0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Красива всеки ден
« -: Юни 24, 2007, 19:46:40 pm »
Имам идея, момичета, да споделяме нашите малки тайни за женската красота.

Маски, грижи за кожата и косата, борба с целулита, диети, нови козметични продукти, модни тенденции и всичко каквото ви дойде на ум свързано с женската красота.
Всичко което ни прави да се чувстваме красиви и пленителни.

Тук един линк:

Нар, лайка и канела - за красота и здраве
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Красива всеки ден
« Отговор #1 -: Юни 25, 2007, 07:11:30 am »
Хубава тема!!!! :D :D
Аз сега почнах да пия всеки ден сок от моркови,така поне 3 седмици.
Сокчето било цяр за кожата. :lol:ЕЕЕ   ще видим резултата...... :oops: :lol:
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #2 -: Юни 25, 2007, 09:11:11 am »
Оси  :bighug: , четеш ми мислите!
От известно време си мисля за подобна тема! Страхотно! Благодаря ти! :balk_21:

Ще пиша пак, но сега нямам време  :(
« Последна редакция: Юни 25, 2007, 09:12:58 am от eli_v »
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #3 -: Юни 25, 2007, 09:26:34 am »
Осианка - браво,супер темичка! :balk_602: И аз от едно известно време се чудя защо още нямаме такава :wink:
Ще се включа с някой друг съвет понататък обаче,че и аз като Eli_v нямам време сега - ще окъснея за работа :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #4 -: Юни 25, 2007, 12:12:24 pm »
Хубава тема!!!! :D :D
Аз сега почнах да пия всеки ден сок от моркови,така поне 3 седмици.
Сокчето било цяр за кожата. :lol:ЕЕЕ   ще видим резултата...... :oops: :lol:

Миличка,  я сподели, за какво по- точно го пиеш сокчето. Изобщо за тонус на кожата или за проблемна кожа?

А някой знае ли, как да стумилирам  растежа на косата, да расте бързо?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #5 -: Юни 25, 2007, 12:54:09 pm »
Страхотна темичка,Оси!Ще бъде от полза на много момичета. :balk_47:
А за бърз растеж на косата можеш да опиташ хининова вода,стимуланта на Икаров,а също и маската с тривитаминол от форума на мамите.
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #6 -: Юни 25, 2007, 13:02:02 pm »
Косата ми е естествено чуплива и дълга до кръста. Преди година и половина започнах да й слагам течни кристали й растежът се ускори. Обаче аз слагах по малко и в корените /по принцип се слагат по дължината на косата, защото иначе се омазнява/. И се налагаше през три седмици да я намалям. Един ден, докато бях при фризьорката ми, тя ми вдигна високо косата с шнола и аз бях учудена от множеството стърчащи косъмчета. Тя каза, че това е "новата" ми коса. И наистина в последно време, косата ми е по-гъста. Фризьорката каза че сигурно е от кристалите, понеже стимулирали растежа. Освен това укрепват косъма и връхчетата не се цепят
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #7 -: Юни 25, 2007, 13:05:40 pm »
Страхотна темичка,Оси!Ще бъде от полза на много момичета. :balk_47:
А за бърз растеж на косата можеш да опиташ хининова вода,стимуланта на Икаров,а също и маската с тривитаминол от форума на мамите.

Благодаря ти Капризче, смущаваме това че тривитаминола е за овце, а пък и тук в Герм. къде да го търся? Освен като се върна през август в Бг... Освен това косата ми е суха от изрусяването, и е естествено къдрева и и слагам крем-балсам след измиване който не се изплаква. Иначе става суха като слама. Но косата ми е гъста. И понеже е къдрева, растежа изглежда бавен. Като я разчеша и изправя е по-дълга.

Какъв е този стимулант на Икаров? Чувала съм и нещо за бадемовото масло, че е стимулант за растежа, дали е вярно?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #8 -: Юни 25, 2007, 13:07:17 pm »
Косата ми е естествено чуплива и дълга до кръста. Преди година и половина започнах да й слагам течни кристали й растежът се ускори. Обаче аз слагах по малко и в корените /по принцип се слагат по дължината на косата, защото иначе се омазнява/. И се налагаше през три седмици да я намалям. Един ден, докато бях при фризьорката ми, тя ми вдигна високо косата с шнола и аз бях учудена от множеството стърчащи косъмчета. Тя каза, че това е "новата" ми коса. И наистина в последно време, косата ми е по-гъста. Фризьорката каза че сигурно е от кристалите, понеже стимулирали растежа. Освен това укрепват косъма и връхчетата не се цепят

  :smiley_abxb: Ели, какви са тези кристали??
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #9 -: Юни 25, 2007, 13:39:22 pm »

Благодаря ти Капризче, смущаваме това че тривитаминола е за овце, а пък и тук в Герм. къде да го търся? Освен като се върна през август в Бг... Освен това косата ми е суха от изрусяването, и е естествено къдрева и и слагам крем-балсам след измиване който не се изплаква. Иначе става суха като слама. Но косата ми е гъста. И понеже е къдрева, растежа изглежда бавен. Като я разчеша и изправя е по-дълга.

Какъв е този стимулант на Икаров? Чувала съм и нещо за бадемовото масло, че е стимулант за растежа, дали е вярно?
Оси,това,че тривитаминола е овце не трябва да те смущава,защото все пак това са витамини АД3Е,които с нищо няма да ти навредят.Точно за суха коса е много добър,но не слагай газ в маската,щом си изрусена.Може би и в Германия го има,но под друго търговско наименование.Най-добре прочети цялата тема в БГ-Мама.
Стимулантът на Икаров представлява смес от различни етерични масла,между които и бадемово мисля,че имаше.Аз го слагам в маската,която си правя преди измиване.Ефекта е добър,но после малко трудно се отмива.
За хининовата вода също има добри отзиви,може би тя е най-подходяща за теб,щом нямаш проблеми с гъстотата.Аз лично не съм я пробвала,защото нямам нужда,косата ми расте бързичко.Но ако искаш опитай.И после да се похвалиш!
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #10 -: Юни 25, 2007, 14:24:18 pm »
Ползвам стимулантът за коса на Икаров, довлона съм. Иначе отделно в шампоана слагам по няколко капки (около една чаена лъжика) бадемово масло пак на Икаров.

За съжаление косата ми има много цъфтящи крайчета :( и се налага доста често да я подстригвам :(

Сега ползвам някакъв антицелулитен крем, ама за ефект е рано да докладвам. Ако забележа, непременно ще Ви кажа. Почнах и едни упражнения, та едва ли ще успея да установя кое от двете помага ;)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: Красива всеки ден
« Отговор #11 -: Юни 25, 2007, 15:17:10 pm »
Момичета, ако някоя от вас може да ми препоръча нещо за много бързо омазняваща се коса, ще съм и много благодарна!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Красива всеки ден
« Отговор #12 -: Юни 25, 2007, 15:25:44 pm »
често миене  :lol: /шегичка/ :wink:

аз съм много доволна от серията на Гарние - Лонг анд Стронг, шампоан и балсам.

за честото цъфтене - на младини в гимназията /Ана Май/ си направих "блрулаж", цяла година не ми цъфна косъм, но трябва да се прави от квалиф. кадри, иначе е опасно да не се запали косата.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #13 -: Юни 25, 2007, 15:29:04 pm »
"блрулаж" какво е това Евро :)
Дай набързо едно обяснение ;) че на мен дори ми е трудно да го изговоря :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: Красива всеки ден
« Отговор #14 -: Юни 25, 2007, 15:29:11 pm »
Момичета, ако някоя от вас може да ми препоръча нещо за много бързо омазняваща се коса, ще съм и много благодарна!
Душата, първи и основен съвет - не ползвай балсам! Ако си с дълга коса - само по дължитните, не в корените.

Иначе аз докато бях с дълга коса ползвах един шампоан на Keranove - Longueurs et Pointes, специално за мазни корени и сухи краища, и бях доста доволна  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #15 -: Юни 25, 2007, 15:29:43 pm »
А от тези "горещи ножици", ефект май няма...
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Красива всеки ден
« Отговор #16 -: Юни 25, 2007, 15:34:57 pm »
хаха моя правописна грешка "БРУЛАЖ"  :lol:

миии намокриха една хавлиена кърпа и ми я сложиха на раменете, после започват да увиват косата на снопчена /на масури/ и както е навита разрошват върховете и със свещ се обгарят стърчащите връхчета.
При мен имаше ефект, както казах почти година, а тогава бях с коса до дупето! Бях и 53 кг.  :oops: убавица   8)


Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Красива всеки ден
« Отговор #17 -: Юни 25, 2007, 15:38:38 pm »
А от тези "горещи ножици", ефект май няма...
При мен поне нямаше.
Преди две години ме минаха с такава.
Ефекта беше само в джоба ми.
Олекнах около 10 лева, мисля че беше  :lol:
Може и до косата да е.
Моята е много проклета - гъста, чуплива, дебел косъм.
Всеки иска такава, ама да не ти е на главата  :lol:
Много често когато седна да ме подстригват УЖ малко,
така се оливат да пускат комплименти за косата ми,
че често съм се прибирала от коса до раменете с къса коса  :lol:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #18 -: Юни 25, 2007, 15:42:19 pm »
Ели, казвай какви са тез кристали че се запалих... записвам всичко и като си дойда, тръгвам по магазините... :lol: :lol:


При мен имаше ефект, както казах почти година, а тогава бях с коса до дупето! Бях и 53 кг.  :oops: убавица   8)



И аз така искам... :lol:





Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #19 -: Юни 25, 2007, 15:48:11 pm »
А от тези "горещи ножици", ефект май няма...
При мен поне нямаше.
Преди две години ме минаха с такава.
Ефекта беше само в джоба ми.
Олекнах около 10 лева, мисля че беше  :lol:
Може и до косата да е.
Моята е много проклета - гъста, чуплива, дебел косъм.
Всеки иска такава, ама да не ти е на главата  :lol:
Много често когато седна да ме подстригват УЖ малко,
така се оливат да пускат комплименти за косата ми,
че често съм се прибирала от коса до раменете с къса коса  :lol:


Тук в Герм. не съм виждала такива ножици. В Бг. по мин.година пробвах, нищо по особено не се случи. Тя и моята е гъста, аз никога не я реша, или само с вода, имаче така бухва, че приличам на таласъм :lol: Не си мисля че не расте, расте тя, обаче щото се къдри, създава илюзията че расте бавно, а аз искам дълга коса!!!
А пък тук в Гер. много се кефят във Фриз. салон в който ходя, че косата ми е естествено къдрева. Германките имат много редки коси. 8)
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."