0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Правим опити за бебе - 30 тема
« -: Февруари 17, 2021, 20:02:50 pm »
Ето я новата тема, момичета  :D Трета ми е и дано е на късмет за всички ни, а както е тръгнало- съвсем да опустее!
Успех на всички!

Към 29 тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=54117.0
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2021, 20:12:22 pm »
Хайде дано след тази тема се пише вече само за второ и трето дете.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2021, 21:27:05 pm »
Благодаря за отговора 🤗
Не, не приемам прогестерон.
Притеснява ме, че болките съвпадат с дните около М и много наподобяват на тях, но имам 5-6 положителни теста😅
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2021, 21:30:45 pm »
Успех на всички момичета,Хрис,Лейди ,стискам ви палци много силно!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2021, 22:42:47 pm »
Ссс, не се тревожи, нормално е всичко, което се чувстваш. Няма точна формула по която да се ръководим. Радвай се на положителните тестове и не мисли за болките, организма започва да се напасва.
Слънчице, благодаря ти ❤
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2021, 07:29:54 am »
Благодаря 🤗
Тестовете имат втора розова чертичка, но е по-бледа . Не трябва ли да се насища, ако хормонът расте ? Извинявам се за глупавите въпроси, просто имам хиляди притеснения и ми е трудно да се зарадвам още, а до прегледа има 10 дни..
Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2021, 07:56:22 am »
Ссс, направи кръвен и го повтори след 48 часа. Пак отнема време, за да разбереш дали нараства, но пък по-скоро ще се успокоиш. Успех.
Честита тема, да ви донесе много късмет, Хрис и Лейди ❤️

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #7 -: Февруари 18, 2021, 09:58:13 am »
Честита нова тема! Дано да е на късмет на Лейди и Хрис, а също и на всички останали, които ще се запишат в нея!

ССС2611, аз съм след трансфер и преди да си направя тест 10 дни след трансфера имах болки точно каквито имам всеки месец при естествените опити (и инсеминации), когато действително ми е идвало. Няколкото пъти, когато съм забременявала естествено, не съм имала такива болки. Затова сега много се притесних. Така ме боля може би 3 дни (10-ти, 11-ти, 12-ти ден след трансфер). После не съм го усещала така, но по друг начин - на моменти леко пробождане. ЧХГ расте при мен и се надявам, че всичко ще е наред. Вярвам, че и при теб нещата също са наред! Пий но-шпа, за да няма контракции. Ако искаш, се посъветвай с твоя лекар какво да пиеш.
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2021, 10:05:11 am »
Честита нова тема и от мен. Дано да опустее и всички се преместят в бременната.
Лейди и Хриси вие сте момичета. Силно стискаме палци.
Ссс нормално е. Може да усещаш такива болки до края на 3я месец. Можеш да пиеш но шпа при нужда :) късмет. Бавно минава времето до първия преглед ❤️
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #9 -: Февруари 18, 2021, 10:10:24 am »
Честита нова тема! Дано бързо се напълни  с  :bfp: Ссс, направи кръвен, и после повтори (след 48 часа). Другото е леко гадаене точно колко е наситена чертичката..води до излишни притеснения, според мен. Успех!  Лейди, Хрис- вие сте! :grouphug:
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #10 -: Февруари 18, 2021, 10:16:52 am »
Честита нова тема и от мен! :)
Лейди, Хрис - това ще е вашата тема, да си знаете! :)
Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #11 -: Февруари 18, 2021, 11:11:35 am »
Благодаря ви, момичета 🤗
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #12 -: Февруари 18, 2021, 16:00:25 pm »
Честита тема! 🌺 Лейди нека ти е на късмет! Много положителни тестове на всички в темата пожелавам.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #13 -: Февруари 19, 2021, 23:23:33 pm »
Актуализацията от днес е, че ако ще има нещо, ще е само едно, най-много. По-малката точица не се променя, спряло е да се развива. По-голямата точка, по-скоро нещо продълговато, е нараснало. За мен, преди докторът да каже размера, беше видимо по-голямо и леко по-различна форма от преди. Сега е 20 мм сака. Но докторът е песимистичен, че нещо ще излезе, защото се опита да чуе сърдечен ритъм и не успя. Колкото и допотопен да е апарата, сигурно му разбира какво да гледа. Увеличава да види какво има вътре - аз нищо не видях и той не каза да вижда жълтъчно мехурче и т.н. Тъй че все още не се знае... Следващата сряда вече ще се разбере, надявам се.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2021, 00:03:50 am »
Gracy в коя седмица си?
На моето момиче сърдечният ритъм беше толкова слаб, че като казах на доктора да не ми увърта - той каза, че изобщо не се надява на тази бременност. А ето я, че вече е почти на финала.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #15 -: Февруари 20, 2021, 00:25:30 am »
Здравейте, момичета. Новините при мен са лоши. Ще махат ембриона, защото не се развива :(
Не стига кръв до него, и той не се е оформил стои си петно.

Процедурата по махането била лека, но се притеснявам за след това. Бяхме с донорски яйцеклетки и нямаме други. Питах лекаря, каза че може да кандидатстваме наново....

Греси, стискам палци за по-добро развитие при теб...
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #16 -: Февруари 20, 2021, 11:39:11 am »
Gali, много съжалявам, че не се е развил ембрионът. Пожелавам ти следващия път да е успешен. Колкото и клиширано да звучи, остава ни само надеждата за следващия път.

Вчера бях 5 г.с и 5 дни. Не знам кое е по-добре - да се вижда нещо вътре в сака, но да не се чува сърдечен ритъм, или да не се вижда и чува нищо. Това беше при мен. Аз лично с очите си видях, че нищо не се вижда в сака - или не разбирам, или техниката не е толкова прецизна. Не го питах настоятелно неща, чаках да чуя той какво ще каже, а той каза, че не чува сърдечна дейност. Не е споменавал дали визуализира нещо вътре. Аз вметнах, че в Тутракан ме викат на 24.02., за да е сигурно дали ще се чуе нещо. И той малко се подсмихна - един вид все едно казваше, че един вид, че дотогава със сигурност ще се знае ако няма сърдечен ритъм, и че то сега би трябвало вече да има. До последно се надявах, но снощи четох за кухо яйце и едвам съм заспала. Разбирам, че симтомите си продължават известно време, дори да няма ембрион. А аз вчера имах доста замайване сутринта, едвам се движех вкъщи. Сега остава само да чакам до сряда и нямам надежда.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #17 -: Февруари 20, 2021, 14:11:02 pm »
Грейси, рано е за сърдечен ритъм.Не знам защо се измъчваш и ходиш при този доктор с лоша апаратура?

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #18 -: Февруари 20, 2021, 14:20:17 pm »
Грейси, сега си погледнах календара, сакче сме видели за първи път в 6 г.с, а сърце в 8 г.с  Тогава са ме викали в клиниката. Не се притеснявай предварително.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #19 -: Февруари 20, 2021, 14:56:38 pm »
Че той изобщо защо е търсил сърдечен ритъм в 5-та седмица? Тогава най-много сак да се види.
Аз винаги съм с ранна овулация и ембрион при мен се вижда около 6-та седмица.

26.09.2019