0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #120 -: Февруари 25, 2012, 22:32:38 pm »
Вени,съжалявам да науча... :?Дано е било фалшива тревога и все пак да се получи!

*
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #121 -: Февруари 25, 2012, 22:37:47 pm »
Аз пък си мисля, че трябва да изчакаш още една седмица. На мен ми се вижда рано. Ако смяташ, че ще те успокои, пусни през 48 часа ЧХГ. Тогава ще си сигурна.

Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #122 -: Февруари 25, 2012, 22:58:47 pm »
Да, реших да пускам ЧХГ, но после говорих с приятелка лекарка, която ми каза, че са грешни пари, защото то може да нараства независимо от всичко, заради жълтото тяло. Тоест жълтото тяло нараства, от там ЧХГ, но ембрионът да е спрял развитието.
И е категорична да изчакам до 8 г.с. Ако в 8 г.с.+1, 2 дни няма пулсации, ще го мислим. Но да се ориентирам към Аг и по възможност да е там, където съм се чувствала добре при раждане и при предишната бременност - което си е Окръжна. И да си намеря лекар там, който да ме погледне задължително преди евентуален кюртаж.

Стискаме кълки и палци до 10.03.
[/url][/url]
*
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #123 -: Февруари 25, 2012, 23:11:02 pm »
Аз ще стискам палци. Дано все пак мъничето си има късмет!
А това за ЧХГ-то за пръв път го чувам.

*
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #124 -: Февруари 26, 2012, 09:46:11 am »
И на мен м.г. ми обясниха същото за ЧХГ, че ще нараства независимо от спрялото развитие. Жаси, стискам палци да оцелелее мъничето. Задължително изчакай до 8-а седмица. Късмет!  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #125 -: Февруари 26, 2012, 10:44:10 am »
Ох, Вени, дано всичко завърши добре! Много е трудно, но изчакай! Късмет ти желая от сърце!
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #126 -: Февруари 26, 2012, 11:44:17 am »
Благодаря ви, милички!
Идея нямате колко ми помагате в този момент :bighug:
[/url][/url]
*
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #127 -: Февруари 26, 2012, 13:53:59 pm »
Здравейте момичета!! Жаси,ако имаш възможност ,защо пък да не пуснеш още едно ЧХГ.Поне ще се изяснят нещата по-рано,според мен и ако се наложи няма да губите време,което може и да е лошо!! :(Аз все се надявам,че ще си в тези 10%! Ние също минахме през извънматочна и трябва да ви кажа,че въпреки че нараства ЧХГто,не е класически.Вярно е че мисед и извънматочна се различават,но аз си мисля ,че от ЧХГ изследванията може да се придобие представа за развитието или /недай боже/ неразвитието.Но ми се струва ,че при вас е по-скоро добро развитието!  :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #128 -: Февруари 26, 2012, 14:40:58 pm »
Рачо, мислих го душа, но точно тази седмица ми е егати натоварената и важната.
Предпочитам да мисля и да се моля да съм тези 10%, за да издържа успешно изпита в петък.
А и ако няма 100% гаранция, не се навивам на още един стрес.
Както казах, опитвам се да се успокоя, стискам кълки и се моля да ми е живичко детето.
[/url][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #129 -: Февруари 26, 2012, 15:35:43 pm »
Вени, аз от първия ти пост разбирам, че на 11.02 сте видели пулсации, на мен ми се вижда невъзможно толкова рано, аз ли не разбрах нещо или...???
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #130 -: Февруари 26, 2012, 15:42:52 pm »
Вени, аз от първия ти пост разбирам, че на 11.02 сте видели пулсации, на мен ми се вижда невъзможно толкова рано, аз ли не разбрах нещо или...???

Ами така каза лекарката. Сега се размислих и наистина е раничко, затова започнах да се съмнявам в задапаратното устройство.
[/url][/url]
*
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #131 -: Февруари 26, 2012, 17:25:33 pm »
Вени, стискам палци!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #132 -: Февруари 26, 2012, 20:23:34 pm »
Вени, смени я тая лекарка! Успех ти желая!
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #133 -: Март 01, 2012, 13:36:55 pm »
Бяхме в Щерев на второ мнение. Там пък не видяха нито ембрион, нито жълто тяло. Сакът отговаря на 5 седмица, 10 мм. и съм пак там на преглед на 12.03.
В събота ще ида и до Фемина, във вторник на ЖК и чакам.
Но ще се държа като небременна, за да не си давам излиши надежди и това е.
[/url][/url]
*
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #134 -: Март 01, 2012, 13:44:10 pm »
Вени, ако си била с късна О. е нормално по-късно да се види ембрион. Иначе според мен е рано да мислиш за абразио. Аз 10 дни ходих през ден на преглед, за да следи лекаря как се развива сака и дали ще се появи ембрион. Едва към 9та г.с.(не помня точно на кой ден) категорично каза, че е кухо яйце. Изчакахме още 4-5 дни и тогава ме изчисти. Така, че не бързай, но наистина ходи при читав лекар да те следи.
И стискам палци всичко да е наред!
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #135 -: Март 01, 2012, 14:23:33 pm »
Мерси Мими :)
Те и двете уж се водят читави, знам ли :?
Много искам да видя в събота какво ще кажат във Фемина, да видя те какво и как виждат. Не може два пъти да ми казват "има точка, има жълто тяло, после има и ембрио", а сега да казват, че няма.
Ще поживеем и ще видим.
[/url][/url]
*
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #136 -: Март 02, 2012, 23:41:37 pm »
Бяхме в Щерев на второ мнение. Там пък не видяха нито ембрион, нито жълто тяло. Сакът отговаря на 5 седмица, 10 мм. и съм пак там на преглед на 12.03.
Когато аз бях на лекар за първи път бях в 5г.с и 6 дена и се видя само плоден сак 12мм. Ембион не се виждаше, а бях в много хубав кабинет с хубав ехограф. Мисля че ако си в 5г.с.  е рано да се види ембрион, а пък за сърдечна дейност да не говорим! Успокой се и си почивай. Стискам силно палци всичко да е наред!
« Последна редакция: Март 02, 2012, 23:49:18 pm от Krisi88 »


Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #137 -: Март 03, 2012, 12:53:37 pm »
Мен съвсем ме хвърлиха в музиката!
Както се сещате, пратиха ме на кюртаж, казаха, че не е порастнал ембриото и плодният сак е с неясни очертания (накъдрил се е).
Но си прегледах снимките
На 25.02.2012 - Плоден сак - не мога да различа от снимките, но за ембрион пише 0.17 см.
На 03.03.2012 - плоден сак 1.09 см, отговаря на 6 седмица и един ден, ембрион -0.24 см.

Сигурно искам да вярвам, ама аз на това му викам разтеж.

Ехографа ми е изкарал друг термин на раждане - 26.10.2012.

Отидох да пусна и ЧХГ, защото ми писна. Все нещо ще видим по това нарастване.
[/url][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #138 -: Март 03, 2012, 13:00:36 pm »
Вени, теб наистина са те хвърлили в музиката. Дано всичко е наред и притесненията ти са били излишни. Успех!
*
Re: Нека поговорим-мисед аборт
« Отговор #139 -: Март 03, 2012, 15:37:06 pm »
Вени, нали знаеш?! Повторение на ЧХГ-то в понеделник. Дано всичко му е наред на мъничето и се пребори!