0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмица 13.11-19.11.2006г.
« Отговор #100 -: Ноември 19, 2006, 21:01:21 pm »
Ей мами, какво направихте с падналото пъпче на детенце или какво се прави :?:

Хвърля се.  :)
Хвърля се ама къде? Ще взема да го хвърля в някоя банка :lol:  :) :lol: или пък ... и аз незнам къде. Абе не ги знам аз тия работи, нито за разани пити на 40 дена, нито църкви и попове, нито паричка под възглавничка. Като ми ги говорят такива неща гледам и се чуда като муле  8O, аз ли не съм у ред или порсто това не е било традиция в нашата фамилия.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Седмица 13.11-19.11.2006г.
« Отговор #101 -: Ноември 19, 2006, 21:54:18 pm »
Абе как къде? Където си хвърляш боклука.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмица 13.11-19.11.2006г.
« Отговор #102 -: Ноември 19, 2006, 22:15:07 pm »
Ей мами, какво направихте с падналото пъпче на детенце или какво се прави :?:

Хвърля се.  :)
Хвърля се ама къде? Ще взема да го хвърля в някоя банка :lol:  :) :lol: или пък ... и аз незнам къде. Абе не ги знам аз тия работи, нито за разани пити на 40 дена, нито църкви и попове, нито паричка под възглавничка. Като ми ги говорят такива неща гледам и се чуда като муле  8O, аз ли не съм у ред или порсто това не е било традиция в нашата фамилия.

леле, е, затова не съм мислила??? моят е още при мама, и си личи..толкова сме свързани двете, просто нямам думи!!! всеизвестни сме на всички, като куку и пипи!! аз лично исках да си хвърля пъпчето, при едно от ходенията ми в Париж/любимия ми град/, но не събрах смелост!!! Но за моето дете един ден, може и да събера!!!!
ще ми е интересно да разкажете вашия опит, мацки! и без това тази тема стана само за майки и бебешоци!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмица 13.11-19.11.2006г.
« Отговор #103 -: Ноември 19, 2006, 22:19:50 pm »
Наде, спокойно и аз съм така, ни 40 дена правих нищо...голяма съм шматка, пъпчетата ни паднаха в болницата, дори не ми казаха кога и аз така и не забелязах нищо...
То си е до човек и до традиция в семейството, макар че в нашето се правеха подобни неща...
Карай.

Важното е здрави, весели и щастливи.
ема2
 :babyflips: :babyflips:
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last