0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
момичета, соевите продукти не са препоръчителни в големи количества, но в никакъв случай не са забранени. и конова и тодорова го знаят. ако те са назначили интралипид въпреки че сте с хашимото (независимо какво) значи така трябва. и двете са грамотни и знаят какво правят.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Аз имам назначено вливане на интралипид, но няма да правя вливане.
Защо?
*
Защото засега няма резултат от такова вливане.
Зейтуни, и при теб ли мила НК клетките се повишиха след имуновенина? :( От колко на колко?
...

Фреши,при мен е трагедия просто. Бяха 28%, влях имуновенин. Сега, месец и половина след вливането, са станали 38%. Нямам никаква идея какво да правя. Докторката предложи да направим още 1 вливане, после контрола на НК-клетките след 14 дни и ако пак не се повлияят сигурно ще хващам пътя към Солун. :(
*
Защото засега няма резултат от такова вливане.
Има резлтат,защото съм бременна.По един или друг начин се блокират тези НК клетки.Моят съвет е прави всичко което ти казват специалистите :)
Защото засега няма резултат от такова вливане.
Има резлтат,защото съм бременна.По един или друг начин се блокират тези НК клетки.Моят съвет е прави всичко което ти казват специалистите :)

Злати, не мисля, че някой може да каже, че резултатът при теб се дължи на тези вливания. Щом кръвен тест показва, че няма промяна след вливанията, значи просто няма. Доколкото си спомням, след вливанията НК при теб бяха спаднали с 1%. И не мисля, че блокират НК клетките по един или друг начин, иначе досега всички момичета с този проблем след толкова вливания на имуновенин и интралипид, да се забременели. Да не говорим за случаите, когато НК се увеличават след вливания 8O. А другите успешно си бременеят с високите НК. Дано, скоро всички да сме от последните.  :)
*
Защото засега няма резултат от такова вливане.
Има резлтат,защото съм бременна.По един или друг начин се блокират тези НК клетки.Моят съвет е прави всичко което ти казват специалистите :)

Злати, не мисля, че някой може да каже, че резултатът при теб се дължи на тези вливания. Щом кръвен тест показва, че няма промяна след вливанията, значи просто няма. Доколкото си спомням, след вливанията НК при теб бяха спаднали с 1%. И не мисля, че блокират НК клетките по един или друг начин, иначе досега всички момичета с този проблем след толкова вливания на имуновенин и интралипид, да се забременели. Да не говорим за случаите, когато НК се увеличават след вливания 8O. А другите успешно си бременеят с високите НК. Дано, скоро всички да сме от последните.  :)
Има логика в това което казваш,но според Даскалов и мен всяко нещо направено, за да имаме бебета ще бъде в полза.Никой не знае по какъв начин този Интралипид е попречил на НК клетките,въпреки че реално процентите са същите.Затова е нужно да направим назначените вливания и това няма да бъде в наш минус :)
Зейтуни, и при теб ли мила НК клетките се повишиха след имуновенина? :( От колко на колко?
...

Фреши,при мен е трагедия просто. Бяха 28%, влях имуновенин. Сега, месец и половина след вливането, са станали 38%. Нямам никаква идея какво да правя. Докторката предложи да направим още 1 вливане, после контрола на НК-клетките след 14 дни и ако пак не се повлияят сигурно ще хващам пътя към Солун. :(

Уф, Зейтуни, много неприятно :( Това предложение на коя докторка е?
А към Солун какви са ти плановете - какво да пробваш там?
Благодаря ти, Бени!







*
Цитат
Никой не знае по какъв начин този Интралипид е попречил на НК клетките,въпреки че реално процентите са същите.Затова е нужно да направим назначените вливания и това няма да бъде в наш минус :)
Цитат
Златимира, съгласна съм с теб. Трябва да се направят вливанията, защото в тази имунология май не се знае кое точно помага. Радвам се, че се включи, защото ти си "живото" доказателство, че тази терапия води до желания резултат! :P
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!