0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #100 -: Март 31, 2007, 12:33:01 pm »
Верди, понеже ти си най-прясна - моля те да споделиш как направихте точно прощъпулника! Майка ми пристигат днес и се каним да я свършим тая работа, но не съм много наясно с нещата и ще ми е интересно и полезно да споделиш. Освен това Ниа, ти също ако си правила - моля те да кажеш как минава. Чета, чета в нета, ама друго си е някой да те насочи малко :lol: Иначе основното и най-важно - питката я знам, ама от там нататък съм в пълна мъгла 8O Благодаря ви предварително!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #101 -: Март 31, 2007, 13:16:07 pm »
аз също не съм много много наясно с въпроса.Трябва да има задължително питка и сладки - да е сладък живота на бебето  :lol:.Ще си наредиш предметите - елка,слушалки,химикал,муз.инструмент,книга....общо вземо каквото ти дойде.Търкаля се питката и какъвто предмет вземе - това ще е професията  :lol:
Моето инфо е по бедно, дано Верди да се включи да подробни разеснения-
Гане весело изкарване на празниците със семейството
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #102 -: Март 31, 2007, 14:02:40 pm »
Гане, четох в мамата, че давали на бебето да стъпи в умесената питка и после се опича, като остава отпечатъче от крачето в средата на питката - това знаеш ли го?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #103 -: Март 31, 2007, 14:14:50 pm »
Ми не съм :oops: Знаех си аз, че има тънкости :D Изобщо не съм наясно. Мислех си, че е както питката, ама нали на нея се канят само жени, а тук може ли и мъже? Че не знам къде ще изгоня моите иначе :lol: Изобщо ше се радвам на всякакви съвети и идеи :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #104 -: Март 31, 2007, 14:52:11 pm »
Гане,
някъде четох, че с бягане питката се носи на съседка :lol: Дано имаш разбрани съседки. Аз само си представям моите какви очи ще изблещят ако им налетя запъхтяна на вратата. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Как е Александър?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #105 -: Март 31, 2007, 16:36:46 pm »
Нинка, освен да прелетя при рускинята :lol: Там поне по братски ще се разберем. Има и една българка на етажа, освен да я предупредя какво правя и да ме чака на вратата :balk_600: Иначе и моите сигурно биха изблещили очите :lol:
Алекс е по-добре. Но все още си кашля. Чакам тука сиропите и капките и го мятаме с майка ми :balk_80:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #106 -: Март 31, 2007, 16:53:54 pm »
Бързо оздравяване желая на сладурчо. :D
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #107 -: Март 31, 2007, 17:13:56 pm »
Ние вчера най-накрая си направихме консултацията. Доки беше болна и ни забави с 2-3 дни. Биха ни Пентаксима 2 прием и бебка почти не плака. Показа си всички номера, включително се изпикахме на докторката на кантара :P. Това щото все мрънка че сме дебели :lol:. Вече сме 7190 гр и 62 см. харесахме си един прекрасен тапет със зайци на стената и още малко и щях да го сваля , така му се радваше :lol:
Гукахме , смяхме се , абе тая докторка много ни харесва, нищо че ни ободе, ние пак си я изпратихме с усмивка :D.
Verdi ще пробваме чая. Дуфалак не съм и давала от седмица и засега биваме. Ако пак ревнем, ще дам чая да видим.
Ниа браво на вас. Ще свикне и без бибката. Ние си ядем яростно ръцете и нещем биберони. Малко гризалката я дъвчем, но и това е за момент. Ръцете са си ръце и са ни мноого сладки. :)
Ганка браво че се оправяте вече.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #108 -: Март 31, 2007, 19:20:37 pm »

Педиатърката ни праЩа на гимнастика, че неЩо си държим главичката на една страна  :(. Дано се оправим бърzо  :?. Там Ще ни покажат и упражнения zа обръЩане, че неЩо и на нас ни "тежи дупето".
Съчувствам ви за това Таня. Моята дъщеря ходи на рехабилитация 3 месеца и беше кошмар за всички ни. Тя плачеше от момента на влизането в клиниката до излизането. Ние трябваше да правим упражненията и масажите още 2 пъти вкъщи и пак ревеше неистово миличката. Аз се чувствах като най-ужасната майка на света, която трябва да подлага детето си на мъчения, макар и за нейно добро :(.Дано твоята да приеме нещата по-спокойно.
<br />[link=http:
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #109 -: Април 01, 2007, 10:38:46 am »
Момичета, измина една прекрасна година, в която моя сладък Мати ме дари с много усмивки и щастие, а трудните моменти - кой ли ги помни!

Ето печерпете се торта :
Пийнете и за наше здраве :
« Последна редакция: Април 01, 2007, 10:40:35 am от venus_melena »
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #110 -: Април 01, 2007, 11:08:57 am »
честита годишнина на Мати. Да ви е винаги здрав, да ви радва и да се слушкате.
Целувки. :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #111 -: Април 01, 2007, 11:18:57 am »

Честита първа годинка на Мати, да е много здрав, много послушен и да радва мама, тати и кака.

Вени, приятно пътешествие и много незабравими спомени!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #112 -: Април 01, 2007, 13:17:54 pm »
Съчувствам ви за това Таня. Моята дъщеря ходи на рехабилитация 3 месеца и беше кошмар за всички ни. Тя плачеше от момента на влизането в клиниката до излизането. Ние трябваше да правим упражненията и масажите още 2 пъти вкъщи и пак ревеше неистово миличката. Аз се чувствах като най-ужасната майка на света, която трябва да подлага детето си на мъчения, макар и за нейно добро :(.Дано твоята да приеме нещата по-спокойно.
Имаме час във вторник и Ще видя Мелани как Ще понесе гимнастиката. Колко време Ще я правим пак не zнам, но zасега имаме предвидени 10 посеЩения. Раzбира се, при необходимост педиатърът Ще наzначи оЩе. А чувството, че съм най-ужасната майка, си го имам оЩе от след раждането  :?.

Ани, каква радост, че ваШите Ще ви гостуват  :D. Дано Алекс се оправи бърzо и си иzбере най-хубавата професия  8O.

NinaE, приятно иzкарване в БГ 8)!
На всички плануваЩи почивки и екскурzии - приятно иzкарване! Да си починете и zаради нас  8)!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #113 -: Април 01, 2007, 17:19:32 pm »
Вени, да ти е жив и здрав Мати и много да те радва! Да расте здраво и послушно дете!
- един виртуален подарък от нас :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #114 -: Април 01, 2007, 19:00:22 pm »
Докато се наканя да се разпиша в темата, седмицата се изтъркулила.
Лека неделна вечер на всички, много здрави жени, много здрави забременявания, здрави бременности, здрави бебета и здрави майки!
Alexandra
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #115 -: Април 01, 2007, 21:02:29 pm »
Вени, да ти е живо и здраво момчето! Весел празник!
*
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #116 -: Април 01, 2007, 21:45:21 pm »
Момичета, zа Мати има отделна темичка  :D.
*
Re: Седмична тема 26.03-01.04
« Отговор #117 -: Април 01, 2007, 22:12:37 pm »
Вени да ти е жив и здрав. о6те много радост и 6тастие заедно :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013