0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #20 -: Септември 28, 2006, 13:51:23 pm »
Дидето, аз пък да ти кажа честно, ретро стила с закръглените връхчета много ми харесва... Да не говорим, че подметката с компенсиран ток (т.е. така наречената подметка тип ютия) е супер удобно да се ходи и да се припка по разбитите тротоари  :lol:
Абсолютно съм съгласана. Смятам, че обувките с много тънка подметка и заострен връх и издължени на всичкото отгоре са грозни. Особено на ниски жени (като мен) и с малко краче, това нещо прави краката ми двойни и изглеждат като плавници.
Освен това са нефункционални - върхът се удря, бели, краката се подбиват. Жалкото е, че като плъзне модата и край - друго не се намира. Ето сега: мода на СИНИ дънки с кърпено и дънкулки. Пък аз искам ама най-обикновени дънки, всеки друг цвят освен синьо и без никакви джувки :(. Не мога и не мога да си намеря. Всъщност дори на синьо ще се навия ако са с ниска талия и съвсем семпла кройка. Особено на много светло или много тъмно сини...
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #21 -: Септември 28, 2006, 13:55:59 pm »
Аз ще карам както мога със сегашните есенни дрехи, а за зимата планирам разни покупки.
И на мен ми се ще така, но с това отслабване всичко ми виси и пада. Милото пък е надебелял и нищо не му става. Сега трябва нов гардероб и за двамата. Хубаво, че док. ме вика чак ноември, че да останат пари...Само обувките могат да поизчакат.
В тази връзка, някой зане ли магазин на Триумф в София, където поддръжат големи номера, защото на едно място съм си направила поръчка и си чакам сутиена вече трета седмица  :(.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #22 -: Септември 28, 2006, 14:11:03 pm »
Аз ще карам както мога със сегашните есенни дрехи, а за зимата планирам разни покупки.
И на мен ми се ще така, но с това отслабване всичко ми виси и пада. Милото пък е надебелял и нищо не му става. Сега трябва нов гардероб и за двамата. Хубаво, че док. ме вика чак ноември, че да останат пари...Само обувките могат да поизчакат.
В тази връзка, някой зане ли магазин на Триумф в София, където поддръжат големи номера, защото на едно място съм си направила поръчка и си чакам сутиена вече трета седмица  :(.
На Солунска, той е малък магазин, но има големи номера
Колежката сега каза, че от Пиротска си е купила голям сутиен Триумф
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 14:13:04 pm от Диана »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #23 -: Септември 28, 2006, 14:19:24 pm »
Благодаря, ще отида да видя, ако и тази седмица не ми звъннат от този магазин!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #24 -: Септември 28, 2006, 15:10:24 pm »
Благодаря, ще отида да видя, ако и тази седмица не ми звъннат от този магазин!
Като ходиш до Солунска, ако имаш време се обади да пием кафенце :D
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #25 -: Септември 28, 2006, 15:21:13 pm »
Нямам навика всяка година за всеки сезон да си купувам дрехи и обувки, с един панталони мога да карам например към 4 години, обичам такива с висока талия и много джобове. мини това за обувките със задрасканите цени и аз съм го виждала и най-добре се пита  в магазина за цената- обикновенно задраскват старата цена и слагат намалената. Аз така съм виждала и на дрехи и обувки. Когато тръгна да си купувам сутиен- вякой беше споменал , винаги гледам да е с мек банел отдолу щото имах един такъв който го изхвърлих почти не носен с ужасен банел който само ми убиваше, обичам цветове като розов, синьо- а не черно и бежаво, по младежки, а като го пробвам гледам да ми е удобен, аз да се чувствам добре с него. Няма значение марката за мен. 
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #26 -: Септември 28, 2006, 16:41:49 pm »
Когато тръгна да си купувам сутиен- вякой беше споменал , винаги гледам да е с мек банел отдолу щото имах един такъв който го изхвърлих почти не носен с ужасен банел който само ми убиваше, обичам цветове като розов, синьо- а не черно и бежаво, по младежки, а като го пробвам гледам да ми е удобен, аз да се чувствам добре с него. Няма значение марката за мен. 
И аз искам така да си избирам сутиен! При мен е невъзможно :D, даже и при известните марки е абсолютна рядкост моя номер, а при шир употребата въобще го няма. Да не говорим, че на "Триумф" са само грозновати тези, които ми стоят добре :(. Белият си го чаках две седмици, но явно черният ще е истинско приключение! Други цветове просто няма :(.
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 16:44:42 pm от Lan »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #27 -: Септември 28, 2006, 16:43:28 pm »
Като ходиш до Солунска, ако имаш време се обади да пием кафенце :D
:DБлагодаря и за поканта!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #28 -: Септември 28, 2006, 17:19:29 pm »
Лан, ти Е чашка ли каза, че си??? Майчицеее, а аз с моето С се жалвам, че няма много много избор, за теб направо не знам.... Искренно ти съчувствам миличка... и дано успееш да си намериш....

Та като говорим за сутиени и цветове.... Случвало ли ви се е, на фона на многобройните модели и разцветки, да си търсите сутиен в точно определен цвят и да не можете да си намерите? Аз така се борих 2 седмици да си намеря шоколадов такъв (за да мога да си го нося с новия потник) и едва намерих в някаква забита будка ... И то страхотен  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #29 -: Септември 28, 2006, 17:42:54 pm »
Интересното е, че в момента повечето блузки ми стават и ми стоят много добре. Направо се чудя какво си купуват по-слабичките и с по-нормални ц...и момичета!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #30 -: Септември 28, 2006, 17:45:15 pm »
Лан ако си голям номер , наистина е трудно да се намери, аз поне не съм но пак не винаги намирам каквото търся. Имам един- розово и бяло, който е и с ластични регулиращи се презрамки , а да не забравя че мойте сутиена са и с подплънки, имам един в синьо целият който си го купих  ей така хареса ми и си го взех дори и без да го пробвам- то тогава нямаше как. Гледам да бъде и със сменяеми презрамки така че да мога да слагам силиконовите  8) :)
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #31 -: Септември 28, 2006, 17:54:26 pm »
 :(Аз си харесах един страхотен на "Skandalo" кафяво с по-тъмно кафяво и бежаво и малко златисто. Много красив и в комплект с бикините доста по-евтин от този историческия на "Триумф" дето го чакам. За съжаление от тази марка шият до D и даже май D отговаря на С на "Триумф"! Просто си мечтая за нещо различно от черно и бяло, каквото и да е!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #32 -: Септември 28, 2006, 18:14:04 pm »
Тъкмо сте отворили темата за сутиени, та да питам на кои фирми се предлагат нормално изглеждащи /не бабешки/ и удобни /по възможност без банела/ сутиени. Малко почвам да се изнервям, че много ми нараства бюста и последния месец ходя само с един модел сутиен- прилича на горнище на бански, без банел, но въпреки това придържа бюста. Проблема ми е, че за 2-3 месеца качих от 70 Б на 80 С и направо не мога да свикна с тези бабешки модели за по- големи гърди.  :?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Есенните дрехи
« Отговор #33 -: Септември 28, 2006, 19:14:33 pm »
Mини, а защо не си вземеш сутен за бременни... Той е точно каквото ти трябва... Да беше в Софето, да ти кажа къде има и какви готини модели има... Изобщо не изглеждат бабешки...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #34 -: Септември 28, 2006, 19:17:59 pm »
Смятам, че С спокойно се намира, особено ако си готова да дадеш малко повече парички, иначе от тези китайските просто няма как да стане! :D
Иначе без банел много ми е удобен този спортния модел на "Триумф", но пак не е красив, даже си е грозен направо, но пък наистина е много много удобен и много добре поддържа. Дори мога да тичам!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Есенните дрехи
« Отговор #35 -: Септември 28, 2006, 19:24:42 pm »
Въпроса е че С-то вече го запълвам подобаващо, май отивам към другата категория, а къде е още моята. Рали, ако можеш към фирма да ме насочиш ще ти бъда благодарна, поне да поразтърся тука. Ако не- идвам в Софийско да си търся  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Есенните дрехи
« Отговор #36 -: Септември 28, 2006, 19:30:26 pm »
Иначе без банел много ми е удобен този спортния модел на "Триумф", но пак не е красив, даже си е грозен направо, но пък наистина е много много удобен и много добре поддържа. Дори мога да тичам!


Ей ТЕ ТОВА мъжо не трябва да го чете, че ... ще ме юрне да тичам с него, а аз хич не обичам това действие....

Да ти кажа честно, за С трудно си намирам удобни и да ми харестват, може би защото не обичам да са с дунапрен, че да не ми изглеждат гърдите още по-големи....

Мини, ще проверя в началото на следващата седмица и ще ти кажа на коя фирма съм...
Да се похваля, довечера зачезвам към Варна на Team Building в Азалия СПА и смятам да се раздам на "разврат" на душата и тялото  :lol: :lol: :lol: Тържествено обещавам никакви вредни за бебеправенето процедури  :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 19:33:44 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #37 -: Септември 28, 2006, 20:14:44 pm »
Аааа това, че може не значи че го правя. Абсолютно смятам, че тичането е вредно при наличие на голям чар! Ако взема да тичам ще ми стигнат до пъпа още на 30! Иначе с този сутиен може - поне не е грозно тресящо се като в онзи клип на Йорданка Христова. :D
http://www.triumph.com/
Понеже сайтът е направен смотано - колекции, спорт, на втория ред, най в ляво е този, за който говоря. Наистина е върхът като усещане.
Ами завиждам малко за Team Building - да си изкараш много хубаво!
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 20:22:29 pm от Lan »
Re: Есенните дрехи
« Отговор #38 -: Септември 28, 2006, 20:26:10 pm »
Иначе без банел много ми е удобен този спортния модел на "Триумф"...
Къде продават спортни сутиени? Питах в един-два магазина на Триумф, но ми казаха просто да си донеса от Гърция.
« Последна редакция: Септември 28, 2006, 20:28:11 pm от little_rabbit »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #39 -: Септември 28, 2006, 20:49:47 pm »
Ами аз понеже така или иначе си поръчвам, защото моя номер никога го нямат на склад, явно ми ги карат, защото до сега в три магазина съм питала и не е имало проблем. Иначе черният го чакам от едно магазинче, което се намира тук:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=9515b36b00c0e41f14648ab9438d0b0d&city=sofia&str=%C0%CB%C0%C1%C8%CD+%C8.+%C2%CB.&num=2&grid=m8k&maxnearest=5&nType=23&oName=&oType=9&Map27_28.x=87&Map27_28.y=120