0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    balmi

Много моля всички момичета, които вече са бременни при висок % на НК клетки да споделят опита си? Не съм попадала на такъв случай във форума и макар да се повтарям вече с тези НК клетки моля да разкажете как ги преборихте ? :bighug:
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #1 -: Декември 13, 2006, 18:09:43 pm »
Знам че се влива имуновенин май се казваше. При теб колко са НК клетките?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #2 -: Декември 13, 2006, 19:28:55 pm »
Здравей. Аз имам завишени НК клетки 17, при минимум 12. Влеха ми имуновенин 40 ампули 7 дни преди пункцията. Сега чакам резултата!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #3 -: Декември 13, 2006, 19:34:32 pm »
И аз съм с завишени NK клетки и антифосфолипидни антитела.При мен док ми назначи фраксипарин 0,3 от деня на трансфера до деня на теста,а не  имуновенин  :dontknow:.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #4 -: Декември 13, 2006, 19:45:03 pm »
И аз съм с завишени NK клетки и антифосфолипидни антитела.При мен док ми назначи фраксипарин 0,3 от деня на трансфера до деня на теста,а не  имуновенин  :dontknow:.

може би, защото аз съм само със завишени НК клетки. не знам, явно Док предценява индивидуално. Ти при Стаменов ли беше?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #5 -: Декември 13, 2006, 19:45:35 pm »
 При Владимиров
*

    balmi

Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #6 -: Декември 14, 2006, 08:54:27 am »
Успех на всички мили момичета. Каси стискам палци !!!! Аз съм с 21 при норма 12. Конова назначи интралипид, обаче ще вливам и имуновенин по преценка на лекуващия лекар. Аз съм висока 1,78 и тежа 72 кг. Според вас колко ампули трябва да влея? Казаха ми 35. Не е ли малко за моите килограми?
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #7 -: Декември 14, 2006, 09:38:52 am »
Наистина ли няма кой да се похвали с преборени НК?  :? Хмм... Аз мога само да се включа в групата не неуспелите.  :(

Успех Kassi, Balmi, Flower! Стискам палци съвсем скоро да се похвалите в тази тема с  :bfp1: и преборени НК-та!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #8 -: Декември 14, 2006, 13:48:49 pm »
Мацки, според мен тези, дето са бременни с високи НК клетки, не знаят за второто - т.е. едва след като яко се закучат нещата си ги изследваме тези НК клетки, а пък като са се закучили толкова яко, дали е от НК клетките, дали от друго ...

Аз писах в моята тема - три пъти ги изследвам - 17%, влях имуновенин - 21%  8O 8O 8O

Абсолютно не знам какво да мисля :?
Благодаря ти, Бени!







*

    balmi

Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #9 -: Декември 14, 2006, 14:28:43 pm »
Милички, от прекрасната тема която е пуснала Денито, разбирам, че и тя е имала завишени НК клетки и резултата вече е налице. Толкова се радвам.........
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #10 -: Декември 14, 2006, 14:49:04 pm »
Успех на всички мили момичета. Каси стискам палци !!!! Аз съм с 21 при норма 12. Конова назначи интралипид, обаче ще вливам и имуновенин по преценка на лекуващия лекар. Аз съм висока 1,78 и тежа 72 кг. Според вас колко ампули трябва да влея? Казаха ми 35. Не е ли малко за моите килограми?

Балми, на мен първоначално имунолога ми беше казал колкото кг. съм толкова ампули, но Док се учуди и след втора консултация ми назначиха 40 ампули. Аз тежа 67кг. и съм висока 173см. така че, не знам за теб, консултирай се повторно.
Абе, да ви кажа, честно и аз вече не знам какво да си мисля за тези НК клетки, ето как Денито забременя със завишени  8O и дано да няма проблеми.
Д не се повтарям ама аз ги изследвах по мое настояване, а след вливането на имуновенина на 01.12. никой не рече да правя пак такива изследвания, за да се види нивото след това?  8O Направихме ИКСИ-то и не искам да го мисля, вярвам в успеха!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #11 -: Декември 14, 2006, 14:50:35 pm »
Милички, от прекрасната тема която е пуснала Денито, разбирам, че и тя е имала завишени НК клетки и резултата вече е налице. Толкова се радвам.........

Добрите новини идват бързо...  :D
*

    balmi

Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #12 -: Декември 14, 2006, 14:56:19 pm »
Каси, всичко ще е наред и ще има  :bfp1: :sucky: Повечко спокойствие и положителни мисли.
*
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #13 -: Декември 14, 2006, 20:19:02 pm »
Аз съм бременна със завишени НК клетки 17%,но при вливане на Интралипид :D
*

    balmi

Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #14 -: Декември 15, 2006, 09:11:35 am »
Честито Златимира и много лека бременност !!!! Доц. Конова ли ти предписа интралипид?
*
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #15 -: Декември 15, 2006, 10:19:54 am »
Да Конова ми го предписа. :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #16 -: Декември 15, 2006, 12:37:50 pm »
Аз съм бременна със завишени НК клетки 17%,но при вливане на Интралипид :D

Знам аз за теб,  :D нали си при Д-р Даскалов в Пд? Отдавна ти се радвам. Преди да влееш интралипида ли НК клетките бяха завишени 17 /като моите  :lol: / или след това?  8O


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #17 -: Декември 15, 2006, 14:59:31 pm »
Добре ами моите като са но границата точно 12 и Стаменов нищо не каза за тях - тогава излиза че всичко е наред или има опастност да се повишат по време на инвитрото?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    balmi

Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #18 -: Декември 15, 2006, 15:08:16 pm »
Не мисля, че могат да се повишат по време на инвитро. Защо не звъннеш на Конова? Може да ти предпише при положителен тест за бременност вливане както на едно от момичетата тук на което НК клетките бяха 12,5%.
*
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #19 -: Декември 15, 2006, 16:26:56 pm »
Моите НК клетки са почти 2 пъти над нормата, Доц. Конова ми предписа Интралипид, количествата още не сме уточнявали, защото чакаме и генетичните изследвания да станат готови.
Д-р Стаменов прави ли преливанията по нейните препоръки или само ако са правни изследванията при него? Много се надявам да прави, защото пак до Плевен за това не ми се ходи :?
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!