0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #60 -: Октомври 13, 2006, 11:20:52 am »
Девойки, като гледам всички си уредихте есенния гардероб и темата май замира, но да се похваля и аз. Нали се жалвах от тесните ботуши е след упорито обикаляне успях да намеря такива които да ми станат и в комплект към тах поличка.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=69674 - парола esen Малко неугледно си снимах полата, но облечена изглежда много по-добре.
Чак като отворих тук видях че сивото било тазгодишния цвят. Дано да не се наводни всичко със сиво, че много мразя така - като униформи. Ама аз какво да направя като си го тача този цвят от време оно. Те тава е сиво, зелено, кафяво, бежаво - това са моите цветове. Даже си спомням един колега как ме хокаше, че съм била като една пенсионерка, ама това е. Е лятото нося и светлосиньо и оранжево(мноооооого го обичам)
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #61 -: Октомври 13, 2006, 12:13:37 pm »
Pesheck, и аз тази есен ще съм "в крак" с модата обаче с бежавото! Поличката ми изглежда много тъничка, но иначе е много красива!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #62 -: Октомври 13, 2006, 12:30:39 pm »
Понеже обсъждате областта, която ми служи за абсолиутна терапия - шопинга (благодарение на нея не пуша, пия, не взимам прозак, ни други хим или естесвени адиктивни вещества   :P), а пък и сега понеже имам време съм в терапевти4ната си стихия, ще взема у4астие.
 Пешек съкровище със зеленото, сивото и кафявото + стила у4ителка от 50те (не 4ак пенсионерка), но с нотка сексапил и издържани смесици на материи, уцелваш десятката на тенденциите този сезон.
 Фанте, дете мило, от 70те години насам ве4е няма една мода, има много моди, разли4ни стилове (дори в България, е вярно от само 5-6 години)!
   Важната дума в горното изре4ение не е "мода", а СТИЛ! Бил той етни4ески, ретро (или пенсионерски  :D), милитъри или класи4ески...
   На вси4ки тук, които са намерили своя или своите, браво.
   На теб Фанте, ти пожелавам по-скоро да намериш твоя.
   А ина4е французите имат една страхотна поговорка - цветовете и вкусовете не се о(б)съждат !
   
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #63 -: Октомври 13, 2006, 12:35:15 pm »
По интесесното е, че ми се случва да харесам стила на някого и той може да е съвсем различен от моя. Просто хората са толкова различни, oтиват им съвсем различни неща...
Viarvam, супер терапия си избрала! :)
« Последна редакция: Октомври 13, 2006, 12:44:14 pm от Lan »
Re: Есенните дрехи
« Отговор #64 -: Октомври 13, 2006, 12:39:40 pm »
Аз излизах миналата събота и се сдобих с велурени ботуши и кожено якенце (кафеви). Сега си търся панталон, който да мога да подпъхвам в ботушите и някаква по-плътна блузка. Като цяло стила го докарва на ... жокейски  :lol:

Имам още да обикалям, но дотук съм доста доволна.

П.П. Аз съм голям почитател на кафявото, тъмно зеленото, вишневото червено... Когато бях малка ми се искаше да нося цветно, а миналата година като излезе на мода шаренията аз бях пас и се мотаех едноцветна  :D
На това му се вика "индивидуализъм"  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #65 -: Октомври 13, 2006, 12:49:01 pm »
И аз така, много често казвам това ми харесва, но не на мен.
Лан, а за това, че ти е студено с пола вчера като пазарувах си взех и много плътен чорапогащник масажиращ бил незнам какъв, ама като го премерих наистина държи топло. Пък и тя поличката е вълненка нищо, че е тънка.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #66 -: Октомври 13, 2006, 13:10:15 pm »
Сега се сетих, че преди време си купих обувки с висок ток премерих ги с новата пола и добавих резултата в албума. Много ми харесва как стои, но трудно ходя на висок ток. И все пак изглеждат добре - вие как мислите?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=69674
парола esen
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Есенните дрехи
« Отговор #67 -: Октомври 13, 2006, 13:24:01 pm »
Леле, с тези мрежести чорапки и това готиното обувче :lol: Много секси  :balk_602: А колкото до ходенето на висок ток - просто тренирай :D След упорити тренировки и аз се научих да ходя на висок ток :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #68 -: Октомври 13, 2006, 13:26:36 pm »
Pesheck, обувките са много хубави, точно такива исках, но нещо не им дойде редът това лято.
« Последна редакция: Октомври 13, 2006, 15:17:27 pm от Lan »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #69 -: Октомври 13, 2006, 14:26:47 pm »
Ами Гане тренирам бе мила, ама като ми омалеят краката и взема та охна и милото  веднага : "Аз ли те покачих на тези токове, сега си ги носи и ме се оплаквай" И аз си мълча какво да правя.
А че чорапките са секси се убедих още вчера като се върна мъжлето и аз се фръцкам насам натам с пола, без пола и айдееее.... Пък после да ми разправя, че като се върне от работо първо трябва да пийне кафе - да бе да.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Есенните дрехи
« Отговор #70 -: Октомври 13, 2006, 14:39:24 pm »
Ми да ти кажа не са били глупави едно време като са носели чорапи с ръб, мрежести... жартиери ;) Никак даже не са били :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #71 -: Октомври 13, 2006, 15:19:45 pm »
Айде и аз да се запиша с есенни придобивки.Тази пола я взех супер намалена, мама й сложи подплата(защо не им слагат подлата???даваш сумати пари..)

Една от блузка тип "прегърни ме":

И едни ботушки:
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #72 -: Октомври 13, 2006, 15:43:00 pm »
Вчера обиколих много магазини в търсене на идеалните дънки.Всички,които мерих бяха с ниска талия,а това хич не ми се иска :(.Тези, които са с висока талия са изчистени като модел,а на мен ми искаха по-интересни.Има страхотни дънки, но те са с ниска талия.Кофти.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #73 -: Октомври 13, 2006, 16:15:32 pm »
и на мен тази ниска талия взе да ми писва...особено за зимата, понеже мразя кръста да ми е гол трябва вечно да слагам боди, да търся плитки бикини или прашки...пууу,аман!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #74 -: Октомври 13, 2006, 19:26:14 pm »
joshi,
моля те, кажи къде ги видя тези модели изчистените с висока талия. Аз харесвам само изчистени от всякакви украшения и изтрито. За зимата може да си взема едни с висока талия.
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Есенните дрехи
« Отговор #75 -: Октомври 13, 2006, 20:50:45 pm »
Аз да се похваля че си купих супер готини дънки след 2 дена обикаляне по магазините.С ниска талия джобовете са супер готини отзад/аз съм маниачка на тема джобове./Според мен джобовете на дънките отзад са решаващо това как ти изглежда дупето.Дънките са типично  вмой стил-спортни.Аз само спртно се нося.Така ми харесва а и на фигурата ми най ми ходи.Все пак аз съм спортиска.

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #76 -: Октомври 14, 2006, 12:14:28 pm »
Lan, такива дънки имаше в подлеза на НДК(Пасажа).Там има няколко щанда с дънки, но не мога да ти кажа в кой точно бяха.
Дано си харесаш и да си купиш хубави дънки!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #77 -: Октомври 15, 2006, 09:48:13 am »
joshi,
мерси. Там гледах и нещо не можах да видя изчистени модели. Може наскоро да са ги заредили, ще видя пак. Така или иначе трябва да си търся палто. На Пиротска си харесах страхотно палто, но се оказа, че нямат моя номер и не мислят да го зареждат пак в бяло  :(, а така рядко се влюбвам в дреха от пръв поглед! Постъпих глупаво де, не питах на коя фирма са, за да си го потърся другаде :(.
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: Есенните дрехи
« Отговор #78 -: Октомври 17, 2006, 15:08:37 pm »
Какви дрехи, какви 5 лв.От 5-ти Октомври до сега съм дала 180 лв. за изследвания на хормони, билки, прегледи и т.н Остават още...А сега е момента за смяна на гардероба.Харесах си червени ботуши - 85.00 лв.Как да си ги купя???Ще изпадна в депресия май, май.
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #79 -: Октомври 17, 2006, 15:21:08 pm »
skrita,
на мен нали докторите ми дадоха отпуска три месеца - не ми е трудно.  :D