0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #200 -: Декември 17, 2006, 11:38:04 am »
Ултра, съжалявам, че така е станало, но най-важното е, че вие сте живи и здрави, останалото ще си го възстановите.
Вени, дано се оправите по-бързо, че тези вируси са гадно нещо.
Хартче, дано му минат тези мераци по-бързо и да се научи сам да заспива. Хубаво е, че вече е с отпушено носле и може да си хапва спокойно.
Клиа, стискаме ти палци всичко да е безпроблемно и леко!
Да докладваме и ние - от вчера официално сме по-добре. Както каза нашето педи - до 2 дни всичко ще е в ред. Като изключим ревовете за нощно похапване, останалото вече е добре, слава Богу.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #201 -: Декември 17, 2006, 13:51:37 pm »
Донке, къде го виде това столче за хранене Cangaroo? я дай линк? някой да знае къде в София ги продават?

Марти снощи пак смъкна рязко температурата :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #202 -: Декември 17, 2006, 14:02:56 pm »
Клиа, виждам от лентичката, че ти остава по-малко от седмица. Стискам палци всичко да мине много лесно и да ни пуснеш снимка после на сладура/анката, която очаквате.
Благодаря ти за палците - ще пиша като се появи дребосъка - по предварителни данни трябва да е от мъжки род пък ще видим какво ще излезе :-)

Много мъжки майки се събрахме. Тази година определено има бум на момченца, поне около мен!

Гане, супер, че до 2 дни всичко ще е окей. Вчера дечко си заспа сам вечерта, на нас проблема ни е през деня. Спа от 21 ч. до 6:30 - доста добре за мен. Е, с едно събуждане в 4:30, но дадох вода и той си заспа пак.

jam, дано не е нещо сериозно това спадане на Т.

*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #203 -: Декември 17, 2006, 14:09:35 pm »
Еее, Джам....
А всъщност стана ли ясна някаква идея за диагноза поне? :(

Аз си направих една разходка до Шейново вчера - ей тъй, да видим за колко време се взима разстоянието от Слатина, след като цяла нощ не мигнах от болки като менструални и такива в кръста.... Хубаво, че моя док беше и дежурен, та не се наложи да го измъквам от къщи за нищо :? Тоновете бяха идеални, контракции има, ама леки и не на равни интервали - прогнозата е, че има още време докато се роди 8) :lol:

Клиа, дано идващия момент остане само като приятен спомен в съзнанието ти!

Ултра, гадна работа с уредите....имаш ли нужда от още нещо освен от помпата?

Гане, сега остава и Мати да последва примера на твойто човече':) И аз ..... и за другата седмица ще останат наистина само добри новини 8)


*
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #204 -: Декември 17, 2006, 14:19:24 pm »
Jam, на Илиянци има 2 щанда на Cangoroo. Нещо не виждам къде е мнението на Дони за столчетата, но това също ми се вижда подобно. Ф-ма Стефи също има магазин до Илиянци на бул. Рожен. http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=66
А как е Марти днес? Има ли обяснение защо става така?


*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #205 -: Декември 17, 2006, 15:38:15 pm »
Jam, ето го столчето:
http://monitrade.911.bg/a2/offers.asp?p=2096323&id=5479&m=29
Ние купихме количката от Илиенци:
Адрес: София, Стоков базар "Илиянци" магазин 1070, Складова база "Илиянци" бул. Рожен No 31
Телефон : 02/936 07 95
На сайта не винаги са актуални цените.
Via, май ще си имаш коледен подарък скоро :D
Ще търся и стерилизатор, ама втора ръка :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Седмицата - 11-17.12 - седмицата на добрите новини!
« Отговор #206 -: Декември 17, 2006, 16:32:08 pm »
След чудодейния крем искам и аз да споделя едно чудо, което ми демонстрира майка ми и действа безотказно.В началото аз доста се дърпах и разправях, че това са бабешки щуротии, но вече изпробвах нееднократно и действа.
Става въпрос за запушено носле на бебе.Безотказно се отпушва с малко мас, но да е без сол.Майка ми ми разправяше, че нашите носове така ги отпушвала.Аз не вярвах, ама като сложи на бебка и нейния се отпуши и сега си спи като къпана, а иначе то не беше сумтене, ръмжене и рев.
 Ако някой има проблем с нослето може да опита.Аз гарантирам , че действа доста бързо.Вярно звучи гадно, ама ............
А аз искам да Ви питам нещо за ваксините.На нас ни я отложиха тази за хепатит Б, че аз се разболях яко и вдигнах 39 и нещо, сега пък бебето нещо прокашля и се чудя дали да не изчакаме още?
И друго: Пентаксима замества няколко ваксини по стандартната програма за ваксинация ли?/питам , понеже с тия ваксини съм в пълна мъгла, а както бебето напоследък нещо доста будува не мога да прочета подробно, за да схвана/