0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравеите.Върнах се от българия.Минах първичният преглед.
Имам някаква надежда само ,че не се знае кога ще се осъществи.Записала съм, се да чакам за донор,пък каквото стане.Оставила съм си всички кординати,за да ме потърсят когато има донор.Обещала съм на докторката да и изпратя факс ако правя следващи иследвания тука.Можело да има някакви подобрения след като пия лекарство за предизвикване на цикъла.
Nadezdata umira posledna!
Мина много време  от както не съм писала.Явно тая клиника в която се записах да чакам донорска яицеклетка са ме забравили.Аз реших и намерих начин да пробвам в друга.Дано поне там да успея да направя един опит .И дано да е сполучлив естествено.
Nadezdata umira posledna!
Клиниката е в Плевен.Април месец ,трябва да отидем със съпругът ми и да ни направят иследвания.незнам точно какви ще са те .Едното е спермограма ,а за другите идея нямам.Авно ще е иследване на кръвта.Дано да е всичко в норми и да може да се пристъпи напред в следващи процедури .
Стискаите  ми палци,че времето лети.Ето на наближава да направя 37.Все още не съм се отказала
Nadezdata umira posledna!
пишете ми ако знаете колко ще ми струват иследванията за двамата ,че нещо се наплаших от цени като се зачетох по форумите,а и дали е възмоцно за един ден да се направят всичките,че на мен така ми казаха и ще се прибера в българия точно за три дена да не се окаже ,че не са ми достатъчни
Nadezdata umira posledna!
здравеите момичета.наи после и аз да направя първи опит инвитро.Много се радвам че доживях и аз този момент.Дано да имам това щастие и аз да си имам детенце.Сега съм в оакване.Много ми е трудно да не мисля за това ,но ще изчакам да доиде времето да си направя кръвното иследване.Тия две седмици ще са ми наи дългите.Стискаите ми палци
Nadezdata umira posledna!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Първо, много стиснати палци за успех на процедурата.
Второ - всичко, което те разсейва, носи ти положителни емоции и те кара да се усмихваш, го прави. Книги, филми, нет, приятели - ти си знаеш. Важното е не да не го мислиш (от опит знам че е невъзможно), а да мислиш по-малко за това. Да правиш и срещаш по-малко неща, които те натоварват.
Стискай зъби и чакай.
Успех ти пожелавам.
Благодаря на всички ,които ми стискаха палци.
Мога вече да ви кажа ,че съм супер щастлива.Бременна съм от първия опит.
немога да опиша радоста си.Благодаря още веднъж на всички
Nadezdata umira posledna!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Честито!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Мерси.Много съм щастлива.Още  немога да свикна със тая мисъл ,че е станало.
Nadezdata umira posledna!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Мерси.Много съм щастлива.Още  немога да свикна със тая мисъл ,че е станало.
Честито! А колко ти е ЧХГ-то и на кой ден? Били споделила ;)


*
Страхотна новина! Лека бременност и здраво бебе ти желая!
Blagodarq ti Meme
Nadezdata umira posledna!
Здравеите отново .Може ли някои да сподели дали е правил иследване за даун и какво точно.Какав е процента да се загуби бебчето.Много ме е страх от това и незнам какво решение да взема.
Парво съм се записала на иследване на кръвта и екография,те са безболезнени.Тоест не са рискови за бебето,но следвастото с което се взема околоплодна те4ност ,много ме е страх.
Благодаря ви за съветите
Nadezdata umira posledna!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравеите отново .Може ли някои да сподели дали е правил иследване за даун и какво точно.Какав е процента да се загуби бебчето.Много ме е страх от това и незнам какво решение да взема.
Парво съм се записала на иследване на кръвта и екография,те са безболезнени.Тоест не са рискови за бебето,но следвастото с което се взема околоплодна те4ност ,много ме е страх.
Благодаря ви за съветите
Ето в тези линкове можеш да се запознаеш из детайли с изследванията, както и кога се правят! По отношение на Амниоцинтезата (вземането на околоплодна течност) мисля, че се прави, когато при първите 2 се установят отклонения, но най-добре лелар ще ти каже!
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task=view&id=45&Itemid=100
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=103
http://3dpregnancy.parentsconnect.com//

http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task=view&id=45&Itemid=100

Тук също в Библиотеката http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=173&Itemid=36 има много информация! Успех!!!
« Последна редакция: Септември 30, 2012, 10:52:32 am от Umorena »


Благодаря много
Nadezdata umira posledna!
Здравеите.
Моето слънчице вече се появи .Родих момиченце и вече е на 3 месеца.Радоста е нуписуема.Сега вече плача от радост.Пожелавам го от цялото си сърце на всички които се борят за това и да не се отказват.Успех на всички
Nadezdata umira posledna!
страхотна новина .да ти е жива и здрава рожбата .честито.винаги има надежда и ти самата се увери ,че е така. много се радвам за теб .бъдете много щастливи и благословени.