0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #460 -: Август 06, 2020, 16:17:24 pm »
Лелее, Теринце 😍 Хапя устни да не изкрещя от радост, че ще събудя Лазар 😀 Утре ще пуснеш пак кръвен, нали? Бременна си момиче 😇
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #461 -: Август 06, 2020, 16:17:53 pm »
Терииии 🤞🤞🤞 според мен си си бременна,уринарния не се зачита след толкова вода и то следобяд. Утре да е троен резултата 🍀🍀🍀 Само да ти кажа че аз като забременях и като се изпотях меришех като дърт пияница на пот. Стискам палци 🤞🤞🤞
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #462 -: Август 06, 2020, 16:20:12 pm »
Терииии,супер!Бременна си момиче,знаех си аз!Ранно е за уринен,те са с 20 чувствителност,а къде кръв къде урина.Повтори теста и чакаме голямо Чхг.Мбого.много се радвам!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #463 -: Август 06, 2020, 16:22:43 pm »
Слънце, ти се обърка, това ми е теста от 7ми ден, То оттогава е минала седмица. трябва да е станал трицифрен резултата вече. Не са едно и две момичетата тук с отрицателни уринарни и тлъсто ЧХГ, та всичко си е в реда на нещата, особено при неспазени условия.
О да, ще ходим утре. Бяхме решили днес да погледнем теста, за да си порева, ако се наложи, че утре съм на работа. Какъввто и резултат да се окаже утре, направихме огромен скок за нас. Все беше <0.100, Огрооооомен скок, има надежда за нас. Но аз се чувствам бременна, така че очаквам хубав резултат утре. Ще пиша утре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #464 -: Август 06, 2020, 16:45:41 pm »
Тери, достатъчно бременна си, за да си се чувстваш така!!!!

Браво, момиче! Нямам търпение утре да видим и тлъстото ЧХГ!
Знаех си!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #465 -: Август 06, 2020, 17:18:06 pm »
Аз понеже знаех, че си бременна защото за мен нямаше друго обяснение на липсата на цикъл толкоз време, та затуй ще чакам с нетърпение първият преглед, за да видя, че са двечки  :D

Пък и все пак е август...
Йеееееееееееее.... ееееее....ееееее....

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #466 -: Август 06, 2020, 17:52:33 pm »
Момичета, здравейте! От скоро съм на вълна инвитро - преди 2 месеца разбрах, че съм с почти изчерпан яйчников резерв (нямам 30 години), та можете да си представите как се смила тази информация... За щастие попаднах на този форум и чета такива хубави новини и ми давате надежда, за което ви благодаря!  :heartbeat: Утре започвам стимулация, така че стискайте палци 8O

Бъдете здрави и пожелавам много успех на всички! :heartbeat:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #467 -: Август 06, 2020, 17:56:41 pm »
Тери, браво на мама и снежковците! Чакаме сега да видим тлъсто ЧХГ!!! :drunk: :drunk: :drunk:
Marshmallow, успех на стимулацията. Трудно се приема такава информация, но вече сте тръгнали по пътеката към вашето бебе. Когато човек има план, някак по-поносимо се приемат нещата.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #468 -: Август 06, 2020, 18:57:06 pm »
Верно бе Тери,няма страшно,аз бременна със закъснение съм имала отрицателен ,а после положителен ,но без пишкане 5 часа,едв устисках.Не,не,няма страшно,април ще си мама.Утре ще те чакам с нетърпение,цун!
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #469 -: Август 06, 2020, 19:26:02 pm »
Тери, това си е положителен резултат и то на 7 ден. А утре ще е до небесата. Стискам палци.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #470 -: Август 06, 2020, 19:32:16 pm »
Тери,  :heartbeat:

Много се вълнувам... 
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #471 -: Август 06, 2020, 20:44:32 pm »
Тери, аз пък този път имам добро предчувствие за тебе. :)

Тери, самоцитирам се. Хайде утре супер резултат!  :bighug:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #472 -: Август 06, 2020, 20:49:05 pm »
И аз като всички други бях с усещане, че този път ще е +теста, много се радвам за теб Тери, много! Крайно време беше!
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #473 -: Август 06, 2020, 20:51:11 pm »
И аз като всички други бях с усещане, че този път ще е +теста, много се радвам за теб Тери, много! Крайно време беше!
 :bighug:


П.С. Да видим живот и здраве, дали и за пола ще съм познала...
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #474 -: Август 06, 2020, 21:19:03 pm »
Тери ❤ Браво, ето този резултат чаках  :bighug: Много ме зарадва, настръхнах, въпреки това го усещах! След всяка буря изгрява слънце, а то сега е на твоята улица  :jump12: Прегръщам те
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #475 -: Август 06, 2020, 23:28:54 pm »
Теринка, влизам да ти пожелая успех за утре и какво да видяяяяяя. Браво беее, чакам с още по - голямо нетърпение утрешното потвърждение. Целувки, целувкиии.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #476 -: Август 06, 2020, 23:59:22 pm »
Тери, тихичко честито! И успех утре!

В Тутракан съм, при Любомир Бойчев. Той ми каза, че не може да каже причината. А Сигридов ме беше гледал на видеозон и така ми определи формата от неговия апарат и препоръча хистероскопия, може би не само за да се види вътре как е, но и за да се коригира леко формата.
Аз все пак имам една успешна бременност  преди 15 години, сравнително лека (само с еднократно зацапване в трети месец) и изобщо не съм лежала (бях последна година студент).
Нямах стимулация сега - естествен цикъл. Днес на инсеминацията докторът каза, че тъкмо съм била овулирала (в ранния следобед, но и си имах силни болки от сутринта).
Marshmallow, малко по-напред бях писала за една американка, която се занимава с възстановяване фертилността на двойките  (Heidi Brockmyre). Наскоро гледах нейно видео (във фейсбук страницата ѝ), в което тя обяснява на какво най-често се дължи ниско АМХ при млади жени. Дължи се на продължително вземане на противозачатъчни. Не знам дали случаят при теб е такъв. Но все пак ето линк:
https://www.youtube.com/watch?v=3iwt8y1IBQY&t&fbclid=IwAR2ijo5XMWeBO8BKDwxRxBPOqtTKLIVznxq6pXOWgas8NxhEJyyFft0g-Fw
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #477 -: Август 07, 2020, 00:08:37 am »
Териииииии, много се развълнувах! Толкова се надявах! Прекрасен резултат от 7-ми ден! Пу-пу! Утре очаквам три или четирицифрен резултат!  :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #478 -: Август 07, 2020, 05:34:06 am »
 Разбирам , Грейси. Ами и времето си оказва влияние, при всички. Стиснати палчета за процедурата! Дано не се наложат повече интервенции. Тези противозачатъчни, хич не ги харесвам аз. Влиаят и емоционално и изобщо голяма каша правят!
Тери, будна съм от 3:30!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #479 -: Август 07, 2020, 09:28:23 am »
Marshmallow, малко по-напред бях писала за една американка, която се занимава с възстановяване фертилността на двойките  (Heidi Brockmyre). Наскоро гледах нейно видео (във фейсбук страницата ѝ), в което тя обяснява на какво най-често се дължи ниско АМХ при млади жени. Дължи се на продължително вземане на противозачатъчни. Не знам дали случаят при теб е такъв. Но все пак ето линк:
https://www.youtube.com/watch?v=3iwt8y1IBQY&t&fbclid=IwAR2ijo5XMWeBO8BKDwxRxBPOqtTKLIVznxq6pXOWgas8NxhEJyyFft0g-Fw

Никога не съм взимала противозачатъчни, но определено ще гледам видеата, имам нужда от възможно най-много и формация по темата - всичко, което можеш да споделиш е добре дошло :). За сега гледам да оправя витамин D, понеже беше доста под долна граница.
Благодаря ти за линка! :)