0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Fussii, Никола е страхотен!  :D Ще бъдете едно прекрасно семейство.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Много е сладък, Fusii! Вие наистина си приличате! :lol:
А сега бързо да оздравява, и като се прибере - само щастливи моменти ви очакват! Желая ви го от сърце! :lol:
Фусинка, страхотен е  :D
Толкова сте сладки заедно  :D
Бързо да оздравява, малкият юнак  :D
Ох, толкова се радвам за тебе  :D

lb2f
*
Благодаря момичета, много сте мили  :lol:
Сега пак изчезвам, че да не се наредя на опашката за безработни  :lol: :lol: :lol:
В очакване ....
Фани, страхотен е! :D Да оздравява бързо, за да си дойде при мама и тати. Горката ти ... ще има да гониш мацките около него, живот и здраве :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!




Fussii :sunshine: е той,
много скоро щастието предстой!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Fussii,
Никола наистина е прекрасен! И аз се присъединявам към отбора на смятащите че прилича на теб. Дано до понеделник да е оздравял и да си го вземете вече!

Gabi32,
ЕКОБЕБЕ 02/9277327 - това е официалният представител на Cam.

*
Fussii,
бързо да идва понеделник, да си вземете малкото злато. И да е оздравял дотогава. Много е сладък. Пу Пу :D :D :D
*
Честити месечинки и други празници на децата! Всички бързо да оздравяват! Стига вече с тези настинки и грипозни работи!

Таня, аз съм малко префърцунена по принцип и идеята ми може и да не ти е полезна, но да си кажа: портрет на детенцето! Взимаш снимка, носиш на художник и поръчваш МАЛЪК портрет. Да е малък и сладурест като личицето на едногодишното детенце, да не вземат да ти направят някой А3 холивудски стил! Това остава страхотен спомен, според мен. С годините ще става все по-ценен. Иначе ако е нещо златно или сребърно-занеси го да го гравират. Така става по-специално и наречено! Чела съм идеи като се роди бебенце да се купят вестници и да се сложат в една хубава кутия. Като стане на 20 години ще му бъде интересно да види какво се е случило в деня, в който се е родило.

Цитат
аз също имам обиколник, сложила съм го само от едната страна, но съм на мнение, че тази вещ е повече нужна за малките бебенца - да не им духа, да им е закътано.

Ааа, Джамке! Не заблуждавай народа! В моята книга пише, че за малки бебета хич пък не е препоръчително, защото блокират въздуха и може да стане претопляне, което била основна причина за разни много лоши работи! А, тя Ултра писала също...

Фуси, а бе много бавно се отваря фотото. Докато го чакам да напиша да не мислиш сега за чорапките! Да оздравее детето бързо и да се прибира у дома, пък другото не го мисли! Хихихи! Много е хубав! Пу-пу! Сладурчо! Да ви е много здравичък и само игри и малки белички да следват! :D



Alexandra
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Marie, от скромния ми опит досега с четене на книжки за бебета, слушане на педиатри и наблюдаване на функциониращи биологични единици, стигнах до един-единствен верен извод - педиатрията и науката за отглеждане на бебета е изключително размито множество. няма мнение, което да не е оспорено от друг автор, лекар или книга. може би това е единственото твърдо нещо :)


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
може би това е единственото твърдо нещо :)

Според мен има две мнения, по които няма спор:

1. Децата са индивидуални човешки същества и се развиват с различни темпове.
2. Децата порасват независимо от усилията на родителите да им пречат. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Голям сладур малкия Ники, казах ли ти аз че си приличате, хехе.  Бързо да минава болестта и да си идва в къщи при мама и тати :D
цуфки
*
Ох, сладура той  :D
Бързо да оздравява и да си го гушкате вкъщи и да му се радвате на това прекрасно слънчево дете!
*
Според мен има две мнения, по които няма спор:

1. Децата са индивидуални човешки същества и се развиват с различни темпове.
2. Децата порасват независимо от усилията на родителите да им пречат. :)

Ей, Мели, ЦЕНА НЯМАШ!  :youwoman:


Абе, момичета, все се каня да ви питам - При такива красиви бебета защо не сте затрупали със снимки редакциите на бебешките списания, че да видим зачатийчетата на кориците? Вие не страдате ли от "болни амбиции"?
« Последна редакция: Февруари 07, 2007, 17:03:19 pm от Verdi »
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Все се каня да направя шапки с надпис "Бебе на Зачатие". Поне да има смисъл от показването на бебето. Иначе не бих участвала в подобен конкурс.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
 Фуси много е сладък.приличами на моя племеник,същия поглед и излъчване.Дано да оздравее скоро.
А до първите обувки трябва задължително да са ортопедични,за да не се изкриви крачето по-скъпички са ,но са полезни ,и на детенцето са му удобни.С обикновени обувки си кривят крачетата.Знам го от моите племеници.
Да се похваля че вече се чувствам по- добре.

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Verdi,  ако конкурсите са честни и бихме имали време да пратим снимки - аз съм сигурна, че зачатийчетата ще ударят в земята всички останали.
аз лично понякога се изкушавам от идеята за участие в бебешки конкурс за красота (не с моя снимка, разбира се!  :lol:), но едно, че все нямам време за такова нещо и друго, че все ми се струва, дето тия конкурси са малко нагласени.

единствено пратих тази снимка -
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2070786

за конкурса на Хип - Обичам да хапвам вкусно - нали сме им фенове. бях много сигурна, че ще спечелим някакво призово място, но не би. за съжаление, не са публикували снимките на победителите, за да се порадваме, което също ме води към мисълта за нещо измислено.

иначе, има една майка в градинката при нас, дето постоянно праща насам-натам. откъде намират време хората, не знам.

а идеята на ултра за шапките е супер. понеже не съм забравила предложението на Вени напролет да направим среща на зачатийчетата, дали не можем да им подготвим и шапчици, а защо не и тенисчици за тогава? какво мислите, мамите? па накрая можем и бТВ да викнем, да ги снима и те ти булка, медийно събитие  :lol: :lol:


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
За денят на репродуктивното здраве !
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
търся от няколко месеца подходящи бели шапки за целта, но не намирам.
затова си мислех да се отпечата/избродира самия надпис на памучно поръбено парче и всеки да си го пришие където намери за добре...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Фани, Никито е невероятен сладур, особено на снимката с играчката в устата и ухилен, направо ме грабна. Страхотен е! Бързо оздравяване и всички бързо в къщи да се радвате на това слънце! :bighug: