0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките
« Отговор #60 -: Юли 11, 2007, 14:43:38 pm »
На мен не ми харесва хич, много ми е "извънземна", пък и като нова е над 2500- аз за толкова пари се приготвих за бебето.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Количките
« Отговор #61 -: Юли 11, 2007, 14:44:41 pm »
Абе аз харесвам такива модернистични неща, но работя за земни доходи :) Тъй че ;)
« Последна редакция: Юли 11, 2007, 14:49:02 pm от cygnus »
Re: Количките
« Отговор #62 -: Юли 11, 2007, 16:40:30 pm »
Ето една количка на Нauck за близнаци. Незнам дали се внасят за близнаци, иначе съм виждала единични. Доста стабилни изглеждат, но са доста тежки, на тази пише че е 17 кг, но пък така или иначе май никой няма да се напъва сам да вдига количка с близнаци, ако ще да е 2 кг тежка. Иначе цената на единичните зимни с чувалче е 200-210 лв. http://www.hauck-group.de/en/detail.asp?PLID=1&BID=1&KID=1&HID=8&UID=224&DID=357&ARTNR=512012

А ето и лятната им става в напълно легнало положение, а е 11 кг. http://www.hauck-group.de/en/detail.asp?PLID=1&BID=1&KID=1&HID=8&UID=243&DID=378&ARTNR=134016

Аз ако не ми бяха дали сегашната ни количка да ползвам, щях да купувам Хаук, макар да са тежки, просто се влюбих в тях (спрямо цената де  :wink:).
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #63 -: Юли 11, 2007, 17:33:40 pm »
Васи, а къде ги има тези колички в Бг, и по специално в Сф? За първи път виждам тази марка, не е лоша! Благодаря ти.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #64 -: Юли 11, 2007, 17:50:55 pm »
Каси, има ги в почти всички бебешки по-големи магазини. виждала съм ги в Пигис хауз, в Щъркела, в магазина в Горубляне, предполагам и Пакостника ще ги има.

вижте какво открих:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=192236.msg4039460
« Последна редакция: Юли 11, 2007, 17:57:36 pm от StefiZ »
*
Re: Количките
« Отговор #65 -: Юли 11, 2007, 18:01:33 pm »
cygnus,
Стокито в Германия струва 1000 евро (комплекта 3 в 1). Само zа сравнение да кажа, че Куинито са 400 - 500 евро (3 в 1).
kassi,
Хаука е хубава марка колички. Ганка е с Хаук и е много доволна.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #66 -: Юли 11, 2007, 18:06:13 pm »
Благодаря ви, дано намеря на живо, за да я огледам и да предцениме вече твърдо какво ще купуваме. Благодаря ви, че мислите за нас тримата  :wink:!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Количките
« Отговор #67 -: Юли 11, 2007, 21:19:52 pm »
Каси, днес бях в Премаман и видях количката, за която спомена СтефиЗ. На мен ми се стори обаче доста тясна. Представих си ги облечени в ескимосчета и ми се стори че ще им е тясно на твоите сладури като поотраснат. Най-добре иди и я разгледай. Иначе имат напълно легнало положение. А и момичетата, които работят са доста любезни. Аз се се уредих даже с каталога им за 2007, ама е на френски. :?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките
« Отговор #68 -: Юли 11, 2007, 21:54:46 pm »
Момичета, тъй като дискусията доста напредна разделих мненията за количките в отделна тема- така мисля ще е по-пригледно за всички.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Количките
« Отговор #69 -: Юли 11, 2007, 22:42:51 pm »
Момичета, тъй като дискусията доста напредна разделих мненията за количките в отделна тема- така мисля ще е по-пригледно за всички.

:thankyousign:
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Количките
« Отговор #70 -: Юли 12, 2007, 01:03:30 am »
Момичета, каква марка е тази количка за близнаци, която сте гледали в Премаман? Ще ми е любопитно да я видя, но не сме в Бг :(.
*
Re: Количките
« Отговор #71 -: Юли 12, 2007, 06:56:05 am »
Kassi а какво ще кажеш за тези http://www.jane.es/construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo=1&id_producte=122&categoria=&id_intro=   :lol: :lol:
 доколкото разбрах можело да се открият само в Премаман
Re: Количките
« Отговор #72 -: Юли 12, 2007, 10:06:06 am »
Абе аз харесвам такива модернистични неща, но работя за земни доходи :) Тъй че ;)
Уви, и аз така...Пък и с моята бебка, която като по-малка въобще не обичаше да се разхожда, една скъпа количка би била абсолютна гъзарийка за майка й.
Таня, въобще не се учудвам, че в Германия е по-евтина количката отколкото в България. Тук всички неща са по-скъпи, играчките на чико примерно в Америка са с около 15 % по-евтини.
Някой питаше за марката джордани - имам техен бебефон само, но съм много доволна от него. Не съм чела оплаквания по отношение на количките им.
Количката на Jane  за близнаците много ми хареса.
<br />[link=http:
Re: Количките
« Отговор #73 -: Юли 12, 2007, 10:37:55 am »
Момичета избрала съм си количка на CHICCO модел TRIO S3 TOP AUTO-Fix някой има ли впечатление от този модел дали е удобна и съответно лесна за управление защото чух много негативни мнения относно триколките изобщо, а все пак цената й не е малка и не ми се иска да сбъркам в избора си. http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2966 ето така изглежда.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Количките
« Отговор #74 -: Юли 12, 2007, 10:58:45 am »
ако не се лъжа точно същата я има в момента в премама (поне вчера я имаше), така че можеш да идеш да я видиш на живо. там в момента има до 50-60% намалание, но не й видях цената
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Количките
« Отговор #75 -: Юли 12, 2007, 11:38:12 am »
Каси, хвърли един поглед тук:
http://www.abc-design.de/display.php?oid=12&m_product_id=7695&m_view=details&


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Количките
« Отговор #76 -: Юли 12, 2007, 11:43:16 am »
Аз пък си харесах поне засега Комбинираната количка на  Giordani - за около 700 лева, но е 3 в 1. Честно казано нищо не знам за тази марка, но смятам, че ще бъде практична и удобна въпреки, че не е ексцентрична  :lol: Някой има ли впечатления от тази марка?


Аз съм с такава. В общи линии е много добра, лека, маневрена и удобна. Като недостатъци аз поне откривам три неща:
1. материята не е хубава- запарва много;
2.като цяло е по-удобна количка с цяла дръжка, а тази освен, че е с две дръжки, те не се местят и са само в положението, което е снимано;/трудно се управлява с една ръка докато говориш по телефона например/
3. задните колела, тъй като са двойни, трудно позволяват да се възползваш от съораженията за колички в подлезите например.
Иначе като комбинация 3 в 1 е доста добра цената.


*
Re: Количките
« Отговор #77 -: Юли 12, 2007, 11:47:23 am »
моето бебе ще бъде зимно и аз за това си мислех, че задължително ми е нужна количка, която има и зимен кош, като аз си мислех, че това е единствения кош подходящ за новородено, тоест че може да е в напълно легнало положение, обаче днес като се заглеждах и в други модели, ами то може и без да е зимен кош пак да става за новородено, тоест една количка, която с регулиране на облегалката си става и напълно легнала, обаче може би пък ще бъде студено в нея..... как мислите



Via  благодаря ти за отговора относно Джорданито.
« Последна редакция: Юли 12, 2007, 11:49:15 am от Violet »
*
Re: Количките
« Отговор #78 -: Юли 12, 2007, 12:21:45 pm »
Violet, аз нямам опит, но сестра ми роди малкия на 01.ноем. и скоро си говорихме за количките, та тя каза, че коша го е ползвала съвсем малко, и че спокойно е можело да изкара и без него - в началото беше само на шезлонга за кола, който се закрепяше и на количката. Иначе са си само на столчето и тази зима като навърши една пак си изкарах с него.
Каси, и аз се оглеждам вече за колички и направо съм ужасена от предлагането за близнаци. и като трябва да се събразим и с нашите улици и теглото на самата количка... Май ще се ориентираме нашите кумци да ни купят и изпратят от Лондон. Но от това , което съм гледала по интернет Jane наистина ми допадат най-много. Ще гледам да мина другата седмица до премаман и да попитам как стои въпроса с вноса им от Испания и ще ти пиша. А иначе погледни хората какъв избор имат: http://www.bizrate.co.uk/pushchairsstrollers_prams/seat-capacity--twin/products__att494135--270652-.html

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Количките
« Отговор #79 -: Юли 12, 2007, 12:59:09 pm »
Благодаря ви за сайтовете. Браво на мини за новата тема!
Ето това искам аз за първите месеци, даже може и да влезе в асансьора предполагам.
http://www.kiddicare.com/invt/mountbugrwincarycotnvy&source=shopzilla?cm_mmc=Kiddicare-_-Shopping%20Sites-_-CPC-_-Shopzilla
как може да се поръча такава количка?  :?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!