0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #20 -: Декември 15, 2006, 16:31:26 pm »
Аз съм бременна със завишени НК клетки 17%,но при вливане на Интралипид :D

Златимира, радвам се за теб и ти желая лека бременност!

Би ли разказала малко повече - преди това имахте ли други проблеми, имахте ли АРТ преди този успешен опит - такива работи. На мен имуновенинът, който ми предписа Конова, не ми помогна, може би ще опитам с интралипид? Някой знае ли защо напоследък д-р Конова предписва интралипид, а не имуновенин? Писах й имейл, но не ми е отговорила.
Благодаря ти, Бени!







*

    balmi

Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #21 -: Декември 15, 2006, 16:33:13 pm »
Роби, количеството ще е 4 мл. интралипид разтворен в 0,9% р-р на NaCl. Влива се от 7 до 10 дена преди ембриотрансфер. Моите са 21%, но лекуващия ми лекар иска да вливаме имуновенин. Аз обаче мисля да предложа да влеем и двете.
Мисля, че Стаменов няма да откаже. Много момичета вливат там.
*
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #22 -: Декември 15, 2006, 17:49:18 pm »
Аз съм бременна със завишени НК клетки 17%,но при вливане на Интралипид :D

Златимира, радвам се за теб и ти желая лека бременност!

Би ли разказала малко повече - преди това имахте ли други проблеми, имахте ли АРТ преди този успешен опит - такива работи. На мен имуновенинът, който ми предписа Конова, не ми помогна, може би ще опитам с интралипид? Някой знае ли защо напоследък д-р Конова предписва интралипид, а не имуновенин? Писах й имейл, но не ми е отговорила.
С поликистоза съм и това ми е първата инсеминация.Сега очаквам контролните изследвания,но много се бавят.В момента съм в 8 г.с :)
*
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #23 -: Декември 15, 2006, 17:51:09 pm »
Аз съм бременна със завишени НК клетки 17%,но при вливане на Интралипид :D

Знам аз за теб,  :D нали си при Д-р Даскалов в Пд? Отдавна ти се радвам. Преди да влееш интралипида ли НК клетките бяха завишени 17 /като моите  :lol: / или след това?  8O
Преди да влея Интралипида НК ми бяха 17%,а сега очаквам контролните резултати.
*
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #24 -: Декември 19, 2006, 15:50:51 pm »
Роби, количеството ще е 4 мл. интралипид разтворен в 0,9% р-р на NaCl. Влива се от 7 до 10 дена преди ембриотрансфер. Моите са 21%, но лекуващия ми лекар иска да вливаме имуновенин. Аз обаче мисля да предложа да влеем и двете.
Мисля, че Стаменов няма да откаже. Много момичета вливат там.
Благодаря ти Балми за информацията, аз за сега мисля да опитам на "нормален ход", защото другите неща се оказа, че са ни ОК. 8O
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #25 -: Декември 21, 2006, 09:45:50 am »
Много странно се получи при мен 8Oвчера получих резултатите от Конова за НК клетките и са 16% при положение,че имам вливане на Интралипид три пъти,а съм и в 9 г.с.Незнам какво да си мисля.Според нея този месец да направя последно вливане.
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #26 -: Декември 21, 2006, 10:03:39 am »
Много странно се получи при мен 8Oвчера получих резултатите от Конова за НК клетките и са 16% при положение,че имам вливане на Интралипид три пъти,а съм и в 9 г.с.

Злати, при Фреши беше още по-странно - бяха са увеличили след вливанията.  8O А имаше ли някакъв друг коментар на доц. Конова за този резултат?

Ами да гледаме пък от хубавата му страна - въпреки тези стойности, има нормално развиваща се бременност. Стискам палци да протече безпроблемно до края и да имаш едно хубаво бебче въпреки всякакви гадни клетки!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #27 -: Декември 21, 2006, 10:18:50 am »
И аз точно със случая на Фреш направих аналогия.
Голяма мъгла е това имунологията. 8O
*

    balmi

Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #28 -: Декември 21, 2006, 10:31:48 am »
Много странно се получи при мен 8Oвчера получих резултатите от Конова за НК клетките и са 16% при положение,че имам вливане на Интралипид три пъти,а съм и в 9 г.с.Незнам какво да си мисля.Според нея този месец да направя последно вливане.

Златимира, довери се на доц. Конова и съм сигурна, че всичко ще бъде наред. Като направя и аз вливания и контролни изследвания ще пиша непременно при мен как са нещата. Много ми е странно всичко с тези НК клетки. 8O
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #29 -: Декември 22, 2006, 16:37:40 pm »
Много странно се получи при мен 8Oвчера получих резултатите от Конова за НК клетките и са 16% при положение,че имам вливане на Интралипид три пъти,а съм и в 9 г.с.

Злати, при Фреши беше още по-странно - бяха са увеличили след вливанията.  8O А имаше ли някакъв друг коментар на доц. Конова за този резултат?

Ами да гледаме пък от хубавата му страна - въпреки тези стойности, има нормално развиваща се бременност. Стискам палци да протече безпроблемно до края и да имаш едно хубаво бебче въпреки всякакви гадни клетки!

Именно! Не му мисли толкова, явно не пречат на бременността, щом е започнала без вливания и се развива. Следвай съветите на Конова, за всеки случай.
Кой знае колко много жени са забременели и родили с повишени НК клетки, без да подозират.
Благодаря ти, Бени!







*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #30 -: Декември 29, 2006, 18:21:06 pm »
хАЙДЕ И АЗ ЩЕ СЕ ВКлЮчА!  :bfp:  :kaos7:с АНТИФОСФОлИПИДНИ ТЕлА,  НК клетки и още генетични отклонения водещи до тромбофилия! Аз също консултирах нещата с доц Конова, но правих ин-витро в Солун където процедират  по друг начин - направиха ми ваксина от кръв на съпруга и ми я сложиха преди процедурата! Сега съм на фраксипарин 0,4 и аспирин! Започнах с 0,2 от деня на стимулацията! Вече съм в 4та седмица! НЕ СЕ ПрЕДАВАЙТЕ! трЯВбА ДА бЪДЕТЕ СИлНИ И ЩАСТИЕТО ЩЕ СЕ УСмИХНЕ! 
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #31 -: Декември 30, 2006, 11:21:41 am »
yana-v, Честито!!! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #32 -: Декември 30, 2006, 12:53:24 pm »
Честито, yana-v! Това е страхотна новина! Лека бременност ти желая!
Ако имаш възможност пиши нещо повече за тази ваксина, че нещо не ми стана ясно.
Още веднъж- честито и се пази!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #33 -: Януари 02, 2007, 13:50:04 pm »
Честито, yana-v! Това е страхотна новина! Лека бременност ти желая!
Ако имаш възможност пиши нещо повече за тази ваксина, че нещо не ми стана ясно.
Още веднъж- честито и се пази!
Миличка, ваксината я правят от взета кръв от съпруга, обработват я и след това ми правиха една венозна и две подкожни инжекции! Цената е 450 евро! Гърците се притесняваха от тези вливания, можело да станат проблеми?!
Извинявам се допуснала съм неточност - една венозна, една мускулна и една подкожна инжекция. Цената общо е 600 евро.
« Последна редакция: Януари 02, 2007, 19:44:05 pm от yana-v »
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #34 -: Януари 02, 2007, 13:57:45 pm »
Вече съм в 4та седмица!
Вече си в осма седмица.
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #35 -: Януари 02, 2007, 19:32:20 pm »
Благодаря ти, yana-v! Късмет!
*
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #36 -: Януари 09, 2007, 16:24:20 pm »
[qu Гърците се притесняваха от тези вливания, можело да станат проблеми?!
Цитат
Някой има ли представа в какви проблеми са имали предвид?  :?
*
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #37 -: Януари 09, 2007, 23:50:55 pm »
И аз съм с високи НК клетки, но тепърва при мен всичко предстои. Ще пиш, когато имам повече яснота.
Честито на успелите, а на останалите успех момичетане губете кураж!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #38 -: Януари 10, 2007, 12:27:40 pm »
Аз също забременях но със завишени NKТ клетки.
Преди трансфер направихме вливания с Имуновенин интакт, и след това в определена седмица от бременността повторих вливанията.
При направената ми контрола нивото на клетките беше се завишило с един процент от 13% на 14%.

Мен също ме интересува  до какви проблеми може да доведат тези вливания.
Ще се радвам ако Yana-v, напише подробности. :ask:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Има ли забременяли момичета при висок % НК клетки?
« Отговор #39 -: Януари 10, 2007, 12:30:50 pm »
Доколкото аз разбрах, в Солун не препоръчвали Имуновенин, защото не давал очакваните резултати.
Благодаря ти, Бени!