0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Есенните дрехи
« -: Септември 26, 2006, 10:15:49 am »
Лятото свърши, настъпи и астрономическата есен! Извадихте ли вече есенните дрешки, тръгнахте ли по магазините я за ботушки, я за якенце? Хайде кажете! Ако някои знае за някоя разпродажба или намаление да сподели. :)
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #1 -: Септември 26, 2006, 17:27:27 pm »
http://www.style.com/trends/trend_report/072906

Тази есен-зима щяло да е модерно сивото /хич не ми отива :(/,кафявото, войнишко зеленото,синьото ; обувки - вече да не са много остри ,кожа с косъм, издължени сака ,клинове...ииии ..абе истината е че всичко се носи.
Модата вече е толкова шарена. Забелязала съм ,че като цяло вече е демоде да се обичаш "официално",сякаш все по-спортно се обличат хората. :balk_111: :balk_95: :balk_96: :balk_101: :balk_100: :balk_115: :balk_113:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Есенните дрехи
« Отговор #2 -: Септември 26, 2006, 18:15:01 pm »
Преди седмица си купих яке - сиво ;), преходно, спортно.
Днес обикаляхме по магазините за обувки.Търся си ботуши  и просто разглеждахме. Има много хубави модели...

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #3 -: Септември 26, 2006, 18:49:17 pm »
Онзи ден и аз направих тур по магазините, направи ми впечатление че повечето стоки са миналогодишни и все още не е така обилно заредено, може би защото времето още се колебае. Купих си пола, май ще излезе от модерните, иначе съобразена със състоянието ми:

Една продавачка сподели, че се очаква цените тази зима да са безумни, заради присъединяването към ЕС от 01.01.2007. Говореше за цени от сорта на 80- 100 лева за дънки, които до сега са стрували около 50-60 лева, а ботушите каза с цени от 150 лева нагоре.  8O 8O 8O
Нищо против, ама поне да не ги давахме за изключително турски стоки.  :x
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #4 -: Септември 26, 2006, 19:19:18 pm »
Мини, полата е страхотна.Много ми харесва.Със здраве да я носиш!
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Есенните дрехи
« Отговор #5 -: Септември 26, 2006, 20:48:39 pm »
Аз работя във фирма за дамско облекло.И все още не сме започнали да шием новите модели.Само на якетата.И мога да ви кажа че якетата тази година са супер.Хареса ла съм си поне 5 модела.Сега са модерни пайти и всякви дрънкулки по тях.аз по принцип не ги харесвам дрънкулките ама тази год.са ми супер.сега се чудя кое да си взема.панталоните,които шием са по класическои и нещо не ме кафят щото се нося спортно.в момента си търся блуза а никъде нищо не ми харесва.ние шихме едни готини ама докато се усетя и ги распратиха по магазините :hangdry:

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Есенните дрехи
« Отговор #6 -: Септември 26, 2006, 21:31:08 pm »
Мен пак ме възмущава че когато един цвят е актуален ....целия град се облича само в този цвят!Дори и хората на които вобще не им отива!
 :D
Мини полата е суппер! :D
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #7 -: Септември 26, 2006, 21:38:34 pm »
mini, на мен полата не ми е много по вкуса, но все пак трябва да те видя тебе в нея, за да преценя компетентно :D.
На мен дрехите са ми голям проблем! Трябва да сменя целия гардероб и не мога да си намеря дрехи.
Някой знае ли някъде в София да продават дънки с ниска талия, без дрънкулки и изтъркано и с в кафяво или бежаво, че на мен синьото не ми отива?
Re: Есенните дрехи
« Отговор #8 -: Септември 26, 2006, 22:39:51 pm »
От мен един съвет - купувайте си дрешки с високи талии. Ще ви потрябват :goodluck:

Ок ок, това е пожелателно. но жегата настрана, туниките и високите талии са много на мода. така че, аз предлагам да бременеем модерно!

*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #9 -: Септември 27, 2006, 09:53:42 am »
От мен един съвет - купувайте си дрешки с високи талии. Ще ви потрябват :goodluck:

Ок ок, това е пожелателно. но жегата настрана, туниките и високите талии са много на мода. така че, аз предлагам да бременеем модерно!


:D Е ако се наложи - ще купя! Сега с моя бюст "Е" изглеждам като много бременна с висока талия. Купувам това, което ми утива.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #10 -: Септември 28, 2006, 07:57:32 am »
От мен един съвет - купувайте си дрешки с високи талии. Ще ви потрябват :goodluck:

Ок ок, това е пожелателно. но жегата настрана, туниките и високите талии са много на мода. така че, аз предлагам да бременеем модерно!
а как не обичам високи талии... не е истина. :D
обувките също не ми харесват. - едни такива затупени и краката ти изглеждат, като копита. Не са елегантни според мен
Виж туники много харесвам
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Есенните дрехи
« Отговор #11 -: Септември 28, 2006, 08:05:24 am »
Мини, полата ти е супер - много са модетни сега /също и цвета/
Харесват ми много ...но аз не нося поли  :D
С клин ще е супер! :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #12 -: Септември 28, 2006, 08:09:37 am »
Аз обувки за есента и замата си имам , никога не съм се влияла от модата , гледам да  се обличам удобно за целият ден независимо от времето- дали ще е есен или лято. Мини в началото на сезона као тръгнеш да си купуваш обукви естествено че ще бъдат с висока цена ,то едва след пускането на новите колекций едва ли някой купува,но както и да е. Не нося дънки- от 8 клас ги намразих, предпочитам панталони с висока талия. Харесвам всякакви цветове без сиво, кафюво и черно...
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #13 -: Септември 28, 2006, 08:19:12 am »
Мини в началото на сезона као тръгнеш да си купуваш обукви естествено че ще бъдат с висока цена ,то едва след пускането на новите колекций едва ли някой купува,но както и да е.
Абе не мисля точно така. Миналата година тръгвам да си харесвам ботуши- края на октомври мисля беше. Харесах си с 300 зора един модел, купих си ги. В началото на декември тръгваме да търсим зимни боти на Ник. Влизаме в същия магазин, от който си купих ботушите. Отвън големи табели- КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ. Вътре- модела който аз си купих върви за намаление. Да, ама не. Сложена цена с 30 лева отгоре, после задраскана и написана цената на която аз ги купих- естествено се води като намаление.
Моя позната бачкаше в магазин за мобилни тел-ни. Срещу Коледа отстъпката има беше- 25-30 лева горница на апарат. Иначе всичко се води ПРИМОЦИЯ  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #14 -: Септември 28, 2006, 09:00:59 am »
Като човек , който работи във фирма , която целогодишно прави "промоции", мога да кажа , че Мини е обсолютно права. Просто цената се вдига на етикет и после с червеничко - промоционалната. Незнам дали останаха такива хора дето се вързват на прИмоции  :lol:.
     
Re: Есенните дрехи
« Отговор #15 -: Септември 28, 2006, 09:10:02 am »
Е, то е ясно, че намаленията са на потници през септември и на зимни боти през май  :D
Другото е бла-бла за канарчета!

Аз ще карам както мога със сегашните есенни дрехи, а за зимата планирам разни покупки. Представила съм си едни зимни боти и ще обикалям по магазините докато ги намеря  :lol: Обувките ми трябва да са любов от пръв поглед, иначе не може  8) Има да обикалям като гламава ... ама нищо.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #16 -: Септември 28, 2006, 09:52:03 am »
Рони :flower:,обувките задължително:
 :biglove:"Любов от пръв поглед!"
Аз съм по-зле,купувам си и после до леглото!
Та като се събудя,да си ги видя!
 :smiley_abxb:Луда работа!
            :grouphug2:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Есенните дрехи
« Отговор #17 -: Септември 28, 2006, 10:02:16 am »
Дидето, аз пък да ти кажа честно, ретро стила с закръглените връхчета много ми харесва... Да не говорим, че подметката с компенсиран ток (т.е. така наречената подметка тип ютия) е супер удобно да се ходи и да се припка по разбитите тротоари  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #18 -: Септември 28, 2006, 10:30:55 am »
Естествено Рали, това е въпрос на вкус.
Мишанта, аз съм по-зле, като си купя обувки ги качвам няйъде където постоянно да ги гледам и ги слагам все едно " в крачка" за да си ги гледам от всички страни :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #19 -: Септември 28, 2006, 12:11:21 pm »
Диана  :balk_602:!
 :grouphug2:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)