0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #100 -: Юли 09, 2007, 15:50:30 pm »
Пемза

използва се като абразив за козметично премахване на мазоли и мъртва кожа.
« Последна редакция: Юли 09, 2007, 16:02:26 pm от alkata »

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
Re: Красива всеки ден
« Отговор #101 -: Юли 16, 2007, 16:49:54 pm »
Обаче те не са груби, ами са на малки мехурчета, които се пукат и кожата се бели. Иначе всеки ден ги почиствам с пемза.

Дали не си прихванала някаква гъбична инфекция?  Мъничките балончета говорят за това.  Можеш да си вземеш антимикотичен спирт от аптеката и да мажеш с него преди лягане, за да предотвратиш разпростирането на балончетата.  И смени пемзата -- ако има микроорганизими, те остават в пемзата и не можеш да се справиш. 
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #102 -: Септември 06, 2007, 22:52:42 pm »
Тази козметична серия на биофреш си купих като бях в Бг.
http://www.biofresh.biz/rose-series.html
Освен покзаните продукти има още и мъжки сапун, мъжки парфюм, крем против бръчки с Q10 и гел около очи.
За сега съм доволна. И не са скъпи, е зависи и от къде се купуват.
Освен това си взех тоалетно мляко и два крема на Талодерма.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #103 -: Септември 19, 2007, 08:34:41 am »
Osi, ти откъде си купи тази козметика? Аз досега не съм я срещала  :?
А от козметиката на Талодерма ползвах тоалетно мляко, лосион и крем за лице и съм много доволна от тях.
В момента съм с кремовете за лице с витамин С на Дева. И те са хубави.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #104 -: Септември 25, 2007, 13:21:20 pm »
Osi, ти откъде си купи тази козметика? Аз досега не съм я срещала  :?
А от козметиката на Талодерма ползвах тоалетно мляко, лосион и крем за лице и съм много доволна от тях.
В момента съм с кремовете за лице с витамин С на Дева. И те са хубави.



Ели има ги на Елитис, на пазара в един магазин, на центъра в едно магазинче до Хепито.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #105 -: Септември 25, 2007, 13:30:50 pm »
Osi, ти откъде си купи тази козметика? Аз досега не съм я срещала  :?
А от козметиката на Талодерма ползвах тоалетно мляко, лосион и крем за лице и съм много доволна от тях.
В момента съм с кремовете за лице с витамин С на Дева. И те са хубави.



Ели има ги на Елитис, на пазара в един магазин, на центъра в едно магазинче до Хепито.

О-о-о, душицо, виждам, че си се включила в темата... :wink: Аз пък се бях притеснила, че няма да видиш постинга ми. А ми свършва част от козметиката и бях решила да потърся тази на Биофреш. Ама сега имам информация наготово.  :wink:
Много ти благодаря!  :bighug:

« Последна редакция: Септември 25, 2007, 13:32:23 pm от eli_v »
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #106 -: Септември 25, 2007, 14:18:39 pm »

Много ти благодаря!  :bighug:



За нищо! :D

Има ги и в магазина за български сувенири зад часовника, но май най- евтини са на Елитис. :wink:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Красива всеки ден
« Отговор #107 -: Ноември 08, 2007, 11:03:53 am »
Момичета, да се включа и аз!!!

за целулита не знам, чета вашите мнения, ако някой продукт наистина е подействал на някоя от вас, ще го пробвам и аз, но като цяло не вярвам на търговски рекламки, честно си го признавам, но знам ли, може и в това да ми е грешката де :)

за ръцете - много съм доволна отпродуктите на стар нейлс, наистина. Те все пак се ползват масово по салоните и са професионална козметика.

за краката - има едно страхотно кремче с мента, аз имам ужасен проблем, затова мразя зимата - навън студено, слагам зимни обувки, но в офиса .... направо полудявам, топло ми е на краката, потят се, а резултатът е .... кожата между пръстчетата започва да се бели. Ужасно е, ходя с по-есенни ипролетни обувки дори при 0 градуса.

Но си взех един крем за крака, пак от starnails, е много съм доволна, едно свежо .... усещане за лекота и хладнина, нищо, че съм с боти.

Отделно ползвам солите за педикюр на starnails, разтврям малко в 1 легенче с вода и после .... страхотно усещане, наистина.

Ако някой се интересува, ще дам повечко инфо.

Чао засега
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #108 -: Ноември 09, 2007, 16:53:06 pm »
brumbarche, давай инфо, ние се интересуваме от всичко. :wink:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Красива всеки ден
« Отговор #109 -: Ноември 12, 2007, 10:27:12 am »
brumbarche, давай инфо, ние се интересуваме от всичко. :wink:

ами кремчето за крака е на fusskraft, мисля, че и по аптеките ги продават.

на стар нейлс ползвам пилите, един керамичен стик (за кожичките и втвърдяванията около ноктите), взех си инструмента им за точици, мн бързо си правя цветенца с тях;

а за ръцете ползвам и едно кремче ... с бизаболол (май така беше)

по принцип можете д видите част от нещата на www.starnailsbg.com, но май не всичко е сложено.

*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #110 -: Ноември 12, 2007, 16:12:31 pm »
Някой ползвал ли е козметиката на Рефан? И дали е доволен от нея?

Питам, защото от няколко дни в Спортна зала /Варна/ са открили нов магазин на Рефан. И там освен невероятните сапунчета, свещи, парфюмерия и др. има и козметика. Има серия с лавандула, серия с розова вода и серия с маслиново олио. Харесах си и крем за около очите с лайка - има два вида - изглаждащ и стягащ.
С нетърпение чакам мнения, защото мно-о-ого се изкушавам като вляза в тоя магазин :wink:

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #111 -: Ноември 12, 2007, 17:15:09 pm »
brumbarche, благодаря.  :D

Ели, ти пробва ли розовата козметиката на биофреш ?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #112 -: Ноември 13, 2007, 13:40:39 pm »
Оси, не съм  :oops:. Живея далеч от "Елитис", и предния месец нямах никакво свободно време, защото оставах след работно време, за да свърша някои неща. Прибирах се и започвах да уча за изпити, та не можах да си взема от тази козметика. Купих си крем на Гарние от супермаркета до нас и сега ползвам него. Понеже вече е по-малко от половината, трябва вече да се снабдя с друг /и/. И вчера като ги видях тия на Рефан, реших да попитам за тях.

Оси, а ти ползва ли ги вече? Какво ти е мнението за тях? По принцип за каква кожа са - за всякакъв тип, или има за различните видове кожа.
Моята е смесена - та винаги имам проблем с кремовете за лице. 
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #113 -: Ноември 13, 2007, 13:54:14 pm »
Ползвам ги отдавна всички продукти, доволна съм, за сега. За всякакъв тип кожа са.
Препоръчвам също крема на Dove, страхотен крем, за лице, за тяло, против кожни раздразнения, дори притрито и подсечено...Купух на майка ми от него от Германия, много е доволна, сигурно го има в Бг.  Свеки също го ползва, тя е болна и е с памперси, та помага за всичко.
Сапуни ползвам само и единствено Dove от години.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #114 -: Ноември 13, 2007, 14:05:26 pm »
Оси, утре по всяка вероятност ще ходя до Елитис, та да видим какви ще ги свърша там. Като потъна в тоя магазин - отиде най-малко час. Ще видя и козметиката на Биофреш и може да си взема от нея този път.

А, за Dove нямам думи - доволна съм от всичко, което съм ползвала. Крема, който е в голямата кутия е направо невероятен. Освен това душ геловете, лосионите за тяло, сухите дезодоранти и сапуните /тия продукти съм ползвала/ са също много хубави.
 Не съм ползвала обаче шампоаните им - това ще е следващият ми избор на шампоан.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #115 -: Ноември 13, 2007, 14:09:30 pm »
Цитат
Не съм ползвала обаче шампоаните им - това ще е следващият ми избор на шампоан.
 


Също трепач. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #116 -: Ноември 15, 2007, 08:39:40 am »
Оси, снощи ходих в Елитис, но козметиката на Биофреш не я открих. Ти от кой Елитис си я взе - от този, който е до жп гарата, или до Практикер?
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #117 -: Ноември 15, 2007, 11:34:15 am »
Елитис до Практикер.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #118 -: Ноември 15, 2007, 13:31:58 pm »
А-а-а, каква била работата. А пък аз ходих в тоя дето е до гарата. Абе гледах, взирах се, всичките серии разгледах, видях едни с розов екстракт, но те бяха на "Българска роза" - Карлово.
Ще видим кога ще отида в другия Елитис. Ще измоля милото да ме закара някой ден. Него ще го пратя в Практикер, че не му се отдава много да обикаля магазин главно за козметика и парфюмерия. :wink:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #119 -: Ноември 15, 2007, 13:59:05 pm »
И за да не търсиш много, Ели, ще ти кажа къде бяха, когато аз купувах, защото в тази козметика може да се загубиш... Точно отсреща срещу касите на средната лавица/регал. От сраната на касите, не по дължина а на ширина. Обясних и аз едно...ама ще го намериш.
http://www.biofresh.biz/rose-series.html Виж тук, как изглеждат пак.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."