0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #600 -: Май 27, 2020, 07:44:07 am »
Слънце, как си днес? Надявам се си по-добре <3 Другите бременеещи? Аз да ви се похваля, че нощес и спах с голямата възглавница, само ставах до тоалетна и да я обръщам, че легнала не мога :D А момченцето ми не ме боксира изобщо, явно просто досега не му било удобно и на него.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #601 -: Май 27, 2020, 08:04:01 am »
Йееей, супер, Лина. Това със спането си е голям проблем при бременните и като се намери решение трябва да се отпразнува :D
Слънчицето, наистина е ужасно когато не се съобразяват най-близките в семейството, но ти добре си ги наредила.
Относно преносването и аз знам, че до 10 дена след термин не е проблем, но се следят тонове често. Преди 16-17 години сестра ми като раждаше уж имаше термин за началото на август и изведнъж се оказа, че е преносила и тия 10 дена в юли още. И до днес не ми е ясно как не разбраха 9 месеца кога ѝ е термина действително. Всичко ще бъде наред, няма друг начин просто ♥

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #602 -: Май 27, 2020, 08:21:30 am »
Добре съм,Лина ми каза техники за премахване на лоши мисли ,така да го нарека.Много добре се почувствах още снощи.Аз само на ляво мога да спя,на никъде другаде,Лина щом си му хванала цаката,супер.
Аз вчера видях фризьорката ми като тръгвах от АГ ,и вървяхме заедно че бяхме в една посока.И тя преносила и влязла на седмия ден в болницата,от там три дни на системи и нищо и това много я е скапало.Та по-добре вкъщи ,отколкото да гледам как всички идват,раждат и си тръгват.Пък аз седя.Лято,такива истории ми трябват,обнадеждаващи.Днес съм на тонове ,после на разходка .
Снощи правихме секс и тапата падна после,все е нещо.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #603 -: Май 27, 2020, 08:45:13 am »
така е ,Лято. Да го задържа няколко дни спането и ще черпя виртуален бонбон.
Слънце, ето това е знак за прогрес! Има още два дни до рожденния ми ден, шегувам се! Разхождай се колкото можеш и си свиркай. Всичко е наред.
Вижте на какво попаднах, чудя се дали да се запиша съботата: безплатен онлайн уебинар : Бременност с тромбофилия

В събота от 15ч
Линк към събитието:
https://us04web.zoom.us/j/75779578781
Записване на : dr_ivanova11@abv.bg  ще го води лекар, който се занимава с холистична медицина и хомеопатия
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #604 -: Май 27, 2020, 09:19:10 am »
Ето това с тапата е супер новина, то не остана :)

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #605 -: Май 27, 2020, 09:25:11 am »
Слънце, по добре си стой във вас наистина. Мен като ме приеха, само ги гледах как минават на конвейр и ми беше много сдухано. Единия ден ме изби на рев леля като идва да ме види, че тя беше единствения човек който виждах от роднините. Щом е паднала тапата ще се случи скоро. Продължавайте си със секса, има ефект явно 😉
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #606 -: Май 27, 2020, 11:25:29 am »
Охо, то не останало  8O 8O 8O
Лина, сподели ги тези техники за премахване на лоши мисли. Този форум не се слави с големи оптимисти все пак :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #607 -: Май 27, 2020, 11:37:44 am »
Аз да се включа ако мога да съм полезна, Слънце контракциите ми започнаха докато бях на разходка. Аз накрая не вървях много, нямах сили, обаче един ден беше валяло, много приятен беше въздуха на вън и като се отпусна да ходя, една обиколка на Северния парк и по случайност до пощата-това е още около 1 км. и едва се прибрах, толкова ме болеше. Прибрах се и седнах и о всичко мина, викам чакай да си хвърля душ за всеки случай, да ама чести контракции продължиха и айде в болницата. Та мисълта ми е че при мен ходенето мноооого помогна. Тапата ми беше паднала преди 2 дена. Стискам палци и пожелавам леко раждане, макар че няма как да е особено леко,и безпроблемно да мине всичко  :bighug: и хич да не ти пука кой какво говори. Аз накрая на никой не вдигах телвфона, защото всички ме дразнеха хахахаха
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #608 -: Май 27, 2020, 14:06:35 pm »
Слънце, сексът беше до тук. Вече може да си докараш някоя инфекция щом нямаш тапа.
Все пак ще позная с датата след термин.
Слънце, кураж!
Мислим те.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #609 -: Май 27, 2020, 14:29:42 pm »
Слънчице и аз влизам постоянно да те следя. Дано да си тръгне самичко и всичко да мине бързо и лесно. Тапата наистина е добър знак 😁
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #610 -: Май 27, 2020, 15:20:48 pm »
Все пак ще позная с датата след термин.
хехе на 29ти, нали :)

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #611 -: Май 27, 2020, 15:36:28 pm »
Сега се прибирам а в 11 излязох,много вървях.Тоновете са в норма,но акушерката каза че малко мърдала.А тя мръдна 10 пъти за 30 мин,според мен е добре.На 30ти мъжа ми има рожден ден,дано му направя най-големия подарък.На 30ти миналата година ми почна стимулацията,сякаш беше вчера.
Тери,Лина само като обяснява техниките и ти олеква,специалиста си е специалист.Благодаря ви за подкрепата!
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #612 -: Май 27, 2020, 16:57:41 pm »
И аз все влизам и очаквам Слънцето да е писала че е родила. Неостана миличка. Всичко ще бъде наред и много скоро ще гушкаш бебче
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #613 -: Май 28, 2020, 10:57:02 am »
Джулка, как сте с бебето? <3 Слънце, как изкара нощта? Не помня кой беше писал , преди, че до еди-коя-си седмица бил на разхлабителни. Аз съм на ефекол, по едно или 2 прахчета на ден, но се чудя дали има алтернатива? Ям всеки ден овесени ядки, плодове и зеленчуци, но ми е адски затегнат стомаха. Без помощ не мога
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #614 -: Май 28, 2020, 11:12:17 am »
Със Симеон пих фибри на Нестле. Лактулоза също. Само те ми помагаха.
Сигурно има и други освен оприфибр.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #615 -: Май 28, 2020, 11:21:27 am »
При мен до 7-мия месец беше нещо страшно,как не си докарах някой хемароид не знам... изпих цяло шишенце фрутилакс,всяка сутрин ядях активия или кисело мляко,пия си кафе и нищо и нищо. Най накрая си взех свещички ева кю и се родих с тях,малко след като използвах 2 от тях нещата се нормализираха.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #616 -: Май 28, 2020, 11:48:59 am »
Пробвахте ли с киви? След трансфери като ме натъпчат с Прогестерон само то ме спасява и за закуска овесени ядки. Винаги ям по две кивита на ден. Помня, че и Маги си правеше фрешове с киви и й помагаше.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #617 -: Май 28, 2020, 11:58:24 am »
При мен помагаше за 2 или 3 пъти,после нищо. Всичко което са ми казали съм го пробвала,но наистина ева кю ме спаси. Могат да се използват постоянно и не вредят.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #618 -: Май 28, 2020, 12:12:43 pm »
И аз си държа ева кю под ръка, но засега не съм го ползвала. Миналата бременност също не се наложи да ползвам нещо допълнително. Сега ме е страх доста, че с приема на желазо това е възможна реакция, но вече месец всичко е наред.
Слънчицето дали е добре? Няма я от снощи, след тая разходка и тапата от оная вечер е много възможно да пише с добри новини чак след няколко дни :)

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #619 -: Май 28, 2020, 13:32:22 pm »
Лина, добре сме. Гледаме се. Лошо че се научи все на ръце да е и общо взето се разнасяме по цял ден, но иначе сме добре.