0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Есенните дрехи
« Отговор #40 -: Септември 29, 2006, 14:22:24 pm »
Има много хубави сутиени и комплекчета големи размери на Finess много са красиви комплектите струват горе-долу колкото един сутиен на Триумф. Много са готини но никак не са удобни - стават за вечери на бебеправене :) Намират се в повечето магазинчета за бельо.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #41 -: Септември 29, 2006, 15:37:56 pm »
Аз много харесвам една БГ фирма - Венера.
Страхотни неща имат, но са малки. По-голямо от чашка С не съм виждала
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #42 -: Септември 29, 2006, 16:36:16 pm »
финес са русенска фирма и наистина имат много красиви неща, но повечето са неудобни. имат и фирмен магазин, под завода точно.комплектите им са между 25-40 лв.А за мен си взех една поличка есенно -зимна в тъмно зелено и сиво и сега ми трябват едни ботушки само и съм готова за зимата.Другите неща си ги имам от мин. година. ето ги ботушките  :
 
http://www.shoes-bg.com/shoes2005/latest_models/9365.html
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #43 -: Септември 29, 2006, 16:55:06 pm »
nia72, много са готини ботушите! Точно по такива си падам :D. Аз съм си харесала много красиво якенце с лицев косъм, проблемът е, че е много "женско" официално някак си и хич няма да си отива с панталоните ми с много джобове и тъпоносите ми бутушки.
Веднъж пробвах "Е" на "Финес" и чарът ми си ходеше накъдето си иска. Все едно козметика си бях сложила на ц-те, не сутиен! :D
« Последна редакция: Октомври 10, 2006, 23:26:41 pm от Lan »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #44 -: Септември 29, 2006, 20:51:16 pm »
Момичета и аз се включих в есенното пазаруване, че днес дадоха заплатки,но много лошо ми секнаха ентусиазма. Купих си значи дънкова поличка, под колянцата така( щото те не са за пред хора) и и решавам да проверя цената на едни ботушки дето са ми влезли в очите от 10на дни(минавам покрай тях по 4 пъти на ден). Викам си след 2 седмици на другата заплата ще си направя подарък за именния ден - това щото да не се чувствам виновна, че само обувки си купувам. А ботушките едни кафевички с височко токче, ама не много тънко, с токичка(мале как си падам по тях), със заоблени връхчета малко ретро фасон, абе връх! Та отивам аз да ги премеря поне искам моя номер, пъхам крак става ми идеално, но като решавам да дръпна ципа - изненадка два пръста над глезена и толкова. То бива тясно бива ама чак пък толкоз! Не съм с наднормено тегло, (не много де 63/163), ама много гадно ми стана. Първо, че се почувствах дебела и не в норма и второ така си паднах по тях (защото и при мен обувките трябва да са" любов от пръв поглед" ) апък не ми стават.Защо такаааа!!!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #45 -: Септември 29, 2006, 21:01:06 pm »
Peshek, мила, не се ядосвай... Аз съм с широк прасец и винаги имам проблеми с циповете на ботушите... Та по този повод, и в тон с милитъри модата - аааайде на кубинкитееее ... Взех си едни страхотни дамски кубинки... ММММ кеффф

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #46 -: Септември 29, 2006, 22:06:30 pm »
Рали да знаеш,че си права. На Ниа ботушите са много готини.
Пък и аз като знам, че отиват не отиват най са ми удобни  ниските токове къде съм тръгнама, ама ха.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #47 -: Септември 29, 2006, 23:03:19 pm »
Peshek, мила, не се ядосвай... Аз съм с широк прасец и винаги имам проблеми с циповете на ботушите...
Трябва да ви кажа, че аз съм с много тънки прасци и въпреки това ми се е случвало ботуши да не ми стават - просто има и модели дето ги шият несъразмерни.
Прибавям към есенната колекция и току що изплетено жилетко-елече в бяло-сиво-черно от мохер - красота! Късичко, с много дълги връзки, които се увиват два пъти около тялото и се вързват отпред. Много си падам по нетрадиционни дрехи.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #48 -: Септември 30, 2006, 19:44:34 pm »
Ади пак да се изфукам - намерих си бежов панталон, вярно не е дънки  :( и утешително си взех и едни  тъмносиви и съвсем малко избелени дънки.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #49 -: Септември 30, 2006, 22:18:06 pm »
По повод ботушите - аз също съм с тънки прасци и глезени. Това изглежда чудесно в сандалки, но за зимата не мога да си намеря ботуши, които да не ми се свличат като шушони  :x 

Но тази година съм решила да бъда магаре и да обикалям докато си намеря  :twisted:
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #50 -: Октомври 01, 2006, 00:05:33 am »
Това изглежда чудесно в сандалки, но за зимата не мога да си намеря ботуши, които да не ми се свличат като шушони  :x 
Мдаа и на мен най-редовно ми се случва! Накрая си намерих едни от велур, така че - с упоритост всичко се намира!
fanta_22, "обиждам" да не ти е любимата дума или към мен лично имаш нещо? В две съседни теми, в два различни поста "не ми се обиждаш"!
« Последна редакция: Октомври 01, 2006, 00:07:28 am от Lan »
Re: Есенните дрехи
« Отговор #51 -: Октомври 01, 2006, 00:42:36 am »
Лан, и на мен единствените ми високи ботуши са от велур, без цип, но обуването и събуването са мъка и отнемат поне по 10 мин.  :(
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #52 -: Октомври 01, 2006, 08:43:10 am »
ох, ние вчера един тур из Пловдив ударихме- панаир, център, едва се прибрахме капнали от умора. За мен Пловдив е мярка за тенденции, защото в нашия град разчитаме само на Капалъчарши  :x
Харесах си тези ботушки http://www.zappos.com/n/p/dp/17577026/c/3.html
само че във вариант бота на Miss Sixty, ама само с харесването ще си остана че струваха 485 лв  8O.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #53 -: Октомври 01, 2006, 08:53:44 am »
ох, ние вчера един тур из Пловдив ударихме- панаир, център, едва се прибрахме капнали от умора. За мен Пловдив е мярка за тенденции, защото в нашия град разчитаме само на Капалъчарши  :x
Хм, и аз така мисля, че Пловдив е много по-отворен за всякакви дрешки от много други градове. Само един неприятен момент имаше когато беше плъзнала модата на бели прозрачни панталони за мъже, гарнирани с прашки и с меки кепенца стил "момчето от колежа". На такива грозни д-та се нагледах, че ... :D. Иначе има хубави магазини и на съвсем прилични цени.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #54 -: Октомври 03, 2006, 12:30:05 pm »
Аз нещо не мога да се класирам с обувките за есенния сезон. Нищо не ми харесва, или ако ми хареса няма моя номер. Аз си знам, че като тръгна да купувам нещо се оказва, че е последното :lol: Вчера се вредих пак за един последен артикул - дънкова пола  :D

*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #55 -: Октомври 03, 2006, 13:15:49 pm »
Лан обиждам никога не ми е била любима дума.
Бе аз не мога да разбера каква е тая мода на високите ботуши до коленете- никога не съм си представяла да нося такова нещо+ никога не си купувам обувки и дрехи веднага след като ги пуснат по магазините с ужасно високите им цени. Едни обувки мога да ги нося по 3-4 години както и дрехи ако са здрави разбира се. Не харесвам това с купуването на дрехи и обувки всеки сезон при положение че имаш здрави и надеждни от преди...
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #56 -: Октомври 04, 2006, 08:04:32 am »
Бе и аз не мога да кажа, че съм очарована от начина по който виждам че се обличаш, ама не правя драма от това ...
Нормално е при толкова много хора да има различни вкусове и темата е по- скоро да се види кой какъв има, отколкото да се осъждат тези вкусове.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Есенните дрехи
« Отговор #57 -: Октомври 04, 2006, 14:07:30 pm »
Black rozeза колко си взе поличката.Сладка е

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
Re: Есенните дрехи
« Отговор #58 -: Октомври 04, 2006, 14:12:27 pm »
32 лв. Хареса ми, че е от по-плътния дънков плат и ще мога да я нося и зимата с ботушките.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #59 -: Октомври 10, 2006, 00:24:01 am »
Black rozeза колко си взе поличката.Сладка е

И на мен ми харесва, но нещо не мога да се реша есента да ходя с пола. Все ми е студено, иначе са много красиви... :(