0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #80 -: Октомври 17, 2006, 16:05:28 pm »
Какви дрехи, какви 5 лв.От 5-ти Октомври до сега съм дала 180 лв. за изследвания на хормони, билки, прегледи и т.н Остават още...А сега е момента за смяна на гардероба.Харесах си червени ботуши - 85.00 лв.Как да си ги купя???Ще изпадна в депресия май, май.

И аз често се улавям, че изпитвам вина или просто безтегловност при поредната ми покупка на дрешка или нещо от сорта - все ги пресмятам в изследвания, инжекции, хапове... А, не трябва! На мен лично ми е нужно да се почувствам добре, дори за момент, дори и чрез покупката на някаква дреболия, ей така - просто за мен самата! И съм си обещала да не се чувствам виновна - иначе съвсем ще откача!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #81 -: Октомври 17, 2006, 21:49:18 pm »
 8O Bora82,
ти ме шашна, момиче! Това остана - да се чувствам виновна! Когато имам възможност си купувам дрехи (и други глезории) и се чувствам добре. Когато нямам възможност - не си купувам, все пак си имам други приоритети пред покупките. Виновна?! Недей така - ти си красива жена - имаш право да се чувстваш желана и още по-красива!
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #82 -: Октомври 18, 2006, 08:43:29 am »
ооо, ама аз само за момент се чувствам така  :lol: точно това имах предвид, че не трябва човек да се лишава от дребните неща, които ни карат да се усмихваме...
после си купувам нещичко и вината си отива  :lol: Е, даже вчера си купих поредното костюмче, а вече съм си харесала  рокличка  :P http://www.bebe.com/gp/product/B000G3LUUK/ref=sc_fe_c_1_1_241161011_1/104-7818314-8439126?ie=UTF8&no=241161011&bbBrand=core&me=A2FMOXN01TSNYY&asin=B000G3LUUK
а, за желана - много желана се чувствам  :wink:
мерси, лани, за комплимента!  :bighug:
« Последна редакция: Октомври 18, 2006, 08:48:11 am от Bora82 »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #83 -: Октомври 18, 2006, 11:36:42 am »
Когато нямам не си купувам само минавам и  гледам но пък съм си виновна за това 4е не мога всяка година да си сменям гаредроба което понякога го смятам и за ненужно.
Ето тази част не я разбрах. Защо да си си виновна, щом такива са ти разбиранията? Човек не може да е виновен, за това, че си спазва собствените разбирания или тотално нещо не съм разбрала?
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #84 -: Октомври 18, 2006, 13:38:00 pm »
 :lol:Да си кажа честно пак нищо не рабрах, но няма значение - ти си знаеш!
« Последна редакция: Октомври 19, 2006, 10:38:50 am от Lan »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #85 -: Октомври 18, 2006, 17:58:39 pm »
fanta_22,  :bighug:
Re: Есенните дрехи
« Отговор #86 -: Октомври 18, 2006, 18:54:38 pm »
...не мога всяка година да си сменям гаредроба което понякога го смятам и за ненужно. ...
To това, че някой си е взел една две дрешки на сезон не означава, че си сменил гардероба, но това  е друга тема :) Виж ако верно трябва да си сменям гардероба сезонно и аз няма да го сметна за нужно, освен ако не се налага ;)
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #87 -: Октомври 18, 2006, 18:56:47 pm »
...не мога всяка година да си сменям гаредроба което понякога го смятам и за ненужно. ...
To това, че някой си е взел една две дрешки на сезон не означава, че си сменил гардероба, но това  е друга тема :) Виж ако верно трябва да си сменям гардероба сезонно и аз няма да го сметна за нужно, освен ако не се налага ;)
И аз така, но тази година просто се налага...
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #88 -: Октомври 19, 2006, 08:54:29 am »
лани, ти вярно имаш много наложителна причина да си сменяш гардероба  :lol: скоро не бях виждала толкова впечатляващи снимки - "преди" и "сега"  :lol:
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #89 -: Октомври 19, 2006, 10:15:49 am »
Bora82  :D, мерси!
« Последна редакция: Октомври 19, 2006, 10:31:51 am от Lan »
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #90 -: Октомври 19, 2006, 10:40:29 am »
Birdy,
как съм пропуснала да ги видя - много ми харесват и блузката (тя е от тези "прегърни ме" с връзки, нали) и поличката - прекрасни са! И са в новата ми любов от това лято - Бялото! Може би не са се отваряли картинките когато съм преглеждала темата.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #91 -: Октомври 19, 2006, 20:23:37 pm »
Момичета, толкова ми е студено, че май от летни ще мина направо на зимни дрешки.
Цяло лято изкарах с МЪЖКИ дънки най0малък номер,3/4, ама на моите 160см си ми бяха като дълги. За есента няма да си намеря такива, уви :(
Иначе ще си карам с млечнокафявата шуба от миналата година, защото много топли (да не ми настине кръстчето)!!!
За обувки не съм мислила още, но има едно много готино магазинче в София, което продава на цени на едро. Ако някой го интересува да пита (за сравнение: ботушки, които там струват 40 лв в магазините са 60-70).
*
Re: Есенните дрехи
« Отговор #92 -: Октомври 19, 2006, 20:42:49 pm »
Why_Ivy,
защо се притесняваш за дължината? Едно подгъване в Сф. е 2-7лв, зависи къде ще ги дадеш, а на ръка вкъщи е не повече от 15мин. работа. Аз също съм много ниска и винаги всички панталони си ги подгъвам, но да ти кажа по-зле са много високите момичета. Имам приятелка 180см(много сме смешни когато вървим двете с нея :lol:) и е истинско приключение да си намери панталони, които да не са и къси...
Re: Есенните дрехи
« Отговор #93 -: Октомври 19, 2006, 20:52:30 pm »
Eeeexx, момичета... при мен трагедията е още по-голяма... имам 2 номера разлика между ханша и талията... откак се помня упражнението при купуване на нови дрехи е стесняване в кръста... независимо дали пола или панталон съм си взела..  :? Лошото е, че с моя бюст и широки рамене не мога да си намеря дрехи, които да са по моя вкус...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #94 -: Октомври 19, 2006, 20:58:08 pm »
Why_Ivy, че защо ти е да подгъваш зимните дънки? Аз миналата година бях  приятно изненадана от новата мода с навити крачоли и за пръв път не се занимавах с подгъване и шиене - хем лесно, хем модерно! А за летните - оказа се, че до нас има цех на Мориц и там ти ги подгъват за 5 минути. Не знам дали марката ви е позната, но моите кумове живеят в Сф. и казват, че там били по-скъпи.
« Последна редакция: Октомври 19, 2006, 21:00:12 pm от Pesheck »
Re: Есенните дрехи
« Отговор #95 -: Октомври 20, 2006, 12:28:42 pm »
Ох, не се притеснявам, ама ми беше много блажко да обуя нещо без да го навивам и подгъвам  :D

Иначе, аз винаги всичко навивам..... имам 1 подгънат панталон!

Едно време, като се притеснявах, че съм ниска, лелчето ме успокояваше със СКЪПИТЕ ПАРФЮМИ СА В МАЛКИ ШИШЕТА :)

Re: Есенните дрехи
« Отговор #96 -: Октомври 20, 2006, 14:46:59 pm »
Моми4ета, тъй-като тази тема за дрехите се поразшири - ще ви помоля за малко помощ. Бихте ли ми казали дали в София (и къде) има магазин за ски облекло. Какви марки продават и какви за средните цени за яке/панталон и обувки? Информацията ще ми е много полезна, за да мога да сравня и да избера къде да купя. Тук средната цена (без обувки)  е 150 ?. Благодаря предварително.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #97 -: Октомври 20, 2006, 15:02:29 pm »
По последни спомени, когато живеех в Сф знам че имаше един магазин около работата ми. Намира се на Евлоги Георгиев. Като се пуснеш по него от орлов мост - но не от страната където е Царевеца - а от другата- и вървиш по посока Мадрид. Минаваш двете мостчета и магазина беше някъде там. Съжалявам че незнам точно на кой номер се намира. Знам че там оборудването не беше много скъпо и беше от качествени марки.
Re: Есенните дрехи
« Отговор #98 -: Октомври 20, 2006, 15:46:34 pm »
Вярвам, фирмения магазин на Соломон е на Патриахра, между Попа и Раковска, от страната на Нотариата. За цени не знам, но съм чувала доста коментари от колеги, че в България марковите стоки първо никой не ти гарантира, че не са ментета, второ са доста по-скъпи отколкото на Запад...
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 16:01:25 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Есенните дрехи
« Отговор #99 -: Октомври 20, 2006, 15:54:33 pm »
Да мерси Рали и аз така си мислех, 4е ако е истинската марка ще е по-скъпо даже  :x