0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #80 -: Юли 03, 2007, 10:11:26 am »
Към момичетата /най-вече от Варна/, които искат да ползват козметиката на Тhalloderma. Понеже правих проучване и ми казаха къде мога да намеря продуктите /писах по-горе/
В действителност продават козметиката в аптека "Марешки" на бул. "Вл. Варненчик" близо до Образцов дом. В посока центъра, аптеката е от дясната страна. Аз си купих 2 крема за лице, лосион за почистване и тоник. Казаха ми че нямат измиващ гел, а исках да си купя и такъв. Бях много учудена, когато една възрастна дама дойде на гишето и каза на аптекарката, че иска еди-кой си № лосион за тяло на Талодерма. Явно беше редовна клиентка. Когато ме видя да чета на опаковките съдържанието на кремовете, ми каза, че няма да съжалявам. Друга пък си купи антицелулитния крем, докато аз все още проучвах.
 Та така. Вече имам няколко продукта.Само с каталог не можах да се сдобия. Смятам да си купя и от другите неща. Кремовете струваха по 3лв. и нещо, лосиона и тоника по около 2 лв. /не помня цени/. Вярно, че опаковката не е кой знае каква, но както вече писах, понякога плащаме за скъпи бурканчета и лъскави опаковки, но съдържанието никакво.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Красива всеки ден
« Отговор #81 -: Юли 03, 2007, 10:30:01 am »
ааа ,ма какви са тези цени.Или не става въпрос за същото нещо или имат професионална и масова козметика,защото майка ми ги купува на доста по-високи-от сорта на 30 лв. крема и нагоре. 8O
<br />
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #82 -: Юли 03, 2007, 10:31:26 am »
А сега де? Ели, да не си купила някой фалшив?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #83 -: Юли 03, 2007, 11:12:41 am »
А, стига бе. :oops: Ами незнам...  :?
z22, може ли да провериш дали става въпрос за същата козметика?
Поне докато още съм в началото на ползването им, да ги спирам.

На мен познатата, която работи в Талодерма ми каза, че Марешки са дистрибутори...
Ама и те от Талодерма не си актуализираха сайта. Повече от месец ги чакам, че да прочета нещо повече...
« Последна редакция: Юли 03, 2007, 11:14:45 am от eli_v »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Красива всеки ден
« Отговор #84 -: Юли 03, 2007, 11:14:38 am »
оказа се,че аз греша  :oops:,тия на майка ми били Неодерма. :oops:
<br />
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #85 -: Юли 03, 2007, 11:16:30 am »
Зори, я кажи нещо за Неодермата, хубава ли е?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Красива всеки ден
« Отговор #86 -: Юли 03, 2007, 11:20:03 am »
ами да много са хубави.Тя ползва и на Колин,но и двете са доста скъпички.
<br />
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #87 -: Юли 03, 2007, 11:20:38 am »
оказа се,че аз греша  :oops:,тия на майка ми били Неодерма. :oops:


Ох... отдъхнах си ... :wink:
А каква е тази козметика Неодерма? Може ли да напишеш повече за нея? Или може би да пусна търсачката.
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #88 -: Юли 03, 2007, 13:11:14 pm »
никой май не е повдигал темата за козметика за крака, мисля че не е за пренебрегване.трябва да изглеждат добре и тези части на тялото въпреки,че са по невидими от останалите.Лично аз съм на Талодерма за крака кремчето, ползвам и ексфолиант.Пиличка имам на Шол - много добра. Хайде вие сте.със сигурност нещо съм изпуснала.Ползвала съм и кремове на Титания.
  Това на Талодерма с номерата са различните видове емулсии за тяло.От номер нула до номер десет за различните видове кожа.цена около 3 лв
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Красива всеки ден
« Отговор #89 -: Юли 03, 2007, 14:01:41 pm »
Ами тя е професионална козметика и не знам дали я продават за масова употреба.Трябва да разпитам майка ми,защото аз не съм и разглеждала много нещата.Но една моя приятелка си прави билков пилинг с техни продукти.
 За краката - аз ползвам едно кремче-Кератолин и кокосово масло на Икаров.
 А за ноктите-какво ще кажете?Аз имам масло на Икаров и съм много доволна.Има едно кремче на Био Трейд -много се взима в аптеката,но аз не съм го ползвала още.
<br />
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #90 -: Юли 03, 2007, 15:01:03 pm »
Ния какво е това кремче за крака на талодерма?Доволна ли си от него?
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #91 -: Юли 04, 2007, 09:46:26 am »
кремчето е на Талодерма за крака,съдържа масла от лавандула,роза и витамини.струва около 2лв 50 мл. много е добро.става и за напукани пети.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Красива всеки ден
« Отговор #92 -: Юли 04, 2007, 15:11:30 pm »
Темата сега я виждам..Колко съм разсеяна :oops:.
Преди години не бях фен на забъркани маски в домашни условия,но сега категорично мога да кажа,че има много добри попадения-при мене са маската с ад3е и маската с хума и кисело мляко.
Маската с ад3е правя  близо 2 години, косата ми е почти до кръста, няма падане,няма късане на косъма.
А с хума и кисело мляко мажа  сутрин за около 30-тина мин. лицето си не заради мазната си кожа,а заради уртикариите.Избледняват, изчвзват,сърбежът-също.
За козметиката на Талодерма не мога да кажа лошо-е,някой продукти за мен са били  без ефект,но  индивидуалното търсене и пробване насочва човек към 'неговия' продукт.Серията с ройбос е за адмирации,кремовете за ръце-също.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #93 -: Юли 04, 2007, 15:15:50 pm »
minie_mouse, каква е тази маска ад3е?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Красива всеки ден
« Отговор #94 -: Юли 04, 2007, 15:30:55 pm »
Това е тривитаминола, съдържа 3 витамина-а, д3 и е.Старото име е тривитаминол,вече не се използва,на шишенцата пише ад3е само. :D
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #95 -: Юли 09, 2007, 13:14:56 pm »
Момичета, имам проблем. Кожата на петите ми започна да се бели и не зная какво да правя. Ходя непрекъснато с чехли. Не съм обувала затворена обувка от 2 месеца. Всеки ден след душ ползвам крем за крака. В момента съм с някакъв полски, от който изобщо не съм доволна. Дали от него стана това - не зная. Вие какво ще ме посъветвате?
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #96 -: Юли 09, 2007, 13:25:16 pm »
Scholl имат страхотен крем за груби пети. Опитай с него и пила.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #97 -: Юли 09, 2007, 15:03:54 pm »
Благодаря за инфото White, ще потърся крема.
Обаче те не са груби, ами са на малки мехурчета, които се пукат и кожата се бели. Иначе всеки ден ги почиствам с пемза.
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #98 -: Юли 09, 2007, 15:41:08 pm »
Можеби прекаляваш с пемзата. От опит научих, че пилите са доста по-фини и ефикасни.
Кремчето се казва Cracked Heel Cream.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #99 -: Юли 09, 2007, 15:43:32 pm »
 :oops: Извинете невежеството ми, но какво е "пемза"?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."