0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #20 -: Юни 25, 2007, 15:52:06 pm »
със сокчето от моркови обаче не прекалявайте, приятелката ми (лекар), даваше на цялото си семейство сок от моркови.На третата седмица се стресирала, защото стъпалата на детето и били оранжеви, изобщо не се сетила че е от морковите, после видяла и своите и тези на мъжа и.Голям смях падна, от тогава го пият по рядко.
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #21 -: Юни 25, 2007, 15:53:32 pm »
И аз съм чувала от приятелки, че от "горещите ножици" ефект няма. Аз лично не съм пробвала, но нямам и намерение.


  :smiley_abxb: Ели, какви са тези кристали??



Оси, течните кристали тук в България, ги продават в магазините за козметика в шишенца от по 50 и 100 мл. с помпичка. Някъде ги продават и във фризьорските салони. Така се казват: течни кристали. Аз ползвах на фирма Ronel /мисля че бяха италиански/ - 100 мл., червени на цвят /били по-хубави, защото има и бели/ и струваха 10 лв. Едно шишенце стига за година, защото се слагат по 5-6 капки, зависи от косата /аз слагах малко повече/. Консистенцията им е гъста и леко мазна. Скоро видях течни кристали Semi Di Lino /с ленено семе/, има и на други фирми, но не помня имената им.

P.S. Ама как само го обясних :lol:
« Последна редакция: Юни 25, 2007, 16:07:46 pm от eli_v »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Красива всеки ден
« Отговор #22 -: Юни 25, 2007, 15:56:27 pm »
аз ползвам кристали Биофар и съм доволна.
<br />
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Красива всеки ден
« Отговор #23 -: Юни 25, 2007, 16:01:07 pm »
Момичета, ако някоя от вас може да ми препоръча нещо за много бързо омазняваща се коса, ще съм и много благодарна!
Опитай да смениш шампоана!
« Последна редакция: Юни 25, 2007, 16:04:14 pm от sami »


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #24 -: Юни 25, 2007, 16:04:42 pm »
И тез стимуланти и кристали ги купувате от магазини за козметика, не са от аптеки, тъй ли?
Аз питам, като чели от марс падам. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Красива всеки ден
« Отговор #25 -: Юни 25, 2007, 16:09:07 pm »
Ози,
Ако търсеният ефект е само растеж - хининовата вода е невероятна. От личен опит мога да ти потвърдя, че на мен ми израства по три пръста на месец, когато я ползвам.
Има и шампоани с хининова вода, може да се добави в шампоана или балсама, може да се втрива след измиване в корените.
Re: Красива всеки ден
« Отговор #26 -: Юни 25, 2007, 16:10:32 pm »
А от тези "горещи ножици", ефект май няма...
Сега ако ме светнете що е то "горещи ножици"... цена няма да имате  :oops:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #27 -: Юни 25, 2007, 16:13:35 pm »
Ми с нагорещени ножици, ти режат косата. Уж така не цъфтяла.

Тези ножици са електрически доколкото знам, даже и не съм ги оглеждала, е щом имаха кабел, значи са такива. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #28 -: Юни 25, 2007, 16:15:11 pm »
Момичета, благодаря за съветите. :D

със сокчето от моркови обаче не прекалявайте, приятелката ми (лекар), даваше на цялото си семейство сок от моркови.На третата седмица се стресирала, защото стъпалата на детето и били оранжеви, изобщо не се сетила че е от морковите, после видяла и своите и тези на мъжа и.Голям смях падна, от тогава го пият по рядко.

Сериозно? Те явно само това са пиели. 8O
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Красива всеки ден
« Отговор #29 -: Юни 25, 2007, 16:25:33 pm »
Браво бе Оси,страшна темичка!
Я сега ми кажете на мене:
Преди да ми дойде ми излизат едни пъпки,
много гадни,гнойни.
Много трудно минават,всъщност докато минат,
пак дошло време да ми идва,и пак ми излизат! :(
Знаете ли нещо да помага при тия случаи?


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #30 -: Юни 25, 2007, 16:28:59 pm »
Osiana, съвсем сериозно.Знам, че пиеха всяка вечер по една големичка чаша.
Re: Красива всеки ден
« Отговор #31 -: Юни 25, 2007, 16:45:56 pm »
Оси, сега разбрах, с такова чудо не съм се сблъсквала  :lol:

Сами - и аз съм като теб, ползвам антибактериален стик коректор на Vichy и съм много доволна от него. Хем маскира пъпките, хем ги изсушава за ден-два  :lol:

Я и аз да питам - някоя от вас ползва ли новия бронзиращ спрей на L'Oreal? Много ми се иска да го пробвам (че снежно бели крака и черна пола с цепка до ... не става) , ама като знам предишните си неуспехи с подобни препарати и бая се замислям...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #32 -: Юни 25, 2007, 16:49:36 pm »
Осиана за кристалите не знам, но стимуланта на Икаров е от аптеката ;)

Довечера ще мина да си взема и хининова вода, да стане бърканицата в шампоана ми пълна :) За сега имам само низорал хапчета стрити на прах, а също и бадемово масло, остава само хининовата вода да добавя - абе общо взето каквото чуя :) правя :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #33 -: Юни 25, 2007, 16:59:41 pm »
Оси, сега разбрах, с такова чудо не съм се сблъсквала  :lol:

Сами - и аз съм като теб, ползвам антибактериален стик коректор на Vichy и съм много доволна от него. Хем маскира пъпките, хем ги изсушава за ден-два  :lol:

Я и аз да питам - някоя от вас ползва ли новия бронзиращ спрей на L'Oreal? Много ми се иска да го пробвам (че снежно бели крака и черна пола с цепка до ... не става) , ама като знам предишните си неуспехи с подобни препарати и бая се замислям...
Рали не се набутвай с това нещо. Просто е ужасен-станах на петниста хиена.
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Красива всеки ден
« Отговор #34 -: Юни 25, 2007, 17:03:15 pm »
Я и аз да питам - някоя от вас ползва ли новия бронзиращ спрей на L'Oreal? Много ми се иска да го пробвам (че снежно бели крака и черна пола с цепка до ... не става) , ама като знам предишните си неуспехи с подобни препарати и бая се замислям...
Рали не се набутвай с това нещо. Просто е ужасен-станах на петниста хиена.
Така деее, аз се направих на петниста хиена ползвайки мляко на Делиал, та тайничко се надявах със спрея да не стане същото, ама то се е видяло.... по голи кълки на Витоша май ще е най-добрия вариант  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Красива всеки ден
« Отговор #35 -: Юни 25, 2007, 17:13:43 pm »
Да ти кажа аз съм толкова бяла, че чак не мога да го обясня. Ама какво да правя и аз с голи кълки и това е. По добре от петна. По добре си вземи лосион за тяло с бронзиращи частици- стои много ефектно и готино! :lol:
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #36 -: Юни 25, 2007, 17:27:02 pm »
Да ти кажа аз съм толкова бяла, че чак не мога да го обясня. Ама какво да правя и аз с голи кълки и това е. По добре от петна. По добре си вземи лосион за тяло с бронзиращи частици- стои много ефектно и готино! :lol:

Да, имаше един такъв на Аvon. Подариха ми го. Нещо като много фин фон дьо тен е. Не ставаш на петна, но и много тъмен тен не се добива, просто един лек филм, като фин чорапогащник. То всъщност заглажда. Ако някой го интересува, да каже, да пиша как  се казва.


Осиана за кристалите не знам, но стимуланта на Икаров е от аптеката ;)

Довечера ще мина да си взема и хининова вода, да стане бърканицата в шампоана ми пълна :) За сега имам само низорал хапчета стрити на прах, а също и бадемово масло, остава само хининовата вода да добавя - абе общо взето каквото чуя :) правя :)


А низорала  за какво е?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Красива всеки ден
« Отговор #37 -: Юни 25, 2007, 17:29:37 pm »
Оси, сега разбрах, с такова чудо не съм се сблъсквала  :lol:

Сами - и аз съм като теб, ползвам антибактериален стик коректор на Vichy и съм много доволна от него. Хем маскира пъпките, хем ги изсушава за ден-два  :lol:

Я и аз да питам - някоя от вас ползва ли новия бронзиращ спрей на L'Oreal? Много ми се иска да го пробвам (че снежно бели крака и черна пола с цепка до ... не става) , ама като знам предишните си неуспехи с подобни препарати и бая се замислям...
Рали,на мен ми се струва че по бавни минават пъпките като слагам такива работи?


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Re: Красива всеки ден
« Отговор #38 -: Юни 25, 2007, 17:34:46 pm »
Sami - явно си зависи от типа кожа

Оси - мисля, че точно този го имам, за стягане и изглаждане на краката, нали? Ще трябва да го изровя от дълбоките запаси  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Красива всеки ден
« Отговор #39 -: Юни 25, 2007, 17:40:30 pm »
Да, гел за стягане и тонизиране. Придава един лек тен. Всъщност заглажда и целулита защото се казва CELLU-SCULPT Leg Perfection. / Е, баш да заглажда целулита, не вярвам, ама.../ Така че, по-добре това отколкото като да си на петна. :wink:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."