0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #60 -: Юни 26, 2007, 14:02:46 pm »

  ти кой гел си ползвала,защото те са 2.Единият е нов-от тази година и точно от него са доволни(което не значи забира се,че не може да има недоволни :D).И за да има ефект,трябва да са маже 3 месеца.
 Друг хубав е на Лирак,но е 70 лв.Има и на Рок-при нас той най не се взима.

Този новия, не съм го ползвала.Ползвах и на Лирак, ама и от него не съм доволна.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #61 -: Юни 26, 2007, 14:07:17 pm »
Сами и аз имах проблемна кожа. С пъпките се справях така. Взимах полвин шишенце камфоров спирт и полвин шишенце розова вода. Една таблетка тетрациклин или тетраолеан.
Имаш предвид антибиотик, така ли?

Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #62 -: Юни 26, 2007, 14:10:47 pm »
полвин шишенце камфоров спирт и полвин шишенце розова вода. Една таблетка тетрациклин или тетраолеан.
Една лъжица медицинска сяра.
Вариант на същата рецепта:
100 мл розова вода
50 мл камфоров спирт
2 табл. аспирин
Може да се маже и на по-големи участъци.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Красива всеки ден
« Отговор #63 -: Юни 26, 2007, 14:10:58 pm »
Точно антибиотик.
Отварях хапчето и изсипвах само прахта вътре.
Как го написах , дано се разбира :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Красива всеки ден
« Отговор #64 -: Юни 26, 2007, 14:21:31 pm »
дерматолизите изписват или Тетрациклин или Хлорнитромицин ,самоче не в камфоров,а в салицилов спирт.

 За Лирак-сега имат и нов гел с двойно действие-за целулит и стрии.
<br />
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Красива всеки ден
« Отговор #65 -: Юни 26, 2007, 16:12:11 pm »
аз гадовете ги морях с Далацин Т-солюция
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #66 -: Юни 26, 2007, 16:41:47 pm »
Далацин Т сол. - много добро и комбинирано с вит. а и е.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #67 -: Юни 26, 2007, 16:43:46 pm »
А белези от пъпчици ще се заличат ли с тази рецепта? Гърба ми е в ужасно състояние :(

Какво е Далацин Т сол. - в смисъл антибиотик ли е или някакво кремче?

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #68 -: Юни 26, 2007, 17:40:35 pm »
това е течно.нанася се 2 пъти на ден с тампон по пъпките.около 12 лв
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Красива всеки ден
« Отговор #69 -: Юни 26, 2007, 19:58:16 pm »
да, антибиотик. локален.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #70 -: Юни 27, 2007, 12:50:00 pm »
Едни интересни сайтове за мода и козметика:

http://www.moda.bg

http://www.aromati.org/

Козметиката ме заинтригува. :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #71 -: Юни 29, 2007, 09:38:08 am »
Момичета, чух от една позната, че козметиката на Thalloderma /българска/ била много качествена. Познатата ми работи в тази фирма и ми разказа много хубави неща - в смисъл, че ползват много скъпи и качествени материали, страхотна хигиена и т.н. Не зная дали й правеше реклама, но ми привлече вниманието. Каза, че я продават в някои аптеки, но предимно била за износ. Някой ползвал ли е продукти на тази фирма?
Re: Красива всеки ден
« Отговор #72 -: Юни 29, 2007, 10:06:14 am »
Аз съм ползвала Талодерма -- мляко за тяло и крем за крака :)  Много съм доволна -- попиват бързо, водят до копринена мекота.  Не е правила само реклама твоята приятелка, наистина работят с много хубави, предимно натурални продукти.  В билковите аптеки и аптеки/магазини за здравословни храни има малки брошурки-каталози на фирмата и могат да се видят продуктите и активните им съставки.  Не са скъпи и можете да опитате с един продукт първо, ако ви хареса -- с повече :)
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Красива всеки ден
« Отговор #73 -: Юни 29, 2007, 10:06:39 am »
eli_v не съм я ползвала, защото не можах да намеря един продукт в аптеките.Няколко пъти съм ходила на дерматолог и горещо ми се препоръчваше тази марка,но така и не можах да намеря нищо.И аз съм чувала доста добри отзиви за марката.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #74 -: Юни 29, 2007, 12:00:04 pm »
А, това ме интересува. :lol:

http://catalog.bg/company.php?company=652

www.thalloderma.com
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Красива всеки ден
« Отговор #75 -: Юни 29, 2007, 12:05:02 pm »
А, това ме интересува. :lol:

Oси, можем да ти купим нещо и да ти изпратим, ако си харесаш :)
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #76 -: Юни 29, 2007, 12:47:56 pm »
А, това ме интересува. :lol:

Oси, можем да ти купим нещо и да ти изпратим, ако си харесаш :)

Много благодаря, мила. :D  През август ще се връщам и ще приготвя голямата пазарска чанта. Вие само давайте инфо. Искам да пробвам и други неща освен германските. Пък колко са скъпи тука, да не говорим... :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Красива всеки ден
« Отговор #77 -: Юни 29, 2007, 12:58:40 pm »
Момичета, чух от една позната, че козметиката на Thalloderma /българска/ била много качествена. Познатата ми работи в тази фирма и ми разказа много хубави неща - в смисъл, че ползват много скъпи и качествени материали, страхотна хигиена и т.н. Не зная дали й правеше реклама, но ми привлече вниманието. Каза, че я продават в някои аптеки, но предимно била за износ. Някой ползвал ли е продукти на тази фирма?

  Mного е добра тази козметика.Майка ми има козметичен салон и ползва техни продукти.
<br />
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #78 -: Юни 29, 2007, 15:34:49 pm »
Благодаря сладурани!
Момичето, което ми похвали козметиката ми показа брошура - има кремове за лице, лосиони за тяло, репелентни мазила, антицелулитни продукти и мн. др. Много бил качествен антицелулитния крем.

Научих още, че продукти на Талодерма се продават в аптека "Марешки" във Варна, която се намира на бул. "Вл. Варненчик".

Ще си купя няколко продукта и ще пиша за резултата.
Иначе ползвам козметиката на Avon и на Garnier, но нещо ме разочароват последно време. А като се замисли човек, плащаме за лъскави бурканчета и опаковки, но ефект никакъв. А имаме толкова хубава българска козметика!
Една позната, която има магазин за козметика ми беше казала, че чужденци всяко лято са купували от нея по кашон разнообразна български продукти и така всяка година.

Сайтът на Талодерма го открих, обаче ми се отваря само начална страница и нищо повече. :(    Вие виждате ли нещо повече?



*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #79 -: Юни 29, 2007, 15:38:10 pm »
Благодаря сладурани!
Момичето, което ми похвали козметиката ми показа брошура - има кремове за лице, лосиони за тяло, репелентни мазила, антицелулитни продукти и мн. др. Много бил качествен антицелулитния крем.

Научих още, че продукти на Талодерма се продават в аптека "Марешки" във Варна, която се намира на бул. "Вл. Варненчик".

Сайтът на Талодерма го открих, обаче ми се отваря само начална страница и нищо повече. :(    Вие виждате ли нещо повече?





Мерси за инфото. :D
За сайта пише го реконструират в момента, на англ.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."