските АВС дизайн - доста добър баланс между цена и качество
В очакване ....
*
Re: Количките
« Отговор #44 -: Юли 11, 2007, 11:39:57 am »
Таня какво е това  8O 8O.ужас направо.Аз- не държа на марката количка .взех си Маг Енгланд и ако трябва пак ще си взема такава.Първо комбинирана,вместо да купувам лятна и зимна, долу с кош - много важно, имясто за чанта,лесно маневрена,лека и лесно сгъваема за багажника на колата - също не маловажно. Е за няма и 2 години ползване няма да дам хиляда лв даже и да са ма излишни.по скоро бих ги дала за качествени дрехи и храна.и ги давам. :wink:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Количките
« Отговор #45 -: Юли 11, 2007, 11:43:44 am »
 :Dнедоразумение е много точно. ясно е, че майката ще мъкне дисагите на морните си плещи.
ясно е, че трябва да има импруувмънт :wink: на дизайна, но тия всички видове триколки с кошчета, са грозни, освен непрактични.
извинявам се на мамите, които ги харесват и ползват, това е само моето скромно мнение :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Количките
« Отговор #46 -: Юли 11, 2007, 13:31:21 pm »
вярно, че ние тук сме с дългоочаквани и изстрадани бебета, та е обяснимо донякъде да се стремим всичко за тях да е най-доброто, най-новото и т.н.
но да ви кажа, хората на Запад са свикнали да пестят от тия неща, които бързо излизат от употреба. както е казала и tanja, една количка или едно столче обслужват по 5-6 бебета, да не говорим за дрешките.
моята кошница за кола е взета назаем от една известна и богата българка, минало е вече през 3-4 бебета, даже тя му е сменила тапицерията, че оригиналната е била прокъсана, и сега като й го върна, ще отиде за новороденото бебе на сестра й. исакм да отбележа, че и двете са милионерки. взимайте пример и се учете... :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките
« Отговор #47 -: Юли 11, 2007, 13:42:52 pm »
Всеки сам си определя приоритетите, аз например прецених за себе си да дам повечко пари за количка, от колкото да инвестирам в кошара- взехме й една най-проста кошара Cangaroo от 100 лева- тези преносимите и смятам за себе си, че й върши перфектно работа. Живот и здраве по-натам ще си купуваме направо детско обзавеждане и за това реших от там да поспестя. Искам само да ви кажа, че ще има дни в които детето буквално ще "живее" в количката. / както беше за Стефи 16.06/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Количките
« Отговор #48 -: Юли 11, 2007, 13:43:37 pm »
Съгласна съм с jam, макар че и аз в това число, именно поради дългото очакване в началото сме склонни да дадем суми, които надхвърлят възможностите ни, като си мислим, че правим най-доброто. Искам само да предупредя бъдещите близнашки майки, че разходите, които ги очакват са наистина много големи. И да изреждам в момента няма смисъл, но има няколко периода, в които разходите идват доста нагорно.
*
Re: Количките
« Отговор #49 -: Юли 11, 2007, 13:46:49 pm »
 не е само триколка, има ги и в двата варианта и са на една цена, а магазина на Премаман се намира точно на новия булевард за Люлин зад централата на Булбанк, буквално е залепен за нея. Аз също не съм фен на безумно скъпите бебешки неща, но тази ми се стори добра като цена и качествто затова ви  писах за нея. Нямам нищо на премаман, така че няма как да споделя личен опит.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Количките
« Отговор #50 -: Юли 11, 2007, 13:49:48 pm »
Мили сладурки, нали ве4е и аз съм във "ваШият отбор" :D
да ви запитам неЩо. Ами позната ли ви е тази марка коли4ки JANE
http://www.gugu.es/graficos/img_articulos/JANE_NOMAD_2P_2007_PORTADA.jpg
ОЩе ми е рани4ко за коли4ки, но като сте развихрили тази теми4ка и аз да се образовам малко :P
Прегръдки на вси4ки ви и лек ден



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките
« Отговор #51 -: Юли 11, 2007, 13:53:13 pm »
Jane се внасят в Бг от Премама, тук в Стара Загора напоследък доста ги вземат- цените им са като на Куини /с до 200 лева разлика в зависимост от модела/.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Количките
« Отговор #52 -: Юли 11, 2007, 13:57:55 pm »
мда, ако си от София иди в магазина на Премемаман имаше доста разнообразие, но не са евтини. Забравих да ви кажа, че пак там имаше една триколка с огромно намаление от 600 на 290 лв., нямам идея защо, но можете да я проверите, не изглеждаше зле количката, може би е по-стар модел.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Количките
« Отговор #53 -: Юли 11, 2007, 14:09:11 pm »
За съжаление си нямам идея от никакви марки :oops:, но Ще се запозная. Аз живея в Испания, и тези Jane тук са най_евтини :(около 460 евро са)и пак ми се струват скъпи де.
Но пък са в три 4асти, зимна, лятна и стол4е.
А другите са такива грозни  8O и абсурдни триколки, каквато Таня е показала.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: Количките
« Отговор #54 -: Юли 11, 2007, 14:20:18 pm »
На мен пък количката на стоке много ми харесва. Изгледайте клипа ако ви е интересно. Много добре са показани предимствата й в сравнение с друга количка. Мен поне много ме впечатли. http://www.xplory.com/meet-xplory.asp -клипът се намира в центъра на страницата ниско долу -The Xplory stroller
И дизайнът й е много впечатляващ, но и цената също. :( доколкото знам май никой не ги внася в България все още.
Иначе ние бяхме с Маг Ингланд и когато я продадох преди месец и половина, изглеждаше като нова и определено може да отгледа още 2 бебета. Имаше наистина голям багажник, но в зимния вариант можех да сложа само списание или вестник -просто кошът в легнало положение беше много ниско до багажника. В летния вариант, нямаше проблем.
<br />[link=http:
*
Re: Количките
« Отговор #55 -: Юли 11, 2007, 14:27:31 pm »
Аз пък си харесах поне засега Комбинираната количка на  Giordani - за около 700 лева, но е 3 в 1. Честно казано нищо не знам за тази марка, но смятам, че ще бъде практична и удобна въпреки, че не е ексцентрична  :lol: Някой има ли впечатления от тази марка?
*
Re: Количките
« Отговор #56 -: Юли 11, 2007, 14:36:32 pm »
Мешко, много е хубава количката. А каква й е цената? Изгледах филмчета, много добре е направено, обаче нещо този тип типично по американски реклама "ние готините пък вие балъците" не ми понася. Какво пречи им пречи да покажат предимствата на продукта без да го сравняват на всяка крачка с други продукти, мисля, че ефекта щеше да е по-добър и положителен и човек се концентрира върху самия модел, а не върху разликите с останалите.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките
« Отговор #57 -: Юли 11, 2007, 14:40:31 pm »
Дони, в Продавалника една мацка я е пуснала само за 1500 лева, щото й омръзнала  :mrgreen: И вече имат официален вносител в Бг.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #58 -: Юли 11, 2007, 14:41:09 pm »
Аз пък си харесах поне засега Комбинираната количка на  Giordani - за около 700 лева, но е 3 в 1. Честно казано нищо не знам за тази марка, но смятам, че ще бъде практична и удобна въпреки, че не е ексцентрична  :lol: Някой има ли впечатления от тази марка?


на мен ми харесва този вариант, и 3 в 1 за тази сума си струва парите.  :D Докато за близнаци няма нищо към тях, освен една чанта. Защо няма за близнаци с кошове и бебетата да са обърнати към майката?  :(  :(


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #59 -: Юли 11, 2007, 14:42:08 pm »
Каси, за съжаление такъв модел няма! Всъщност има в ибей, но само зимен вариант.

Мини, за тези пари могат да се купят 5-6 сравнително хубави колички :) :) :)