0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Есенните дрехи
« -: Септември 26, 2006, 10:15:49 am »
Лятото свърши, настъпи и астрономическата есен! Извадихте ли вече есенните дрешки, тръгнахте ли по магазините я за ботушки, я за якенце? Хайде кажете! Ако някои знае за някоя разпродажба или намаление да сподели. :)
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #1 -: Септември 26, 2006, 17:27:27 pm »
http://www.style.com/trends/trend_report/072906

Тази есен-зима щяло да е модерно сивото /хич не ми отива :(/,кафявото, войнишко зеленото,синьото ; обувки - вече да не са много остри ,кожа с косъм, издължени сака ,клинове...ииии ..абе истината е че всичко се носи.
Модата вече е толкова шарена. Забелязала съм ,че като цяло вече е демоде да се обичаш "официално",сякаш все по-спортно се обличат хората. :balk_111: :balk_95: :balk_96: :balk_101: :balk_100: :balk_115: :balk_113:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Есенните дрехи
« Отговор #2 -: Септември 26, 2006, 18:15:01 pm »
Преди седмица си купих яке - сиво ;), преходно, спортно.
Днес обикаляхме по магазините за обувки.Търся си ботуши  и просто разглеждахме. Има много хубави модели...

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #3 -: Септември 26, 2006, 18:49:17 pm »
Онзи ден и аз направих тур по магазините, направи ми впечатление че повечето стоки са миналогодишни и все още не е така обилно заредено, може би защото времето още се колебае. Купих си пола, май ще излезе от модерните, иначе съобразена със състоянието ми:

Една продавачка сподели, че се очаква цените тази зима да са безумни, заради присъединяването към ЕС от 01.01.2007. Говореше за цени от сорта на 80- 100 лева за дънки, които до сега са стрували около 50-60 лева, а ботушите каза с цени от 150 лева нагоре.  8O 8O 8O
Нищо против, ама поне да не ги давахме за изключително турски стоки.  :x
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #4 -: Септември 26, 2006, 19:19:18 pm »
Мини, полата е страхотна.Много ми харесва.Със здраве да я носиш!
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Есенните дрехи
« Отговор #5 -: Септември 26, 2006, 20:48:39 pm »
Аз работя във фирма за дамско облекло.И все още не сме започнали да шием новите модели.Само на якетата.И мога да ви кажа че якетата тази година са супер.Хареса ла съм си поне 5 модела.Сега са модерни пайти и всякви дрънкулки по тях.аз по принцип не ги харесвам дрънкулките ама тази год.са ми супер.сега се чудя кое да си взема.панталоните,които шием са по класическои и нещо не ме кафят щото се нося спортно.в момента си търся блуза а никъде нищо не ми харесва.ние шихме едни готини ама докато се усетя и ги распратиха по магазините :hangdry:

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Есенните дрехи
« Отговор #6 -: Септември 26, 2006, 21:31:08 pm »
Мен пак ме възмущава че когато един цвят е актуален ....целия град се облича само в този цвят!Дори и хората на които вобще не им отива!
 :D
Мини полата е суппер! :D
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #7 -: Септември 26, 2006, 21:38:34 pm »
mini, на мен полата не ми е много по вкуса, но все пак трябва да те видя тебе в нея, за да преценя компетентно :D.
На мен дрехите са ми голям проблем! Трябва да сменя целия гардероб и не мога да си намеря дрехи.
Някой знае ли някъде в София да продават дънки с ниска талия, без дрънкулки и изтъркано и с в кафяво или бежаво, че на мен синьото не ми отива?
Re: Есенните дрехи
« Отговор #8 -: Септември 26, 2006, 22:39:51 pm »
От мен един съвет - купувайте си дрешки с високи талии. Ще ви потрябват :goodluck:

Ок ок, това е пожелателно. но жегата настрана, туниките и високите талии са много на мода. така че, аз предлагам да бременеем модерно!

*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #9 -: Септември 27, 2006, 09:53:42 am »
От мен един съвет - купувайте си дрешки с високи талии. Ще ви потрябват :goodluck:

Ок ок, това е пожелателно. но жегата настрана, туниките и високите талии са много на мода. така че, аз предлагам да бременеем модерно!


:D Е ако се наложи - ще купя! Сега с моя бюст "Е" изглеждам като много бременна с висока талия. Купувам това, което ми утива.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #10 -: Септември 28, 2006, 07:57:32 am »
От мен един съвет - купувайте си дрешки с високи талии. Ще ви потрябват :goodluck:

Ок ок, това е пожелателно. но жегата настрана, туниките и високите талии са много на мода. така че, аз предлагам да бременеем модерно!
а как не обичам високи талии... не е истина. :D
обувките също не ми харесват. - едни такива затупени и краката ти изглеждат, като копита. Не са елегантни според мен
Виж туники много харесвам
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Есенните дрехи
« Отговор #11 -: Септември 28, 2006, 08:05:24 am »
Мини, полата ти е супер - много са модетни сега /също и цвета/
Харесват ми много ...но аз не нося поли  :D
С клин ще е супер! :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #12 -: Септември 28, 2006, 08:09:37 am »
Аз обувки за есента и замата си имам , никога не съм се влияла от модата , гледам да  се обличам удобно за целият ден независимо от времето- дали ще е есен или лято. Мини в началото на сезона као тръгнеш да си купуваш обукви естествено че ще бъдат с висока цена ,то едва след пускането на новите колекций едва ли някой купува,но както и да е. Не нося дънки- от 8 клас ги намразих, предпочитам панталони с висока талия. Харесвам всякакви цветове без сиво, кафюво и черно...
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #13 -: Септември 28, 2006, 08:19:12 am »
Мини в началото на сезона као тръгнеш да си купуваш обукви естествено че ще бъдат с висока цена ,то едва след пускането на новите колекций едва ли някой купува,но както и да е.
Абе не мисля точно така. Миналата година тръгвам да си харесвам ботуши- края на октомври мисля беше. Харесах си с 300 зора един модел, купих си ги. В началото на декември тръгваме да търсим зимни боти на Ник. Влизаме в същия магазин, от който си купих ботушите. Отвън големи табели- КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ. Вътре- модела който аз си купих върви за намаление. Да, ама не. Сложена цена с 30 лева отгоре, после задраскана и написана цената на която аз ги купих- естествено се води като намаление.
Моя позната бачкаше в магазин за мобилни тел-ни. Срещу Коледа отстъпката има беше- 25-30 лева горница на апарат. Иначе всичко се води ПРИМОЦИЯ  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #14 -: Септември 28, 2006, 09:00:59 am »
Като човек , който работи във фирма , която целогодишно прави "промоции", мога да кажа , че Мини е обсолютно права. Просто цената се вдига на етикет и после с червеничко - промоционалната. Незнам дали останаха такива хора дето се вързват на прИмоции  :lol:.
     
Re: Есенните дрехи
« Отговор #15 -: Септември 28, 2006, 09:10:02 am »
Е, то е ясно, че намаленията са на потници през септември и на зимни боти през май  :D
Другото е бла-бла за канарчета!

Аз ще карам както мога със сегашните есенни дрехи, а за зимата планирам разни покупки. Представила съм си едни зимни боти и ще обикалям по магазините докато ги намеря  :lol: Обувките ми трябва да са любов от пръв поглед, иначе не може  8) Има да обикалям като гламава ... ама нищо.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #16 -: Септември 28, 2006, 09:52:03 am »
Рони :flower:,обувките задължително:
 :biglove:"Любов от пръв поглед!"
Аз съм по-зле,купувам си и после до леглото!
Та като се събудя,да си ги видя!
 :smiley_abxb:Луда работа!
            :grouphug2:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Есенните дрехи
« Отговор #17 -: Септември 28, 2006, 10:02:16 am »
Дидето, аз пък да ти кажа честно, ретро стила с закръглените връхчета много ми харесва... Да не говорим, че подметката с компенсиран ток (т.е. така наречената подметка тип ютия) е супер удобно да се ходи и да се припка по разбитите тротоари  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #18 -: Септември 28, 2006, 10:30:55 am »
Естествено Рали, това е въпрос на вкус.
Мишанта, аз съм по-зле, като си купя обувки ги качвам няйъде където постоянно да ги гледам и ги слагам все едно " в крачка" за да си ги гледам от всички страни :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #19 -: Септември 28, 2006, 12:11:21 pm »
Диана  :balk_602:!
 :grouphug2:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #20 -: Септември 28, 2006, 13:51:23 pm »
Дидето, аз пък да ти кажа честно, ретро стила с закръглените връхчета много ми харесва... Да не говорим, че подметката с компенсиран ток (т.е. така наречената подметка тип ютия) е супер удобно да се ходи и да се припка по разбитите тротоари  :lol:
Абсолютно съм съгласана. Смятам, че обувките с много тънка подметка и заострен връх и издължени на всичкото отгоре са грозни. Особено на ниски жени (като мен) и с малко краче, това нещо прави краката ми двойни и изглеждат като плавници.
Освен това са нефункционални - върхът се удря, бели, краката се подбиват. Жалкото е, че като плъзне модата и край - друго не се намира. Ето сега: мода на СИНИ дънки с кърпено и дънкулки. Пък аз искам ама най-обикновени дънки, всеки друг цвят освен синьо и без никакви джувки :(. Не мога и не мога да си намеря. Всъщност дори на синьо ще се навия ако са с ниска талия и съвсем семпла кройка. Особено на много светло или много тъмно сини...
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #21 -: Септември 28, 2006, 13:55:59 pm »
Аз ще карам както мога със сегашните есенни дрехи, а за зимата планирам разни покупки.
И на мен ми се ще така, но с това отслабване всичко ми виси и пада. Милото пък е надебелял и нищо не му става. Сега трябва нов гардероб и за двамата. Хубаво, че док. ме вика чак ноември, че да останат пари...Само обувките могат да поизчакат.
В тази връзка, някой зане ли магазин на Триумф в София, където поддръжат големи номера, защото на едно място съм си направила поръчка и си чакам сутиена вече трета седмица  :(.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #22 -: Септември 28, 2006, 14:11:03 pm »
Аз ще карам както мога със сегашните есенни дрехи, а за зимата планирам разни покупки.
И на мен ми се ще така, но с това отслабване всичко ми виси и пада. Милото пък е надебелял и нищо не му става. Сега трябва нов гардероб и за двамата. Хубаво, че док. ме вика чак ноември, че да останат пари...Само обувките могат да поизчакат.
В тази връзка, някой зане ли магазин на Триумф в София, където поддръжат големи номера, защото на едно място съм си направила поръчка и си чакам сутиена вече трета седмица  :(.
На Солунска, той е малък магазин, но има големи номера
Колежката сега каза, че от Пиротска си е купила голям сутиен Триумф
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 14:13:04 pm от Диана »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #23 -: Септември 28, 2006, 14:19:24 pm »
Благодаря, ще отида да видя, ако и тази седмица не ми звъннат от този магазин!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #24 -: Септември 28, 2006, 15:10:24 pm »
Благодаря, ще отида да видя, ако и тази седмица не ми звъннат от този магазин!
Като ходиш до Солунска, ако имаш време се обади да пием кафенце :D
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #25 -: Септември 28, 2006, 15:21:13 pm »
Нямам навика всяка година за всеки сезон да си купувам дрехи и обувки, с един панталони мога да карам например към 4 години, обичам такива с висока талия и много джобове. мини това за обувките със задрасканите цени и аз съм го виждала и най-добре се пита  в магазина за цената- обикновенно задраскват старата цена и слагат намалената. Аз така съм виждала и на дрехи и обувки. Когато тръгна да си купувам сутиен- вякой беше споменал , винаги гледам да е с мек банел отдолу щото имах един такъв който го изхвърлих почти не носен с ужасен банел който само ми убиваше, обичам цветове като розов, синьо- а не черно и бежаво, по младежки, а като го пробвам гледам да ми е удобен, аз да се чувствам добре с него. Няма значение марката за мен. 
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #26 -: Септември 28, 2006, 16:41:49 pm »
Когато тръгна да си купувам сутиен- вякой беше споменал , винаги гледам да е с мек банел отдолу щото имах един такъв който го изхвърлих почти не носен с ужасен банел който само ми убиваше, обичам цветове като розов, синьо- а не черно и бежаво, по младежки, а като го пробвам гледам да ми е удобен, аз да се чувствам добре с него. Няма значение марката за мен. 
И аз искам така да си избирам сутиен! При мен е невъзможно :D, даже и при известните марки е абсолютна рядкост моя номер, а при шир употребата въобще го няма. Да не говорим, че на "Триумф" са само грозновати тези, които ми стоят добре :(. Белият си го чаках две седмици, но явно черният ще е истинско приключение! Други цветове просто няма :(.
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 16:44:42 pm от Lan »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #27 -: Септември 28, 2006, 16:43:28 pm »
Като ходиш до Солунска, ако имаш време се обади да пием кафенце :D
:DБлагодаря и за поканта!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #28 -: Септември 28, 2006, 17:19:29 pm »
Лан, ти Е чашка ли каза, че си??? Майчицеее, а аз с моето С се жалвам, че няма много много избор, за теб направо не знам.... Искренно ти съчувствам миличка... и дано успееш да си намериш....

Та като говорим за сутиени и цветове.... Случвало ли ви се е, на фона на многобройните модели и разцветки, да си търсите сутиен в точно определен цвят и да не можете да си намерите? Аз така се борих 2 седмици да си намеря шоколадов такъв (за да мога да си го нося с новия потник) и едва намерих в някаква забита будка ... И то страхотен  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #29 -: Септември 28, 2006, 17:42:54 pm »
Интересното е, че в момента повечето блузки ми стават и ми стоят много добре. Направо се чудя какво си купуват по-слабичките и с по-нормални ц...и момичета!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #30 -: Септември 28, 2006, 17:45:15 pm »
Лан ако си голям номер , наистина е трудно да се намери, аз поне не съм но пак не винаги намирам каквото търся. Имам един- розово и бяло, който е и с ластични регулиращи се презрамки , а да не забравя че мойте сутиена са и с подплънки, имам един в синьо целият който си го купих  ей така хареса ми и си го взех дори и без да го пробвам- то тогава нямаше как. Гледам да бъде и със сменяеми презрамки така че да мога да слагам силиконовите  8) :)
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #31 -: Септември 28, 2006, 17:54:26 pm »
 :(Аз си харесах един страхотен на "Skandalo" кафяво с по-тъмно кафяво и бежаво и малко златисто. Много красив и в комплект с бикините доста по-евтин от този историческия на "Триумф" дето го чакам. За съжаление от тази марка шият до D и даже май D отговаря на С на "Триумф"! Просто си мечтая за нещо различно от черно и бяло, каквото и да е!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #32 -: Септември 28, 2006, 18:14:04 pm »
Тъкмо сте отворили темата за сутиени, та да питам на кои фирми се предлагат нормално изглеждащи /не бабешки/ и удобни /по възможност без банела/ сутиени. Малко почвам да се изнервям, че много ми нараства бюста и последния месец ходя само с един модел сутиен- прилича на горнище на бански, без банел, но въпреки това придържа бюста. Проблема ми е, че за 2-3 месеца качих от 70 Б на 80 С и направо не мога да свикна с тези бабешки модели за по- големи гърди.  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Есенните дрехи
« Отговор #33 -: Септември 28, 2006, 19:14:33 pm »
Mини, а защо не си вземеш сутен за бременни... Той е точно каквото ти трябва... Да беше в Софето, да ти кажа къде има и какви готини модели има... Изобщо не изглеждат бабешки...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #34 -: Септември 28, 2006, 19:17:59 pm »
Смятам, че С спокойно се намира, особено ако си готова да дадеш малко повече парички, иначе от тези китайските просто няма как да стане! :D
Иначе без банел много ми е удобен този спортния модел на "Триумф", но пак не е красив, даже си е грозен направо, но пък наистина е много много удобен и много добре поддържа. Дори мога да тичам!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #35 -: Септември 28, 2006, 19:24:42 pm »
Въпроса е че С-то вече го запълвам подобаващо, май отивам към другата категория, а къде е още моята. Рали, ако можеш към фирма да ме насочиш ще ти бъда благодарна, поне да поразтърся тука. Ако не- идвам в Софийско да си търся  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Есенните дрехи
« Отговор #36 -: Септември 28, 2006, 19:30:26 pm »
Иначе без банел много ми е удобен този спортния модел на "Триумф", но пак не е красив, даже си е грозен направо, но пък наистина е много много удобен и много добре поддържа. Дори мога да тичам!


Ей ТЕ ТОВА мъжо не трябва да го чете, че ... ще ме юрне да тичам с него, а аз хич не обичам това действие....

Да ти кажа честно, за С трудно си намирам удобни и да ми харестват, може би защото не обичам да са с дунапрен, че да не ми изглеждат гърдите още по-големи....

Мини, ще проверя в началото на следващата седмица и ще ти кажа на коя фирма съм...
Да се похваля, довечера зачезвам към Варна на Team Building в Азалия СПА и смятам да се раздам на "разврат" на душата и тялото  :lol: :lol: :lol: Тържествено обещавам никакви вредни за бебеправенето процедури  :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 19:33:44 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #37 -: Септември 28, 2006, 20:14:44 pm »
Аааа това, че може не значи че го правя. Абсолютно смятам, че тичането е вредно при наличие на голям чар! Ако взема да тичам ще ми стигнат до пъпа още на 30! Иначе с този сутиен може - поне не е грозно тресящо се като в онзи клип на Йорданка Христова. :D
http://www.triumph.com/
Понеже сайтът е направен смотано - колекции, спорт, на втория ред, най в ляво е този, за който говоря. Наистина е върхът като усещане.
Ами завиждам малко за Team Building - да си изкараш много хубаво!
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 20:22:29 pm от Lan »
Re: Есенните дрехи
« Отговор #38 -: Септември 28, 2006, 20:26:10 pm »
Иначе без банел много ми е удобен този спортния модел на "Триумф"...
Къде продават спортни сутиени? Питах в един-два магазина на Триумф, но ми казаха просто да си донеса от Гърция.
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 20:28:11 pm от little_rabbit »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #39 -: Септември 28, 2006, 20:49:47 pm »
Ами аз понеже така или иначе си поръчвам, защото моя номер никога го нямат на склад, явно ми ги карат, защото до сега в три магазина съм питала и не е имало проблем. Иначе черният го чакам от едно магазинче, което се намира тук:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=9515b36b00c0e41f14648ab9438d0b0d&city=sofia&str=%C0%CB%C0%C1%C8%CD+%C8.+%C2%CB.&num=2&grid=m8k&maxnearest=5&nType=23&oName=&oType=9&Map27_28.x=87&Map27_28.y=120
Re: Есенните дрехи
« Отговор #40 -: Септември 29, 2006, 14:22:24 pm »
Има много хубави сутиени и комплекчета големи размери на Finess много са красиви комплектите струват горе-долу колкото един сутиен на Триумф. Много са готини но никак не са удобни - стават за вечери на бебеправене :) Намират се в повечето магазинчета за бельо.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #41 -: Септември 29, 2006, 15:37:56 pm »
Аз много харесвам една БГ фирма - Венера.
Страхотни неща имат, но са малки. По-голямо от чашка С не съм виждала
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #42 -: Септември 29, 2006, 16:36:16 pm »
финес са русенска фирма и наистина имат много красиви неща, но повечето са неудобни. имат и фирмен магазин, под завода точно.комплектите им са между 25-40 лв.А за мен си взех една поличка есенно -зимна в тъмно зелено и сиво и сега ми трябват едни ботушки само и съм готова за зимата.Другите неща си ги имам от мин. година. ето ги ботушките  :
 
http://www.shoes-bg.com/shoes2005/latest_models/9365.html
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #43 -: Септември 29, 2006, 16:55:06 pm »
nia72, много са готини ботушите! Точно по такива си падам :D. Аз съм си харесала много красиво якенце с лицев косъм, проблемът е, че е много "женско" официално някак си и хич няма да си отива с панталоните ми с много джобове и тъпоносите ми бутушки.
Веднъж пробвах "Е" на "Финес" и чарът ми си ходеше накъдето си иска. Все едно козметика си бях сложила на ц-те, не сутиен! :D
« Последна редакция: Октомври 10, 2006, 23:26:41 pm от Lan »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #44 -: Септември 29, 2006, 20:51:16 pm »
Момичета и аз се включих в есенното пазаруване, че днес дадоха заплатки,но много лошо ми секнаха ентусиазма. Купих си значи дънкова поличка, под колянцата така( щото те не са за пред хора) и и решавам да проверя цената на едни ботушки дето са ми влезли в очите от 10на дни(минавам покрай тях по 4 пъти на ден). Викам си след 2 седмици на другата заплата ще си направя подарък за именния ден - това щото да не се чувствам виновна, че само обувки си купувам. А ботушките едни кафевички с височко токче, ама не много тънко, с токичка(мале как си падам по тях), със заоблени връхчета малко ретро фасон, абе връх! Та отивам аз да ги премеря поне искам моя номер, пъхам крак става ми идеално, но като решавам да дръпна ципа - изненадка два пръста над глезена и толкова. То бива тясно бива ама чак пък толкоз! Не съм с наднормено тегло, (не много де 63/163), ама много гадно ми стана. Първо, че се почувствах дебела и не в норма и второ така си паднах по тях (защото и при мен обувките трябва да са" любов от пръв поглед" ) апък не ми стават.Защо такаааа!!!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #45 -: Септември 29, 2006, 21:01:06 pm »
Peshek, мила, не се ядосвай... Аз съм с широк прасец и винаги имам проблеми с циповете на ботушите... Та по този повод, и в тон с милитъри модата - аааайде на кубинкитееее ... Взех си едни страхотни дамски кубинки... ММММ кеффф

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #46 -: Септември 29, 2006, 22:06:30 pm »
Рали да знаеш,че си права. На Ниа ботушите са много готини.
Пък и аз като знам, че отиват не отиват най са ми удобни  ниските токове къде съм тръгнама, ама ха.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #47 -: Септември 29, 2006, 23:03:19 pm »
Peshek, мила, не се ядосвай... Аз съм с широк прасец и винаги имам проблеми с циповете на ботушите...
Трябва да ви кажа, че аз съм с много тънки прасци и въпреки това ми се е случвало ботуши да не ми стават - просто има и модели дето ги шият несъразмерни.
Прибавям към есенната колекция и току що изплетено жилетко-елече в бяло-сиво-черно от мохер - красота! Късичко, с много дълги връзки, които се увиват два пъти около тялото и се вързват отпред. Много си падам по нетрадиционни дрехи.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #48 -: Септември 30, 2006, 19:44:34 pm »
Ади пак да се изфукам - намерих си бежов панталон, вярно не е дънки  :( и утешително си взех и едни  тъмносиви и съвсем малко избелени дънки.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #49 -: Септември 30, 2006, 22:18:06 pm »
По повод ботушите - аз също съм с тънки прасци и глезени. Това изглежда чудесно в сандалки, но за зимата не мога да си намеря ботуши, които да не ми се свличат като шушони  :x 

Но тази година съм решила да бъда магаре и да обикалям докато си намеря  :twisted:
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #50 -: Октомври 01, 2006, 00:05:33 am »
Това изглежда чудесно в сандалки, но за зимата не мога да си намеря ботуши, които да не ми се свличат като шушони  :x 
Мдаа и на мен най-редовно ми се случва! Накрая си намерих едни от велур, така че - с упоритост всичко се намира!
fanta_22, "обиждам" да не ти е любимата дума или към мен лично имаш нещо? В две съседни теми, в два различни поста "не ми се обиждаш"!
« Последна редакция: Октомври 01, 2006, 00:07:28 am от Lan »
Re: Есенните дрехи
« Отговор #51 -: Октомври 01, 2006, 00:42:36 am »
Лан, и на мен единствените ми високи ботуши са от велур, без цип, но обуването и събуването са мъка и отнемат поне по 10 мин.  :(
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #52 -: Октомври 01, 2006, 08:43:10 am »
ох, ние вчера един тур из Пловдив ударихме- панаир, център, едва се прибрахме капнали от умора. За мен Пловдив е мярка за тенденции, защото в нашия град разчитаме само на Капалъчарши  :x
Харесах си тези ботушки http://www.zappos.com/n/p/dp/17577026/c/3.html
само че във вариант бота на Miss Sixty, ама само с харесването ще си остана че струваха 485 лв  8O.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #53 -: Октомври 01, 2006, 08:53:44 am »
ох, ние вчера един тур из Пловдив ударихме- панаир, център, едва се прибрахме капнали от умора. За мен Пловдив е мярка за тенденции, защото в нашия град разчитаме само на Капалъчарши  :x
Хм, и аз така мисля, че Пловдив е много по-отворен за всякакви дрешки от много други градове. Само един неприятен момент имаше когато беше плъзнала модата на бели прозрачни панталони за мъже, гарнирани с прашки и с меки кепенца стил "момчето от колежа". На такива грозни д-та се нагледах, че ... :D. Иначе има хубави магазини и на съвсем прилични цени.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #54 -: Октомври 03, 2006, 12:30:05 pm »
Аз нещо не мога да се класирам с обувките за есенния сезон. Нищо не ми харесва, или ако ми хареса няма моя номер. Аз си знам, че като тръгна да купувам нещо се оказва, че е последното :lol: Вчера се вредих пак за един последен артикул - дънкова пола  :D

*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #55 -: Октомври 03, 2006, 13:15:49 pm »
Лан обиждам никога не ми е била любима дума.
Бе аз не мога да разбера каква е тая мода на високите ботуши до коленете- никога не съм си представяла да нося такова нещо+ никога не си купувам обувки и дрехи веднага след като ги пуснат по магазините с ужасно високите им цени. Едни обувки мога да ги нося по 3-4 години както и дрехи ако са здрави разбира се. Не харесвам това с купуването на дрехи и обувки всеки сезон при положение че имаш здрави и надеждни от преди...
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #56 -: Октомври 04, 2006, 08:04:32 am »
Бе и аз не мога да кажа, че съм очарована от начина по който виждам че се обличаш, ама не правя драма от това ...
Нормално е при толкова много хора да има различни вкусове и темата е по- скоро да се види кой какъв има, отколкото да се осъждат тези вкусове.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Есенните дрехи
« Отговор #57 -: Октомври 04, 2006, 14:07:30 pm »
Black rozeза колко си взе поличката.Сладка е

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
Re: Есенните дрехи
« Отговор #58 -: Октомври 04, 2006, 14:12:27 pm »
32 лв. Хареса ми, че е от по-плътния дънков плат и ще мога да я нося и зимата с ботушките.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #59 -: Октомври 10, 2006, 00:24:01 am »
Black rozeза колко си взе поличката.Сладка е

И на мен ми харесва, но нещо не мога да се реша есента да ходя с пола. Все ми е студено, иначе са много красиви... :(
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #60 -: Октомври 13, 2006, 11:20:52 am »
Девойки, като гледам всички си уредихте есенния гардероб и темата май замира, но да се похваля и аз. Нали се жалвах от тесните ботуши е след упорито обикаляне успях да намеря такива които да ми станат и в комплект към тах поличка.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=69674 - парола esen Малко неугледно си снимах полата, но облечена изглежда много по-добре.
Чак като отворих тук видях че сивото било тазгодишния цвят. Дано да не се наводни всичко със сиво, че много мразя така - като униформи. Ама аз какво да направя като си го тача този цвят от време оно. Те тава е сиво, зелено, кафяво, бежаво - това са моите цветове. Даже си спомням един колега как ме хокаше, че съм била като една пенсионерка, ама това е. Е лятото нося и светлосиньо и оранжево(мноооооого го обичам)
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #61 -: Октомври 13, 2006, 12:13:37 pm »
Pesheck, и аз тази есен ще съм "в крак" с модата обаче с бежавото! Поличката ми изглежда много тъничка, но иначе е много красива!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #62 -: Октомври 13, 2006, 12:30:39 pm »
Понеже обсъждате областта, която ми служи за абсолиутна терапия - шопинга (благодарение на нея не пуша, пия, не взимам прозак, ни други хим или естесвени адиктивни вещества   :P), а пък и сега понеже имам време съм в терапевти4ната си стихия, ще взема у4астие.
 Пешек съкровище със зеленото, сивото и кафявото + стила у4ителка от 50те (не 4ак пенсионерка), но с нотка сексапил и издържани смесици на материи, уцелваш десятката на тенденциите този сезон.
 Фанте, дете мило, от 70те години насам ве4е няма една мода, има много моди, разли4ни стилове (дори в България, е вярно от само 5-6 години)!
   Важната дума в горното изре4ение не е "мода", а СТИЛ! Бил той етни4ески, ретро (или пенсионерски  :D), милитъри или класи4ески...
   На вси4ки тук, които са намерили своя или своите, браво.
   На теб Фанте, ти пожелавам по-скоро да намериш твоя.
   А ина4е французите имат една страхотна поговорка - цветовете и вкусовете не се о(б)съждат !
   
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #63 -: Октомври 13, 2006, 12:35:15 pm »
По интесесното е, че ми се случва да харесам стила на някого и той може да е съвсем различен от моя. Просто хората са толкова различни, oтиват им съвсем различни неща...
Viarvam, супер терапия си избрала! :)
« Последна редакция: Октомври 13, 2006, 12:44:14 pm от Lan »
Re: Есенните дрехи
« Отговор #64 -: Октомври 13, 2006, 12:39:40 pm »
Аз излизах миналата събота и се сдобих с велурени ботуши и кожено якенце (кафеви). Сега си търся панталон, който да мога да подпъхвам в ботушите и някаква по-плътна блузка. Като цяло стила го докарва на ... жокейски  :lol:

Имам още да обикалям, но дотук съм доста доволна.

П.П. Аз съм голям почитател на кафявото, тъмно зеленото, вишневото червено... Когато бях малка ми се искаше да нося цветно, а миналата година като излезе на мода шаренията аз бях пас и се мотаех едноцветна  :D
На това му се вика "индивидуализъм"  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #65 -: Октомври 13, 2006, 12:49:01 pm »
И аз така, много често казвам това ми харесва, но не на мен.
Лан, а за това, че ти е студено с пола вчера като пазарувах си взех и много плътен чорапогащник масажиращ бил незнам какъв, ама като го премерих наистина държи топло. Пък и тя поличката е вълненка нищо, че е тънка.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #66 -: Октомври 13, 2006, 13:10:15 pm »
Сега се сетих, че преди време си купих обувки с висок ток премерих ги с новата пола и добавих резултата в албума. Много ми харесва как стои, но трудно ходя на висок ток. И все пак изглеждат добре - вие как мислите?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=69674
парола esen
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Есенните дрехи
« Отговор #67 -: Октомври 13, 2006, 13:24:01 pm »
Леле, с тези мрежести чорапки и това готиното обувче :lol: Много секси  :balk_602: А колкото до ходенето на висок ток - просто тренирай :D След упорити тренировки и аз се научих да ходя на висок ток :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #68 -: Октомври 13, 2006, 13:26:36 pm »
Pesheck, обувките са много хубави, точно такива исках, но нещо не им дойде редът това лято.
« Последна редакция: Октомври 13, 2006, 15:17:27 pm от Lan »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #69 -: Октомври 13, 2006, 14:26:47 pm »
Ами Гане тренирам бе мила, ама като ми омалеят краката и взема та охна и милото  веднага : "Аз ли те покачих на тези токове, сега си ги носи и ме се оплаквай" И аз си мълча какво да правя.
А че чорапките са секси се убедих още вчера като се върна мъжлето и аз се фръцкам насам натам с пола, без пола и айдееее.... Пък после да ми разправя, че като се върне от работо първо трябва да пийне кафе - да бе да.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Есенните дрехи
« Отговор #70 -: Октомври 13, 2006, 14:39:24 pm »
Ми да ти кажа не са били глупави едно време като са носели чорапи с ръб, мрежести... жартиери ;) Никак даже не са били :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #71 -: Октомври 13, 2006, 15:19:45 pm »
Айде и аз да се запиша с есенни придобивки.Тази пола я взех супер намалена, мама й сложи подплата(защо не им слагат подлата???даваш сумати пари..)

Една от блузка тип "прегърни ме":

И едни ботушки:
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #72 -: Октомври 13, 2006, 15:43:00 pm »
Вчера обиколих много магазини в търсене на идеалните дънки.Всички,които мерих бяха с ниска талия,а това хич не ми се иска :(.Тези, които са с висока талия са изчистени като модел,а на мен ми искаха по-интересни.Има страхотни дънки, но те са с ниска талия.Кофти.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #73 -: Октомври 13, 2006, 16:15:32 pm »
и на мен тази ниска талия взе да ми писва...особено за зимата, понеже мразя кръста да ми е гол трябва вечно да слагам боди, да търся плитки бикини или прашки...пууу,аман!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #74 -: Октомври 13, 2006, 19:26:14 pm »
joshi,
моля те, кажи къде ги видя тези модели изчистените с висока талия. Аз харесвам само изчистени от всякакви украшения и изтрито. За зимата може да си взема едни с висока талия.
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Есенните дрехи
« Отговор #75 -: Октомври 13, 2006, 20:50:45 pm »
Аз да се похваля че си купих супер готини дънки след 2 дена обикаляне по магазините.С ниска талия джобовете са супер готини отзад/аз съм маниачка на тема джобове./Според мен джобовете на дънките отзад са решаващо това как ти изглежда дупето.Дънките са типично  вмой стил-спортни.Аз само спртно се нося.Така ми харесва а и на фигурата ми най ми ходи.Все пак аз съм спортиска.

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #76 -: Октомври 14, 2006, 12:14:28 pm »
Lan, такива дънки имаше в подлеза на НДК(Пасажа).Там има няколко щанда с дънки, но не мога да ти кажа в кой точно бяха.
Дано си харесаш и да си купиш хубави дънки!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #77 -: Октомври 15, 2006, 09:48:13 am »
joshi,
мерси. Там гледах и нещо не можах да видя изчистени модели. Може наскоро да са ги заредили, ще видя пак. Така или иначе трябва да си търся палто. На Пиротска си харесах страхотно палто, но се оказа, че нямат моя номер и не мислят да го зареждат пак в бяло  :(, а така рядко се влюбвам в дреха от пръв поглед! Постъпих глупаво де, не питах на коя фирма са, за да си го потърся другаде :(.
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: Есенните дрехи
« Отговор #78 -: Октомври 17, 2006, 15:08:37 pm »
Какви дрехи, какви 5 лв.От 5-ти Октомври до сега съм дала 180 лв. за изследвания на хормони, билки, прегледи и т.н Остават още...А сега е момента за смяна на гардероба.Харесах си червени ботуши - 85.00 лв.Как да си ги купя???Ще изпадна в депресия май, май.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #79 -: Октомври 17, 2006, 15:21:08 pm »
skrita,
на мен нали докторите ми дадоха отпуска три месеца - не ми е трудно.  :D
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #80 -: Октомври 17, 2006, 16:05:28 pm »
Какви дрехи, какви 5 лв.От 5-ти Октомври до сега съм дала 180 лв. за изследвания на хормони, билки, прегледи и т.н Остават още...А сега е момента за смяна на гардероба.Харесах си червени ботуши - 85.00 лв.Как да си ги купя???Ще изпадна в депресия май, май.

И аз често се улавям, че изпитвам вина или просто безтегловност при поредната ми покупка на дрешка или нещо от сорта - все ги пресмятам в изследвания, инжекции, хапове... А, не трябва! На мен лично ми е нужно да се почувствам добре, дори за момент, дори и чрез покупката на някаква дреболия, ей така - просто за мен самата! И съм си обещала да не се чувствам виновна - иначе съвсем ще откача!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #81 -: Октомври 17, 2006, 21:49:18 pm »
 8O Bora82,
ти ме шашна, момиче! Това остана - да се чувствам виновна! Когато имам възможност си купувам дрехи (и други глезории) и се чувствам добре. Когато нямам възможност - не си купувам, все пак си имам други приоритети пред покупките. Виновна?! Недей така - ти си красива жена - имаш право да се чувстваш желана и още по-красива!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #82 -: Октомври 18, 2006, 08:43:29 am »
ооо, ама аз само за момент се чувствам така  :lol: точно това имах предвид, че не трябва човек да се лишава от дребните неща, които ни карат да се усмихваме...
после си купувам нещичко и вината си отива  :lol: Е, даже вчера си купих поредното костюмче, а вече съм си харесала  рокличка  :P http://www.bebe.com/gp/product/B000G3LUUK/ref=sc_fe_c_1_1_241161011_1/104-7818314-8439126?ie=UTF8&no=241161011&bbBrand=core&me=A2FMOXN01TSNYY&asin=B000G3LUUK
а, за желана - много желана се чувствам  :wink:
мерси, лани, за комплимента!  :bighug:
« Последна редакция: Октомври 18, 2006, 08:48:11 am от Bora82 »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #83 -: Октомври 18, 2006, 11:36:42 am »
Когато нямам не си купувам само минавам и  гледам но пък съм си виновна за това 4е не мога всяка година да си сменям гаредроба което понякога го смятам и за ненужно.
Ето тази част не я разбрах. Защо да си си виновна, щом такива са ти разбиранията? Човек не може да е виновен, за това, че си спазва собствените разбирания или тотално нещо не съм разбрала?
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #84 -: Октомври 18, 2006, 13:38:00 pm »
 :lol:Да си кажа честно пак нищо не рабрах, но няма значение - ти си знаеш!
« Последна редакция: Октомври 19, 2006, 10:38:50 am от Lan »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #85 -: Октомври 18, 2006, 17:58:39 pm »
fanta_22,  :bighug:
Re: Есенните дрехи
« Отговор #86 -: Октомври 18, 2006, 18:54:38 pm »
...не мога всяка година да си сменям гаредроба което понякога го смятам и за ненужно. ...
To това, че някой си е взел една две дрешки на сезон не означава, че си сменил гардероба, но това  е друга тема :) Виж ако верно трябва да си сменям гардероба сезонно и аз няма да го сметна за нужно, освен ако не се налага ;)
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #87 -: Октомври 18, 2006, 18:56:47 pm »
...не мога всяка година да си сменям гаредроба което понякога го смятам и за ненужно. ...
To това, че някой си е взел една две дрешки на сезон не означава, че си сменил гардероба, но това  е друга тема :) Виж ако верно трябва да си сменям гардероба сезонно и аз няма да го сметна за нужно, освен ако не се налага ;)
И аз така, но тази година просто се налага...
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #88 -: Октомври 19, 2006, 08:54:29 am »
лани, ти вярно имаш много наложителна причина да си сменяш гардероба  :lol: скоро не бях виждала толкова впечатляващи снимки - "преди" и "сега"  :lol:
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #89 -: Октомври 19, 2006, 10:15:49 am »
Bora82  :D, мерси!
« Последна редакция: Октомври 19, 2006, 10:31:51 am от Lan »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #90 -: Октомври 19, 2006, 10:40:29 am »
Birdy,
как съм пропуснала да ги видя - много ми харесват и блузката (тя е от тези "прегърни ме" с връзки, нали) и поличката - прекрасни са! И са в новата ми любов от това лято - Бялото! Може би не са се отваряли картинките когато съм преглеждала темата.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #91 -: Октомври 19, 2006, 20:23:37 pm »
Момичета, толкова ми е студено, че май от летни ще мина направо на зимни дрешки.
Цяло лято изкарах с МЪЖКИ дънки най0малък номер,3/4, ама на моите 160см си ми бяха като дълги. За есента няма да си намеря такива, уви :(
Иначе ще си карам с млечнокафявата шуба от миналата година, защото много топли (да не ми настине кръстчето)!!!
За обувки не съм мислила още, но има едно много готино магазинче в София, което продава на цени на едро. Ако някой го интересува да пита (за сравнение: ботушки, които там струват 40 лв в магазините са 60-70).
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #92 -: Октомври 19, 2006, 20:42:49 pm »
Why_Ivy,
защо се притесняваш за дължината? Едно подгъване в Сф. е 2-7лв, зависи къде ще ги дадеш, а на ръка вкъщи е не повече от 15мин. работа. Аз също съм много ниска и винаги всички панталони си ги подгъвам, но да ти кажа по-зле са много високите момичета. Имам приятелка 180см(много сме смешни когато вървим двете с нея :lol:) и е истинско приключение да си намери панталони, които да не са и къси...
Re: Есенните дрехи
« Отговор #93 -: Октомври 19, 2006, 20:52:30 pm »
Eeeexx, момичета... при мен трагедията е още по-голяма... имам 2 номера разлика между ханша и талията... откак се помня упражнението при купуване на нови дрехи е стесняване в кръста... независимо дали пола или панталон съм си взела..  :? Лошото е, че с моя бюст и широки рамене не мога да си намеря дрехи, които да са по моя вкус...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #94 -: Октомври 19, 2006, 20:58:08 pm »
Why_Ivy, че защо ти е да подгъваш зимните дънки? Аз миналата година бях  приятно изненадана от новата мода с навити крачоли и за пръв път не се занимавах с подгъване и шиене - хем лесно, хем модерно! А за летните - оказа се, че до нас има цех на Мориц и там ти ги подгъват за 5 минути. Не знам дали марката ви е позната, но моите кумове живеят в Сф. и казват, че там били по-скъпи.
« Последна редакция: Октомври 19, 2006, 21:00:12 pm от Pesheck »
Re: Есенните дрехи
« Отговор #95 -: Октомври 20, 2006, 12:28:42 pm »
Ох, не се притеснявам, ама ми беше много блажко да обуя нещо без да го навивам и подгъвам  :D

Иначе, аз винаги всичко навивам..... имам 1 подгънат панталон!

Едно време, като се притеснявах, че съм ниска, лелчето ме успокояваше със СКЪПИТЕ ПАРФЮМИ СА В МАЛКИ ШИШЕТА :)

Re: Есенните дрехи
« Отговор #96 -: Октомври 20, 2006, 14:46:59 pm »
Моми4ета, тъй-като тази тема за дрехите се поразшири - ще ви помоля за малко помощ. Бихте ли ми казали дали в София (и къде) има магазин за ски облекло. Какви марки продават и какви за средните цени за яке/панталон и обувки? Информацията ще ми е много полезна, за да мога да сравня и да избера къде да купя. Тук средната цена (без обувки)  е 150 ?. Благодаря предварително.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #97 -: Октомври 20, 2006, 15:02:29 pm »
По последни спомени, когато живеех в Сф знам че имаше един магазин около работата ми. Намира се на Евлоги Георгиев. Като се пуснеш по него от орлов мост - но не от страната където е Царевеца - а от другата- и вървиш по посока Мадрид. Минаваш двете мостчета и магазина беше някъде там. Съжалявам че незнам точно на кой номер се намира. Знам че там оборудването не беше много скъпо и беше от качествени марки.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #98 -: Октомври 20, 2006, 15:46:34 pm »
Вярвам, фирмения магазин на Соломон е на Патриахра, между Попа и Раковска, от страната на Нотариата. За цени не знам, но съм чувала доста коментари от колеги, че в България марковите стоки първо никой не ти гарантира, че не са ментета, второ са доста по-скъпи отколкото на Запад...
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 16:01:25 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #99 -: Октомври 20, 2006, 15:54:33 pm »
Да мерси Рали и аз така си мислех, 4е ако е истинската марка ще е по-скъпо даже  :x
Re: Есенните дрехи
« Отговор #100 -: Октомври 20, 2006, 16:21:53 pm »
Re: Есенните дрехи
« Отговор #101 -: Октомври 23, 2006, 17:41:27 pm »
ок Why, мерси за линка  :D